Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaja21@

Kochani co myślicie

Polecane posty

Hej dowiedzialam sie ze moj obecny partner jezdzil na ...y jak jeszcze go nie znałam 

mam z nim dziecko 

jakis czas temu powiedzialam mi jak mozna byc tak dlugo z jedną babą i wchodzić do tej samej dziury co o tym myślicie 

ma wzięty kredyt na 200 tysięcy o ktorym tak samo sie dowiedziałam po tym jak urodzialam 

bawił się dobrze za młodu i teraz ja w jego długu z dzieckiem 

nic mi nie powiedział wcześniej jak go ukarac za to bo się brzydze 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Machu Picchu napisał:

nie masz jak, nie ukarzesz

mam go za to zostawić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno i ty się zastanawiasz ? Bierz dziecko i uciekaj jak najdalej . Chcesz do końca życia biedować, moja siostra przechodziła podobną sytuację. Jak odeszła było ciężko , z czasem się pozmieniało , poznała super faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ukrywał przed Tobą takie rzeczy, nie był uczciwy wobec Ciebie. Lepiej to chyba nie będzie. Uciekałabym  od takiego gościa jak najdalej. 

Sama napisałaś, że nie chce Ci się poznawać innych, więc co Cię przy nim trzyma? Lenistwo? Obyś nie żałowała za parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kelsey napisał:

Skoro ukrywał przed Tobą takie rzeczy, nie był uczciwy wobec Ciebie. Lepiej to chyba nie będzie. Uciekałabym  od takiego gościa jak najdalej. 

Sama napisałaś, że nie chce Ci się poznawać innych, więc co Cię przy nim trzyma? Lenistwo? Obyś nie żałowała za parę lat

jak mam zacząć tego wszystkiego jest za duzo...

nie mam gdzie iść z dzieckiem mieszkam u niego jak narazie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kredyt on brał więc na pewno on go będzie spłacał. A Ty bierz dziecko i w długą i to jak najszybciej.

Chyba, że chcesz dokładać się do jego kredytu i zabaw ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ddt30 napisał:

To zależy czy robił to tylko, kiedy był singlem przed związkiem czy także już wtedy, kiedy był z nią w związku.  To na prawdę wielka różnica 

Nie wiem czy to co napisała Kaja to prawda, czy zabawianie się na kafe, ale taki bagaż jak kredyt, nieważne że on spłaca. Mieszkają wspólnie, jest dziecko, no więc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×