Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co myślicie? Ja byłam fanką Arleny, jednak do czasu aż zauważyłam, że jak na osobe która tyle mówi o dystansie do siebie, ironii i sarkaźmie, przejawia ich bardzo mało gdy ktoś napisze komentarz nie po jej myśli, od razu leci ban. 
Arli wczoraj na twitterze napisała, że ktoś znowu jej pokazał zdjęcie swojego dziecka a wcale o to nie prosiła i jak tak można robić. 

Tego samego dnia wrzuciła na instagram zdjęcia swojego ciążowego brzucha 😄 a wcześniej oburzała się na sugestie, żeby pokazała brzuch i zapowiadała, że żadnego brzucha ani dziecka pokazywać nie będzie, bo tak bardzo chroni prywatność. Jak spytałam czy nie widzi w tym niekonsekwencji, dostałam bana 😄 Cóż, widać jej twarde zasady moralne nie obowiązują gdy wpadnie darmowa sesja. Zostały tylko komentarze o tym jak bosko wygląda, jak ludzie nie widzieli nigdy nic piękniejszego i pragną zajść w ciąże żeby samemu mieć taką sejsę (serio, ludzie piszą takie rzeczy). 
wcześniej A opowiadała, że epatowanie ciążą to cios w plecy dla kobiet, które mają problem z zajściem. Więc taaaak...

• Like 3

Ja już jej dawno nie oglądam 😄

A wiadomo  z kim ona jest w związku?

13 minut temu, fifkaba napisał:

Ja już jej dawno nie oglądam 😄

A wiadomo  z kim ona jest w związku?

Jej mąż Wojtek ma na YT kanał - Z prądem.

To ciekawe,czyli teraz mówi o swoim życiu prywatnym nawet o mężu? 😄

Ja pamiętam jeszcze jak mieszkała sama z czarnym kotem

33 minuty temu, fifkaba napisał:

To ciekawe,czyli teraz mówi o swoim życiu prywatnym nawet o mężu? 😄

Ja pamiętam jeszcze jak mieszkała sama z czarnym kotem

Oni z Wojtkiem są od jakiś 10 lat parą. Sama pamiętam go, jak pracował jeszcze w Onecie przy Onet Rano. Aż do momentu ślubu nie kapnęłam się, że są parą. Myślałam, że się tylko przyjaźnią.

Lubię jej filmiki, ale faktycznie jako osoba to tylko po główce głaskać. Niby taka otwarta i tolerancyjna, ale jednak nie 😜

• Like 1

Teraz jej Instagram przepełniony jest płaczem i połogiem. Tak chroni prywatność ale nie ma problemu z tym, by się przycinać, że nie zdążyła do toalety. Serio???

No cała Arlena 😉 jest zła na koleżanki i celebrytki, które dobrze przechodziły ciąże i połóg. Nie pomyśli, że może były od niej x lat młodsze, w lepszej formie, zdrowsze, sprawniejsze? Ale nie, lepiej wszystkim zarzucać kłamstwo, fałsz i obłudę, bo przecież każdy powinien mieć tak źle jak ona.

Jej zdecydowanie źle zrobiło na głowę otoczenie się wianuszkiem bezkrytycznych fanek, które zes.rają się z podziwu czegokolwiek ona nie zrobi i nie powie, bo och jaka ona niesamowicie mądra. Tyle gadania o dystansie do siebie, a jak ktoś jej nie wielbi to od razu foch albo ban. Samouwiebienie do porzygu.

Dla mnie ta kobieta to jeden wielki paradoks. Chroni prywatność, ale dzisiaj na instastories mówiła o penisie swojego syna! Nie będzie pokazywać dziecka, ale już kilka godzin po porodzie wstawiła zdjęcie głowy noworodka z podpisem It's a Boy! No ale przecież to ona ustala granice i jak widać gadanie o penisach i niedotrzymaniu moczu w drodze do toalety jest ok. 

Wszystko nazywa dystansem do siebie i innych. Prawda jest taka, że jest paskudną osobą. Jest bezczelna w stosunku do swoich obserwatorów. Każdego dnia wylewa tonę pomyj na ludzi w postaci wyrzygiwania swojej opinii. 

• Like 1

Dla mnie ta kobieta to jeden wielki paradoks. Chroni prywatność, ale dzisiaj na instastories mówiła o pen**ie swojego syna! Nie będzie pokazywać dziecka, ale już kilka godzin po porodzie wstawiła zdjęcie głowy noworodka z podpisem It's a Boy! No ale przecież to ona ustala granice i jak widać gadanie o pen**ach i niedotrzymaniu moczu w drodze do toalety jest ok. 

Wszystko nazywa dystansem do siebie i innych. Prawda jest taka, że jest paskudną osobą. Jest bezczelna w stosunku do swoich obserwatorów. Każdego dnia wylewa tonę pomyj na ludzi w postaci wyrzygiwania swojej opinii. 

• Thanks 1

17 minut temu, Klotylda1988 napisał:

Dla mnie ta kobieta to jeden wielki paradoks. Chroni prywatność, ale dzisiaj na instastories mówiła o pen**ie swojego syna! Nie będzie pokazywać dziecka, ale już kilka godzin po porodzie wstawiła zdjęcie głowy noworodka z podpisem It's a Boy! No ale przecież to ona ustala granice i jak widać gadanie o pen**ach i niedotrzymaniu moczu w drodze do toalety jest ok. 

Ee aż tak to do siebie bierzesz?

Napisano (edytowany)

Odpłynęła totalnie. Dzisiejsze stories: Nawet jak odejdziesz to wciąż zostanie mi 98 tyś subskrybentów. No d.upa by ją zaswędziała jakby o tym nie napisała. Zamiast zigonorować te wiadomości ew przyjąć do wiadomości, że ludzie ochodzą bo mają jej dość i jej fałszywego podejścia, i patrzenia z góry. Próżna, zapatrzona w siebie osoba.

Edytowano przez Laczisony
  • Like 2

13 godzin temu, Laczisony napisał:

Odpłynęła totalnie. Dzisiejsze stories: Nawet jak odejdziesz to wciąż zostanie mi 98 tyś subskrybentów. No d.upa by ją zaswędziała jakby o tym nie napisała. Zamiast zigonorować te wiadomości ew przyjąć do wiadomości, że ludzie ochodzą bo mają jej dość i jej fałszywego podejścia, i patrzenia z góry. Próżna, zapatrzona w siebie osoba.

To takie zdanie z wora "tak bardzo mnie coś nie obchodzi, że aż muszę o tym napisać".

Takie aroganckie baby prędzej czy później się na tej swojej arogancji przejadą. 

• Like 2

15 godzin temu, Laczisony napisał:

No i dobrze robi, jak to mowia: to nie stacja kolejowa, nie musisz oglaszac swojego odjazdu 😄

50 minut temu, bezcukru napisał:

No i dobrze robi, jak to mowia: to nie stacja kolejowa, nie musisz oglaszac swojego odjazdu 😄

Też mnie dziwi taki bulwers. Mnie tam ona nie drażni, mam nadzięję , ze wróci szybko do tych swoich angielskich filmików, bo się uczę

• Like 1

4 godziny temu, bezcukru napisał:

3 godziny temu, Monika Arendarska napisał:

Też mnie dziwi taki bulwers. Mnie tam ona nie drażni, mam nadzięję , ze wróci szybko do tych swoich angielskich filmików, bo się uczę

Ale my się nie bulwersujemy, że ona to napisała, tylko to, że wraz ze wzrostem popularności zrobiła się bardzo arogancka i niemiła dla swoich widzów. A to, że inni ytberzy nie chcą się do niej przyznać może świadczyć o tym, że jest taka sama dla swojego otoczenia - toksyczna.

Swojego czasu napisałam do niej, ponieważ jako językoznawca z wykształcenia zauważyłam, że myli zapis fonetyczny z fonemicznym. Grzecznie do niej napisałam, przekazując moje przemyślenia i konstruktywnie wyjaśniłam różnicę A. nawet mi nie odpisała tylko od razu dostałam bloka. Ale sama do krytykowania i poprawiania innych jest pierwsza. Taki to obraz Waszej facetki od angola.

Nie zrozumcie mnie źle. Też ją bardzo lubiłam swojego czasu i chętnie oglądałam te filmiki mimo, że mieszkam w UK i studiowałam b. podobną dziedzinę i jej filmiki nie były dla mnie jakieś bardzo użyteczne. Też podobał mi się jej sarkazm i podejście na kanale. Ale ostatnio ona naprawdę przegina. Czasami wydaje mi sie, że uważa się za jakiegoś anglistycznego wieszcza narodu polskiego. Krytykuje wszystkich wokół, bo myśli, że jest alfą i omegą. Czasami czułam się wręcz atakowana kiedy oglądałam jej stories. I bardzo mi się to nie podobało, dlatego już do niej jako twórcy nie wracam. I widzę, że była to słuszna decyzja, bo przynajniej wchodząc na insta nie słyszę tekstów o tym, że nie zdążyła do toalety i się posikała, a wszyscy inny kłamią, mówiąc, że połóg to cud, miód. Dziękuję za taki kontent.

• Like 4

4 minuty temu, Laczisony napisał:

Ale my się nie bulwersujemy, że ona to napisała, tylko to, że wraz ze wzrostem popularności zrobiła się bardzo arogancka i niemiła dla swoich widzów. A to, że inni ytberzy nie chcą się do niej przyznać może świadczyć o tym, że jest taka sama dla swojego otoczenia - toksyczna.

Swojego czasu napisałam do niej, ponieważ jako językoznawca z wykształcenia zauważyłam, że myli zapis fonetyczny z fonemicznym. Grzecznie do niej napisałam, przekazując moje przemyślenia i konstruktywnie wyjaśniłam różnicę A. nawet mi nie odpisała tylko od razu dostałam bloka. Ale sama do krytykowania i poprawiania innych jest pierwsza. Taki to obraz Waszej facetki od angola.

Nie zrozumcie mnie źle. Też ją bardzo lubiłam swojego czasu i chętnie oglądałam te filmiki mimo, że mieszkam w UK i studiowałam b. podobną dziedzinę i jej filmiki nie były dla mnie jakieś bardzo użyteczne. Też podobał mi się jej sarkazm i podejście na kanale. Ale ostatnio ona naprawdę przegina. Czasami wydaje mi sie, że uważa się za jakiegoś anglistycznego wieszcza narodu polskiego. Krytykuje wszystkich wokół, bo myśli, że jest alfą i omegą. Czasami czułam się wręcz atakowana kiedy oglądałam jej stories. I bardzo mi się to nie podobało, dlatego już do niej jako twórcy nie wracam. I widzę, że była to słuszna decyzja, bo przynajniej wchodząc na insta nie słyszę tekstów o tym, że nie zdążyła do toalety i się posikała, a wszyscy inny kłamią, mówiąc, że połóg to cud, miód. Dziękuję za taki kontent.

No kurcze, ale ona nie prosiła Cię o opinie, to czemu do niej napisałaś o tym zapisie  fonrtycznym? Jakby Ci poprosiła to co innego.

Ja tam ją oglądam,  nie jestem ekspertem językowym,  ale jakoś rozjaśnia mi ona w głowie pewne kwestie językowe. I tak pewnie biegła nigdy nie będę,  ale zawsze to coś i w każdym wieku można się czegoś nauczyć,  aczkolwiek kanał skierowany jest głównie do młodzieży. 

1 minutę temu, Monika Arendarska napisał:

No kurcze, ale ona nie prosiła Cię o opinie, to czemu do niej napisałaś o tym zapisie  fonrtycznym? Jakby Ci poprosiła to co innego.

Ja tam ją oglądam,  nie jestem ekspertem językowym,  ale jakoś rozjaśnia mi ona w głowie pewne kwestie językowe. I tak pewnie biegła nigdy nie będę,  ale zawsze to coś i w każdym wieku można się czegoś nauczyć,  aczkolwiek kanał skierowany jest głównie do młodzieży. 

Uważam, że skoro przekazuje wiedzę, to powinna robić to poprawnie. I ja jej nie poprawiałam, tylko napisałam, że są dwa sposoby zapisu. Nie zrobiłam tego na forum publicznym, tylko w prywatnej wiadomości. Zrobiłam to naprawdę delikatnie i bez żadnej spiny. Chyba jako widz mam prawo na jakiś kontakt z twórcą? Mogła tę wiadomość zignorować, napisać jakieś głupie "dzięki, zerknę". No cokolwiek. Ale lepiej dać upust swojej próżności i wyniosłości i od razu dać bloka, nie? Poza tym ona wiele razy pokazywała, że lubi poprawiać ludzi, którzy popełniają błędy. Czyli ona ma prawo, ale my jako widzowie mamy wsadzić dzioby w kubeł i bezrefleksyjnie podziwiać jej językowy majestat?

• Like 3

12 minut temu, Laczisony napisał:

Ale my się nie bulwersujemy, że ona to napisała, tylko to, że wraz ze wzrostem popularności zrobiła się bardzo arogancka i niemiła dla swoich widzów.

No ale wlasnie nikt nie powiedzial, ze musi byc mila. Nie ma obowiazku jej ogladania. Ja na przyklad jej nie lubie ogladac od dluzszego czasu, ale nie oznajmialam jej swojego odejscia z jej yt.  😄

14 minut temu, Laczisony napisał:

Grzecznie do niej napisałam, przekazując moje przemyślenia i konstruktywnie wyjaśniłam różnicę A. nawet mi nie odpisała tylko od razu dostałam bloka.

No i to jest niemila sytuacja, ale coz, ona nie ma obowiazku Ci dziekowac za nieproszone rady. 

Mi sie ogolnie podoba podejscie ludzi, ktorym nie zalezy na  obserwatorach czy subskrybentach, i nie cenzuruja sie i nie plaszcza zeby przypadkim nie stracic lajkow. Takei zdrowe podejsie, nie podoba sie to wpad. 

Mnie np bardziej wkurzaja takie laski, ktore czytaja o sobie na kafe, a pozniej pomstuja ze sa hejtowane, i ze to nie tak jak myslimy. Po co sie tlumacza? Bez sensu. Wszystkim sie nie dogodzi nigdy

4 godziny temu, bezcukru napisał:

Madko jedna instagramerka to wymyśliła a teraz pierdyliard powtarza za nią ten "oryginalny" i wielce "ironiczny" tekst, jprd. 

14 minut temu, bezcukru napisał:

Mi sie ogolnie podoba podejscie ludzi, ktorym nie zalezy na  obserwatorach czy subskrybentach, i nie cenzuruja sie i nie plaszcza zeby przypadkim nie stracic lajkow. Takei zdrowe podejsie, nie podoba sie to wpad. 

Ależ OCZYWIŚCIE że jej nie zależy dlatego popełniła wpis o 98 tys obserwatorów 😄 

• Thanks 1

1 minutę temu, bella napisał:

Madko jedna instagramerka to wymyśliła a teraz pierdyliard powtarza za nią ten "oryginalny" i wielce "ironiczny" tekst, jprd. 

Powodzenia w udowadnianiu kto to powiedzial pierwszy i w ktorym jezyku 😄 

No bardzo banalne, ale pasuje do sytuacji. 

5 minut temu, bezcukru napisał:

No ale wlasnie nikt nie powiedzial, ze musi byc mila. Nie ma obowiazku jej ogladania. Ja na przyklad jej nie lubie ogladac od dluzszego czasu, ale nie oznajmialam jej swojego odejscia z jej yt.  😄

No i to jest niemila sytuacja, ale coz, ona nie ma obowiazku Ci dziekowac za nieproszone rady. 

Mnie np bardziej wkurzaja takie laski, ktore czytaja o sobie na kafe, a pozniej pomstuja ze sa hejtowane, i ze to nie tak jak myslimy. Po co sie tlumacza? Bez sensu. Wszystkim sie nie dogodzi nigdy

Wszystko super, ale ona też jest bardzo nieszczera w wielu rzeczach i jej podejście wcale nie odbiega od tego, które mają wspomniane przez Ciebie inne ytberki. Ona też już wiele razy zmieniała wersję jak jest jej wygodnie i się głupio tłumaczy z wielu rzeczy. Kiedy nie mogła zajść w ciąże, oznajmiała wszem i wobec, że publiczne dyskutowanie o ciąży uwłacza tym, którzy nie mogą zajść. Kiedy sama już zaszła i dostała darmową sesję zdjęciową, trąbiła o tych zdjęciach i całej tej akcji tak, że chyba cały świat już widział tę sesję i słyszał jej orędzia. Kiedy sama wstawia jakieś produkty i mówi, że jak ktoś zapyta o sklep to ona oznajmi, że w internecie i da bloka. Ok, rozumiem, takie pytania są głupie. Ale zaraz potem sama pyta gdzie kupić jakieś figurki Lego. Spróbuj jej wtedy napisać, że w internecie, a blok gwarantowany.

• Like 1
  • Thanks 2

3 minuty temu, bella napisał:

Ależ OCZYWIŚCIE że jej nie zależy dlatego popełniła wpis o 98 tys obserwatorów 😄 

Moze tak , moze nie. Ale chyba Ciebie boli mysl, ze moze jej byc wszystko jedno. 

A tak serio, no robi dobra mine do zlej gry, co ma poczac? Raczej nie bedzie w stanie nikogo przekonac. Skoro juz ktos podjal decyzje zeby ja opuscic, to raczej sie nie nawroci. A ona sie przeciez nie przejmie krytyka. 

5 minut temu, Laczisony napisał:

Ona też już wiele razy zmieniała wersję jak jest jej wygodnie i się głupio tłumaczy z wielu rzeczy. Kiedy nie mogła zajść w ciąże, oznajmiała wszem i wobec, że publiczne dyskutowanie o ciąży uwłacza tym, którzy nie mogą zajść.

Dlatego wlasnie ja przestalam ogladac, czasami sobie obczaje co u niej, ale zgadzam sie ze zmiana jest na gorsze. 

Mimo wszystko pozostane przy swoim, ze oglaszanie jej, ze sie ja odfollowuje jest zbedne. 

6 minut temu, bezcukru napisał:

Powodzenia w udowadnianiu kto to powiedzial pierwszy i w ktorym jezyku 😄 

No bardzo banalne, ale pasuje do sytuacji. 

Nie zamierzam udowadniać kto pierwszy tylko zwracam uwagę na to że ktoś raz rzucił zabawnym tekstem a wszyscy teraz powtarzają jak cielaki i wydaje im się że są tacy śmieszni i ironiczni. Było śmieszne, raz. 

• Like 1

3 minuty temu, bezcukru napisał:

Moze tak , moze nie. Ale chyba Ciebie boli mysl, ze moze jej byc wszystko jedno. 

A tak serio, no robi dobra mine do zlej gry, co ma poczac? Raczej nie bedzie w stanie nikogo przekonac. Skoro juz ktos podjal decyzje zeby ja opuscic, to raczej sie nie nawroci. A ona sie przeciez nie przejmie krytyka. 

Nic mnie nie boli bo jej nigdy nie obserwowałam na insta 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się