Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malutka92

Nie mam juz nadzei...a podobno takich kobiet szukają faceci.

Polecane posty

12 godzin temu, Zapomnianaaa napisał:

Ja wiekowo jeszcze mloda, ale mentalnie stara... mam staroswieckie poglady w relacjach damsko-meskich i zgadzam sie z Toba to chory zart... ale tak sie dzisiaj "dobiera w pary"... Ja naprawde nie pasuje do tego spoleczenstwa...

To mam podobnie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Malutka92 napisał:

Nie sadze ze znajde jeszcze faceta, 

Autorko, trochę masz racji w tym, że dziś ludzie dziwaczeją od tych sm i internetu ale przecież nie wszyscy tacy są. Moim zdaniem źle szukasz. Przede wszystkim nie szukaj w internecie/wirtualnie. Normalni ludzie zazwyczaj (no może nie wszyscy ale większość) mają poblokowane ig na "prywatne", i raczej nie zakładają durnych kont na jakimś badoo czy tinderze.

Moja rada - spróbuj poznać kogoś w realu. Bywaj gdzieś w miarę regularnie, aby ktoś cię zauważył, poznał i... polubił 🙂 Albo Ty kogoś. Opcji masz wiele. Np. jakiś kurs językowy lub związany z twoimi zainteresowaniami, idź do galerii sztuki na oprowadzanie albo jakiś warsztat/panel dyskusyjny (wiem, teraz przez koronę może być trudno ale wkrótce takie opcje znów będą dostępne), albo zapisz się  do schroniska jako wolontariusz do wyprowadzania psiaków itp. Poznasz innych wolontariuszy itp.

Oczywiście nie rób sobie presji, nie nastawiaj się na nic, po prostu baw się dobrze 🙂 Faceta można poznać nie tylko w klubie gdzie leje się alko (i większość wiadomo czego szuka;/) Masz DOPIERO 28 lat. Nawet jak nikogo nie poznasz, miło spędzisz czas. Taka moja rada - szukaj w realu. Wśród ludzi, którzy mają podobne zainteresowania/podobny sposób spędzania czasu jak Ty.  A wtedy swój na swego trafi 🙂 Trzymam kciuki!

 

Edytowano przez plotki3030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wszystkiego i nie oceniam, ale gdybym ja miał być z Tobą to zrobiłby wszystko żebyś odważyła się być troszkę ryzykantką, tzn. Bez obaw np nałożyła małą krótką i szpilki też, i mogła tańczyć bez krępacji, i alkohol wypić, a jednocześnie nie przełamywanie barier za wszelką cenę, i pod kazdym warunkiem. Ważne z kim się jest i czego się oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Malutka92 napisał:

Tylko ze Ci nirmalniejsi faceci którzy wola podobno te skromniejsze kobiety nie potrafią czesto zrobić dosłownie NIC w stronę kobiety która im sie podoba, są tak strasznie niesmiali, w życiu nie zagadaja i jedyne co potrafią to tylko sie gapic a nawet jak spojrzysz na takiego to ucieka wzrokiem bo się wstydzi...

Już to gdzieś czytałem. Czyżbyś kopiowała starsze posty i wklejała do nowych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maq84 napisał:

Już to gdzieś czytałem. Czyżbyś kopiowała starsze posty i wklejała do nowych tematów?

Kiedyś napisalam podobny temat ale chyba został.usunięty, nie mogłam go znaleźć. A jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Malutka92 napisał:

Kiedyś napisalam podobny temat ale chyba został.usunięty, nie mogłam go znaleźć. A jakie to ma znaczenie?

Skopiowałaś słowo w słowo. Tak nie wypada robić. 

Za kilka dni podobny temat założysz z tymi samymi postami? 

Ludzie przestaną odpisywać jak się okaże ze spamujesz ciągle tym samym.

Edytowano przez maq84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Tylko ze Ci nirmalniejsi faceci którzy wola podobno te skromniejsze kobiety nie potrafią czesto zrobić dosłownie NIC w stronę kobiety która im sie podoba, są tak strasznie niesmiali, w życiu nie zagadaja i jedyne co potrafią to tylko sie gapic a nawet jak spojrzysz na takiego to ucieka wzrokiem bo się wstydzi😄

Dokładnie. Kiedyś marzyło mi się mieć spokojnego, nieśmiałego faceta, bo ja sama taka jestem i wydawało mi się, że taki facet będzie ze mną kompatybilny, ale potem zrozumiałam, że jeśli będę liczyć na takich to mogę do starości czekać i się nie doczekać. Także już wolę mojego choleryka, z którym jesteśmy jak ogień i woda i to rodzi często problemy, ale chociaż mam konkrety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 godziny temu, Malutka92 napisał:

Tylko ze Ci nirmalniejsi faceci którzy wola podobno te skromniejsze kobiety nie potrafią czesto zrobić dosłownie NIC w stronę kobiety która im sie podoba, są tak strasznie niesmiali, w życiu nie zagadaja i jedyne co potrafią to tylko sie gapic a nawet jak spojrzysz na takiego to ucieka wzrokiem bo się wstydzi😄 wiec nawet nie można z takim utrzymać dłuższego kontaktu wzrokowego, oni sie gapia jak akurat kobiety tego nie widza...nie musi od razu zagadywac ale chociażby taki mimika dal znać ze jest zainteresowany (żebym.ja tez mogła mu dac zielone światło)- to nie, nawet sie nie usmiechnie, potrafi tylko obserwować ,,z ukrycia". To co mamy zrobić, same podrywać ich, zagadywac w obecności innych np na imprezie i mieć latke desperatki? I kolo sie zamyka. To sie źle kończy często, nie mogłabym tak...gdyby tacy fajki faceci byli choc trochę odważniejsi (nie ze walić teksty typowe na podryw ale nawet zagadac tak zwyczajnie kobietę, wymyślić jakiś pretekst) to by na tym zyskali a tak to tracą bo Ci od ważniejsi, bardziej przebojowi sprzatna im kobiety sprzed nosa. Jednak chyba każda kobieta lubi być zdobywana i na ogół to faceci wola zdobywac, robić pierwszy krok bo wtedy, choćby podświadomie bardziej szanują te zdobyte kobiety.

Czasami trzeba udawać sierotkę Marysię ( przynajmniej na początku). Zapytać się o to i owo ( dla podtrzymania rozmowy), i zobaczyć czy to ten, z którym chciałabyś bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

A umówi się któraś ze mną? 😄 Oczywiście jak będę w Polsce. Dałem konto do usunięcia i czekam, długo tu usuwają. Nie będę więcej pisał na tym forum. Spróbować zawsze można się umówić, nie wiadomo co z tego wyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Wczoraj ktoś założył temat z tym pytaniem i podpiąłem się pod niego. W tym temacie radzono ten sam mail co dwa dni wcześniej sam znalazłem. Sorki nie chce mi się teraz szukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ratrumimli napisał:

Jeśli autorka poznaje facetów, jak pisze, głównie w klubach to ja nie mam więcej pytań dlaczego nie trafia "odpowiedniego". Do tego pisze że mało który jej się wizualnie podoba = nadmierna wybredność. Tu są odpowiedzi

Weez przestan, to wyswiechtane stereotypy. Mojego byłego który jest spokojnym, ułożonym chłopakiem.poznalam właśnie w klubie wiec da sie? Da. Tyle ze uczuć zabrakło, ale to juz inny temat...dlatego jest byłym. A myślisz ze gdzieś indziej łatwo kogoś poznać? Czy to w sklepie, na przystanku, w pociągu itp. To nikt nie zagaduje, jeśli juz sie tylko gapia (mimo ze ja nieraz tez sie dluzej patrze to i tak taki nie zagada, nawet zwykle sie nie usmiechnie, na obopulnym gapieniu sie to sie konczy) no życie to nie komedia romantyczna... A w pracy same kobiety mam, studia juz dawno skończyłam, zresztą byłam.na zaocznych i tam wszyscy zajęci byli i tak. To gdzie niby? W klubie to chociaz ludzie potrafią sie rozluźnić, jak trochę wypija, muzyka i taniec blisko siebie w tłumie może zbliżyć i wtedy naturalnej wychodzi facetom podryw, łatwiej im to przychodzi bo miejsce temu sprzyja, widzę to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

A myślisz ze gdzieś indziej łatwo kogoś poznać? 

 

3 godziny temu, Batou napisał:

A umówi się któraś ze mną?

W internecie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBombka napisał:

Szpilki na pięty i każdy Janusz uśmiechnięty. 

No tera to żeś mi zaimponowała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou
1 godzinę temu, maq84 napisał:

internecie

¯\_😁_/¯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maq84 napisał:

 

W internecie!!! 😄

Wiele razy probowalam, od dawna mam konto na badoo i tinderze, tez prawie sami zainteresowani tylko seksem albo tacy z którymi niby dobrze sie pisało a potem urywali kontakt. Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ratrumimli napisał:

Problem taki że każdy myśli że taka panna jak ty jest dawno zajęta, przecież na czole nie masz wypisane że jesteś szukającą singielką. Jak nie dajesz czystego sygnału że jesteś wolna i można cie zagadać to nikt nie chce tracić czasu na zajętą, chyba że ruhacze. W klubie też ruhacze, rzadko normalny przyjdzie jeśli chodzi o facetów. Twój problem #1, stwarzanie wizerunku dostępnej, #2 bycie w miejscach gdzie oprócz ruhaczy są jeszcze normalni.

Jak byłego poznałaś ? Nie da się tym samym sposobem kogoś innego?

To wkoncu robię wrażenie ze jestem zajeta ale jednak mam wizerunek dostępnej? 🤔 zdecyduj sie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ivy napisał:

Ja ... co za depseratka. Nikt cie nie chce bo jestes ochydna i tyle.

Co za frustrat, nie wie jak wygladam a sie madrzy 😂 z ciebie to pewnie pasztet, brzydki i gruby, mogę się założyć, dlatego odreagowujesz to w necie i swój jad wylewasz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ratrumimli napisał:

Jakie masz wady, 5 największych....

Bywam niecierpliwa, zapominalska, Nerwowa nieraz z byle powodu (to zwyczajnie objaw frustracji, nasiliło sie to z biegiem lat), zbyt wrażliwa bo to wada w tych czasach...noi pewnie moja wada jest wiek...wiem gadam jakbym miała nie 28 a 48 lat ale serio nieraz sie czuje tak jakbym miała wiek wypisany na twarzy- ze juz nie 20 a 28 lat, mimo ze każdy mi mówi ze wygladam na kilka lat mniej... Ale myślę ze teraz mam ostrzejsza konkurencje odkąd istnieje instagram, każda tam sie lansuje czy na FB, takie 17-18latki wymalowane i z poprawionymi zdjęciami wyglądają juz na ponad 20 lat i to za takimi się slinia faceci, widać to po ilości komentarzy samców pod ich zdjęciami. Teraz prawie każda laska przerabia zdjęcia ze wygląda atrakcyjnej to co ja mogę, taka gdzieś 8/10. Tak bym sie oceniła bo obiektywnie mam ładna twarz i jestem szczupła, myślę ze dobrze sie ubieram ale mam mały biust i nie ma gęstych włosów do pasa tylko dość cienkie włosy za łopatki. A faceci naoglądają sie tych ideałów na insta czy FB i pewnie takich szukaja w realu, juz taka 8/19 nie robi na nich wrażenia skoro w necie poogladaja takie 10/10. Jak kiedyś oglądano sie za mną na ulicy, tak teraz może raz na jakiś czas zwróci. a mnie uwagę jakiś facet w średnim wieku 😄. Jestem niewystarczająco atrakcyjna w tych czasach. 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ivy napisał:

Haha i myslisz ze mi pojechalas 🤣 frustratko. Jestem ladna i zgrabna i nie placze ze nie moge znalezc faceta frustratko. Znam swoja wartosc. To ty juz od miesiaca placzesz ze nikt cie nie chce bo jestes juz starucha pod 30stke faceci to czuja . Ciesz sie ze ktos chce cie wyyyruchac 😅

Tak taak, pokaz zdjecie i udowodnij  jaka ,,ładna jesteś" 😂 w d...e mam twoje zdanie zmijo wylewajaca jad 👽 tez znam swoja wartość 

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak taaak to pokaz swoje zdjecie i udowodnij jaka ,,ładna" jesteś 😁. Taka żmija wylewajaca jad raczej piękna i spełniona w życiu nie jest 😉 a ja mam gdzies twoje zdanie, znam swoja wartość 🙋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2020 o 14:55, Malutka92 napisał:

Nie sadze ze znajde jeszcze faceta, teraz to jest jakis dramat z tymi facetami...Wydawało mi się ze jestem ,,dobra partia", bo podobno jestem atrakcyjna, zadbana, dbam o figurę a do tego- jak mówią inni- inteligentna, nie jestem pusta lala. Nie pale ani nawet nie pije alkoholu bo nie lubię, za to na imprezy chodze bo bardzo lubię tańczyć- pije tam wodę mineralna . Oprócz tańca ktory jest moka najwieksza pasja od dziecka, mam inne pasje, głównie fryzjerstwo i przerabianie ubrań, jestem taka ,,złota rączką", kreatywna osoba, kiedyś tez dużo rysowałam. Charakter mam raczej znosny, nie jestem ani aby przebojowa i krzykliwa ani szara myszka siedzącą w kącie. Raczej spokojna, wrazliwa, czuła, opiekuncza i lubiaca zwierzeta. Powiedzmy ze trochę rozkrecam sie przy osobach które dobrze znam. Na pewno nie jestem roszczeniowa księżniczka i materialistka jakich teraz sporo ale i tak nikt tego nie docenia. A dlaczego? Zapewne dlatego ze mam swoje granice, nie jestem wyuzdana lala która idzie do łóżka na pierwszej randce, ja praktycznie nie uprawiam przygodnego seksu, jedynie jeśli ktoś mi sie podoba to sie z nim poprzytulam, pocaluje i tyle ale facetom to nie starcza oczywiście, mimo ze to tez jest przyjemne i ile razy po takich czulosciach jestem olewana! Bo nie udało im sie mnie zaliczyć... Teraz najbardziej liczą sie łatwe kobiety, one przynajmniej maja więcej czułości, bo dadzą d...y i facet zadowolony noi gwiazdy instagrama co co chwilę wrzucają swoje zdjęcia i sie wypinaja na nich, za takimi faceci sie slinia a ja nawet nie mam insta ani snapa, mam tylko FB gdzie niewiele zdjęć swoich wrzucam, jeśli juz to sa to zdjęcia z innymi osobami, takie subtelne w delikatnym makijazu, bez dziubkow, bez wypinania tylka, pokazywania dekoltu i tej ,,autoreklamy", mam rowniez zdjęcia swojego królika. Mój profil jest taki wyważony, raczej pokazuje ze nie jestem.pusta atencyjna laska a takich teraz pełno. I co? Może raz na rok dostane zaproszenie do znajomych od jakiegoś Araba... Za to pewnie te atencyjne laski z ustami było bojarami dostają mnóstwo zaproszeń od facetów. Pewnie mój wiek tez robi swoje, mam 28 lat tylko ze inni dają mi max 23-24, sama wiem ze wyglądam mlodo ale teraz czuje sie jakbym miała wiek wypisany na gebie, ze to juz bliżej 30stki . Kiedyś miałam większe powodzenie mimo ze to teraz wyglądam najlepiej jak do tej pory. Wniosek- nie daje szybko d...y to i mnie olewaja, proste. Im dłużej zyje tym bardziej nienawidzę facetow, tych roochaczy a takich jest chyba z 90% teraz. Jak znowu usłyszę czy przeczytam ze faceci wola owszem ładne kobiety ale skromniejsze, kobiece ale niewyuzdane roszczeniowe księżniczki uważające sie za 8 cud świata to chyba parskne smiechem! Bo właśnie takie laleczki maja największe powodzenie. I dodam ze nie celuje w typowych przystojniaków, często poznawałam przeciętnych facetów bez bicepsow, nie jakiś modeli i efekt ten sam- czulam sie ,,wyrzucana do kosza" po paru miłych chwilach, po przytulankach bo nie chciałam iść na całość, nie chciałam od razu seksu. Nie jestem cnotka niedotykalska, jeśli ktoś mi sie podoba to lubię sie właśnie poprzytulac, całować, podotykać (bo mi tego brakuje na codzien) ale seks to dla mnie juz za duzo, z kimś z kim.nie jestem w związku i komu nie ufam, tak juz mam, to dla mnie granica nie do przeskoczenia wiec nie robię nic wbrew sobie (dlatego potem niczego nie żałuje). Obecnie strasznie brakuje mi milosci i czułości, poczucia ze sie komuś podobam 😔 ale widzę ze jeśli nie będę sie godziła na seks to nawet tej czułości nie dostane choćby przez 1 noc czy wieczór...Po prostu dają mi do zrozumienia ze albo idę sie ru...ć albo wyp.ie.r.da.laj, bo zaraz mogą znaleźć inna, łatwiejsza (np gdy ich poznaje w klubie). Jak nie ta to inna, prawda? Tylko czy tym samcom brakuje jedynie seksu? Czy singlom nie brakuje im tak zwyczajnie czułości, czy nie moga czasem poprzestac na calowaniu,  pomizianiu sie z kobieta która im.sie podoba i Milo spędzić noc w ten sposób, wtulic sie i razem zasnąć, bez zmuszania mnie czy namawiania do seksu, skoro widza opór i moje blokady?? Zwykle to wyglądało tak, ze chwila calowania a gdy mowilam ze nie chce seksu to zmuszanie mnie, namawianie do tego i jeśli wyraźnie powiedzialam ,,nie"to odwracali sie na drugi bok obrazeni i zasypiali, a rano byka dretwa atmosfera i ten chłód...

jesteś tak zgorzkniała i wredna, że nic dziwnego, że nikt nie jest zainteresowany na dłużej. Mają Ci gratulować, bo nie chciałas seksu? Chcesz za to medal? Nie chcesz to nie...ale nie jesteś przez to jakąś "lepszą partią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ivy napisał:

Vuhaha ty parszywa depseratko 🤣🤣🤣

DNO 😂 ale sobie wyobrażam jaka musiasz być brzydka...🤔😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ciężka Nutka napisał:

jesteś tak zgorzkniała i wredna, że nic dziwnego, że nikt nie jest zainteresowany na dłużej. Mają Ci gratulować, bo nie chciałas seksu? Chcesz za to medal? Nie chcesz to nie...ale nie jesteś przez to jakąś "lepszą partią"

Nie gratulowac ale wyobraź sobie ze niektórym facetom to imponuje i chyba nabierają większego szacunku do dziewic. Niejeden pisał na forum ile by dal żeby jego kobieta była dziewica, bo to taka gloryfikacja trochę dla faceta ze będzie tym pierwszym, bo w dobie tylu puszczalskich kobiet taka dziewica to skarb, w takim tonie wypowiadają sie niektórzy faceci na forum (niekoniecznie na kafe) zresztą poznalam dwóch takich facetów którzy byli i zdziwieni i zachwyceni faktem ze jestem dziewica, mówili ze jestem wyjątkowa i to sie teraz chwali ale nasze drogi sie rozeszły z innych powodów, na pewno nie uciekli zaraz po tym wyznaniu. Tylko pytanie do jakiego wieku dziewictwo imponuje, bo może do 22-23 lat a jak juz mam bliżej 30stki to staje się to dziwne...pewnie tak... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 minuty temu, kir napisał:

zdejmij foliową czapeczkę z głowy, nie dawaj nikomu przed ślubem i wszystko będzie ok.

 

3 minuty temu, kir napisał:

i nie słuchaj durnych feministek które chcą ci wmówić że dziewictwo nie ma żadnego znaczenia, bo ma.

Zdecyduj się, bo jeszcze twoje wywody weźmie na poważnie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBombka napisał:

Żadne imponuje. Jesteś jak eksponat i coś nowego dla faceta po prostu a ty się podniecasz ze to coś wartościowego. Nie bądź śmieszna. Dla starych kobiet praviczek tez jest heca. 

A to Ty znasz wszystkich facetów na świecie, ich gusta i preferencje? Robilas statystyki czy sobie to wywrozylas? 😂 Mogę sie założyć ze Ty z tych puszczalskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2020 o 20:24, Qwerty82 napisał:

Zaprosilabym Cie ale pomysla ze z matka przyszedles 😉

Przecież nie musimy iść razem ;) Ale pewnie i tak mieszkasz na drugim końcu Polski... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2020 o 21:01, Malutka92 napisał:

A myślisz ze gdzieś indziej łatwo kogoś poznać? Czy to w sklepie, na przystanku, w pociągu itp. To nikt nie zagaduje

Nikt nie zagaduje, bo jednak jest to inaczej odbierane przez kobiety niż kiedyś.

Poza tym, wiecznie albo jesteście zabiegane, albo nas po prostu spławiacie. No sory, przystojniak nie zagada, bo nie musi - i tak ma branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Malutka92 napisał:

mam mały biust i nie ma gęstych włosów do pasa tylko dość cienkie włosy za łopatki

To nie jest problem.

16 godzin temu, Malutka92 napisał:

A faceci naoglądają sie tych ideałów na insta czy FB i pewnie takich szukaja w realu, juz taka 8/19 nie robi na nich wrażenia skoro w necie poogladaja takie 10/10

Tacy i tak by cię nie kochali ani w ogóle nie pasowali do ciebie, więc żadna strata, czego tu żałować?

16 godzin temu, Malutka92 napisał:

Jestem niewystarczająco atrakcyjna w tych czasach. 

Kobieta 8/10 nie może być niewystarczająco atrakcyjna, tylko co najwyżej mieć za wysokie wymagania.

To mężczyzna 8/10 jest niewystarczająco atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, BoniBluBombka napisał:

Żadne imponuje. Jesteś jak eksponat i coś nowego dla faceta po prostu a ty się podniecasz ze to coś wartościowego. Nie bądź śmieszna. Dla starych kobiet praviczek tez jest heca. 

No właśnie tu jest różnica. Kobiety nie szanują praviczków i uważają, że jeśli nimi są, to dlatego, że nie mieli okazji, a nie dlatego, że mają zasady. Natomiast mężczyźni mają zgoła odmienny stosunek do dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×