Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
d1.mycha

Pomocy!!!!!!

Polecane posty

Miałam remont kuchni, wyłączyłam, wyczysciłam ekspres, po czasie remontu włączam ekspres i nie działa. Jaka może być przyczyna. Nowy ekspres, ok. 4 miesiące był używany. Nie wiem co się stało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, d1.mycha napisał:

Jaka może być przyczyna.

Najpierw podłącz do innego gniazdka, które na pewno jest sprawne. Jeśli to nic nie da sprawdź czy da się wymienić bezpiecznik bez rozkręcania ekspresu. Jeśli nie, pozostaje reklamacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Nemetiisto napisał:

Najpierw podłącz do innego gniazdka, które na pewno jest sprawne. Jeśli to nic nie da sprawdź czy da się wymienić bezpiecznik bez rozkręcania ekspresu. Jeśli nie, pozostaje reklamacja. 

Gniazdko sprawne 😞. Wiem, że z tyłu na obudowie są dziwne wkręty - nie mamy takiego śrubokręta. Na boku gdzie aparat zaparzający są normalne wkręty ale czy tam jest bezpiecznik?  Tego nie wiem. Wkładałam ekspres sprawny, pierwszy raz w życiu kupiłam sobie lepszy sprzęt tego typu  i długo się nie nacieszyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawa najlepsza po Turecku .sprawdź dokładnie przewód czy gdzieś się nie uszkodził.

Edytowano przez lonelyman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Alice Alison napisał:

Nie no. Życie uczuciowe..... 

Oj tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lonelyman napisał:

Kawa najlepsza po Turecku .sprawdź dokładnie przewód czy gdzieś się nie uszkodził.

Sprawdzony, specjalnym urządzeniem mierniczym - sprawny. 

 

13 minut temu, Alice Alison napisał:

Nie no. Życie uczuciowe..... 

Tu na uczuciowym najwiecej ludzi. Poza tym.... bardzo go kochałam 😞

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcić obudowę tam gdzie wchodzi przewód . Może w środku coś nie łączy. Przede wszystkim sprawdzić bezpiecznik. Jak nic nie pomoże to pieerrdolnąć i liczyć że się samo do rana naprawi. Długo stał może przysnął. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, dzięki za pomoc. Coś będziemy kombinować z mężem. Stał ok. 4 miesiące więc może coś się zastało. Jak nie pomoże to ...nę tak jak radzisz, najlepiej o podłogę 😜

4 minuty temu, lonelyman napisał:

Rozkręcić obudowę tam gdzie wchodzi przewód . Może w środku coś nie łączy. Przede wszystkim sprawdzić bezpiecznik. Jak nic nie pomoże to pieerrdolnąć i liczyć że się samo do rana naprawi. Długo stał może przysnął. 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W brew pozorom to czasem pomaga 🙂. Prawdopodobnie coś się zastało może zaśniedziało itp. jeśli jest gwarancją oddaj na reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Docent Teofil Fiutt napisał:

To specjalne urządzenie wyglądało jak śrubokręt? Jeżeli tak, to zapewne był to próbnik napięcia. Drut wsadzony w dziurkę działa dokładnie tak samo.

Nie jestem ...ką i wiem co to próbnik napięcia. Sprawdzone urządzeniem - multimetr cyfrowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lonelyman napisał:

W brew pozorom to czasem pomaga 🙂. Prawdopodobnie coś się zastało może zaśniedziało itp. jeśli jest gwarancją oddaj na reklamacje.

Gwarancja chyba była na 12 miesięcy. Miałam remont całego mieszkania i schowałam go bezpiecznie do pudełka i teraz nie miła niespodzianka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, d1.mycha napisał:

Gwarancja chyba była na 12 miesięcy.

No to rękojmia sprzedawcy. 2 lata. Wystarczy dowód zakupu. Nawet wyciąg z konta jeśli było płacone kartą.

Nic tam się nie zastało i nic się samo nie naprawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, d1.mycha napisał:

Poza tym.... bardzo go kochałam 😞

.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Nemetiisto napisał:

No to rękojmia sprzedawcy. 2 lata. Wystarczy dowód zakupu. Nawet wyciąg z konta jeśli było płacone kartą.

Nic tam się nie zastało i nic się samo nie naprawi. 

Nie mam nic z tego co wymieniłeś. Jest gwarancji 24 miesiące i zostały mi jeszcze dwa, ale w tym remontowym chaosie nie sądzę żebym znalazła rachunek. Przepadło i tyle. Nic już nie zrobię. Dzięki za pomoc. 

Edytowano przez d1.mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×