Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy tylko mnie niepokoi ostatnio zachowanie Gonciarza? Mi się wydaje, że chłopak ma jakieś problemy, może nawet depresja. Kurczę, martwię się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałam, teraz nie mogę zdzierżyć. Za czasów vlogów z Kasią jeszcze miło się oglądało teraz go nie kminię, straciłam flow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Klotylda1988 napisał:

Czy tylko mnie niepokoi ostatnio zachowanie Gonciarza? Mi się wydaje, że chłopak ma jakieś problemy, może nawet depresja. Kurczę, martwię się 

Wygląda jakby brał jakieś leki ale chyba nie jest nieszczęśliwy. Ma milion subów - o tym marzył od lat i jakoś taki bardziej naturalny i wesoły się zrobił. A że dziwaczny - to swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest artystą. Artyści nie muszą być rozumiani przez wszystkich. A do depresji przyznał się dawno temu. Mi on nie wadzi, jedyny, który doszedł do czegoś swoim talentem, pracowitością, konsekwencją i odwagą w przełamywaniu schematów. Był też cierpliwy. W czasach, kiedy byle chłystek robi milion subów w 3 dni, on cierpliwie czekał na swój czas. Szanuję go i życzę mu powodzenia we wszystkich działaniach. 🙂

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Evvita124 napisał:

Mi on nie wadzi ale jego content zmierza w kierunku gimbazy. 

E? W którym miejscu? Pomijając, że nie ma już od roku czegoś takiego jak gimbaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w końcu doszła do głosu ta połówka Krzyśka, którą pokazywał tylko w zapytaj beczke 🙃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrzałam w całości żadnego z filmów w ostatnim miesiącu albo i dłużej. Filmy stały się strasznie chaotyczne. Myślałam, że to dlatego, że próbuje zdobyć jak najwięcej subów w grupie wiekowej 10-15 lat :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, alinka2020 napisał:

Nie obejrzałam w całości żadnego z filmów w ostatnim miesiącu albo i dłużej. Filmy stały się strasznie chaotyczne. Myślałam, że to dlatego, że próbuje zdobyć jak najwięcej subów w grupie wiekowej 10-15 lat :classic_biggrin:

I chyba się udało.

Ja bardzo lubiłąm jego vlogi z podróży po Japonii i nie tylko. Były bardzo merytoryczne i dobre jakościowo.

Ja też ostatnio nie daję rady go oglądać. Nawet te kabaretowe odcinki mnie nie bawią, są bardzo monotematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×