Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iza210

Facet nie umie się zachować w towarzystwie

Polecane posty

Wczoraj mój facet zabrał mnie do jego znajomych,których jesscze nigdy nie poznałam.Atmosfera była super,odrazu złapaliśmy wspólny język,gadałam ze wszystkimi i wszzystko było by fajnie gdyby nie to że mój chłopak kompletnie nie umiał się zachować.Nie rozmawiał tam praktycznie z nikim,zmył sie nawet na pól godziny gdzies nic mi nie mówiąc ani nikomu,mimo że on zna sie z nimi już długo.Mnie też całkowicie olewał,a jak już cos się odezwał to tak zeby nikt tego nie słyszał.Kiedy jedna z koleżanek spytała jak sie poznaliśmy itd to nawet nie odpowiedział i ja musialam za niego.Nawet kolega zwrócił mu uwage ze sie mną nie interesuje i że widzi że marzne to mógłby mnie przytulić chociaż a on nic.Inne pary zachowywały sie normalnie a on stal pare metrow ode mnie i nawet nie podszedł.To już nie pierwsza taka sytuacja bo kiedyś juz tak bylo,a jak próbowałam z nim to wyjaśnić czemu tak jest to odpowiedział cos w stylu ze nikt nie musi słyszec o czym gadamy.Jak jestesmy sami to tez nie gadamy jakos wybitnie dużo bo on jest strasznie mało mówny,ale przynajmniej nie ucieka ode mnie jak wczoraj.Nie wiem o co chodzi ale jego zachowanie jest conajmniej dziwne.Co o tym myślicie?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jakby sie Ciebie wstydzil, nie ubralas sie czasem jak kurtyzana?

Moze to gbur I dzikus. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Iza210 napisał:

Jak jestesmy sami to tez nie gadamy jakos wybitnie dużo bo on jest strasznie mało mówny,ale przynajmniej nie ucieka ode mnie jak wczoraj.

To co właściwie Was łączy, tylko seks? Jeśli on niegaduła jakiś do tego burak w towarzystwie, to jaką masz satysfakcję z tego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vedma napisał:

Moze to gbur I dzikus. 

są tacy ludzie, aspoleczne niemowiace gbury wyprane z uczuc on się nie zmieni pokusze sie nawet o stwierdzenie ze zaskoczy cie z czasem tylko gorszym zachowaniem osobiscie trzymalabym sie dobrze a z daleka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ratrumimli napisał:

jak wy się dobraliście?, wogóle do siebie nie pasujecie

Wielu wygadanych i fajnych chłopaków nie może znaleźć dziewczyny, a małomówny gbur znalazł. Jak udało mu się poderwać autorkę?Oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Esox napisał:

Wielu wygadanych i fajnych chłopaków nie może znaleźć dziewczyny, a małomówny gbur znalazł. Jak udało mu się poderwać autorkę?Oto jest pytanie.

po pierwsze chamscy, wulgarni pewni siebie panowie robią takiemu połowę roboty na dzień dobry. on jawi się jako nieśmiały skromny cichy facet. do tego nie mówi więc potrafi słuchać w odróżnieniu od pozostałych nawijacych w samozachwycie o sobie godzinami.  na domiar złego jak trafi na porządna dziewczynę to zachwyci ja brakiem nachalności i dobieraniem się do niej w ekspresowym tempie. On zachwycony ze w końcu jakaś dała mu szansę na początku nosi ja na rękach. i tak spijaja sobie z dziobkow dopoki nie zdechna jego motyle i gbur postanowi pokazać się w całej okazałości jaki jest naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×