Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Szkoda ze tyłu przystojnych mężczyzna okazało się być gejami

Polecane posty

George Michael, Matt Bomer, Ricky Martin, Wentworth Miller i wielu wielu innych. Jeśli chodzi o wygląd to geje > lesbijki w showboznesie 

Edytowano przez Madelineee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Madelineee napisał:

George Michael, Matt Bomer, Ricky Martin, Wentworth Miller i wielu wielu innych. Jeśli chodzi o wygląd to geje > lesbijki w showboznesie 

Nie wiem kim jest Matt Bomer, ale pozostali to artyści. Wśród nich zawsze jest wyższy odsetek pe.dał.ów, niż w pozostałych grupach zawodowych.

Gejów jest w ogóle więcej niż lesbijek, bo to 10% populacji męskiej, podczas gdy wśród kobiet homo to 2%. To masz mniejszy wybór atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Onkosfera napisał:

Nie wiem kim jest Matt Bomer, ale pozostali to artyści. Wśród nich zawsze jest wyższy odsetek pe.dał.ów, niż w pozostałych grupach zawodowych.

Gejów jest w ogóle więcej niż lesbijek, bo to 10% populacji męskiej, podczas gdy wśród kobiet homo to 2%. To masz mniejszy wybór atrakcyjnych.

Omg aż taka rozbieżność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Madelineee napisał:

Omg aż taka rozbieżność? 

Kiedyś czytałam, że męskie zarodki się, kiedy wytwarzają swoje igreki (tak kolokwialnie rzecz ujmując - bo na początku wszyscy jesteśmy XX), to się mutuja i czasem im się pier.doli. Stąd wiecej odchyleń od normy wśród mężczyzn niż wśród kobiet (np geniusze i de.bile). Może z seksualnością też tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×