Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pawel234

Czy moja dziewczyna jest nienormalna ?

Polecane posty

Mam dziwny problem ze swoja dziewczyna. Sytuacja wygląda tak, że od miesiąca razem mieszkamy i razem sypiamy ze sobą, wszystko byłoby ok, gdyby nie jej dziwne upodobania, chodzi o to, że ona woli mnie widzieć w domu bez ubrań, niż w ubraniu, np wstajemy razem o 7 ja jestem w samych bokserkach, no i chce się ubrać, żeby zjeść śniadanie i na to moja dziewczyna mówi, że jak bym mógł to żebym się nie ubierał, że tak idealnie wyglądam, a do stołu ubierać się przecież nie muszę, ubierzesz się jak będziesz wychodził do pracy, ok na początku było nawet śmiesznie, ale nawet jak wracam z pracy i się przebieram to ona mówi mi to samo, teraz widzę, że ona ma jakieś dziwne upodobania o których nigdy nie słyszałem. Czy ona jest jakaś dziwna ? Jeżeli tak uważacie to wolałbym z nią zerwać teraz, niż pakować się w jakiś poważny związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosil o wzajemnosc. Skoro ja to i ty 😀😉

To by też ulatwilo różne sprawy 😀😀😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to naturalne, zaczynacie bycie razem 24/7, macie pewne wyobrazenia, teraz trzeba je wzajemnie dopasowac, kazdy musi isc na kompromis, twojej dziewczynie podoba sie twoje cialo, brachu, nie obrazaj jej stwierdzeniami ze jest nienormalna, ciesz sie bo ja ci zazdroszcze takiej dziewczyny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię widzieć mojego faceta gołego, przecież to przyjemny widok 🙂 To normalne jest, na twoim miejscu bym się cieszyła, a nie pytała czy to jest nienormalne, albo dziwne 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ddt30 napisał:

a ja mógłbym nawet tak ! ...

uwielbiam jak kobieta dotyka, także tak z zaskoczenia

Ale ma chlopak szczęście 😀😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak, ale cóż ja to sobie mogę powspominać bo przy dzieciach tak się nie da. Radziłabym Ci korzystać póki możesz, a nie narzekać.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, pawel234 napisał:

Mam dziwny problem ze swoja dziewczyna. Sytuacja wygląda tak, że od miesiąca razem mieszkamy i razem sypiamy ze sobą, wszystko byłoby ok, gdyby nie jej dziwne upodobania, chodzi o to, że ona woli mnie widzieć w domu bez ubrań, niż w ubraniu, np wstajemy razem o 7 ja jestem w samych bokserkach, no i chce się ubrać, żeby zjeść śniadanie i na to moja dziewczyna mówi, że jak bym mógł to żebym się nie ubierał, że tak idealnie wyglądam, a do stołu ubierać się przecież nie muszę, ubierzesz się jak będziesz wychodził do pracy, ok na początku było nawet śmiesznie, ale nawet jak wracam z pracy i się przebieram to ona mówi mi to samo, teraz widzę, że ona ma jakieś dziwne upodobania o których nigdy nie słyszałem. Czy ona jest jakaś dziwna ? Jeżeli tak uważacie to wolałbym z nią zerwać teraz, niż pakować się w jakiś poważny związek. 

Ale po co od razu zrywać? 😊

Za rok tu przyjdziesz i będziesz pisał, że trafiłeś jednak z deszczu pod rynnę, bo "ekshibicjonistkę!" zamieniłeś na kłodę 🙃Zobacz ile facetów chciałoby być na Twoim miejscu. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Ale jego dziewczyna nie jest ekshibicjonistką.

Napisałam w cudzysłowiu. Czy Ty zawsze musisz się mnie czepiać? 

Fanka bokserek lub nagości lepiej brzmi 🤭Więc niech będzie. 

Zalecam rozmowę. Bo każdy z nas ma jakiegoś bzika 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kajkosz napisał:

to naturalne, zaczynacie bycie razem 24/7, macie pewne wyobrazenia, teraz trzeba je wzajemnie dopasowac, kazdy musi isc na kompromis, twojej dziewczynie podoba sie twoje cialo, brachu, nie obrazaj jej stwierdzeniami ze jest nienormalna, ciesz sie bo ja ci zazdroszcze takiej dziewczyny

Miałem już wcześniej dziewczynę i tak dziwnie się nie zachowywała, zresztą pierwszy raz słyszę żeby ktokolwiek takie coś praktykował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Natkapietruszki napisał:

Ja też lubię widzieć mojego faceta gołego, przecież to przyjemny widok 🙂 To normalne jest, na twoim miejscu bym się cieszyła, a nie pytała czy to jest nienormalne, albo dziwne 😛

Co innego w łóżku, a co innego chodzić po domu w samych bokserkach, bo tak dziewczynie się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Ale po co od razu zrywać? 😊

Za rok tu przyjdziesz i będziesz pisał, że trafiłeś jednak z deszczu pod rynnę, bo "ekshibicjonistkę!" zamieniłeś na kłodę 🙃Zobacz ile facetów chciałoby być na Twoim miejscu. 

Na dłuższą metę myślę, że niewielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Nie mam problemu z nagoscią. Ale przytłaczające byłoby dla mnie gdybym wrócił np.zmarznięty, zmęczony z pracy, chciał spokojnie zjeść obiad, a moja partnerka chciałaby żebym był nagi. Oczywiste byłoby fajnie zrobić sobie taki dzień, że spędzamy go w łóżku na seksie i nicnierobieniu.  Wtedy mógłbym całą dobę chodzić na golasa. Ale codziennie słuchać od kobiety, że mam się nie ubierać czy rozbierać? Na dłuższą metę byłoby to dla mnie męczące. 

Na szczęście całkiem nago nie każe mi paradować, ale mimo wszystko staje się to dla mnie dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, pawel234 napisał:

Mam dziwny problem ze swoja dziewczyna. Sytuacja wygląda tak, że od miesiąca razem mieszkamy i razem sypiamy ze sobą, wszystko byłoby ok, gdyby nie jej dziwne upodobania, chodzi o to, że ona woli mnie widzieć w domu bez ubrań, niż w ubraniu, np wstajemy razem o 7 ja jestem w samych bokserkach, no i chce się ubrać, żeby zjeść śniadanie i na to moja dziewczyna mówi, że jak bym mógł to żebym się nie ubierał, że tak idealnie wyglądam, a do stołu ubierać się przecież nie muszę, ubierzesz się jak będziesz wychodził do pracy, ok na początku było nawet śmiesznie, ale nawet jak wracam z pracy i się przebieram to ona mówi mi to samo, teraz widzę, że ona ma jakieś dziwne upodobania o których nigdy nie słyszałem. Czy ona jest jakaś dziwna ? Jeżeli tak uważacie to wolałbym z nią zerwać teraz, niż pakować się w jakiś poważny związek. 

A to jeszcze nie jest poważny związek? Ona wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

Mamy dość podobny nick 🙂 Przetestuj ją.  Gdy poprosi znów o to powiedz, że nie chcesz i wolisz się ubrać. Potem, że może innym razem i tak ją przetrzymaj.  Zobacz jej reakcję. Pomoże ci to podjąć decyzję. Okaże się czy to tylko nieszkodliwe dziwactwa czy coś groźniejszego. 

Chyba tak zrobię, żeby wiedzieć czy nie wiążę się z jakąś chora dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pari napisał:

A to jeszcze nie jest poważny związek? Ona wie o tym?

Tak się o tym, przecież nie oświadczyłem się jej, nie mamy ślubu, więc nic nas oficjalnie nie łączy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt30 napisał:

może taki fetysz - może pochodzi z rodziny naturystów i wielokrotnie kąpała się razem z braćmi kuzynami i kuzynkami (zresztą zwyczaj takiego wspólnego kąpania małych dzieci w jednej wannie bez zbytniego zachowywania intymności - wszyscy patrzyli - był kiedyś powszechny, bo uważano, że dzieci do okresu pokwitania są aseksualne, co oczywiście jest nieprawdą) , może podobasz jej się. Po prostu czemu jej   nie zapytasz i nie porozmawiasz. Jak ma taki fetysz to możecie ustalić zasady kiedy i jak pozwolisz jej na realizację tych marzeń. Trzeba rozmawiać. A na wakacjach razem nago to już w ogóle super !

https://thumb-p7.xhcdn.com/a/5Ti99KxLCmr1DO8dV8vrzA/000/115/652/467_1000.jpg

Wydawała się normalna, jej rodzina też się wydaje normalna, ale niestety ona na mój gust zachowuje się dziwnie. Rozumiem można mieć swoje fantazje seksualne, ale też trzeba mieć umiar w tym. Łóżko to łóżko a życie codzienne to życie codzienne i nie mieszajmy tych dwóch spraw, że do życia codziennego przemycamy życie łóżkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pawel234 napisał:

Tak się o tym, przecież nie oświadczyłem się jej, nie mamy ślubu, więc nic nas oficjalnie nie łączy. 

Ale mieszkacie wspólnie. Wspólnie prowadzicie gospodarstwo, a to już dużo. To Twój dom czy jej? A może wspólnie wynajmujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

Z tym bym się nie zgodził 🙂

To nie j strona tak, że jestem z nią dla zabawy. Kocham ją i myślę o nas poważnie, no ale jeszcze nie nazwałbym tego poważnym związkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

Ale mieszkacie wspólnie. Wspólnie prowadzicie gospodarstwo, a to już dużo. To Twój dom czy jej? A może wspólnie wynajmujecie? 

Tak zgadza się, ale jeszcze nic nas oficjalnie nie łączy, możemy się rozstać nawet w ciągu dwóch minut i po związku. Dom jest oficjalnie mój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pawel234 napisał:

Miałem już wcześniej dziewczynę i tak dziwnie się nie zachowywała, zresztą pierwszy raz słyszę żeby ktokolwiek takie coś praktykował. 

To mało słyszałeś, jakby Ci kazała po domu chodzić na smyczy to już jest trochę dziwne. Ale chodzenie po domu nago to jak dla mnie normalność.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pawel234 napisał:

Tak zgadza się, ale jeszcze nic nas oficjalnie nie łączy, możemy się rozstać nawet w ciągu dwóch minut i po związku. Dom jest oficjalnie mój. 

Jak łatwo wszystko przekreślić w ciągu dwóch minut. Myślę, że szukasz pretekstu by ją kopnąć bo kogoś innego masz na horyzoncie.. A moze się mylę. To jest Twoje życie i zrobisz z tym co uważasz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, pawel234 napisał:

Miałem już wcześniej dziewczynę i tak dziwnie się nie zachowywała, zresztą pierwszy raz słyszę żeby ktokolwiek takie coś praktykował. 

trudno aby wszyscy byliw 100% tacy sami, wierz mi ludzie nie takie rzeczy praktykuja i masz 2 wyjscia, albo sie dogadacie i zaakceptujecie nawzajem, albo szkoda czasu jak masz z tym problem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt30 napisał:

szkoda, że nie wiem kto jest jego dziewczyną - ostrzegłbym ją. Może niech się z nią rozstanie i nie rani jej.

Jakbyś reagował, gdyby to Twoja żona tak się zachowywała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Marek Mandalski napisał:

Z Twoją suczą jest wszystko ok. To najprawdopodobniej Ty masz jakieś zahamowania. Bez urazy ale być może jesteś wierzący albo ze wsi, albo masz jakieś kompleksy. 

Wybacz, pierwsze słyszę, żeby normą było to, że faceci w domach chodzą w samych gaciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ONA83 napisał:

To mało słyszałeś, jakby Ci kazała po domu chodzić na smyczy to już jest trochę dziwne. Ale chodzenie po domu nago to jak dla mnie normalność.

W łóżku tak, ale jak się je śniadanie to już mniej, a tym bardziej popołudniu po pracy to dziwnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli, związek nie jest przez Ciebie poważnie traktowany, to po co razem zamieszkaliscie, mało znasz kobiety, nie wiesz, że bardzo się angażują, 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Jak łatwo wszystko przekreślić w ciągu dwóch minut. Myślę, że szukasz pretekstu by ją kopnąć bo kogoś innego masz na horyzoncie.. A moze się mylę. To jest Twoje życie i zrobisz z tym co uważasz. 

Nie szukam żadnego pretekstu, żeby ją kopnąć, wręcz przeciwnie kocham ją, jest atrakcyjna, pociąga mnie, ale te jej dziwne zachowanie mi nie odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

 Nie widzę różnicy między przymusowym chodzeniem cały dzień w samych bokserkach po domu, a między  przymusowym chodzeniem po domu na smyczy. Podkreślając słówko, że coś jest przymusowe, czyli narzucone przez inną osobę.  Chyba jednak należę do mniejszości, która nie pieje z zachwytu nad tym, że powinno chodzić się nago po domu, bo partner tego chce. A ja niekoniecznie.  

Fakt jak Cię to nie jara to masz problem. Niedopasowanie seksualne to duży problem w związku. Więc życzę powodzenia z inną mniej wyzwoloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr 12345 napisał:

Człowiek powinien czuć się w związku swobodnie, sam po powrocie z pracy do domu,  zakładam wygodne dresy.

Przecież o to chodzi. Dlatego w mieszkaniu chodzę nago i sypiam nago. Ubieram się tylko wychodząc na zewnątrz. Takiej samej swobody oczekiwałbym w związku.

Bardzo fajną ma facet dziewczynę. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kajkosz napisał:

trudno aby wszyscy byliw 100% tacy sami, wierz mi ludzie nie takie rzeczy praktykuja i masz 2 wyjscia, albo sie dogadacie i zaakceptujecie nawzajem, albo szkoda czasu jak masz z tym problem

Znaczy jedno jest pewne, na 100% nie będę chodził rozebrany po domu i albo ona to zaakceptuje, albo nie mamy o czym gadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×