Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

idziecie jutro w Wawie na ten prostest przeciwko przymusowi

Polecane posty

5 minut temu, kir napisał:

generalnie to popieram oczywiście idee, ale czy idę to nie wiem za bardzo bo muszę wiele rzeczy zrobić, a czas przecieka mi przez palce.

no nie, mieszkam z daleka od Wawy, właśnie mam mieszane uczucia, żeby nie przypłacili tego krwią 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kir napisał:

generalnie to popieram oczywiście idee, ale czy idę to nie wiem za bardzo bo muszę wiele rzeczy zrobić, a czas przecieka mi przez palce.

akurat Alphiego zabił nie szczepionka bezpośrednio. pochorował się, ale był w dobrym stanie, można go było uratować, ale pedał w sądzie za namową lobby szczepionkowego kazał go zabić, chyba nawet nie było/była, ale były robione problemy, sekcja. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kir napisał:

ja mógłbym formować brygady obrony tego typu protestów bardzo chętnie.

🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za dozbrojeniem obywateli, może nawet wtedy nie trzeba będzie trzeba protestu, każdy sam sobie tą sprawę... załatwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i z Alfim to było zbrodnicze, nie sama szczepionka, bo szczepionkę sami rodzice chcieli, więc ja jako wolnościowiec, nie obrażam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wogole sprawdzał te szczepionki? Coś tam słyszałam... a może poprostu chcą zmniejszyć populacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się nabrać. Podobno za dużo ludzi jest na planecie. To nie o koronawirusa tutaj biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam, były próby... a zreszta... ludzie ... a ... a no... wylecieli z ciał po tych szczepionkach...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

Czy ktoś wogole sprawdzał te szczepionki? Coś tam słyszałam... a może poprostu chcą zmniejszyć populacje?

jeśli chodzi ogólnie o koncerny, to jeśli są w stanie zagłodzić malutkie dziecko tylko dlatego, żeby nie odkryto, że przez szczepionkę otarł się o śmierć (co przecież każdy lek może dać, a się takiej hucpy nie urządza), to pewnie nie cofną się przed niczym 

x

a szczepionkę tak po prostu, żeby wymyśleć potrzebujesz od 2 do 5 lat. więc nie wiem, co trzeba mieć we łbie, żeby parę miesięcy po oficjalnym pojawieniu się nowego wirusa w populacji (rzekomego) się szczepić na ochotnika Bóg wie czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eksperymenciki sobie robią, jakieś elity. Ale to tylko pogłoski... no ale... się nad tym zastanawiam... hmmm ... ta... dla mnie to prawda... dla innych brednie... zależy kto w co wierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

jeśli chodzi ogólnie o koncerny, to jeśli są w stanie zagłodzić malutkie dziecko tylko dlatego, żeby nie odkryto, że przez szczepionkę otarł się o śmierć (co przecież każdy lek może dać, a się takiej hucpy nie urządza), to pewnie nie cofną się przed niczym 

x

a szczepionkę tak po prostu, żeby wymyśleć potrzebujesz od 2 do 5 lat. więc nie wiem, co trzeba mieć we łbie, żeby parę miesięcy po oficjalnym pojawieniu się nowego wirusa w populacji (rzekomego) się szczepić na ochotnika Bóg wie czym. 

A podobno na koronowirusa nie ma szczepionki... a chcą już szczepić. To na co ta szczepionka? Hmmm? Co ma robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ach Ci naukowcy... takie tam... eksperymenty na innych... ale ze jest ta wędrówka i karma... ta... coś wam świta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ogółem jestem przeciwko jakichkolwiek szczepionek się nie używa, organizm sam powinien się uodparniać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na co ta szczepionka?

x

może tam jest sól fizjologiczna, bo to placebo, i ludzie są silniejsi psychicznie =fizycznie, bo są przekonani, że wygrali z wirusem? tylko z drugiej strony wtedy przecież bardziej narażają, więc to głupie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

A ogółem jestem przeciwko jakichkolwiek szczepionek się nie używa, organizm sam powinien się uodparniać.

ja generalnie też tak, ale antybiotykiem raz na rok nie pogardzę. poza tym każdy powinien mieć wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczepionka? Hmmm... ta... niby miałam na coś szczepionkę... antybiotyki? Ta... to w ostateczności. Ale malutka dawka, a nie ...coś kombinują, ale nie pisze na forum,bo się jeszcze mnie wyśmiewacie , ze jakieś fake niusy są. Mam to w głowie i tyle, po domysłach dotarłam do wniosku... no ale każdy wierzy w to co uważa za słuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

ja generalnie też tak, ale antybiotykiem raz na rok nie pogardzę. poza tym każdy powinien mieć wybór.

Dokładnie. Każdy ma wybór. Nie ma zmuszania mnie do czegoś. Nie ma takiej opcji. Ogółem nie chioruje wogole, to po co mi jeszcze jakaś szczepionka? Żeby co ? Abym zachorowała? Albo mi wszczepia jakieś choróbsko, co po latach się uaktywni? Nope. Co to za eksperymenty na biednych ludziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Szczepionka? Hmmm... ta... niby miałam na coś szczepionkę... antybiotyki? Ta... to w ostateczności. Ale malutka dawka, a nie ...coś kombinują, ale nie pisze na forum,bo się jeszcze mnie wyśmiewacie , ze jakieś fake niusy są. Mam to w głowie i tyle, po domysłach dotarłam do wniosku... no ale każdy wierzy w to co uważa za słuszne...

antybiotyk antybiotykowi nierówny, w sprawie antybiotyków lekarze nie mają kagańca, każdy wie, że to niebezieczne gó;wl;no, są takie, co wystarczy brać 3 dni. jest możliwość zabezpieczenia się probiotykiem. i najważniejsze BIORĘ JAK JESTEM CHORA I JEST źle, ale nie biorę leków jak NIE JESTEM CHORA, więc szczepienie się jest absurdem, jak ucinanie cycków, bo będę miała raka XD tak jakby ten rak nie pojawił się na miejscu amputacji jeśli zechce, jeśli MUSI.

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Jesteś głupsza niż konstytucja przewiduje. W płasko ziemie tez wierzysz? Twoja psiapsi by cię wyśmiała.  

Konstytucja ? Hmmm... tam wyraźnie jest napisane, ze każdy ma wolność wyboru, a ona wybiera, wiec nie jest taka,,głupia’’ jak ja nazwałaś, a to dla mnie brzydkie słowo, moja kochana, bo się nie mowi tak o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, IlonaLalka napisał:

A podobno na koronowirusa nie ma szczepionki... a chcą już szczepić. To na co ta szczepionka? Hmmm? Co ma robić?

Przynieść kasę producentom a nas podtruć oraz słabszych wyeliminować, czyli poprawić statystykę zgonów. Myślicie że dla kogoś się liczy nasze zdrowie i życie? Liczy sie tylko szmalec.

Edytowano przez gosc.gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, gosc.gosc napisał:

Przynieść kasę producentom a nas podtruć oraz słabszych wyeliminować, czyli poprawić statystykę zgonów.

Ta, no... zagnali nas , a teraz? Możliwe ze chemia ...coś tam( cenzura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

Ta, no... zagnali nas , a teraz? Możliwe ze chemia ...coś tam( cenzura)

Ach ta chytrość... a co z tymi następnymi wcieleniami? A... to zamiana jakaś zapewne będzie...niekoniecznie ta planeta...a możliwe , ze coś wiem... coś tam widziałam, wiem gdzie trafia ... inne ciała... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Tatuś pampersa w ramach karmy już ci dziś założył na dupsko? Czy teraz tylko oświecenie?

Tak bez ciała materialnego to by niezalozyl... a no tak... jest u mnie oświecenie? A u Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Ach ta chytrość... a co z tymi następnymi wcieleniami? A... to zamiana jakaś zapewne będzie...niekoniecznie ta planeta...a możliwe , ze coś wiem... coś tam widziałam, wiem gdzie trafia ... inne ciała... 

Są różne levely... i różne postacie przybieramy. Ja tam tylko przelatywałam. Widziałam to jak miałam około 5 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Stać mnie na elektrycznośc wiec mam oświecenie. Prdolisz takie kocopoly aż aż mi cię żal. 

A coś takiego jak statek kosmiczny z prędkością światła Ciebie stać? Kiedyś to było ... a teraz? Nie ma nawet latających samochodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Płasko ziemie tez widziałaś? To zaprzyjaźnij się z brokusia. 

Jak z taka szybkością się leci to wszsytko się wydaje płaskie, a nie kuliste;) to chyba jasne;) dlatego pewnych rzeczy nie pamietam, bo taka szybka jestem. Zreszta , nie tylko ja, wy wszyscy tylko sobie tego nie przypominacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×