Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xxLinka

Plastyka powiek, proszę o komentarze

Polecane posty

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad poprawieniem powiek. Mam genetycznie mocno opadające i mimo moich 31 lat zdecydowanie kwalifikuje się do tego zabiegu. Mam pytanie do wszystkich, którzy się zdecydowali na poprawę. Czy polecacie jakiegoś lekarza lub klinikę we Wrocławiu? Czy wkłucie pierwsze znieczulające bardzo boli? 
 

bardzo proszę o wszystkie komentarze w temacie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej miałam ten zabieg robiony 2 lata temu jeśli chodzi o sam zabieg i znieczulenie wszystko ok. Pierwsze wkłucie znieczulające to tak jak u dentysty, do wytrzymania oczywiście. Komfort później to po prostu super, ja miałam duży nadmiar skóry wieczorem ból oczu teraz spokój no i oczywiście wygląd duża poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam taki zabieg w Instytucie Piękna Bielenda. Wszystko przebiegało bezboleśnie i profesjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam wykonywaną blefaroplastykę powiek dolnych i górnych i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonałam w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko  w Krakowie. Zabieg przeszedł bez komplikacji, bez późniejszych powikłań. Oczy pięknie, wyraziście się prezentują. Polecam lekarza, który wykonuje zabieg Chirurg plastyczny Marta Raczkowska-Muraszko z Krakowa. Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje, podam link niżej. O Swarzędzu niestety nic nie słyszałam.

 

raczkowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2020 o 12:43, tajemnicza47 napisał:

Miałam wykonywaną blefaroplastykę powiek dolnych i górnych i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonałam w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko  w Krakowie. Zabieg przeszedł bez komplikacji, bez późniejszych powikłań. Oczy pięknie, wyraziście się prezentują. Polecam lekarza, który wykonuje zabieg Chirurg plastyczny Marta Raczkowska-Muraszko z Krakowa. Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje, podam link niżej. O Swarzędzu niestety nic nie słyszałam.

 

raczkowska.pl

Polecam także Martę Raczkowską Muraszko 🙂 wykonywałam u niej powiększanie piersi oraz blefaroplastykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×