Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SamotnyFacetPo40

Czy szczupły 46 latek w koszuli w kratę i wąsem może być atrakcyjny dla współczesnej kobiety ?

Polecane posty

Jeżeli pod pachą ma wymiętą gazetę lub winylową płytę to jak najbardziej tak.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Strzałka napisał:

Jeżeli pod pachą ma wymiętą gazetę lub winylową płytę to jak najbardziej tak.

Trafione w 10, jestem miłośnikiem płyt winylowych, czyżbym został zdemaskowany ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat jest o bohaterach forum lubiących winyle i kobiece wdzięki, to jesteś rozpoznany. Czego teraz słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Strzałka napisał:

Skoro temat jest o bohaterach forum lubiących winyle i kobiece wdzięki, to jesteś rozpoznany. Czego teraz słuchasz?

Teraz leci Joy Division-Passover   ale ja bohaterem forum nie jestem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj tej proszę to zrozumiesz. The Sisters of Mercy - Lucretia My Reflection 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Strzałka napisał:

Posłuchaj tej proszę to zrozumiesz. The Sisters of Mercy - Lucretia My Reflection 

Utwór jest mi znany, ale jestem za głupi żeby zrozumieć   😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Strzałka napisał:

Posłuchaj tej proszę to zrozumiesz. The Sisters of Mercy - Lucretia My Reflection 

A utworu nie włączę bo wyrywanie mnie od słuchania Joy Division to jak wybudzenie mnie z mokrego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poddaję się. Oddaj mi wszystkie płyty to wyjaśnię dokładnie w czym rzecz. Zgadzasz się? A tak na poważnie to tylko chciałam porozmawiać, bo tu tylko zwykle narzekanie. A to, że kiedyś to było tak, a kiedyś inaczej. Teraz jak ktoś założy luźny temat to ten wątek przemija i nikt nawet nie zajrzy, a szkoda. Może więc wystarczy zatrzymać się na chwilkę na nowym i znów się śmiać i bawić? Przecież śmiać potrafią się nie tylko młodsi, a starsi jak my też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SamotnyFacetPo40 napisał:

A utworu nie włączę bo wyrywanie mnie od słuchania Joy Division to jak wybudzenie mnie z mokrego snu

Mokry, erotyczny sen? Czy ta mokrość jest ze strachu i zalewa skronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Strzałka napisał:

Dobra, poddaję się. Oddaj mi wszystkie płyty to wyjaśnię dokładnie w czym rzecz. Zgadzasz się? A tak na poważnie to tylko chciałam porozmawiać, bo tu tylko zwykle narzekanie. A to, że kiedyś to było tak, a kiedyś inaczej. Teraz jak ktoś założy luźny temat to ten wątek przemija i nikt nawet nie zajrzy, a szkoda. Może więc wystarczy zatrzymać się na chwilkę na nowym i znów się śmiać i bawić? Przecież śmiać potrafią się nie tylko młodsi, a starsi jak my też.

Jesteś tak stara jak ja ? Twój nick na tyle lat nie wygląda 😛  A jeśli chodzi o marudzenie to tylko na kobiety.

20 minut temu, Strzałka napisał:

Mokry, erotyczny sen? Czy ta mokrość jest ze strachu i zalewa skronie?

Myślę ze to mógłby być czworokąt z trzema paniami czyli połączenie tego i tego 🙂

Edytowano przez SamotnyFacetPo40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten dialog. Widać, że zmierza ku czemuś wzniosłemu. Nie będę się wcinać. Powiem tylko, że również optuje za panem bez wąsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Podoba mi się ten dialog. Widać, że zmierza ku czemuś wzniosłemu. Nie będę się wcinać. Powiem tylko, że również optuje za panem bez wąsów.

Może wygląda jak Piłsudski? Skąd wiesz, że jest nieładny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Podoba mi się ten dialog. Widać, że zmierza ku czemuś wzniosłemu. Nie będę się wcinać. Powiem tylko, że również optuje za panem bez wąsów.

a mężczyzna z 2-3 dniowym zarostem jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SamotnyFacetPo40 napisał:

Jesteś tak stara jak ja ? Twój nick na tyle lat nie wygląda 😛  A jeśli chodzi o marudzenie to tylko na kobiety.

Myślę ze to mógłby być czworokąt z trzema paniami czyli połączenie tego i tego 🙂

Kręcę się w kółko, więc jestem stara maleńka a później maleńka stara. A ten czworokąt to może być męski i ja? Super muzyka i całonocny seks brzmi fantastycznie. Zasłuchałeś się na dobre, co teraz słyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ona_No_Name napisał:

Atrakcyjny. Ale bez wąsa. 😂

 

8 minut temu, Onkosfera napisał:

Podoba mi się ten dialog. Widać, że zmierza ku czemuś wzniosłemu. Nie będę się wcinać. Powiem tylko, że również optuje za panem bez wąsów.

Ja lubię nosić wąsy, to taka moja manifestacja że mam na wiele rzeczy wyrąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Argen napisał:

Z tego co mogę napisać - moja koleżanka Aryanna twierdziła że tak, ale kobiety mają różne gusta. Jednej będzie pasował, a inna będzie wolała gładko ogolonych.

@brokentiger87, a ty jakich wolisz?

Prezydent Kwaśniewski zapuścił niedawno brodę, wg niektórych wygląda lepiej, niż kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

a mężczyzna z 2-3 dniowym zarostem jest ok?

Możesz się zdziwić, ale ja bardzo lubię gdy mężczyzna ma taki mini zarost i mnie nim głaska po policzkach. A czasem niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Strzałka napisał:

Kręcę się w kółko, więc jestem stara maleńka a później maleńka stara. A ten czworokąt to może być męski i ja? Super muzyka i całonocny seks brzmi fantastycznie. Zasłuchałeś się na dobre, co teraz słyszysz?

Cały czas katuje Joy-ów a w poczekalni czeka płytka The Stranglers. Jeśli męski to ja wolę jak najszybciej się obudzić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Strzałka napisał:

Może wygląda jak Piłsudski? Skąd wiesz, że jest nieładny?

Nie wiem, ale wąsy szpecą, Piłsudski to żaden cud męskiej urody.

14 minut temu, SamotnyFacetPo40 napisał:

 

Ja lubię nosić wąsy, to taka moja manifestacja że mam na wiele rzeczy wyrąbane.

Manifestacja poglądów odmiennych od mainstreamowych, rzecz dobra. Ale wąsy to zwykły polski Janusz. Co się z tym dzieje podczas pocałunkow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

a mężczyzna z 2-3 dniowym zarostem jest ok?

Zarost 2/3dniowy, to dla mnie żaden zarost. Niezauważalny, chyba że mnie obetrze niczym szczotka ryżowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nie wiem, ale wąsy szpecą, Piłsudski to żaden cud męskiej urody.

Manifestacja poglądów odmiennych od mainstreamowych, rzecz dobra. Ale wąsy to zwykły polski Janusz. Co się z tym dzieje podczas pocałunkow? 

Moja była jakoś dawała rade, chociaż chyba nie bo mnie rzuciła 🙂. Co do poglądów jako nastolatek nosiłem irokeza, skórzaną kurtek, glany i jeździłem do Jarocina wtedy to denerwowało społeczeństwo, teraz społeczeństwo denerwuje  się na widok Januszy więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Strzałka napisał:

Możesz się zdziwić, ale ja bardzo lubię gdy mężczyzna ma taki mini zarost i mnie nim głaska po policzkach. A czasem niżej.

Niżej niż policzki to cała przestrzeń różnorakich możliwości 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, SamotnyFacetPo40 napisał:

Moja była jakoś dawała rade, chociaż chyba nie bo mnie rzuciła 🙂. Co do poglądów jako nastolatek nosiłem irokeza, skórzaną kurtek, glany i jeździłem do Jarocina wtedy to denerwowało społeczeństwo, teraz społeczeństwo denerwuje  się na widok Januszy więc...

Społeczeństwo raczej aprobuje Januszy... natomiast pytanie czy taka stylowka jest atrakcyjna dla kobiet, to rzecz zgoła odmienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zdecydowanym naciskiem na: "zgoła" ! 😁

Wąs ... 😖 To nie manifestacja poglądów 🙄 To obraz osoby bynajmniej nie pociągający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Ona_No_Name napisał:

Ze zdecydowanym naciskiem na: "zgoła" ! 😁

Wąs ... 😖 To nie manifestacja poglądów 🙄 To obraz osoby bynajmniej nie pociągający. 

Wąsy zawsze taplaja się w zupie, co nie?

Tak na marginesie, mój ojciec od lat młodości nosił smoliscie czornyje wąsy. Gdy je w wieku 60 lat zgolil, to nie dość, że ludzie przestali go poznawać, to jeszcze w dodatku, po raz pierwszy światu ukazaly się małe, szydercze usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broda wąsy i krata odrzucaja mnie. Musialby czyms innym nadrabiac bo inaczej niet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat krata i wąsy? Czy nie mozna ubrac czegos wspolczesnego i stylowego? I czy nie uwaza ze wąsy drapia po prostu zwlaszcza jak dziewczyna ma gladka delikatna cere? Odrzuca mnie to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×