Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IlonaLalka

Co sądzicie o nazwie ,,aniol’’

Polecane posty

Dziwne ze mnie stworzenie, które ma z kimś tam połączenie... ta... yhm...

Tu są opisy... coś tam... a...przybrałem postać człowieka... i co teraz? On w ciele kobiety... hmmm... ktoś was cos wie? Obudzi się tu ktoś ?a... jakie macie odczucie? 

Aniołowie „udający” ludzi

A zatem aniołowie otrzymują „wygląd” dopiero podczas angelofanii. Objawiając się człowiekowi, mogą wyglądać jakkolwiek zechcą - albo przez wpływanie na naszą wyobraźnię, albo przez przybranie konkretnej formy. Kiedy wysłani są do ludzi jako ambasadorowie Boga, „przybierają” zazwyczaj kształt ciała ludzkiego (tak jak my wkładamy kostium) lub wpływają na naszą wyobraźnię od wewnątrz (jak w hipnozie lub telepatii).

Jak naukowcy się tu by postarali, to może by coś wyszło z tymi skrzydłami, tam już miałem , a tu? Hmmm... myślimy... taka planeta... takie materialne ciało... coś podobnego... tylko bez skrzydeł... yhm.

Boga? TO, i TO bez nazwy. Pokłócili się nawet jak nazwać Boga... nazywajcie go jak chcecie, ale w sumie my to całość ... hmmm... myślimy... hmm... ta...

Nie mam władzy intelektualnej, aby czytać całą Twoją wypowiedź, więc odpowiem tylko na pytanie zawarte w tytule. Co sądzę o nazwie "anioł"? Że ktoś ma wysokie mniemanie o sobie lub o czymś co tak nazwał.

31 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie mam władzy intelektualnej, aby czytać całą Twoją wypowiedź, więc odpowiem tylko na pytanie zawarte w tytule. Co sądzę o nazwie "anioł"? Że ktoś ma wysokie mniemanie o sobie lub o czymś co tak nazwał.

To jest ogółem nazwa na dobrego człowieka, to nie znaczy , ze ma wysokie mniemanie o sobie, bo wie, ze ktoś jeszcze wyższy nim rządzi. Anioły są skromne i nie lubią być podziwiane, żyją gdzieś z dała od ludzi, ukrywają ich tożsamość ... to strach w dzisiejszych czasach...  

"Lepsze niż tysiąc pustych słów, jest jedno słowo, które przynosi pokój."

TO: pokój i spokój... (nie kojarzyć z pokojem jako budynek...yhm...ta...;) )

Jedno słowo? Hmmm... Świadomość... hmmm...

Jedno słowo? Merci... nie no... trochę więcej... ale... wymyślajcie ;)

Pokój. Dobro. Czynienie dobra. Uświadamianie innych o TO...

Itd.

Przepraszam/ Dziękuje/ Wybacz, ach ta materia/ itd. 

Uzywajmy pięknych słów. Namawiam was do dobrego...

Itd.

i ogółem puste słowa ? Jak słowo może być puste? A no tak... ach te lies... obiecanki cacanki... mówimy coś do kogos, obiecujemy coś... hmmm... ta...i można zrobic z tych obiecanek nic. Czyli co? No nic nie robić i spoczywać na laurach. 

Czyny się liczą , a nie słowa... a niech sobie pofruwaja... ta... pisze, nauczam, czynie dobro, czyli jest jakaś akcja;) można coś powiedzieć... i coś tam... a...

Ja ostatnio spotkałem anioła z czerwonymi włosami na YouTube.  Nazywała się Ilona. :classic_love:

11 godzin temu, IlonaLalka napisał:

Dziwne ze mnie stworzenie, które ma z kimś tam połączenie... ta... yhm...

Tu są opisy... coś tam... a...przybrałem postać człowieka... i co teraz? On w ciele kobiety... hmmm... ktoś was cos wie? Obudzi się tu ktoś ?a... jakie macie odczucie? 

Aniołowie „udający” ludzi

A zatem aniołowie otrzymują „wygląd” dopiero podczas angelofanii. Objawiając się człowiekowi, mogą wyglądać jakkolwiek zechcą - albo przez wpływanie na naszą wyobraźnię, albo przez przybranie konkretnej formy. Kiedy wysłani są do ludzi jako ambasadorowie Boga, „przybierają” zazwyczaj kształt ciała ludzkiego (tak jak my wkładamy kostium) lub wpływają na naszą wyobraźnię od wewnątrz (jak w hipnozie lub telepatii).

Jak naukowcy się tu by postarali, to może by coś wyszło z tymi skrzydłami, tam już miałem , a tu? Hmmm... myślimy... taka planeta... takie materialne ciało... coś podobnego... tylko bez skrzydeł... yhm.

10 godzin temu, IlonaLalka napisał:

Anioły są skromne i nie lubią być podziwiane, żyją gdzieś z dała od ludzi, ukrywają ich tożsamość ... to strach w dzisiejszych czasach.

Cały ja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować