Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Izabel1985

Odchudzanie

Polecane posty

Hej, potrzebujesz wsparcia? Możesz to traktować jako pamiętnik i pisać tu wszystko odnośnie swojego odchudzania 🙂 

 

za mną długa droga i jeszcze jakieś minimum 10 kg przede mną do zrzucenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też do zrzucenia dużo ponad 20 kg. 

Jakaś aktywność fizyczna, do tej diety?

Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

z mojego doświadczenia (-35kg) mogę Ci powiedzieć, że kryzysy są potrzebne😁. Odchudzanie zaczęłam w październiku 2019 szło super w pierwszy miesiąc zrzuciłam chyba z 6kg. Poźniej waga stanęła. Trzymałam dietę a tu dalej jak stoi tak stała. Nie poddałam się, ale stwierdziłam że w święta mogę sobie pozwolić na więcej, oczywiście w ramach rozsądku:classic_biggrin:. I tak stał się cud bożonarodzeniowy po świętach waga zaczęła galopem spadać. Po sobie mogę stwierdzić, że czasami drobne odstępstwa od diety są wskazane. Osobiście robię sobie raz w miesiącu odstępstwa od diety. Pozdrawiam i trzymam kciuki😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bawiłam się w diety cud. Ale gdy nabawiłam się problemów z jelitami. Poszła do dietetyka i dopiero on zmienił moje nastawienie. Za co teraz mogę bardzo podziękować. Zaufajcie mi i nie ciągnijcie tych głodówek bo to bez sensu. Po odstawieniu zaczyna się efekt jojo i po straconych 5kg zyskujemy 7kg nowych 

Ja bardzo polecam profil na FB Zuzanna Dąbkowska dietetyka  lub na stronie zuzannadabkowska.pl

Super dziewczyna, która indywidualnie podchodzi do każdej osoby. Nie zwykle kopiuj/wklej jak większość, a przede wszystkim dużo taniej. Mam problemy z jelitami i różne godziny pracy. Po konsultacji i ustaleniu planu. Zaczęłam działać, a po miesiącu już były widoczne efekty. Schudłam 4kg, o chorobie jelit zapomniałam bo wszystkie problemu ustały. Dieta jest smaczna, prosta i szybka w przygotowaniu, uwzględnienia produkty które lubimy oraz małe co nieco żeby zachować zdrowy rozum . A co najważniejsze nie ma produktów typu amarantus czy inne wydziwiane. Wszystkie są dostępne w biedronce czy innym pospolitym markecie. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam oryginalne atestowane zioła Tybetańskie w postaci suszu ( nie tabletki !) bo dla mnie to super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×