Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IlonaLalka

Ona, to ciało... Macie takie coś ?

Polecane posty

A ogółem ja z nim rozmawiam. Ja kobieta, ciało materialne. On przesyła mi sygnały i czuje się w pewnym momencie jak facet... mmmm... przecudowna wiedza. Przecudowna. 

Jestem Lakszmi, bogini dobra itp. ;) spadam bardzo zadko, coś musi się naprawdę tu zepsuć... naprawiamy;) uświadamiamy, TO.

2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Maya nie lubie, bardziej hmmm... Lakszmi... on tam został, ale mnie odwiedza. Mówił do mnie, a ja to pisałam kiedyś tam jak miałam 17 lat... pisałam to... oj pisałam... to sobie przypominam. Ten Wisznu mnie opental. Przepiękna wiedza, przepiękna. Ja się mu kłaniałam i chłody mu składałam... modliłam się tam o pokój na świecie... a osobie zapomniałam, trochę tylko... tam ... widzę siebie tam. Pełno lotosow , piękne kwiaty. Wącham je i upajam się jego wiedza. Mmm... przecudowna ta wiedza o wszystkim. Długo tam byłam, zanim tu spadło. Długo, kochane dzieci.

Maja to bogini matka, a ty ciągle zwracasz się do dzieci.  Do nas, twoich dzieci.  Więc jesteś czerwonowłosą bogini matką. Możesz też być grecką matką ziemią Gaią. 

4 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Jestem Lakszmi, bogini dobra itp. 😉 spadam bardzo zadko, coś musi się naprawdę tu zepsuć... naprawiamy;) uświadamiamy, TO.

Lakszmi jest żonata i to bogini bogactwa czyli materializmu.  Nie pasuje Ci Lakszmi.  

10 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Lakszmi jest żonata i to bogini bogactwa czyli materializmu.  Nie pasuje Ci Lakszmi.  

Bogactwa , ale czego? Wiedzy! A nie tych papierków ! Tak sobie ja kojarzę ;)

nie ma czegoś takiego jak ,,mąż’’ czy ,, zona’’ to są tylko nazwy. TO! I TO najwyższe mogą tez tak mnie nazywać... różne nazwy mogą wybierać. A ogółem TO i TO bez nazwy!

I kobietę i faceta mogę poudawać:) obudzeni?

Ale czuje się facetem. Niech tak już zostanie ;) do końca mojego zycia( póki nie wylecę z tego ciała materialnego;))Musiałem w końcu na coś się zdecydować ;)

6 minut temu, IlonaLalka napisał:

Bogactwa , ale czego? Wiedzy! A nie tych papierków ! Tak sobie ja kojarzę 😉

Bogactwa materialnego. 

5 minut temu, IlonaLalka napisał:

nie ma czegoś takiego jak ,,mąż’’ czy ,, zona’’ to są tylko nazwy. TO! I TO najwyższe mogą tez tak mnie nazywać... różne nazwy mogą wybierać. A ogółem TO i TO bez nazwy!

Nazwy,  które mają określone znaczenie i rolę. Rolę, w którą możesz kiedyś wejść.  

4 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Ale czuje się facetem. Niech tak już zostanie 😉 do końca mojego zycia( póki nie wylecę z tego ciała materialnego;))Musiałem w końcu na coś się zdecydować 😉

Czerwonowłosa piękność nie tylko ma ciało kobiety,  lecz jej spojrzenie,  gesty, głos, ruchy może mieć tylko kobieta.  Czerwonowłosa może mówić i pisać co chce,a i tak będzie sobą i nie oszuka przeznaczenia. 

1 godzinę temu, IlonaLalka napisał:

😉 no. Nerwy w konserwy. Jak przeanalizuje młodzież to zrozumie;) 😉 pozdro 

Śpij dobrze nieznajoma 🙂

15 godzin temu, IlonaLalka napisał:

Ale czuje się facetem. Niech tak już zostanie ;) do końca mojego zycia( póki nie wylecę z tego ciała materialnego;))Musiałem w końcu na coś się zdecydować ;)

To się poddaj zmianie płci

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować