Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Czy wypada taka ...enkę na wesele?

Polecane posty

Gość

Jak wstawić zdjęcie ...enki o którą mi chodzi żebyście mogły zobaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Nie musisz. Wystarczy opis i kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurde trzeba ją zobaczyć.  Wpisz w Googlach ...enka maxi dekolt v tren i powinno wyskoczyć zaraz pierwsza od lewej długa złota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

www.google.com/search?client=ms-android-dt-pl-revc&ei=FNDdXoaoM9qNwPAPkLigoA4&q=...enka+maxi+dekolt+v+tren&oq=...enka+maxi+dekolt+v+tren&gs_lcp=Ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pomóżcie, mam 3 dzieci 😊 teściowa skrytykowała ta ...enkę ze ona na czerwony dywan i że cała nie za bardzo.  Schudłam 14 kg po ostatniej ciąży osiągnęłam figurkę mam 28 lat.  Wszystkim się podoba tylko teściowka krytykuje jak myślicue dlaczego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nikt nie odpowiada super 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 Haha no tak wczoraj pilam wino z kuzynka gremliny spały zapaliłam świece psiknelam tomem fordem a tu ... teściowa mi na watsupie wyjechała ze ta ...enka nie jest piękna! No to zjazd. Kupię ja już zamawiam pieprzyc to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 Widzisz ja? Dodałam jako tło do mojego profilu.  Moze się boi że bede piękniejsza od panny młodej  czyli jej córki ...ane to pytałam się wielu osób każdemu się podoba a ta jako jedyna na inne zdanie. Coś siedzi za tym nie ma co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 Dziwię się ze potrafiła mi spieprzyć fazę to do mnie nie podobne 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie nadaje się?  Dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

  Mam już projekt skrócę ja troszkę poszerzę ramiączka do 3 cm tylny dekolt poniosę materiałem który obetne z dołu i będzie cud 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Smof napisał:

Ja jestem slepy??

Bo skrotu nie widze

 Jest zdiecie na moim profilu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Bo na wesele trzeba ubrać brokat cekiny i tiul. Wtedy jesteś kul. 

 No to jest wszystko w tej sukni prócz brokatu nie lubię brokatu.  Mam ciemne długie włosy więc koka hiszpana i mój tom ford reszte wypełni mój mąż mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Smof napisał:

Yyyyyyu

To musi byctakie?

Dobra jestem starym dziadel i sie nie znam

Ale w tym jest zero seksu zero kuszenia zero czegokolwiek

Ot...cos

Zwracam szacunek tesciowej

 No nie to jaka ...enka ma w sobie seks? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Smof napisał:

Malej czarnej na wesele nie zalozysz

I w sumie ta jest fajna naprawde (chwala bogom nie zlota)

🤣

Wracajac i powaznie

Jestem facetem nie musisz sluchac mego zdania ale nie cos chocby nieco bardziej stonowanego

Tak by podkreslalo ze jestes piekna kobieta ale nie cos takiego

Serio zachowaj to na okazje podkrecenia malzonka

14 minut temu, Smof napisał:

Yyyyyyu

To musi byctakie?

Dobra jestem starym dziadel i sie nie znam

Ale w tym jest zero seksu zero kuszenia zero czegokolwiek

Ot...cos

Zwracam szacunek tesciowej

 No nie to jaka ...enka ma w sobie seks? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 W tej sytuacji widzę że tutaj nie podoba się nikomu moja piękna suknia  eh opcja że cała moja rodzina jest nią zachwycona a mój mąż nie bierze pod uwagę żadnej innej ...enki ufam mu najbardziej bo to facet chce aby kobieta mu się podobała kiedy z nim wychodzi,  mam figurkę klepsydry więc będzie piękna.  Nie zawsze cekiny oznaczają tandetę, gdzieś czytałam że kobieta kiedy woli ubrania stonowane i bez wzorów znaczy że nie wierzy w to że jest warta czegoś więcej,  co dla siebie robię to mnie cieszy,  jak się teściowie nie podoba to niech chociaż nie krytykuje mam Racje co innego moja mama ja swoim córkom 9 lat i 6 lat doradzam jaka koszulkę do jakich spodni czy warkocz czy kucyk...  Ale teściowa to niech mi nie mówi co mam robić. Schudłam dużo ćwiczę wyglądam super wreszcie a ona mi będzie mówić że to na czerwony dywan suknia. Sęk w tym że czerwony kolor to mój ulubiony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzorzysta syrena mi się wyświetliła... nie wiem czy to o nią chodzi, jeśli lubisz przepych i blichtr to ujdzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 Wesele to prawie jak sylwester tylko się na biało nie można ubrać. Chcę być królowa dla męża uwodzić go całą noc kocham te chwile kiedy jesteśmy razem a on patrzy na mnie całą noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Smof napisał:

Od problemow psychicznych tez sa lekarze

Jprdl w co ja wdepnalem 🤣🤣🤣

 Nie przejmuj nie kiedyś mialam depresję poszłam do psychoterapeuty któremu chyba ja bardziej pomogłam niż on mi 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, marawstala napisał:

Wzorzysta syrena mi się wyświetliła... nie wiem czy to o nią chodzi, jeśli lubisz przepych i blichtr to ujdzie : )

 Widzę że ktoś z gustem wyraził swoją opinię 😁. Żartuję oczywiście lubię przepych kocham wręcz na codzień ginę w tłumie zazwyczaj.  A ty jaka ...enkę wybrałabyś gdybyś szła na wesele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kwiat wiśni napisał:

 Widzę że ktoś z gustem wyraził swoją opinię 😁. Żartuję oczywiście lubię przepych kocham wręcz na codzień ginę w tłumie zazwyczaj.  A ty jaka ...enkę wybrałabyś gdybyś szła na wesele? 

Moim zdaniem się nie sugeruj bo wesel unikam jak ognia : )

na ostatnim miałam na sobie czarną ...enkę, w tym tyg idę na sam ślub i założę też czerń albo inna z czarno czerwonej koronki, ale raczej czarną : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, marawstala napisał:

Moim zdaniem się nie sugeruj bo wesel unikam jak ognia : )

na ostatnim miałam na sobie czarną ...enkę, w tym tyg idę na sam ślub i założę też czerń albo inna z czarno czerwonej koronki, ale raczej czarną : ) 

  Ja też uwielbiam klasykę czarna mam połowę szafy.  Chciałam zaszaleć coś zmienić  błysnąć.   Czern czerwień biel to moje kolory ale ta suknia jest cudownie nieziemska dla bogini czerń jest super.  A jaki masz kolor włosów i typ figury? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. I szczerze? W nosie miałabym opinie kogokolwiek i założyła to, na co mam ochotę.  

Ale jak wpisałam w Google grafika hasło "...enka maxi dekolt v tren" i zjechałam niżej, to tam jest taka piękna krwiście czerwona, dopasowana suknia z pieknie odsłoniętymi ramionami, dekoltem w serce i głębokim rozcięciem na udzie. Boże jaka piękna! Normalnie już się w niej widzę, ja na bank poszłabym w takiej 😍

Kurcze, nie każdy lubi klasykę i stonowane kolory. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kwiat wiśni napisał:

  Ja też uwielbiam klasykę czarna mam połowę szafy.  Chciałam zaszaleć coś zmienić  błysnąć.   Czern czerwień biel to moje kolory ale ta suknia jest cudownie nieziemska dla bogini czerń jest super.  A jaki masz kolor włosów i typ figury? 

 

Może przerób formę tej ...enki juz sam deseń, tkanina wystarczająco przykuwaja uwagę i nie potrzebne sa te gołe plecy, tył ...enki dużo lepiej by wyglądał gdyby był bardziej zabudowany... Może też bardzo głębokie V ale żeby choć boki nie świeciły golizna : ) weź sobie rozrysuj kilka wersji... tkanina może zostać : )

mam dość ciemne włosy, a co do figury to nie wiem na pewno nie jest to klepsydra : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, marawstala napisał:

Może przerób formę tej ...enki juz sam deseń, tkanina wystarczająco przykuwaja uwagę i nie potrzebne sa te gołe plecy, tył ...enki dużo lepiej by wyglądał gdyby był bardziej zabudowany... Może też bardzo głębokie V ale żeby choć boki nie świeciły golizna : ) weź sobie rozrysuj kilka wersji... tkanina może zostać : )

mam dość ciemne włosy, a co do figury to nie wiem na pewno nie jest to klepsydra : )

 

 Dokładnie o tym myślę zrobic poszerzyć ramiaczka do 3, 4 cm tył przykryć do połowy pleców w kształcie V.  Masz rację że jest materiał zdobiony o plecy są zbyt odkryte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Cztery odsłony ironii napisał:

A mnie się podoba. I szczerze? W nosie miałabym opinie kogokolwiek i założyła to, na co mam ochotę.  

Ale jak wpisałam w Google grafika hasło "...enka maxi dekolt v tren" i zjechałam niżej, to tam jest taka piękna krwiście czerwona, dopasowana suknia z pieknie odsłoniętymi ramionami, dekoltem w serce i głębokim rozcięciem na udzie. Boże jaka piękna! Normalnie już się w niej widzę, ja na bank poszłabym w takiej 😍

Kurcze, nie każdy lubi klasykę i stonowane kolory. 

 Patrzyłam na twoja ...enkę też mi się podoba byłabym skłonna w niej wyjść tylko teraz jest akcja typu że teściowa skrytykowała moja złota suknie.  Nie ma opcji żebym założyła coś innego 😂 Man w sobie tą dumę niepokornej synowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
45 minut temu, marawstala napisał:

Wzorzysta syrena mi się wyświetliła... nie wiem czy to o nią chodzi, jeśli lubisz przepych i blichtr to ujdzie : )

Jak bije po oczach, to w taką nie ubrałabym się. Jeśli złota, to prosty krój. Wtedy jest elegancko i bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
36 minut temu, Smof napisał:

Kwiatku

Ta süenka jest zarabista i jeszcze bedzie cie malzonek w ciemne katy zaciagac zeby ja z Ciebie zedrzec

Ale serio nie na wesele szwagierki

Zostan przy klasyce

 Ile masz lat Smofie? Opinia starszego mężczyzny czyli w jakim wieku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, pari napisał:

Jak bije po oczach, to w taką nie ubrałabym się. Jeśli złota, to prosty krój. Wtedy jest elegancko i bez przesady.

Pari zobacz na mój profil jest w tle zdiecie złotej sukni co myślisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×