Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ballast91

Młodość mija, ja niczyja, 29 lat i bez faceta.

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam problem a mianowicie nie potrafię znaleźć sobie porządnego faceta. Trafiam na samych dupków, którym zależy tylko na jednym 😕 Fajnie się zapowiada i za chwilę już po znajomości. Mam dość chwilowych znajomości... Jednemu sie znudziło jeździć tak daleko do mnie po pół roku znajomości, drugiemu nie pasowała osobowość-stwierdził ze potrzebuje dziewczyny, którą sobie wychowa pod siebie, a trzeci kilka dni temu wrócił do byłej... I jak tu rozumieć facetów?? Świra dostaję, wkoło same pary i te niezręczne teksty jestes sama bo nikogo nie chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, markuus napisał:
18 minut temu, ballast91 napisał:

Witam wszystkich. Mam problem a mianowicie nie potrafię znaleźć sobie porządnego faceta. Trafiam na samych dupków, którym zależy tylko na jednym 😕 Fajnie się zapowiada i za chwilę już po znajomości. Mam dość chwilowych znajomości... Jednemu sie znudziło jeździć tak daleko do mnie po pół roku znajomości, drugiemu nie pasowała osobowość-stwierdził ze potrzebuje dziewczyny, którą sobie wychowa pod siebie, a trzeci kilka dni temu wrócił do byłej... I jak tu rozumieć facetów?? Świra dostaję, wkoło same pary i te niezręczne teksty jestes sama bo nikogo nie chcesz...

pewnie jesteś brzydka

Pewnie tak, nie kazdemu się podobają wysportowane dziewczyny... Racja 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź przystojnego, jak już z sobą trochę pobądzicie wystaw go na próbę. Powiedz, że musisz wyjechać gdzieś na kilka dni. Gdy niby już wyjedziesz, śledź go. Gdy zobaczysz, że Cię zdradził, daj mu plaskacza najmocniej jak się da. Jak nie to znaczy, że jest dla Ciebie.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ballast91 napisał:

Pewnie tak, nie kazdemu się podobają wysportowane dziewczyny... Racja 😉

Zmień lub rozszerz krąg znajomych, lokali, imprez. Prawdopodobnie jesteś w swojej bańce towarzysko-służbowej w której akurat dominują takie typy. Zmień bańkę, zwróć uwagę na facetów na których nigdy być nie zwróciła uwagi. Źle się rozglądasz lub Twoje gusta rozmijają się z oczekiwaniami. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, generalnie ciężki temat. Miałam przystojnych, i zwyczajnych przeciętnych... Znajomych mam dużo z różnych kręgów. W pracy jest kilka naprawdę fajnych facetów, ale jak zwykle zajęci... Czego oczekuje ? Faceta do związku, normalnego... A co najważniejsze ja wiem czego chce od życia 

Edytowano przez ballast91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej.  Nie przejmuj się ją mam męża dopiero od 1,5 roku. Mam 28 lat   Poznaliśmy się 2 lata temu na.... Portalu randkowym. Miałam 2dzieci z pierwszego związku jestem po przejściach teraz jestem super szczęśliwa.  Prubowalas na badoo np? Jest tam dużo ...ow ale są też mądrzy mężczyźni.  

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kwiat wiśni napisał:

Hej.  Nie przejmuj się ją mam męża dopiero od 1,5 roku. Mam 28 lat   Poznaliśmy się 2 lata temu na.... Portalu randkowym. Miałam 2dzieci z pierwszego związku jestem po przejściach teraz jestem super szczęśliwa.  Prubowalas na badoo np? Jest tam dużo ...ow ale są też mądrzy mężczyźni.  

Moje związki byly z badoo i tindera... I jak na razie internet odpuszczam... Widocznie mam być sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ballast91 napisał:

jak tu rozumieć facetów

Ci w Twoim wieku dziś tacy w większości są. Nie wiedzą czego chcą. Często mamisynki, nie potrafiące odciąć pępowiny itp.

Zwróć uwagę na starszych. Nie wykluczaj rozwodników. Powyżej 30-tki to zaczyna być zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 Jesteś młoda tzn jesteśmy młode.  Z jakich okolic Polski jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ballast91 napisał:

Widocznie mam być sama...

To też ważne. Naucz się być szczęśliwa sama. Dopiero wtedy szukaj związku choć obstawiam, że kiedy się nauczysz, on zjawi się sam.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

To też ważne. Naucz się być szczęśliwa sama. Dopiero wtedy szukaj związku choć obstawiam, że kiedy się nauczysz, on zjawi się sam.

Racja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemetiisto napisał:

Ci w Twoim wieku dziś tacy w większości są. Nie wiedzą czego chcą. Często mamisynki, nie potrafiące odciąć pępowiny itp.

Zwróć uwagę na starszych. Nie wykluczaj rozwodników. Powyżej 30-tki to zaczyna być zaletą.

Zawsze wybieram starszych, ten co wrócił do byłej ma 38 lat... Co do wieku chyba nie ma reguły... Zawsze myślałam ze jak starszy to ułożony a jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kwiat wiśni napisał:
8 minut temu, Nemetiisto napisał:

To też ważne. Naucz się być szczęśliwa sama. Dopiero wtedy szukaj związku choć obstawiam, że kiedy się nauczysz, on zjawi się sam.

 

Wiecie że samej mi jest dobrze, rozwijam siebie, mam czas na pasje jaką jest sport, ale czasem mi brakuje oparcia i siły jaką jest facet. A że boje się samotności to druga strona medalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ballast91 napisał:

Witam wszystkich. Mam problem a mianowicie nie potrafię znaleźć sobie porządnego faceta. Trafiam na samych dupków, którym zależy tylko na jednym 😕 Fajnie się zapowiada i za chwilę już po znajomości. Mam dość chwilowych znajomości... Jednemu sie znudziło jeździć tak daleko do mnie po pół roku znajomości, drugiemu nie pasowała osobowość-stwierdził ze potrzebuje dziewczyny, którą sobie wychowa pod siebie, a trzeci kilka dni temu wrócił do byłej... I jak tu rozumieć facetów?? Świra dostaję, wkoło same pary i te niezręczne teksty jestes sama bo nikogo nie chcesz...

Mam to samo, ale wiedz ze porzadnych facetów jest baaardzo mało, to towar rzadko spotykany (przynajmniej wg moich doświadczeń) a Roo.cha.czy mnóstwo wokół wiec statystycznie są o wiele większe szanse trafić na Roo.chacza, niejednokrotnie tylko udającego fajnego faceta, ale to tylko pozory. 

Edytowano przez Malutka92
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

Mam to samo, ale wiedz ze porzadnych facetów jest baaardzo nali, to towar rzadko spotykany (przynajmniej wg moich doświadczeń) a Roo.cha.czy mnóstwo wokół wiec statystycznie są o wiele większe szanse trafić na Roo.chacza, niejednokrotnie udającego tajnego faceta, ale to tylko pozory. 

Właśnie o tym mówię i to jest przykre bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, ballast91 napisał:

Wiecie że samej mi jest dobrze, rozwijam siebie, mam czas na pasje jaką jest sport, ale czasem mi brakuje oparcia i siły jaką jest facet. A że boje się samotności to druga strona medalu...

 Tak to prawda facet jest siła i skala za którą my kobiety możemy się schować kiedy wieje wiatr ale ... czasem ta skala mogłaby sobie wziąć urlop 😂 bardzo kocham mojego męża ale tęsknię czasem za tymi czasami kiedy byłam sama.  Wczoraj np piłam winko z kuzynka.  Były świece włoska muzyka dzieci spały... Mąż mi napisał żebyśm za długo nie siedziała... Jest już ta kontrola,  trzeba wszystko ustalać razem..  Czasem wsiadam w samochód i jadę za miasto żeby posiedzieć w lesie autentycznie 😊. Wszystko ma swoje wady i zalety,   ciesz się życiem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TenX napisał:

A Ty ile masz lat jeśli można wiedzieć?

Jak w temacie 29

3 minuty temu, Bolek napisał:

Gdyby odrzucił cię jeden, no dwóch facetów, ale jeśli nie wychodzi z kilkoma różnymi facetami to zacznij szukać czegoś w swoim zachowaniu, wygląd każdy widzi - nie musisz być miss by się komuś podobać. A ru..chacze? Facet tak ma że jak już wie że mu nie odpowiadasz do związku to choć sobie zamoczy...

Pewnie we mnie, że nie jestem łatwa i nie daję byle komu... Jakbym po kilku tygodniach znajomosci rozkladała nogi to pewnie by przy mnie zostali na wieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, 6489237 napisał:

O KURRWA ALE PATOLA

 

2 minuty temu, 6489237 napisał:

O KURRWA ALE PATOLA

Patola bo co? Anonimowość jest nie bój się wyrzucić z siebie negatywnych emocji 😂😂  pozdrawiam,  Patolka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, szopenik napisał:

Zmień lub rozszerz krąg znajomych, lokali, imprez. Prawdopodobnie jesteś w swojej bańce towarzysko-służbowej w której akurat dominują takie typy. Zmień bańkę, zwróć uwagę na facetów na których nigdy być nie zwróciła uwagi. Źle się rozglądasz lub Twoje gusta rozmijają się z oczekiwaniami. 

popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Ignoruj tego trolla, to legendarny przegryw, trzydziestoletni bezrobotny pravvik na utrzymaniu matki. Za chwilę moderacja znów go zbanuje, nie warto w ogóle reagować 😆

 Racja 😂 można tylko ignorować, wydaje się że ma podłoże psychiczne raczej może jakieś rany serca.  Żal troszkę że ludzie w takim wieku zamiast się cieszyć życiem szukają .... Zaczepki,  uznania, właśnie  czego?...  Dzięki szyderco 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bolek napisał:

I już masz powód, nie o to chodzi że nie dajesz ale o to co mówisz. Gdybym usłyszał na początku znajomości "nie jestem łatwa, na mnie trzeba zasłużyć" oto od razu bym zrezygnował. W znajomości wszystko powinno rozwijać się zależnie od sytuacji, iść własnym biegiem, a jak tu kobieta oświadcza że łóżko za x miesięcy bo ona tak ma...

Nigdy o tym nie powiedziałam facetowi, wszystko zawsze idzie swoim rytmem... A że nie dostał czego chciał od razu, bez wchodzenia w głębszą relację to wrócił do byłej-proste. Uwazasz ze zwiazek zaczyna się od seksu ??

Edytowano przez ballast91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

Nie musisz mówić w prosty, facet takie rzeczy wyczuwa/ czyta między wierszami. Skoro nie było głębszych relacji to co się dziwisz że wrócił do byłej, pewnie to było świeże i tam były emocje i relacje

Faceci czytają to co chcą i dopowiadają sobie to co chcą... Nie wszyscy oczywiście. Skoro była to świeża relacja to po jaką cholerę głowę zawraca, jak tamtego jeszcze do końca nie zamknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

Znikają po 2-3 randkach czy po 2 -3 miesiącach częstego spotykania?

Różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ballast91 napisał:

Faceci czytają to co chcą i dopowiadają sobie to co chcą... Nie wszyscy oczywiście. Skoro była to świeża relacja to po jaką cholerę głowę zawraca, jak tamtego jeszcze do końca nie zamknął?

Wszystkich fascynuje co nowe. A kiedy się tym nasycą wracają do starych schematów. Ot, życie przewrotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, geniusz_geniusz napisał:

i oto cala teria dlaczego jestescie same... nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina

Widać, ze myślisz tym co masz w spodniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, geniusz_geniusz napisał:

i oto cala teria dlaczego jestescie same... nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina

Jasne, więc albo wszystko przed Tobą albo już po i teraz masz te swoją jedyną której jesteś lojalny : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, geniusz_geniusz napisał:

niestety prowadze szkolenia uwodzenia czesto z winy kobiet sex jest w zlym czasie ja musze czesto podrywac kobiety aby pokazywac kursantom jak sie to robi, wiec czesto uprawiam sex z ruznymi kobietami i neurony milosci juz sie pomieszaly w moim muzgu ze nie wie ktura ma kochac, ale tak to prawda czesto po sexie na 3- 5 randce dostaje od kobiet wiadomsoci ze mnie kochaja, ze chca sie spotykac, ze chca cos wiecej wiec to dziala po proastu, tylko muj muzg juz sie poplatal w tym i nie wiem ktura kochac, wiec kocha wszystkei po trochu....

jak jak sama widzisz to dziala kobiety sie zako...a

Kocha ta mniejszą głową : ) takich jak Ty doradców to się omija szerokim łukiem dla własnego dobra... bo to droga donikąd : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Looper napisał:

Wiesz? Ja jestem chyba normalnym facetem. Tak przynajmniej twierdzi moja partnerka. Nie pije, nie szlajam się z kumplami itp. Mówisz, że nie wskakujesz do łóżka od razu. To w sumie dobra postawa ale muszę przyznać, że jakbym miał się spotykać z dziewczyną przez kilka miesięcy i seksu by nie było, to tez bym odpuścił. Ludzi do siebie ciągnie, każdy ma swoje potrzeby, jesteśmy dorośli. Dla mnie X spotkań bez seksu byłoby sygnałem, że dziewczynie nie zależy, nie traktuje tego poważnie. 

O mamo, gdzie Ty się uchowałeś 😉 Fajnie, że tacy jak Ty jeszcze są. Pewnie, jak jest chemia to wszystko szybko się dzieje, czasem z automatu. Ale jak facet robi akcje typu wszystko siłą, bo tak lubi wszystko mu sie należy, zachowuje sie jak zwyczajny kundel z ulicy w wieku 38 lat, to zamiast przyciągać to odpycha takim zachowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, geniusz_geniusz napisał:

mylisz sie, pomagam wielu ludziom, dzieki mnie wielu mezczyzn wogule poznaje kobiety i je zalicza, ucze ich jak osiagac sukcey

Ok. ale tutaj chodzi o pomoc mojej płci, a Twoje rady nie bardzo są przydatne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty się w nich zakochała czy byłaś z nimi dla bycia? związek bez miłości nie przetrwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×