Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madzia80

Co robić......

Polecane posty

Witam. Poznałam w portalu randkowym faceta... Pisze.. Czasem zadzwoni ale widzę że dalej  bywa na portalu.. Bo co chwilkę zmienia motto. 

Czy kontynuować znajomość.... Bo może  jestem kolejna da przetestowania..... Choć w rozmowie były słowa że może randka... Chciałby rodzinę... Tylko jeżeli pisze ze mną.... Dalej udziela się na tym portalu.... Co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic. Jest to początkowa faza znajomości. Nic sobie nie deklarowaliście, nie obiecywaliście więc to normalne. Ani on ani Ty nie macie pewności że wam wyjdzie. Jak minie teochę czasu i parę randek, jak będą jakieś emocje i uczucia powinien sam zrezyfnować z portalu. Jeśli nie to będzie to niepokojące. Teraz jest póki co wszystko w normie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem taka osoba która szczerze pisze... Bo ma tam pewien problem... I 

Napisał. Mądra z ciebie kobieta.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byliscie nawet na randce i widac facet sie nie kwapi, skoro sie ten temat przewinal i nadal nic. Szuka innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, ogarnij się. Masz bóg wie jakie oczekiwania, bóg wie jakie wymagania. To tylko internet. Każdy może robić co chce i jak chce. Po 3 dniach luźnej znajomości oczekujesz nie wiadomo czego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Madzia80 napisał:

To co zrobic

Z takim podejściem to może od razu wystąpić o alimenty? Tak na zapas.

🤔

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Madzia80 napisał:

To co zrobic

Rozglądaj się za innymi. Miej wybór. Na jednym świat się nie kończy. Skoro czujesz że ten nie jest zainteresowany tak jakbyś chciała to znajdź takiego, który będzie tylko dla Ciebie 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
11 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Z takim podejściem to może od razu wystąpić o alimenty? Tak na zapas.

🤔

Dziewczyna między wierszami chce powiedzieć, że on podoba się jej i trochę jej smutno, że jest tylko jedną z możliwych opcji. Postaw się w jej sytuacji. Coraz bardziej pokręcony jest ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Madzia80 napisał:

Witam. Poznałam w portalu randkowym faceta... Pisze.. Czasem zadzwoni ale widzę że dalej  bywa na portalu.. Bo co chwilkę zmienia motto. 

Czy kontynuować znajomość.... Bo może  jestem kolejna da przetestowania..... Choć w rozmowie były słowa że może randka... Chciałby rodzinę... Tylko jeżeli pisze ze mną.... Dalej udziela się na tym portalu.... Co robic

Możesz umówić się na randkę, chociaż taka znajomość niesie za sobą duże ryzyko. Nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie.

Wszystko zależy od efektu tego spotkania. Jeżeli usatysfakcjonuje obie strony, dopiero wtedy możesz mówić o nurtujących Cię oczekiwaniach.

Dopóki nie wykażesz inicjatywy, odnośnie spotkania, on nie ma wobec Ciebie żadnych zobowiązań. 

Prawdę mówiąc, niepokoi mnie zachowanie tego Pana ale bez paniki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety..... Pan nie odzywa się.... Lecz aktywny na portalu randkowym.... Więc... 

Jak tu znalesc bratnią dusze.... Jest jakiś portal randkowy gdzie na serio szukają.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma portalu idealnego. Kiedyś były agencje matrymonialne, ale to relikt przeszłości choć można je też znaleźć obecnie w necie. 

Tylko statystyka. 

10% mężczyzn nadaje się do czegoś. 50% z nich może Ci się spodobać, a 50% z tych osób Ty również. Oznacza to że na 100 profili tylko 2-3 mogą być obustronnie interesujące i coś z tego będzie. 

Zalecam więc cierpliwość, szczęście i zintensyfikowanie poszukiwań, bo musisz odsiać te 97%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×