Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anonkapix

Jak pozbyć się toksycznej "przyjaciółki"?

Polecane posty

Dziewczyna nie chce dać mi spokoju a ja nie mogę się stresować przy moim aktualnym stanie zdrowia. Nikt mi nie uwierzy w to, że ona się nade mną praktycznie znęca psychicznie przez to kogo ona udaje w social mediach (zupełnie inna osoba). Prawda jest taka, że zniszczyła moje imię, nastawiła innych przeciwko mnie, rozniosła niestworzone ploty na mój temat a nawet oczerniała innych w internecie podając się za mnie. Zrobiła ze mnie ...kę a ja nie mam już nawet siły się tłumaczyć tym ludziom, że te plotki na mój temat są wyssane z palca, ponieważ nikt mi nie uwierzy. Laska wchodzi wszystkim w tyłek i wie jak manipulować ludźmi. Obawiam się, że to czego się dowiedziałam na swój temat od osób trzecich (tzn. to co ona na mój temat mówiła) to tylko wierzchołek góry lodowej i jak tylko odetnę się od niej, jeszcze gorsze ploty pójdą na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj nad zerwaniem kontaktów. Coś co Cię ciągnie na dół musi być przerwane . Miałam niestety kilka takich sytuacji i uważam,że moim największym błędem było przebywanie z tymi ludźmi na siłę . Przestań pisać czy dzwonić do tej osoby . Jeśli faktycznie jest chociaż troszkę inteligentna sama się domyśli, jeśli tego nie zrobi powiedz,że Wasza relacja nie jest do końca szczera i uważasz ,że nie na sensu . Zauważyłam ,że ludzi wrażliwych , delikatnych się tak właśnie traktuje . Ja dwa razy zerwałem relację z ludźmi którzy manipulowali innymi aby postawić mnie w złym  świetle . Naprawdę nie na to sensu. Raz bez tłumaczenia i pożegnania zerwałem kontakt z takim toksycznym człowiekiem . Bez kłótni i tłumaczeń . Uważałam ,że nic to nie zmieni . Pewnym ludziom się nie przegląda . Po kilku latach od tego zdarzenia jestem z siebie dumna ,że załatwiłam to łagodnie . Chociaż ta osoba nie rozumiała tego żaląc się innym znajomym 😉. Ale ja byłam pewna i miałam kilka osób którzy mi donieśli o jej obgadywanie mnie . U mnie prawie każda taka toksyczna relacja kończy się przez zazdrość . Mam super męża i dobrą pracę. Niestety nie każdy sobie z tym radzi . Na świecie są też normalni ludzie także szkoda czasu na tych toksycznych . 

 

Trzymam za Ciebie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×