Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Surprise, Bitch

Do osób, które nie chcą być w związku

Polecane posty

30 minut temu, elektryzująca napisał:

Robiłam w mieszanej sekcji, większość kobiet. Różne dziwy się działy. Rywalizacja, presja, parcie. Podbijanie normy, walka o premie miesiąca itd. Szefowa? Pokochała mnie od początku no byłam zadziorna i nie dałam się. Zgłosiłam mobbing. Potem przeszłam do całkowicie męskiej sekcji. Na wstępie powiedzieli, że mam nie zawyżać normy, że pracę trzeba szanować. Lecieliśmy w kulki totalnie. Przestawaliśmy kiedy wodzu rzucał "ale qrwa mac możecie chociaż udawać że robicie!?" Szczerze? najlepsza praca jaką miałam. 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, elektryzująca napisał:

Robiłam w mieszanej sekcji, większość kobiet. Różne dziwy się działy. Rywalizacja, presja, parcie.

No tak, Twój anegdotyczny przykład oczywiście ilustruje ogół ^^ I mówi więcej niż wielokrotne, wieloletnie doświadczenie kilku facetów, którzy sami ostrzegali mnie przed tym, aby w korpo nie kolegować się nawet z facetami, yhym  😉 Jeżeli twierdzisz, ze kobiety są podobnie (lub bardziej, roftl) rywalizujące co faceci to mało wiesz o biologii ewolucyjnej homo sapiens. 

Edytowano przez gość Gośćc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, gość Gośćc napisał:

No tak, Twój anegdotyczny przykład oczywiście ilustruje ogół ^^ I mówi więcej niż wielokrotne, wieloletnie doświadczenie kilku facetów, którzy sami ostrzegali mnie przed tym, aby w korpo nie kolegować się nawet z facetami, yhym  😉 Jeżeli twierdzisz, ze kobiety są podobnie (lub bardziej, roftl) rywalizujące co faceci to mało wiesz o biologii ewolucyjnej homo sapiens. 

Każdy ma swoje doświadczenia. Ja nie uogólniam, opowiadam o swoich. Wiem jedno- wolę pracować pod ziemią, bez słońca, wody, telefonu i kontaktu z drugim człowiekiem niż z kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Surprise, Bitch napisał:

Proszę Was, abyście nie pisali na inne tematy, niż to, czemu nie chcecie być w związku.

Dokladnie, już milczę 😉🤐✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kir napisał:

ja bym z jednej strony chciał, a z innej nie. ambiwalencja.

To normalne. Masz trzeźwe myślenie po prostu. Wszystko ma dobre i złe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kir napisał:

to dość ciekawe stwierdzenie, biorąc pod uwagę że jestem narkomanem. ale faktycznie alkoholu nie tykam w ogóle.

I co z tego, narkomania nie opisuje całego ciebie. Co do alkoholu, to nie wiem co jest większym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBombka napisał:

A jakie to ma znaczenie czy udawana czy nie? Ważne ze coś zrobi za mnie. 

No dla mnie ma. Jeżeli ktoś chce mi pomóc tak po prostu z serdeczności i sympatii to jest mi bardzo miło i jestem takiej osobie wdzięczna. Z mojej strony też automatycznie może liczyć na wzajemność. Ale jeśli ktoś zamiaruje mi pomóc po to, żeby wkupić się w moje łaski i potem liczy na jakieś profity z racji tego, że zrobił mi jakąś przysługę, to ja za takie coś dziękuje 🙂 Nie lubię takiego uczucia, że jestem komuś coś winna. Wykorzystywanie ludzi też nie jest w moim stylu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mizo napisał:

Jeżeli ktoś chce mi pomóc tak po prostu z serdeczności i sympatii to jest mi bardzo miło i jestem takiej osobie wdzięczna. Z mojej strony też automatycznie może liczyć na wzajemność. Ale jeśli ktoś zamiaruje mi pomóc po to, żeby wkupić się w moje łaski i potem liczy na jakieś profity z racji tego, że zrobił mi jakąś przysługę, to ja za takie coś dziękuje 🙂 

A po czym poznajesz, jakie ktoś ma zamiary? Jak facet, to na pewno czegoś chce, a jak kobieta, to po prostu chce pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A po czym poznajesz, jakie ktoś ma zamiary? Jak facet, to na pewno czegoś chce, a jak kobieta, to po prostu chce pomóc?

Niekoniecznie, ale po prostu to wyczuwam. Inaczej nie potrafię tego uargumentować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mizo napisał:

Niekoniecznie, ale po prostu to wyczuwam. Inaczej nie potrafię tego uargumentować 🙂

Masz 100% skuteczności? Bo chyba nie ma niezawodnej intuicji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Wiem ze nie widać ale tak. Zawsze to samo wychodzi 😘

Grupa dyplomatów hmm : ) sa tam jeszcze: rzecznik, protagonista i działacz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Masz 100% skuteczności? Bo chyba nie ma niezawodnej intuicji 🙂

Na pewno nie, ale "szósty zmysł" mam zdecydowanie mocno rozwinięty 🙂

1 godzinę temu, BoniBluBombka napisał:

Wiem ze nie widać ale tak. Zawsze to samo wychodzi 😘

Czasem widać 🙂 U mnie też zawsze to samo. Specjalnie robiłam test kilkukrotnie i w różnych dniach i zawsze wychodziło INFJ.

8 minut temu, marawstala napisał:

Grupa dyplomatów hmm : ) sa tam jeszcze: rzecznik, protagonista i działacz... 

Rzecznik się zgłasza 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mizo napisał:

Na pewno nie, ale "szósty zmysł" mam zdecydowanie mocno rozwinięty 🙂

W to nie wątpię 🙂 ale może czasami jednak ktoś, kogo uważasz za nieszczerego i interesownego, chce ci faktycznie pomóc tak od serca? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Surprise, Bitch napisał:

Dlaczego nie chcecie być w związku?

- nie lubię się dzielić np. łóżeczkiem, leżaczkiem, jedzeniem, codziennością

- jestem asem i obawiam się nachalnego molestowania seksualnego

- absurdalne jest dla mnie to całe monitorowanie drugiej osoby pod względem chodzenia na boki, jak nie będę tego robić, to typ sobie pomyśli, że mi nie zależy, bo to ja z kolei mam pyszczka na boku

- nie lubię mówić "my" coś tam. niech każdy mówi za siebie. jestem indywidualistką.

- to ciągłe wystawianie się na ocenę wyglądu, gustu, a co jesz, a czemu to jesz, jak to jest akcydentalne, luźne, wśród znajomych to beka, w związku można się o to pokłócić. 

- nigdy nie lubiłam pracy w parach. w grupach ok, w parach - czułam jakiś taki ciężar odpowiedzialności. 

x

wolałabym luźne romanse. albo ślub. dla konwencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

- nie lubię się dzielić np. łóżeczkiem, leżaczkiem, jedzeniem, codziennością

- jestem asem i obawiam się nachalnego molestowania seksualnego

- absurdalne jest dla mnie to całe monitorowanie drugiej osoby pod względem chodzenia na boki, jak nie będę tego robić, to typ sobie pomyśli, że mi nie zależy, bo to ja z kolei mam pyszczka na boku

- nie lubię mówić "my" coś tam. niech każdy mówi za siebie. jestem indywidualistką.

- to ciągłe wystawianie się na ocenę wyglądu, gustu, a co jesz, a czemu to jesz, jak to jest akcydentalne, luźne, wśród znajomych to beka, w związku można się o to pokłócić. 

- nigdy nie lubiłam pracy w parach. w grupach ok, w parach - czułam jakiś taki ciężar odpowiedzialności. 

x

wolałabym luźne romanse. albo ślub. dla konwencji. 

dlaczego nie lubisz dzielić☻ jedzeniem za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Ostatnio było o asach w ukrytej prawdzie 😂 ale to facet akurat oszukał babę ze jest seksualny. 

tygrysek nie oszukuje. szepnie na ślubnym kobiercu przed przysięgą, jak już będzie rodzina, tort, prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Solero napisał:

No wiesz, życie w parze może być piękne pod warunkiem że łączy ch uczucie

no ale codzienność zabija uczucia. o,  gdyby się spotykać raz na tydzień. chodziłam tak na terapię

x

, zaufanie a przede wszystkim szacunek.

x

zaufanie to błąd poznawczy,  nawet te do siebie. a szacunek wywalczam sobie sama

x

Wtedy nie ma mowy o molestowaniu itpd

x

ZAWSZE jest mowa o molestowaniu. chuć męska to siła napędowa naszej cywilizacji. 

x

a kłótnie czasami są potrzebne aby rozpalić uczucia 😉

x

oj, to tak, jak pazury pójdą w  ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Chyba nie myślisz ze znajdzie się desperat który poczeka z konsumpcja starej tygrysiej dupy do ślubu 😂 ty to jesteś fantasta

ksiądz będzie zły, jak się tygryska za wcześnie napocznie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, brokentiger87 napisał:

ksiądz będzie zły, jak się tygryska za wcześnie napocznie

 

A czemu ma być zły 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Weź kobieto ogarnij swoj gar bo aż przykro czytać ze tu smarujesz kocopoly od 11 lat. Szok. 

Niech każdy patrzy na siebie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

nie wolno

No to można szybko 😉. Księdzu się nie przyznasz bo on ma pewnie więcej na sumieniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, gosc__ napisał:

Skrajny introwertyzm - INTP/INTJ. Byłam, jestem i będę samotnikiem. Nie mam potrzeby posiadania znajomych (choć jakichś tam mam) , a co dopiero partnera.

Ja jestem samotniczką, ale już nie wiem czy z powodu introwertyzmu, czy dlatego, że nie lubię ludzi. Jeśli chodzi o potrzebę posiadania znajomych, to też chyba jej nie mam, bo już od dłuższego czasu z nikim się nie zadaje... Bez tego da się żyć, bez partnera też, więc życie toczy się dalej i nie jest najgorzej. Mogę wiedzieć jak doszłaś do wniosku, że jesteś introwertyczką?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 godzin temu, Surprise, Bitch napisał:

czy dlatego, że nie lubię ludzi.

A ja jestem ekstraweryczką która uważa, że ludzie to ch*je- każda kombinacja dozwolona 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Surprise, Bitch napisał:

bez partnera też, 

Nigdy nie czujesz tęsknoty by kogoś mieć przy sobie czy tylko tak mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2020 o 09:35, elektryzująca napisał:

A ja jestem ekstraweryczką która uważa, że ludzie to ch*je- każda kombinacja dozwolona 😋

Ludzie to ...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2020 o 09:41, lonelyman napisał:

Nigdy nie czujesz tęsknoty by kogoś mieć przy sobie czy tylko tak mówisz?

Nigdy nie czuję takiej tęsknoty, by kogoś mieć przy sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2020 o 01:33, Surprise, Bitch napisał:

Dlaczego nie chcecie być w związku?

Bała bym się zranić drugą osobę.

W związku chciałbym być na 100% i mam obawy też do tego czy dałabym radę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BezNadzejna napisał:

Bała bym się zranić drugą osobę.

W związku chciałbym być na 100% i mam obawy też do tego czy dałabym radę.

Dlaczego miałabyś nie dać rady? Każdy kiedyś zaczynał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×