Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wrozbella

Witam, z checia powroze

Polecane posty

1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Dla mnie to normalne , naśladuje was to nie znaczy , ze taka jestem i mam jakieś psychiczne problemy. Nie, nie umiesz wróżyć. Nie polecam tej Twojej zabawy nikomu.

To nie jest NORMALNE, twoje filmiki 🤣 tego nawet nie da się oglądać, i mówię tu szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wrozbella napisał:

To nie jest NORMALNE, twoje filmiki 🤣 tego nawet nie da się oglądać, i mówię tu szczerze!

Ja to oglądam i rozumiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wrozbella napisał:

To nie jest NORMALNE, twoje filmiki 🤣 tego nawet nie da się oglądać, i mówię tu szczerze!

A skoro was naśladuje i Ty tu piszesz , ze to nienormalne... hmmm. No... już wiesz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

A skoro was naśladuje i Ty tu piszesz , ze to nienormalne... hmmm. No... już wiesz o co chodzi?

Myślę, że powinnaś zająć się życiem, a nie tworzyć pseudo zabawne filmy, które wcale nie są interesujące ani śmieszne. To co tworzysz jest zwykłym śmietnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wrozbella napisał:

Myślę, że powinnaś zająć się życiem, a nie tworzyć pseudo zabawne filmy, które wcale nie są interesujące ani śmieszne. To co tworzysz jest zwykłym śmietnikiem.

Ok. Zależy dla kogo. Twoje wróżby tez mogą być dla kogos śmietnikiem, mało tego, ktoś kto nie umie tego robić... yhm... może komuś niezłej krzywdy wyrządzić, tym bardziej , ze np. Kart- ich tłumaczenie- hmmm... tu się można niezłe pomylić... no... trzeba uważać oj trzeba... bawcie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wrozbella napisał:

Myślę, że powinnaś zająć się życiem, a nie tworzyć pseudo zabawne filmy, które wcale nie są interesujące ani śmieszne. To co tworzysz jest zwykłym śmietnikiem.

Myśle , ze tez powinnaś zająć się życiem. To jest zła interpretacja, tam co napisać.. i ogółem te karty... już tyle tych interpretacji się narobiło... booooo... masakra. Nie wiadomo teraz która gorsza ... no ale... wasz wybór bawcie się dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, qwertypolinka napisał:

Kiedy zajdę w ciążę? Paulina, 7 paźdz1994

W ciąże zajdziesz jak chłop się w Tobie ten teges. Ewentualnie są inne sposoby, mniej naturalne, whatever, dzieciak to dzieciak, żaden odmieniec. I tak ogółem to do nauki. Ucz się pilnie, a potem może dzieci co? Taka dobra rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wrozbella napisał:

Komu powrozyc? 

podajcie pytanie, imie i date urodzenia

To ja tak ogólnie...

Co mnie czeka w najbliższym czasie?

Anna 3.12.1993 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, #Piotr# napisał:

Wròżę  z numeru PESEL 🙂

Numeru pesel się na forum nie podaje , to pierwsza sprawa, po drugie... mam nadzieje, ze poprawie wam humor zachowując się tak jak wy, młode dzieci...ogółem tego się nie da oglądać... tak was naśladuje... młodzież :) daje radę na to patrzeć.

htt

ps:

//youtu.

be/TuyoUIgZOd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
20 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Jeśli ktoś tu jest psychiczny to ty trolu udający tutaj od dawna kobietę.  

Planujesz już rodzinę z tą świruską, spermiarzu? [cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Loui napisał:

To ja tak ogólnie...

Co mnie czeka w najbliższym czasie?

Anna 3.12.1993 r.

Czekasz na jakąś pozytywną finalizację bądź wiadomość? Otóż taką dostaniesz a twoje zmartwienie odwróci się. (jest to w obecności jakiegoś mężczyzny, być może urzędnika)

widzę jakieś małe problemy rodzinne.

ogólnie karty mówią, że los ci sprzyja bądź twoje obecne życie poprawi się zarówno pod względem miłosnym jak i finansowym.

szykują się u ciebie jakieś małe dobre zmiany, wyjazd twój badź twoich bliskich (ze względu na dwóch sąsiadujących królów)  , ewentualnie wyjazd integracyjny. 

ogólnie karty mówią dużo o sprawach urzędowych, które bardzo szybko zakończysz i to pomyślnie.

masz bardzo dobre karty (dwa razy wyszedł specialny układ kart), sprzyjające, jeśli chcesz spełnić jakieś swoje marzenie, los bardzo cię wspiera i sprzyja. ogólnie jesteś osobą temperamentną i odważną (jak ja :D) 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wrozbella napisał:

Czekasz na jakąś pozytywną finalizację bądź wiadomość? Otóż taką dostaniesz a twoje zmartwienie odwróci się. (jest to w obecności jakiegoś mężczyzny, być może urzędnika)

widzę jakieś małe problemy rodzinne.

ogólnie karty mówią, że los ci sprzyja bądź twoje obecne życie poprawi się zarówno pod względem miłosnym jak i finansowym.

szykują się u ciebie jakieś małe dobre zmiany, wyjazd twój badź twoich bliskich (ze względu na dwóch sąsiadujących królów)  , ewentualnie wyjazd integracyjny. 

ogólnie karty mówią dużo o sprawach urzędowych, które bardzo szybko zakończysz i to pomyślnie.

masz bardzo dobre karty (dwa razy wyszedł specialny układ kart), sprzyjające, jeśli chcesz spełnić jakieś swoje marzenie, los bardzo cię wspiera i sprzyja. ogólnie jesteś osobą temperamentną i odważną (jak ja :D) 

 

4 minuty temu, Wrozbella napisał:

 

jeśli teraz ktoś Ci coś doradza, są to dobre porady. warto ich wysłuchać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dancerina napisał:

11.05.88

Czy on do mnie jeszcze wróci ? Czy będziemy razem ? 

Może się spotkacie w następnym wcieleniu... your wish...plus inne czynniki , karma ... itp. A może się Tobie odechce. Ja powroze i to porządnie. I tak w kolko i tak w nieskończoność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróżko skoro wiesz jaka będzie przyszłość to mam pytania( takie proste), a mianowicie:

- Gdzie polecę jak wylecę z mojego ciała materialnego?

- Czy będę o tym pamietała w następnym wcieleniu?

- Są jakieś szanse, ze będę miała w tym wcieleniu dzieci, nawet jeśli nie chce i jestem bezpłodna? 

Jestem bardzo ciekawa pomysłów wróżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Wrozbella napisał:

 

 

Świetnie,że odpisałaś.Zawsze daje to jakąś nadzieję w trudnym czasie... 😉 Dziękować,czy nie 😄 Po prostu niech tak będzie 😉 To prawda z opisem mojej osoby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2020 o 08:40, elektryzująca napisał:

Chętnie poszłabym do wróżki jednakże na wstępie zaznaczyłabym, że nie chcę wiedzieć żadnych przykrych, złych rzeczy. Obawiam się, że mogłabym wtedy usłyszeć tylko "200zl, do widzenia" 😉

Ale dlaczego, zycie sklada sie nie tylko z samych dobrych rzeczy? Przewidujac jakies negatywne sytuacje moglabys sie odpowiednio przygotowac. Podobno karty tez ostrzegaja przed podjeciem jakichs zlych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, willie napisał:

Ale dlaczego, zycie sklada sie nie tylko z samych dobrych rzeczy? Przewidujac jakies negatywne sytuacje moglabys sie odpowiednio przygotowac. Podobno karty tez ostrzegaja przed podjeciem jakichs zlych decyzji.

To był żart, że czekają mnie niby tylko złe chwile😉

Zdaje sobie sprawę, że życie nieraz sypnie piaskiem w oczy, mnie już niczym nie zaskoczy (patrz kurna jaką poetka ze mnie wyszła 😋). 

Nie jesteś w stanie przewidzieć negatywnych sytuacji. Chyba jedynym mądrym wyjściem jest postawa by zmieniać to na co mamy wpływ, a to na co nie mamy po prostu akceptować. 

Jestem panią swojego życia, to ja mam podejmować decyzje, a nie "karty". Masz działać racjonalnie, a nie podświadomie wypełniać przepowiednie. To jest największe zagrożenie wróżbiarstwa. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje życie, decyzje i wybory. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Fiołekmatołek napisał:

Kiedy spotka mnie szczęście w miłości? 26.02.1996

Do roku coś może się wydarzyć, być może styczeń- luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Jakiego partnera znajde w Przyszlosci ? Czy wyjde za maz?

Czy bede miala dzieci? (Chociaz zapieram sie ze nigdy Nie bede miala dzieci)

Wyjde za maz z rozsadku czy z Milosci? W jakim wieku wyjde za maz (jesli juz)?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Jakiego partnera znajde w Przyszlosci ? Czy wyjde za maz?

Czy bede miala dzieci? (Chociaz zapieram sie ze nigdy Nie bede miala dzieci)

Wyjde za maz z rozsadku czy z Milosci? W jakim wieku wyjde za maz (jesli juz)?

Tak wyjdziesz za mąż.

Stanowczy młody człowiek. Mężczyzna który wie czego chce i konsekwentnie realizuje swoje plany. Jego decyzje mogą wzbudzić kontrowersje, będą też miały wpływ na twoje osobiste plany. Zazdrosny, lekko przesądny. Człowiek który będzie poruszał się a biznesie, czlowiek zimny i bezwzględny.

Karty pokazują że będziesz miała dzieci.

Wyjdziesz za mąż z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, IlonaLalka napisał:

Wróżko skoro wiesz jaka będzie przyszłość to mam pytania( takie proste), a mianowicie:

- Gdzie polecę jak wylecę z mojego ciała materialnego?

- Czy będę o tym pamietała w następnym wcieleniu?

- Są jakieś szanse, ze będę miała w tym wcieleniu dzieci, nawet jeśli nie chce i jestem bezpłodna? 

Jestem bardzo ciekawa pomysłów wróżki 😄

Nigdzie, pozostaniesz na tej gęstości, w tym samym ziemskim wymiarze. Przy czym ten wymiar miesza się z wymiarem duchów.

 

Nie będziesz pamiętała na 99%. Istnieją ludzie, którzy z jakieś przyczyny pamiętają poprzednie zycia, ale jest ich garstka.

 

Oczywiscie - in vitro albo surogatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wrozbella napisał:

Nigdzie, pozostaniesz na tej gęstości, w tym samym ziemskim wymiarze. Przy czym ten wymiar miesza się z wymiarem duchów.

 

Nie będziesz pamiętała na 99%. Istnieją ludzie, którzy z jakieś przyczyny pamiętają poprzednie zycia, ale jest ich garstka.

 

Oczywiscie - in vitro albo surogatka.

Nic się nie zgadza. Należę do garstki ludzi, którzy sobie przypominają poprzednie wcielenia. I chce pamiętać na 100procent. Tam wszsytko pamietam, a tu są strzępki to fakt, ale te ciało materialne...;) duchy? = inne TO, które wyszły z ciała... o to wasze duchy. Mam z nimi niezły kontakt. Przyczyna jest taka: chce sobie przypomnieć. Your wish... ;) in vitro? Hmmm... ta... szczególnie jak jestem bezpłodna.. to tez nie zadziała... yhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wrozbella napisał:

Nigdzie, pozostaniesz na tej gęstości, w tym samym ziemskim wymiarze. Przy czym ten wymiar miesza się z wymiarem duchów.

 

Nie będziesz pamiętała na 99%. Istnieją ludzie, którzy z jakieś przyczyny pamiętają poprzednie zycia, ale jest ich garstka.

 

Oczywiscie - in vitro albo surogatka.

Wymiar? Ta... a jaki wymiar ? O co chodzi Tobie mówiąc wymiar? Ja to rozumiem jako w tym ciele materialnym i bez ciała materialnego. TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Nic się nie zgadza. Należę do garstki ludzi, którzy sobie przypominają poprzednie wcielenia. I chce pamiętać na 100procent. Tam wszsytko pamietam, a tu są strzępki to fakt, ale te ciało materialne...;) duchy? = inne TO, które wyszły z ciała... o to wasze duchy. Mam z nimi niezły kontakt. Przyczyna jest taka: chce sobie przypomnieć. Your wish... 😉 in vitro? Hmmm... ta... szczególnie jak jestem bezpłodna.. to tez nie zadziała... yhm...

Srutututu chcialabys dziewczyno 😂😂😂

Nie jestes wyjątkowa i nie będziesz. 

Jak zazywasz jakieś prochy a potem masz "fazę" i myślisz, ze świat tak wygląda to się grubo mylisz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wrozbella napisał:

Srutututu chcialabys dziewczyno 😂😂😂

Nie jestes wyjątkowa i nie będziesz. 

Jak zazywasz jakieś prochy a potem masz "fazę" i myślisz, ze świat tak wygląda to się grubo mylisz 😂

Nic nie biorę. Śmiejcie się dalej. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni, a ja nigdy się nie zaśmieje. Hmm... i tak w kolko i tak w nieskończoność. Mogę co jedynie poudawać ta dzisiejsza młodzież. Ciebie wróżko również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×