Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kajtek01

Co zrobić w sytuacji gdy zdradziłem swoją dziewczynę ze swoją byłą ?

Polecane posty

Mam pewien bardzo poważny problem, otóż przedwczoraj zdradziłem swoją dziewczynę ze swoją byłą, niestety moja dziewczyna o wszystkim wie, ponieważ padłem ofiarą pewnego podstępu, otóż moja była założyła się z moją dziewczyną o to czy uda jej się ze mną przespać. Sytuacja wyglądała tak, że moja była zrobiła imprezę urodzinową na którą zaprosiła m.in. mnie i moją dziewczynę, a jako, że mamy dobre relacje to chciałem iść, więc chciałem iść ze swoją dziewczyną, niestety moja dziewczyna mówiła mi, że źle się czuje i nie da rady, na początku powiedziałem jej, że w takim razie ja z nią zostanę, ale ona za wszelką cenę przekonywała mnie, żebym poszedł sam (teraz już wiem dlaczego)  no i ok poszedłem, rzeczywiście było kilku naszych znajomych, był alkohol i ja trochę osobiście wypiłem, moja była zaproponowała mi, żebym przenocował u niej, przecież nie będę w takim stanie wracać do domu, no ok zostałem, zaprowadziła mnie do pokoju gościnnego i tam dosłownie zaczęła się ze mną całować mówiąc mi przy okazji, że mnie nadal bardzo kocha, niestety po pijanemu jej uległem i zaczęliśmy uprawiać seks. Niestety jak wróciłem do domu rano to moja dziewczyna już o wszystkim wiedziała i kazała mi się wynosić. Co mam zrobić, żeby mi wybaczyła zdradę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie problemy, TO! I tyle. Nazwa facet/kobieta- tylko nazwa na narządy płciowe. TO! I nawet TO bez nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzę tam problemu w Twoim wpisie. Ważne jest, ze dzieci się nie zrobiły, bo dzieci to odpowiedzialność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Dobra weź skończ te swoje mądrości z nawiedzonej TEJ waginy. Autor jeśli to nie troll to typowy pies. Gratulacje za byłej ze to udowodniła. 

Bla bla. Nie rozumiem. Ja mam problem ogarnąć ta cała ludzkość, aby się wam dobrze żyło, a tu takie forum i wy TO nie rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, IlonaLalka napisał:

Nie wiedzę tam problemu w Twoim wpisie. Ważne jest, ze dzieci się nie zrobiły, bo dzieci to odpowiedzialność. 

Moim problemem jest to, że moja dziewczyna ze mną zerwała przez jakiś durny zakład, a co do dzieci to wybacz w takiej sytuacji nie planuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro twoja obecna I eks wiedzialy co chca osiagnac, to czy byl to zaklad czy tez nie, obstawiaj ze twoja obecna chciala miec pretekst aby z toba zerwac, I ten pretekst dostala od twojej eks, sorry, ale jak to jest nasz zwiazek, to sie takich pulapek nie robi, robi zaklady za twoimi plecami, jest to dla niej okazja do zerwania, utnij kontakt, trzymaj sie z daleka, pokazuj sie z eks jak ci eks odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kajtek01 napisał:

Moim problemem jest to, że moja dziewczyna ze mną zerwała przez jakiś durny zakład, a co do dzieci to wybacz w takiej sytuacji nie planuje. 

TO! Bo się bawicie w jakieś taroty, zakłady, maski to potem ta zabawa wam wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się dzieciaku nie pobawił i alkoholu w ręce nie trzymał. Wróżka Ci powrozy, tak za darmo , proszę; do nauki i bez alkoholu. Szanuj każdego. Co to wogole za nazwy: ex i nie ex. Ja pier...Olę ( w młodzieżowym języku ) - dalej= co tu się odpie...dala... 

mnie wiem jak do was dotrzeć, jak już wspomniało, przeklinać tez musiało się nauczyć... boss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

A tobie chooj do tego kto się czym bawi samozwańczy zbawicielu. Weź leki kobieto albo skończ trolowac bo efekt iście żałosny. Skoro tak bardzo podnieca cię temat wolności ducha to powinnaś doskonale wiedzieć ze każdy człowiek ma wolna wole i tylko on poniesie konsekwencje swoich zabaw. Zajmij się lepiej swoją głowa która ewidentnie potrzebuje pomocy specjalistycznej. 

Baw się dalej. Dobrej zabawy. Ja tu uczę i nadal podkreślam wasz wybór. Tylko pisze sobie co bym zrobiła na waszym miejscu. Każdy ma wolność słowa i wyboru. Ja wybieram naukę. Nic was nie nauczę widzę bombka to po waszych wpisach. Dobra bombka skończ z teatrem. Bombka, taka ksywa, tez może być na Twoje ciało materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, IlonaLalka napisał:

Baw się dalej. Dobrej zabawy. Ja tu uczę i nadal podkreślam wasz wybór. Tylko pisze sobie co bym zrobiła na waszym miejscu. Każdy ma wolność słowa i wyboru. Ja wybieram naukę. Nic was nie nauczę widzę bombka to po waszych wpisach. Dobra bombka skończ z teatrem. Bombka, taka ksywa, tez może być na Twoje ciało materialne.

I nie kobieta, TO. Ja się nie bawię jak wy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kajtek01 napisał:

Moim problemem jest to, że moja dziewczyna ze mną zerwała przez jakiś durny zakład, a co do dzieci to wybacz w takiej sytuacji nie planuje. 

Nie zerwała przez zaklad ,tylko dlatego ,że jesteś pies na baby !!! Ale jasne, będziesz teraz oczerniał dziewczynę! Bo to zla kobieta była 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Koa85 napisał:

Nie zerwała przez zaklad ,tylko dlatego ,że jesteś pies na baby !!! Ale jasne, będziesz teraz oczerniał dziewczynę! Bo to zla kobieta była 😂😂😂

Nie jestem psem na baby, po prostu byłem pijany i tak jakoś wyszło, zresztą to moja eks wszystko od samego początku zainicjowała, to ona zaczęła mnie całować, to ona zaczęła mnie rozbierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kajtek01 napisał:

Nie jestem psem na baby, po prostu byłem pijany i tak jakoś wyszło, zresztą to moja eks wszystko od samego początku zainicjowała, to ona zaczęła mnie całować, to ona zaczęła mnie rozbierać. 

Zgwałcony, jak nic.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kajtek01 napisał:

Nie jestem psem na baby, po prostu byłem pijany i tak jakoś wyszło, zresztą to moja eks wszystko od samego początku zainicjowała, to ona zaczęła mnie całować, to ona zaczęła mnie rozbierać. 

O Ty biedny! Mamusię oszukasz,tatusia oszukasz ,ale życia nie oszukasz! Jesteś frajerem ( sorry) ,zawsze winę będziesz zwalał na innych. Ona Cię całowała ,a Ty nie mogłeś odmówić 😂 To faktycznie ,zła kobieta! Aaaaakysz! 😂😂😂 Całkowicie prywatnie,to tlumaczenia że  pijany ...Są słabe! A dziewczyna dobrze zrobiła! Ale nawet, przed samym sobą, nigdy tego nie przyznasz!Ciao Alvaro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, IlonaLalka napisał:

Jakbyś się dzieciaku nie pobawił i alkoholu w ręce nie trzymał. Wróżka Ci powrozy, tak za darmo , proszę; do nauki i bez alkoholu. Szanuj każdego. Co to wogole za nazwy: ex i nie ex. Ja pier...Olę ( w młodzieżowym języku ) - dalej= co tu się odpie...dala... 

mnie wiem jak do was dotrzeć, jak już wspomniało, przeklinać tez musiało się nauczyć... boss

Taka dorosła, a nawet nie potrafi pisać zgodnie z zasadami ortograficznymi. Ty się tu nie udzielaj, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, janczarTURECKI napisał:

Taka dorosła, a nawet nie potrafi pisać zgodnie z zasadami ortograficznymi. Ty się tu nie udzielaj, ok?

A to możliwe , ze was naśladuje i specjalnie z błędami pisze, kto tam wie... hmmm...? Nie domyśla się o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

A to możliwe , ze was naśladuje i specjalnie z błędami pisze, kto tam wie... hmmm...? Nie domyśla się o co biega?

Naśladujesz nas i piszesz z błędami, mimo że w tekście nie ma błędów ortograficznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, janczarTURECKI napisał:

Naśladujesz nas i piszesz z błędami, mimo że w tekście nie ma błędów ortograficznych??

Są błędy i to jakie... yhm... ja wiem, ale nie powiem. Nie zdradzam tak od razu wszystkiego. Nope. Pisze dalej kaiazke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zachce to będę robiła błędy, ale jak nie będę chciała to ich nie będzie. Jak mi się zachce to mogę zrobić jakieś błędy, ale ogółem nie lubie robić błędów gramatycznych. I tak w kolko... bez tej kreski, bo pauzy nie ma... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Są błędy i to jakie... yhm... ja wiem, ale nie powiem. Nie zdradzam tak od razu wszystkiego. Nope. Pisze dalej kaiazke. 

Mówisz, że są w tym błędy, ale nie chce ci się ich wymieniać w tekście który można przeczytać w 2 minuty? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, janczarTURECKI napisał:

Mówisz, że są w tym błędy, ale nie chce ci się ich wymieniać w tekście który można przeczytać w 2 minuty? Serio?

Jak mi się zachce to wymienię. A jak nie to nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, IlonaLalka napisał:

Jak mi się zachce to wymienię. A jak nie to nie. 

Masakra, nie wierzę że można być tak głupim. Aha, i nie wierzę w to, że ci się nie chce. Twoje "niechcemisię" to po prostu przykrywka od tego, że nie umiesz pisać i zakryłaś się błędami ortograficznymi w tekście, mimo że ich nie ma, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, janczarTURECKI napisał:

Masakra, nie wierzę że można być tak głupim. Aha, i nie wierzę w to, że ci się nie chce. Twoje "niechcemisię" to po prostu przykrywka od tego, że nie umiesz pisać i zakryłaś się błędami ortograficznymi w tekście, mimo że ich nie ma, prawda?

Ta... yhm... ok. Yhm... ta...  i nic poza tym. Domyśliło się, ta...yhm... w sumie... why not? A no tak. Yhm... ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Ta... yhm... ok. Yhm... ta...  i nic poza tym. Domyśliło się, ta...yhm... w sumie... why not? A no tak. Yhm... ta...

Potrafisz wybełkotać jakieś ..., jak jakiś neandertalczyk. Dziwnym trafem nie chce ci się przeczytać wiadomości której czytanie zajmie ci 2 minuty, a piszesz ze mną 13 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, janczarTURECKI napisał:

Potrafisz wybełkotać jakieś ..., jak jakiś neandertalczyk. Dziwnym trafem nie chce ci się przeczytać wiadomości której czytanie zajmie ci 2 minuty, a piszesz ze mną 13 minut. 

Buuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×