Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz.bed

Praca w Holandii bez języka

Polecane posty

Waszym zdaniem bez znajomości języków dam sobie radę pracować w Holandii? W ogóle czy warto teraz wyjeżdzać do Holandii? Sam już nie wiem bije się z myślami, może ktoś doradzi.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamierzasz mieszkać? Jeśli mieszkasz w Amsterdamie, Rotterdamie, Utrechcie lub innym dużym mieście, znajdziesz o wiele więcej miejsc pracy skierowanych do obcokrajowców.

Moim zdaniem oczekuje się, że będziesz mówić po angielsku, a każdy dodatkowy język, który mówisz, będzie atutem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat pracował trochę w Rotterdamie, generalnie był zadowolony, ale on miał ugraną pracę. Poza tym nie pojechał tam sam tylko pracował ze znajomymi kolegami i to wiesz budowlanka ja nie wiem o jakiej pracy Ty mówisz, bo jak o zbiorze truskawek to języki Ci się nie przydadzą. 

Także wszystko zależy od tego co Ty planujesz gdzie chcesz mieszkać, gdzie pracować to jest bardzo istotne. 

Ze swojej strony mogę Ci polecić kurs do nauki angielskiego Enlinado, mi się bardzo fajnie uczy  z tym kursem duża pomoc i motywacja do nauki. Dodatkowo warto się nastawić na praktykę, bo bez rozmowy to nie nauczysz się sprawnie języka tutaj do praktyki jestem namawiany. 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam nad zbiorami, ale za przeproszeniem narobię się a czy to będzie warte. Problemy zdrowotne wychodzą po czasie. Może macie jakieś fajne propozycje pracy w Holandii?

Jak ktoś pracuje to też fajnie jakby się podzielił opinią dla innych jak to wygląda w praktyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tak to jest jesteśmy traktowani jak tania sila. Znajoma pracowała przy różach i powiedziała, że nigdy więcej. Jednak jak nie znasz języków to niestety robisz jak za średniowiecza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2020 o 16:15, mateuszwereszczynski napisał:

Mój brat pracował trochę w Rotterdamie, generalnie był zadowolony, ale on miał ugraną pracę. Poza tym nie pojechał tam sam tylko pracował ze znajomymi kolegami i to wiesz budowlanka ja nie wiem o jakiej pracy Ty mówisz, bo jak o zbiorze truskawek to języki Ci się nie przydadzą. 

Także wszystko zależy od tego co Ty planujesz gdzie chcesz mieszkać, gdzie pracować to jest bardzo istotne. 

Ze swojej strony mogę Ci polecić kurs do nauki angielskiego Enlinado, mi się bardzo fajnie uczy  z tym kursem duża pomoc i motywacja do nauki. Dodatkowo warto się nastawić na praktykę, bo bez rozmowy to nie nauczysz się sprawnie języka tutaj do praktyki jestem namawiany. 

 

Dziękuje, ja też myślalam nad wyjazdem, ale siostra jak robiła przy różach to bardzo narzekała. Jednak jak się nie zna języka to ciężko. Warto szlifować umiejętność, i znać jednak chociaż te dwa języki. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądze, że bez języka monikapoziomka to niestety czekają Cię zbiory 🙂Ja w przyszłym roku wyjezdzam z narzeczonym, ale my zaczynamy się uczyć holenderskiego i angielskiego i nie jedziemy na zbiory.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2020 o 16:07, lukasz.bed napisał:

Waszym zdaniem bez znajomości języków dam sobie radę pracować w Holandii? W ogóle czy warto teraz wyjeżdzać do Holandii? Sam już nie wiem bije się z myślami, może ktoś doradzi.  

Nigdzie bez znajomości języka nie dostaniesz dobrej pracy. 

Moja siostra pracowała rok temu i dla szukających pracy polecam holenderską wyszukiwarkę pracy: Werk Vinder lub Nationale Vacature Bank (dosłownie wyszukiwarka pracy i narodowy bank pracy) wpisz co chcesz robić 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×