Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cham Nieskrobany

chemia zawsze mija?

Polecane posty

Gość
Przed chwilą, Ciri' napisał:

Oby owa chemia zawsze prowadziła na tory miłości tak jak w tym temacie. A co tam, marzenia nic nie kosztują 😉

jak Ciebie chemia musi prowadzić na tory miłości to ja Ci współczuję. Mnie miłość prowadzi na tory chemii.. 

Tak, marzenia nie kosztują. Wolę wierzyć uparcie w swoje przekonania, nawet jeśli mi się nie uda, niż poddać się jak wielu tu i bawić się w rozsądki albo zgryzotę. 

Poszukuje kobiet oszukanych przez Pana Przemysława Ciesielskiego.Obecnie zamieszkałego w Płocku.Pracuje w restauracji Mostowa jako szef kuchni.

Pan ten działał przez wiele lat w UK ale rok temu uciekł przed angielskim wymiarem sprawiedliwości i komornikami do Plocka.

Ciesielski wyszukuje kobiety niezależne finansowo i z premedytacja je okrada.

Prosze o kontakt jesli któraś z Was miala wątpliwa przyjemność poznać tego Pana.

delight12@wp.pl

Chemia jest niezdrowa, więc podtrzymuję to, co napisałam 😄

Idę łapać słońce. Miłego dnia 🙂

Gość
2 minuty temu, Śliwka napisał:

Ale fakty są niezaprzeczalne że pożądanie bywa wyłącznie do faceta do rodziców raczej nie, chyba że u Ciebie jest inaczej .

oczywiście, że pożądanie jest tylko do faceta, nie dyskutujmy o oczywistościach ale miłość sama w sobie absolutnie nie jest taka sama, a to wcześniej stwierdziłaś. 

Miłość, po miłości jest szczęście i radość istnienia musi się również pojawić po sobie... 

To dokładnie takie warunki trzeba spełnić aby móc radować się stwarzaniem życia na nowo będąc

Nienarodzonym Bogiem 😉😻😻😻

Brahma demonem 🙃😘😘🙂

Gość
4 minuty temu, Leila___ napisał:

Jasne teraz dziewczyny lecą na kasę a faceci na seks .. 

Dziwna jesteś że tego nie dostrzegasz

są kobiety którym nie zależy na kasie, są faceci którym nie chodzi tylko o seks. Dziwne to że wrzucasz wszystkich do jednego wora. Może najwyższy czas nie mierzyć wszystkich swoją miarą? 🤔

Gość
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Leila___ napisał:

Widac ze jestes pieprzona szczęściarą co ma super faceta u boku.... Pfff ff... Słuchaj są ludzie których ludzie co tego stopnia skrzywdzili że nie są w stanie uwierzyć w miłość... Więc licz się że słowami bo każde ma inne zdanie na ten temat 

Mam w piep/rzonym życiu pod górkę. I co z tego? 

Edytowano przez Gość
masz 18lat cofam epitecik jak bardzo pod górkę :)

Gość
2 minuty temu, Leila___ napisał:

Do tej pory nie znalazlam nikogo takiego mając 18 lat jakoś nienaiwdze ludzi 

Ludzie są różni. Większość to nie wszyscy, pamiętaj. 

Gość
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Leila___ napisał:

Ale to Ty narzekasz, że każda laska to materialistka a facet to ruc/hacz. Jeśli takim widzi się ludzi i życie bez górki to ja dziękuję za swoją górkę 🙃

Edytowano przez Gość

Gość
2 minuty temu, Leila___ napisał:

Czasem mam wrażenie że jestem feministką bo mam takie zapędy. Najwięcej agresji mam w internecie natomiast w realu jakoś mam wyje*ane na wszystko i nie reaguje na głupoty 

masz 18lat, wyluzuj. Z takimi zapędami i myśleniem to na 30tke będziesz się kłócić z chodnikiem. 

Gość
Przed chwilą, Leila___ napisał:

Może dlatego ze tylko takich spotykam? 

Jak do każdego następnego chłopaka podejdziesz z takim nastawieniem, to nawet jeśli będzie inny to ucieknie gdzie pieprz rośnie 😉 

Wszyscy stanowimy jedność w wymiarze realności. 🧘 Jeśli się zgłębi złota zasadę działania Absolutu.

Miłość będzie dla nas wszystkich wszystkim w jednakowym czasie i przestrzeni umysłu który jest wszechświatem i tak w nieskończoność Wielka Pełna siebie Pustka stwarza raj dla siebie.

Od raju nas dzieli właśnie ONA

Iluzja Maye 🧘🙃😈

Gość
16 minut temu, AmidaButsu napisał:

xD🐰

qźwa a co z pingwinami? 😎

1 minutę temu, elektryzująca napisał:

qźwa a co z pingwinami? 😎

🐧😭😭🐧

Gość
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Jeśli się zgłębi złota zasadę działania Absolutu.

ostatnim razem jak zgłębiłam działanie Absolutu to rzygalam całą noc 🤣

Edytowano przez Gość

Gość
39 minut temu, Śliwka napisał:

Różnicą pomiędzy miłością do rodziców a miłości do faceta różni się tym że w miłości do rodziców nie ma pożądania a do faceta pożądanie jest.

Nie, różnicą pomiędzy miłością do rodziców a do faceta nie jest tylko pożądanie. Nie można ich w ogóle porównać, nadać różnic i podobieństw. 

Gość
8 minut temu, Leila___ napisał:

Niewykluczone. Dlatego trzymam się grona ludzi którzy mają chu*owe życie bo wtedy odnajdujemy wspólne tematy i może razem przeklinać na życie i ludzi. To niesprawiedliwe ze niektoezy nie starają się i mają wszystko to co chcą a ci co zapier*alają do ostatniego tchu mają wielkie gowno. Ale ty zapewne tego i tak nie pojmiesz. 

najlepiej narzekać, płakać nic nie robić i pogodzić się z marnością i beznadziejnością życia. Kto Ci piwiedział, że życie jest sprawiedliwe? Czym jest dla Ciebie wszystko? 

Gość
1 minutę temu, Leila___ napisał:

Mówiłam ku*wa że się nie dogadamy. Ty jesteś pieprzona optymistka której wszystko wychodzi a ja zniszczona dziewczyna której nic nie wychodzi i tak użalam się nad sobą bo mówię prawdę jak jest 

Jeśli nie wiesz o kimś nic to nie rzucaj osądów. Mogłabyś mieć piżamkę na plecach wiązaną będąc w moich butach 🙂 jak się poddasz to już przegrałaś... ogarnij się. 

Gość
Napisano (edytowany)
32 minuty temu, Leila___ napisał:

..KO

I dla Ciebie "pani sooka/dziw.ka" bo mogłabyś być moją córką. 

Edytowano przez Gość

uuu a tu co się dzieje to nie sejm dziewczyny troszkę luzu ,obiad wam się nie udał

mi wyszedł bardzo dobry .

może tak przepraszam obie to nie boli a pomaga drogie  panie ,świat jest pełny złości i bólu a wiec sami nie dokładajmy .

miłego dnia i usmiechu

Gość
Napisano (edytowany)
21 minut temu, maxx-66 napisał:

uuu a tu co się dzieje to nie sejm dziewczyny troszkę luzu ,obiad wam się nie udał

mi wyszedł bardzo dobry .

może tak przepraszam obie to nie boli a pomaga drogie  panie ,świat jest pełny złości i bólu a wiec sami nie dokładajmy .

miłego dnia i usmiechu

psze Pana ale ja to piszę na luzie i mam naprawdę świetny humor 😉 wzajemnie 🙂

Edytowano przez Gość

Napisano (edytowany)

Jako chemik z wykształcenia mogę jedynie potwierdzić, że tzw "miłość" czyli motylki w brzuchu trwa od 3 do 5 lat. Wynika to z produkcji i równowagi związków: dopamina/serotonina/fenyloetyloamina. Co ciekawe ten ostatni wydziela się również podczas jedzenia czekolady stąd jedzenie słodyczy sprawia Paniom taką przyjemność. 

Co jest sukcesem do długich i udanych związków? Cóż, skoro hormony już nam nie pomagają w podsycaniu miłości pozostaje cała reszta. Wspólne zainteresowania, wspomnienia, przywiązanie, zaufanie, komunikacja, poczucie bezpieczeństwa i udany seks. 

Edytowano przez szopenik

1 godzinę temu, Leila___ napisał:

Tak to jest gdy jeden sądzi ze życie jest wspaniale a drugi że życie to koszmar 

18 lat i twierdzić, że życie to koszmar. Sama za zobaczysz, że to dopiero początek tego jak życie potrafi skopać dupę. 

• Thanks 1

3 godziny temu, AmidaButsu napisał:

Wszyscy stanowimy jedność w wymiarze realności. 🧘 Jeśli się zgłębi złota zasadę działania Absolutu.

Miłość będzie dla nas wszystkich wszystkim w jednakowym czasie i przestrzeni umysłu który jest wszechświatem i tak w nieskończoność Wielka Pełna siebie Pustka stwarza raj dla siebie.

Od raju nas dzieli właśnie ONA

Iluzja Maye 🧘🙃😈

Ach przepraszam iluzja w wymiarze realności nie istnieje tak naprawdę. A jednak tylko ona dzieli więc jest to odpowiedź też czemu Boga nie ma.

I jest i go nie ma...🐧🐧🐧🐧

1 godzinę temu, Leila___ napisał:

Życie toczy się raz lepiej raz gorzej, wzloty i upadki i tak w kółko.

Mija, ale to zależy jak silne jest w nas to uczucie.Łatwo się zauroczyć itd.. ale najtrudniej przeważnie jest zapomnieć o drugiej osobie.

2 godziny temu, elektryzująca napisał:

psze Pana ale ja to piszę na luzie i mam naprawdę świetny humor 😉 wzajemnie 🙂

miło mi ze jednak humor jest i luz.

2 godziny temu, Leila___ napisał:

raczej się z tym nie zgodzę ,chodź tak się wydaje nigdy nie ma aż tak źle bardzo przepraszam ale jesteś młoda i masz prawo tak to odczuwać i szanuje to też przeklinałem życie i wszystkich miałem za co, lecz z czasem chyba dorosłem i wiem ze zycie nie tylko mnie kopało i gnoiło ze świat się walił i dużym błedem i egoizmem jest rzucać obraźliwe teksty na kogoś nie znając go ,sam to robiłem i przezyłem to błąd, nie opiszę mojej hisorii bo jest tu na kaffe gdy upadłem i byłem na dnie ale to czas przeszły historia i tak ma pozostac,nikogo nie winie do nikogo nie mam żalu ,bo dorosłem dzieki o właśnie dzieki komu he he tu zdziwienie będzie dzieki przyjacielom z kaffe i z reala ale tych z przed 8-10 z + lat stare nicki dziś nie aktywni chodż czasami przewinie sie nick ale o tym cisza sza słodka tajemnica

na koniec powiem ci tak uśmiechnij sie nawet przez łzy bo wiedż że nie zawsze masz aż tak żle   byś nie miała sił by się uśmiechnąć i krzyknąc ja wam pokażę że mogę że chce i będę szczęśliwa , może uznasz to za drwinę ale jeśli znasz tekst piosenki jeśli nie znajdź ją ma coś w sobie >bo kto wie czy za rogiem nie stoi anioł z bogiem>

jakoś tak to leciało wpada w ucho ,a i nie jestem nawiedzony wariat ak ale nie nawiedzony także aluzje darujcie sobie .

pa dziewczyny czas na kolacje

• Like 1

Gość
16 minut temu, maxx-66 napisał:

wiedż że nie zawsze masz aż tak żle   byś nie miała s

wiedz że nie zawsze masz aż tak źle byś... nie miała gorzej 🙃 oczywiście że są momenty w życiu że nie ma się sił żeby powstać. Trzeba je wskrzesić i zawsze do przodu. I tak do znudzenia 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się