Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lila12345

Ułożenie niemowlaka

Polecane posty

Od jakiegoś czasu niepokoił mnie tam synka ponieważ preferowała spanie na jednej stronie główki co nie znaczy ze nie potrafi i nie leży na tej drugiej po po prostu tamta woli bardziej, zauważyłam tez skręca się bardziej w jedna stronę, lekarz dał mi skierowanie na rehabilitacje co mnie dziwi bo powinien dać skierowanie do specjalisty a nie na rehabilitacje ! Dowiedziałam się ze taka pozycja nazywa się pozycja na szermierza i jest do normalne do 4 miesiąc życia, wiec nie widzę potrzeby rehabilitacji a lekarz po prostu moim zdaniem się nie zna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro lekarz się nie zna, a ty wiesz lepiej to nie idź na rehabilitację. To twoje dziecko. 

Jeśli później okaże się, że jednak lekarz miał rację to zrobisz mu krzywdę. Twoja decyzja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba jestes jakas uposledzona.

Widocznie lekarz zauwazyl objawy zaburzenia napiecia miesni lub cos podobnego. Noooo ale skoro znasz sie lepiej i wolisz wierzyc w to co wyczytasz w necie... Tylko potem nie placz ze masz dziecko kaleke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Acidr napisał:

Ty chyba jestes jakas uposledzona.

Widocznie lekarz zauwazyl objawy zaburzenia napiecia miesni lub cos podobnego. Noooo ale skoro znasz sie lepiej i wolisz wierzyc w to co wyczytasz w necie... Tylko potem nie placz ze masz dziecko kaleke.

Ale to nie jest lekarz specjalista tylko zwykły pediatra nie ma prawa wypisać skierowania na rehabilitacje bo nie jest specjalista to neurolog może albo ortopeda może coś takiego wypisać tak się skalda ze mam zamiar umówić na na wizytę do neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lila12345 napisał:

Ale to nie jest lekarz specjalista tylko zwykły pediatra nie ma prawa wypisać skierowania na rehabilitacje bo nie jest specjalista to neurolog może albo ortopeda może coś takiego wypisać tak się skalda ze mam zamiar umówić na na wizytę do neurologa

Skoro nie ma prawa wypisać skierowania to złamał prawo i powinnaś to gdzieś zgłosić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Iwna napisał:

Skoro nie ma prawa wypisać skierowania to złamał prawo i powinnaś to gdzieś zgłosić. 

Nie mam czasu na takie rzeczy, szybciej będzie zmienić lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj. Zapisz dziecko ba rehabilitację,  bo im wczesniej, tym lepiej. Nauczysz sie tez, jak cwiczyc w domu. Na to sie czeka, a pewnie itak masz tylko 10 spotkań.  Jesli masz wątpliwości,  to idź z dzieckiem do lekarza rehabilitacji. Obejrzy dziecko, sprawdzi asymetrie ulozeniowa, napięcie mięśniowe. Najlepiej zabierz se soba zdhecia i filmiki, w jakiej pozycji dziecko spi,  lezy w leżaczku, na brzuszku itd. 

Byc może sie wyrówna samo, albo bedzie gorzej. Tego nie wiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

Znasz się widzę bardziej niż pediatra, ok. Ten ZWYKŁY pediatra już może zauważyć nieprawidłowości. Warto to skonsultować jeszcze z neurologiem dziecięcym, ale poszłabys na rehabilitację z dzieckiem to by Ci przecież dvpy nie urwało. Rehabilitant stwierdziłby co i jak i czy rehabilitacja jest potrzebna czy wystarczą ćwiczenia w domu.

Dostaje skierowanie, lekarz pochylił się nad problemem, zatroszczył o zdrowie dziecka ale kuva i tak niedobrze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×