Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wartosciowy mily 41 latek

Pusciłem Eurojackpot na jutro. Jak wygram, znajdę sobię seksowną modelkę i założę z nią rodzinę.

Polecane posty

ale na koniec, parę uwag, nie naskakujcie na kogoś, bo ma inne poglądy na życie niż wy!!! 😡

jestem wartościowym, inteligentnym,, uczuciowym facetem, pragnę miłości, ale kobiety odrzucają spokojnych, uprzejmych facetów, więc jestem sam i wątpię w to że znajdę prawdziwą miłość, więc pofantazjuję sobie czasem o modelkach... co w tym złego?

jeśli istotnie wygram w lotto, to nie będę się mógł opędzić od kobiet i będzie to dowód na hipokryzję kobiet, a nie mężczyzn

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko 20 letnia? Uwazasz ze modelka 20 letnia chcialaby zakladac rodzine? I z 5 fakultetami ? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale tylko 20 letnia? Uwazasz ze modelka 20 letnia chcialaby zakladac rodzine? I z 5 fakultetami ? 

20 to za mało, wolałbym tak 22-26 latkę

fakultety są zbędne, ale niech coś tam sobie studiuje, jakiś licencjat mogłaby zrobić, bo inaczej obciach na polu golfowym by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego sam o sobie wystawiasz opinie, nie uwazasz ze ocene warto pozostawic innym? Jakie skonczyles studia ze uwazasz sie za kogos wyzej od osoby ktora wykonuje prace zwiazana z liczeniem wartosci pienieznych? Bo tak zrozumialam ze czujesz sie lepszy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

20 to za mało, wolałbym tak 22-26 latkę

fakultety są zbędne, ale niech coś tam sobie studiuje, jakiś licencjat mogłaby zrobić, bo inaczej obciach na polu golfowym by był

A Ona wolalaby Ciebie? Jakiego rodzaju masz kije golfowe, mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec bo interesuje mnie ta tematyka? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale dlaczego sam o sobie wystawiasz opinie, nie uwazasz ze ocene warto pozostawic innym? Jakie skonczyles studia ze uwazasz sie za kogos wyzej od osoby ktora wykonuje prace zwiazana z liczeniem wartosci pienieznych? Bo tak zrozumialam ze czujesz sie lepszy? 

każde studia zakończone dyplomem magistra stawiają kogoś wyżej w społecznej hierarchii od kasjerki ze spożywczaka, bo rozumiem, że do tamtego tematu się odnosisz. Nie chodzi o bycie lepszym człowiekiem, ale o pozycję społeczną.

inna sprawa, to nie mylmy moich realnych oczekiwań, od komentarza o klubie golfowym, który był nawiązaniem do wygranej w lotto, która całkiem przecież zmienia życie i jest to czysta fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

każde studia zakończone dyplomem magistra stawiają kogoś wyżej w społecznej hierarchii od kasjerki ze spożywczaka, bo rozumiem, że do tamtego tematu się odnosisz. Nie chodzi o bycie lepszym człowiekiem, ale o pozycję społeczną.

inna sprawa, to nie mylmy moich realnych oczekiwań, od komentarza o klubie golfowym, który był nawiązaniem do wygranej w lotto, która całkiem przecież zmienia życie i jest to czysta fantazja

Nie zgadzam sie z Toba. Co ma zawod, rodzaj wykonywanej pracy do wyksztalcenia? I co ma wyksztalcenie do pozycji spolecznej? I nie pochwaliles sie co Ciebie niby stawia wyzej, jaki kierunek skonczyles? To chyba nie tajemnica? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt ze skonczyles jakies studia ktore skonczylo iles milionow ludzi stawia Cie wyzej od innych osob? Nie widze zwiazku. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Argen napisał:

A kto by nie chciał.

Ok, wygrasz w Eurojackpot to nagle zainteresuje się tobą jakaś seksowna modelka. Przyjmijmy tenże scenariusz. Żenisz się z nią - ale ona cię tak naprawdę nie bedzie kochać. Będzie kochać twoje pieniądze, a jak jest cwana, to puści cię w skarpetkach w odpowiednim momencie. Taka modelka kosztuje i to sporo.

Drinki, bywanie w modnych klubach, czy na ekskluzywnych polach golfowych - to wszystko pryśnie, gdy się skończą pieniądze. No chyba że już masz plan, jak je zainwestować i nie stracić wszystkiego (niewielu ta sztuka się udaje, sporo ludzi dostaje małpiego rozumu od przypływu ogromnej sumy pieniędzy na konto i je traci).


 

dla osoby inteligentnej która wygra wiele milionów, nie problem jest zabezpieczyć się o prawnika i doradcy podatkowego, przed tym, by modelka puściła CIĘ W SKARPETKACH

a do tego, że mnie nie będzie kochać? No cóż, Ty i dziesiątki innych "prawików" (co pisali tu na przestrzeni lat) pogodziliście się z samotnością. A ja bym wolał seksowną laskę, która poleci na moja kasę i bogaty styl życia, niż być samotnym i pisać na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedziałem, ale zawartość czeka na zatwierdzenie, więc napisze teraz skrótowo

1. osoba inteligentna zabezpieczy dobrze swój majątek, by go laska nie wykiwała

2. lepsza seksowna laska, która Cię nie kocha, ale jest z Tobą, niż samotność do końca życia i pisanie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

odpowiedziałem, ale zawartość czeka na zatwierdzenie, więc napisze teraz skrótowo

1. osoba inteligentna zabezpieczy dobrze swój majątek, by go laska nie wykiwała

2. lepsza seksowna laska, która Cię nie kocha, ale jest z Tobą, niż samotność do końca życia i pisanie na forum

Zsskakuje mnie ze zakladasz temat o konsumpcjonizmie podczas kiedy tak latwo wyciagasz o kims wnioski. Przykladowo ktos wykonuje prace polegajaca na przeliczaniu wartosci pienieznych, a inna osoba na analizach, ma cykliczne szkolenia lub zarzadza ogromnymi zasobami ludzkimi ale Ty nie wiesz jaka historia doprowadzila do takiego podzialu. Nie wiesz jaka historia sie za tym kryje. Moze to byla ksiegowa ale z roznych przyczyn wykonuje prace taka a nie inna. Moze ukonczyla rozmaite kursy, szkoly. Nie znasz jej umiejetnosci. Moze pochodzila z biednej rodziny, moze wydarzyly sie jakies zdarzenia losowe. Oceniasz to na zasadzie zerojedynkowej, dychotomicznie. Nie podoba mi sie taka postawa, moim subiektywnym odczuciem nie jest wystarczajaco ludzka. 

Edytowano przez Niburdiama
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

odpowiedziałem, ale zawartość czeka na zatwierdzenie, więc napisze teraz skrótowo

1. osoba inteligentna zabezpieczy dobrze swój majątek, by go laska nie wykiwała

2. lepsza seksowna laska, która Cię nie kocha, ale jest z Tobą, niż samotność do końca życia i pisanie na forum

Uwazam tez ze lepsza samotnosc niz zycie w uludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wiochmen napisał:

przypomina mi sie roskosmos  pamięta ktoś ?🤔

ja pamiętam, straszny przegryw, nawet dzisiaj pojawił się pod nowym nickiem, z końcówką 92, założył tradycyjny temat, że nie miał dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej, trudno byloby mi w to uwierzyc, ze ktos o Twoim profilu rozumowania o innych ludziach - jak to ujales w innym topiku - zajalby sie chorym dzieckiem, bo przeciez zgodnie z Twoja percepcja ma o wiele mniejsze szanse na osiagniecie pozycji spolecznej determinowanej wyksztalceniem - jak sam stwierdziles- wiec jaki mialbys w tym cel, zeby wychowywac i opiekowac sie dzieckiem, ktore potencjalnie w przyszlosci zajmie sie przeliczaniem wartosci pienieznych? Ewentualnie cale zycie mialbys sie nim zajmowac? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmienie sobię teraz hasło na takie, którego nie odgadnę, przypadkowy cykl znaków, więc nie napiszę tu już nic nigdy na 100%

 

podro Onkosfera, pozdro Keri, 😘 choć Ty akurat zrozumiesz kiedyś, że świat nie jest czarno biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim razie dlaczego Cie dziwi postawa innych osob skoro - jak sam stwierdziles - Twoja wlasna pozostawia wiele do zyczenia i wymaga korekty? Tak jak gdybys dziwil sie sam sobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

zmienie sobię teraz hasło na takie, którego nie odgadnę, przypadkowy cykl znaków, więc nie napiszę tu już nic nigdy na 100%

 

podro Onkosfera, pozdro Keri, 😘 choć Ty akurat zrozumiesz kiedyś, że świat nie jest czarno biały

Ja tylko przeanalizowalam topiki i Twoje wypowiedzi i zadalam kilka pytan, a Ty unikasz odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie źle dobrany nickname, ponieważ miły i wartościowy człowiek w wieku 41 lat powinien być już zaklepany ale skoro nie jest to chyba coś się nie zgadza... Określanie ludzi po wykształceniu czy zawodzie nie jest mile ani kulturalne. ( Pani na kasie może być wykształcona ale kto by tam pytał... W końcu to najgorszy zawód świata i tylko dla ludzi bez...) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euro jackpot? Po co to? Przecież człowiek z twoim tytułem i pozycja społeczna ma wystraczajaco sporo kasy! 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

dla osoby inteligentnej która wygra wiele milionów, nie problem jest zabezpieczyć się o prawnika i doradcy podatkowego, przed tym, by modelka puściła CIĘ W SKARPETKACH

Dzięki nowemu prawu wprowadzonemu przez pis, żadne zabezpieczenie nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, jakos napisał:

miły i wartościowy człowiek w wieku 41 lat powinien być już zaklepany

No właśnie niekoniecznie, wystarczy nie być przystojnym. Choć on akurat nie jest miły i wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, taki obraz wasz napisał:

No właśnie niekoniecznie, wystarczy nie być przystojnym. Choć on akurat nie jest miły i wartościowy.

Nie każdy kieruje się wyglądem. Ale co ja tam wiem, jestem mało atrakcyjna i gardzą mną przeciętni panowie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jakos napisał:

Nie każdy kieruje się wyglądem. Ale co ja tam wiem, jestem mało atrakcyjna i gardzą mną przeciętni panowie... 

No ja szukam takiej przeciętnej, co nie patrzy na wygląd, ale żadna mnie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jakos napisał:

Nie każdy kieruje się wyglądem. Ale co ja tam wiem, jestem mało atrakcyjna i gardzą mną przeciętni panowie... 

No ja szukam takiej przeciętnej, co nie patrzy na wygląd, ale żadna mnie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×