Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wartosciowy mily 41 latek

Pusciłem Eurojackpot na jutro. Jak wygram, znajdę sobię seksowną modelkę i założę z nią rodzinę.

Polecane posty

1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

No ja szukam takiej przeciętnej, co nie patrzy na wygląd, ale żadna mnie nie chce...

W takim momencie, mam ochotę na serio poznać takiej osoby wygląd ... Ponieważ nawet osoby niezbyt urodziwe są w związkach, a to chyba coś zanczy (nie mówię o bogatych ludziach) konkretnie, że jak na zewnątrz nie ma nic, to w środku bank coś jest? Tutaj każdy człowiek, jest indywidualnym przypadkiem, a wszyscy jakieś wymagania... Serio aż tak źle wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jakos napisał:

Serio aż tak źle wyglądasz?

Sam siebie uważam za przeciętnego, ale dla kobiet w moim wieku to chyba za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2020 o 20:14, Wartosciowy mily 41 latek napisał:

zmienie sobię teraz hasło na takie, którego nie odgadnę, przypadkowy cykl znaków, więc nie napiszę tu już nic nigdy na 100%

 

podro Onkosfera, pozdro Keri, 😘 choć Ty akurat zrozumiesz kiedyś, że świat nie jest czarno biały

Mam nadzieję, że sobie nie zmieniłeś tego hasła i się jeszcze odezwiesz. Chcialam Ci tylko powiedzieć, że modelka to kiepski materiał na zakladanie rodziny. Jeszcze dwudziestoletnia. Przecież ona będzie Cię zwodzić do 60. Modelka nie może mieć dzieci, bo pracuje ciałem i straci figurę, formę, podobnie jak baletnica. Emerytowana modelka to co innego, ale to dla Ciebie za stara, co?

Ty byś musiał wybrać babkę, dla której utrzymanie ciała w formie nie jest priorytetem życiowym (jeśli chcesz jej zacząć robić te dzieci jak najszybciej). Kasjerka, wbrew pozorom, byłaby okej. I tak by siedziała w domu z progenitura(wspominales coś o trójce?), a na pole golfowe wynajmiesz sobie hostessę😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Sam siebie uważam za przeciętnego, ale dla kobiet w moim wieku to chyba za mało...

Widzisz, czyli nie jest źle ale lepiej udzielać się w każdym temacie o tym że większość kobiet jest be. Ja nienawidzę wręcz płci przeciwnej i staram się nie obrażać czy wrzucać wszystkich do jednego worka ( tak chyba naiwność mną często nadmiernie kieruje, bo jednak byłam w związku choć obiecałam sobie że to nieopłacalne) bo każdy jest inny... A szczególnie w internecie gdzie rozmawia się z ludźmi, których się raczej nie pozna (czyli się nie liczymy się z ich doświadczeniem i tym co ich spotkało w życiu), więc po co to robić? Panowie w Twoim wieku zakładają konto na bado czy tinder ( nie znam nazw sorki) i tam szukają,  w sumie pewnie to nie jest łatwe ale jak się chcę posiadać druga połówkę, a obecne otoczenie na to nie pozwala. To lepiej czekać i narzekać?! Każdy jest kowalem losu, narzekają głównie słabo i mali ludzie, jak małe dziecko które bez rodzica nawet sobie pieluszki nie zmieni . Ciekawi mnie jak poznawałes te panie i jak toczyły się te relacje?  ( Kiedyś chyba próbowałam pisać do Ciebie na PW ale potem sobie odpuściłam, bo wiesz nie tylko samą miłością człowiek życie... Warto poznawać ludzi, bo można się wiele nauczyć i zrozumieć (zyskać przyjaciół)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jakos napisał:

Widzisz, czyli nie jest źle ale lepiej udzielać się w każdym temacie o tym że większość kobiet jest be.

No nie jest, ale jak widać, kobiety mają inne zdanie.

3 godziny temu, jakos napisał:

Ja nienawidzę wręcz płci przeciwnej

😞

3 godziny temu, jakos napisał:

staram się nie obrażać czy wrzucać wszystkich do jednego worka ( tak chyba naiwność mną często nadmiernie kieruje, bo jednak byłam w związku choć obiecałam sobie że to nieopłacalne) bo każdy jest inny...

No i słusznie. Dlaczego naiwność? Jest wielu fajnych facetów, z którymi mogłabyś się związać.

3 godziny temu, jakos napisał:

Panowie w Twoim wieku zakładają konto na bado czy tinder ( nie znam nazw sorki) i tam szukają

Na tinderze facet, który nie jest przystojny, ma jeszcze mniejsze szanse niż w realu. Bo tam liczy się zdjęcie.

3 godziny temu, jakos napisał:

Każdy jest kowalem losu, narzekają głównie słabo i mali ludzie, jak małe dziecko które bez rodzica nawet sobie pieluszki nie zmieni.

Ja sobie radzę. Po prostu zwracam uwagę na fakt, że wymagania kobiet urosły do niebotycznych rozmiarów. Mam całkiem udane życie, jedynie partnerki mi brak.

3 godziny temu, jakos napisał:

Kiedyś chyba próbowałam pisać do Ciebie na PW ale potem sobie odpuściłam, bo wiesz nie tylko samą miłością człowiek życie... Warto poznawać ludzi, bo można się wiele nauczyć i zrozumieć (zyskać przyjaciół).

Mogłaś napisać, chętnie odpowiedziałbym ci na wszystkie pytania.

Oczywiście, że warto, tylko co ja poradzę, że ludzie nie chcą mnie poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

No i słusznie. Dlaczego naiwność? Jest wielu fajnych facetów, z którymi mogłabyś się związać.

Nie ćpiejmy 😄  Po ostatnim ja sobie odpuściłam, przyjaźń jest lepsza chyba niż miłość... W końcu po rozstaniu opętał mnie demon i za przeproszeniem ...ec, nie chcę tego przeżywać kolejny raz. Wcześniej przez to się męczyłam i nadal jeszczę się pomęczę za mocny narkotyk dla mnie.

1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Na tinderze facet, który nie jest przystojny, ma jeszcze mniejsze szanse niż w realu. Bo tam liczy się zdjęcie.

Ale Ci te panie tak mówiły czy sam to stwierdziłeś? Byłeś na randce czy coś? 

Skoro Ci się powodzi, to zapisz się na coś co może Cię interesować. Istnieje dużo możliwych zajęć dodatkowych dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, jakos napisał:

Nie ćpiejmy 😄  Po ostatnim ja sobie odpuściłam, przyjaźń jest lepsza chyba niż miłość... W końcu po rozstaniu opętał mnie demon i za przeproszeniem ...ec, nie chcę tego przeżywać kolejny raz. Wcześniej przez to się męczyłam i nadal jeszczę się pomęczę za mocny narkotyk dla mnie.

Nie wierzysz, że mężczyźni potrafią kochać? Przykro mi to czytać...

36 minut temu, jakos napisał:

Ale Ci te panie tak mówiły czy sam to stwierdziłeś? Byłeś na randce czy coś? 

Jakie panie? Ja piszę o tym, że nie mam tindera, bo tam bez wyglądu nic się nie zdziała.

Na randce nie byłem, bo żadna nie chciała.

37 minut temu, jakos napisał:

Skoro Ci się powodzi, to zapisz się na coś co może Cię interesować. Istnieje dużo możliwych zajęć dodatkowych dla dorosłych.

Myślisz, że nie próbowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie wierzysz, że mężczyźni potrafią kochać? Przykro mi to czytać...

Jakie panie? Ja piszę o tym, że nie mam tindera, bo tam bez wyglądu nic się nie zdziała.

Na randce nie byłem, bo żadna nie chciała.

Myślisz, że nie próbowałem?

 

29 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie wierzysz, że mężczyźni potrafią kochać? Przykro mi to czytać...

Wierzę że każda istota ma uczucia, nawet jeśli tylko te podstawowe. Ja niestety nie trafiłam na kogoś komu ja odpowiadałam, te osoby nie były złe... Tylko nie wyszło i nic więcej, moje osobiste rozgoryczenie jest uzasadnione brakiem chęci i obawą. Ze względu że wiem, jak dwie zauroczone, a może tylko zaciekawione osoby potrafią sobie umilać życie przez krótką chwilę.  Taka chwila w zależności czy te osoby się zgrały czy nie trwa różnie, mi osobiście nie wyszło nic lub płacz (dlatego nie chcę już więcej głębszych relacji, nawet jak relacja nie wyszła to mi było smutno...  jestę mięczakiem a jako że ostatnim razem się zakochałam( a nawet myślałam, że on tez...) sobie odpuszczam. Mama mnie kocha, chyba szczerze nawet :classic_wink:

29 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jakie panie? Ja piszę o tym, że nie mam tindera, bo tam bez wyglądu nic się nie zdziała.

Na randce nie byłem, bo żadna nie chciała.

Tutaj się nie zgodzę, nawet brzydkie osoby mają tindera 😄 , nie mi oceniać kto jest brzydki, każdy ma inne gusto.

32 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Myślisz, że nie próbowałem?

Nie wiem, choć znam osoby które próbowały do skutku i wyszło. Ostatnio dużo nietypowych filmów oglądałam, więc mogę z chęcią o tym porozmawiać. Twój problem (uznajmy że jest to problem, nie prowadził byś tej rozmowy) jest możliwy do rozwiązania, którego w tej chwili nie widzisz. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jakos napisał:

Wierzę że każda istota ma uczucia, nawet jeśli tylko te podstawowe. Ja niestety nie trafiłam na kogoś komu ja odpowiadałam, te osoby nie były złe... Tylko nie wyszło i nic więcej, moje osobiste rozgoryczenie jest uzasadnione brakiem chęci i obawą. Ze względu że wiem, jak dwie zauroczone, a może tylko zaciekawione osoby potrafią sobie umilać życie przez krótką chwilę.  Taka chwila w zależności czy te osoby się zgrały czy nie trwa różnie, mi osobiście nie wyszło nic lub płacz (dlatego nie chcę już więcej głębszych relacji, nawet jak relacja nie wyszła to mi było smutno...  jestę mięczakiem a jako że ostatnim razem się zakochałam( a nawet myślałam, że on tez...) sobie odpuszczam. Mama mnie kocha, chyba szczerze nawet :classic_wink:

No ale to że nie wyszło z jednym, nie znaczy, że nie wyjdzie z drugim 🙂

Wiadomo, że to przykre, jak nie wyjdzie z ukochaną osobą, ale każdy przez to przechodzi. Nie warto pozbawiać się szans na szczęście 🙂

15 minut temu, jakos napisał:

Tutaj się nie zgodzę, nawet brzydkie osoby mają tindera 😄 , nie mi oceniać kto jest brzydki, każdy ma inne gusto.

Tindera może mają, ale czy mają pary i spotykają się z kobietami? 🙂

16 minut temu, jakos napisał:

Nie wiem, choć znam osoby które próbowały do skutku i wyszło. Ostatnio dużo nietypowych filmów oglądałam, więc mogę z chęcią o tym porozmawiać. Twój problem (uznajmy że jest to problem, nie prowadził byś tej rozmowy) jest możliwy do rozwiązania, którego w tej chwili nie widzisz. 😜

No to ja też cały czas próbuję, ale nic to nie daje. Szukałem różnych rozwiązań i nic. Chętnie z tobą porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×