Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Angiee

Sposób na zerwanie

Polecane posty

Przerasta mnie już kryzys w moim zwiazku, rozumiem że chłopak zapracowany, potrzebuje się odciąć od telefonów czasami... itd. ale jak próbuje jakoś do niego dotrzeć, chce porozmawiać, spotkać się to napotykam opór i tak już od miesiąca ponad.. próbowałam już cichych dni, próbowałam rozmawiać o nas, dzwoniłam pisałam.. nic nie działa czy lepiej zerwać przez wiadomość przez messenger, wymusić spotkanie czychając pod jego domem czy umówić się na spotkanie jako klient i wtedy zerwać... Co by było najmniej brutalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek nie zerwiesz, to jemu to i tak bedzie wissialo. Olewa cie od miesiecy, wiec pewnie poczuje ulge, ze wkoncu dalas mu spokoj. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Angiee napisał:

Co by było najmniej brutalne?

Po prostu przestań inicjować kontakt. Ucieszy się, że problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angiee napisał:

Przerasta mnie już kryzys w moim zwiazku, rozumiem że chłopak zapracowany, potrzebuje się odciąć od telefonów czasami... itd. ale jak próbuje jakoś do niego dotrzeć, chce porozmawiać, spotkać się to napotykam opór i tak już od miesiąca ponad.. próbowałam już cichych dni, próbowałam rozmawiać o nas, dzwoniłam pisałam.. nic nie działa czy lepiej zerwać przez wiadomość przez messenger, wymusić spotkanie czychając pod jego domem czy umówić się na spotkanie jako klient i wtedy zerwać... Co by było najmniej brutalne?

A czy on wie, że jesteście razem 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie 🐧🙂 

Najlepiej zrobić coś szybko i skutecznie tak z mojej perspektywy wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Angiee napisał:

Przerasta mnie już kryzys w moim zwiazku, rozumiem że chłopak zapracowany, potrzebuje się odciąć od telefonów czasami... itd. ale jak próbuje jakoś do niego dotrzeć, chce porozmawiać, spotkać się to napotykam opór i tak już od miesiąca ponad.. próbowałam już cichych dni, próbowałam rozmawiać o nas, dzwoniłam pisałam.. nic nie działa czy lepiej zerwać przez wiadomość przez messenger, wymusić spotkanie czychając pod jego domem czy umówić się na spotkanie jako klient i wtedy zerwać... Co by było najmniej brutalne?

Miałam tak, chłopka ciągle miał tylko wymówki że brak czasu i nie tylko (nie był zajęty, tylko nie chciał )... więc mnie poniosło i powiedziałam że to koniec... podziękował mi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×