Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jakos

Jak zdobyć przyjaciół?

Polecane posty

Po studiach, zmianie miejsca zamieszkania, nowej pracy  więzi się ze starymi znajomymi mogą się rozpaść (z różnych powodów, nie skupiajmy się na tym!). Ponieważ jak wiemy, innych nie możemy zmusić do żadnej relacji... To jak ich przyciągnąć, wiem nie ma złotego środka na wszystko i jak ich zatrzymać jak już się ich zdobędzie? Czasem chcę do kogoś napisać ale mam wrażenie że będę się narzucać i tylko wkurzę rozmówcę. Ponieważ, kolejnym problemem są obecni znajomi... Namawiam kogoś z kim się miło spędza czas ale oni nie chcą. Zapisać się na koło w domu kultury nie mogę bo dla dorosłych to tylko rękodzieła i malowanie... Jakieś pomysły? Złote rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sąsiad menela w moim wieku, więc zmienię okolicę ponieważ % mi dobrze nie wchodzą iw chodzą. Ale jak się nie znamy to jak mam ich zmusić? Jak poznawałam nowe osoby to potem na mieście nawet na cześć nie odpowiadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, kaspej napisał:

jak masz patologie w okolicy to czas zmienić okolice i próbować dalej

w jakim wieku mają być to ludzie?

20+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kulfon napisał:

Przewaznie gdy sie ma te same poglady i zainteresowania to latwo zlapac z kims kontakt. Na pewno czym wiecej osob sie poznaje tym sie zwieksza szansa na znalezienie znajomych/przyjaciol.

Czyli najlepiej gdzieś wyjść albo zapisać na coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×