Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

Widzę, że brak tematu. Jakieś czyszczenie forum było. Więc aktualizujemy;)

Coś mnie ominęło w ciągu doby, że temat znikł?

• Like 1

Oj też jestem zaskoczona 🙂

Wczoraj po południu zajrzałam i nic tam takiego nie było. No chyba, ze znów zbyt dużo o Wojtku i Adze, bo ostatnie wpisy były na temat tego, ze Aga fajna i może kogoś ma a Wojtek dziwak, że wybrał model z wiednia. Więc może póxniej dyskusja rozkręciła się na temat ich związku i pana W. A przeważnie jak jest za dużo o panu W zaraz wątek leci. 

Jak na moje model z wiednia tu siedzi 🙂 Może ona zaczęła zgłaszać.

• Like 3

Tez widzialam duzo wpisu o W i Ag, wiec moze niepotrzebnie 😄 bo jakies sciemy  tam o jego biznesach byly napisane czy cos ;D 

Ktoś wie kim jest ten pan koło Agi we vlogu L. ''Pierwsze rodzinne wakacje...'' (12:39) ? Nowy partner?

2 godziny temu, Klaudinka napisał:

Ktoś wie kim jest ten pan koło Agi we vlogu L. ''Pierwsze rodzinne wakacje...'' (12:39) ? Nowy partner?

Tak podejrzewam, że to jej nowy partner. Ewidentnie nie chce być kamerowany przez córkę i ,,zięcia" p. Agnieszki. I wcale mu się nie dziwię.

• Like 2
  • Thanks 1

To mógł być zwykły znajomy, a wy nakręcacie tu jakąś plotę. Nie siedziałyście nigdy obok mężczyzn, którzy nie są waszymi partnerami? Nawet jak nowy partner to co z tego, jest wolna i dorosła, ma prawo.

• Confused 1

14 minut temu, Lillkaa napisał:

To mógł być zwykły znajomy, a wy nakręcacie tu jakąś plotę. Nie siedziałyście nigdy obok mężczyzn, którzy nie są waszymi partnerami? Nawet jak nowy partner to co z tego, jest wolna i dorosła, ma prawo.

No ale czy ktoś źle życzy Adze? Czy ktoś napisał, że to żle że kogoś może ma?

Wiadomo, że jest dorosła i wolna więc fajnie jakby nie była sama. Toż ona jeszcze młoda kobieta, dopiero 43 lata chyba. Ja tam jej życzę fajnego i ogarniętego partnera. I jesli faktycznie kogoś ma i ten ktoś nie chce być nagrywany i brać udziału w wandziowo-szarlotowym cyrku  to tym bardziej trzymam kciuki!

• Like 3

Ależ on ją ciśnie o dietę, nie mogę się na to patrzeć. 

• Like 5

1 godzinę temu, Lillkaa napisał:

Ale czy ktokolwiek z nas napisał coś NEGATYWNEGO o tym, że to ,,nowy partner"? To tylko nasze domysły, mamy prawo do tego w TYM miejscu. I oczywiście p. Agnieszka ma prawo do nowych związków,  przecież nikt jej tego prawa nie odbiera. Ba, ja bym się bardzo cieszyła, gdyby okazało się to prawdą, bo bardzo ją lubię i życzę jej jak najlepiej. Po co więc ten jad do nas Kafeterianek?

• Like 1

Serio tamten wątek usunięty? Szkoda no ale może na tym madki nie będą pisać lawiny komentarzy o swoich porodach i doświadczeniu przy wychowywaniu purchlaków

• Like 4
  • Haha 2

Muce brakuje jednego punktu do odebrania prawka? Nieźle.

• Like 1
  • Haha 5

30 minut temu, Aleina napisał:

Wlasnie nadrabialam zaległości vlogowe. Wow to co on odwalał, że  tyle punktów. Średnio odpowiedzialnie. 

• Like 1

56 minut temu, Aleina napisał:

Andzia nie ma prawka, to za niedługo znowu ubery i bolty zarobią😂

• Like 1
  • Haha 1

No kochane to zaczyna się rewia mody - body od karla lagerfelda hehe

Tak patrzę i myślę -czym się różnią od tych z pepco? Chyba tylko napisem 🙂 Szkoda, ze Wanda nie przywiązuje tak dużej uwagi do składu materiału tych ubranek jak do nazwy na metce. Pokazówka pełną gębą. I mają jakąś widzkę która za nimi jeżdzi chyba i co chwila daje im prezenty 😉 Ja rozumiem, że można kogoś lubić oglądać ale aż tak? 

55 minut temu, vladiv napisał:

Wow to co on odwalał, że  tyle punktów. Średnio odpowiedzialnie. 

Może po pępkowym, coś odwalał. Miał w końcu intensywnie imprezowy miesiąc. Wcześniej przecież nie bardzo było można wychodzić z domu, więc jeździli tylko do sklepu. Muka nic nie myśli przyszłościowo - niemowlak w domu, Wanda bez prawka (tak robiła, tak robiła i już chyba 3 czy 4 rok leci) a ten jako jedyny kierowca w domu punkty potracił. Eh...

1 godzinę temu, kiniusia00 napisał:

Serio tamten wątek usunięty? Szkoda no ale może na tym madki nie będą pisać lawiny komentarzy o swoich porodach i doświadczeniu przy wychowywaniu purchlaków

Nie mów hop - "dzieciowe" tematy dopiero się zaczną. Zaraz będą pisać jak karmiły, jak długo, jak wyglądały ich piersi po tym, o połogu, o ubieraniu, o śmoczku, spaniu, sr...niu, rzygan..iu.. Oj nie wywołuj wilka z lasu 😉 

• Like 1

3 godziny temu, Paola12 napisał:

Ależ on ją ciśnie o dietę, nie mogę się na to patrzeć. 

To prawda. Zwłaszcza, że Wanda naprawdę ładnie wygląda, i co jak co ale nadwagi to już z pewnością nie ma. Prawdę pisząc była szczuplejsza w ciąży i teraz niż rok czy dwa lata temu bez ciąży i dziecka. Muczos powinien wyluzować trochę, Wanda jest w połogu więc nawet jeśli by przytyła (a przecież podkreślam - wyglada naprawdę ładnie) to nie jest czas na dietę i ćwiczenia. Oczywiście powinna jeść zdrowo ze względu na karmienie ale kawa i ciastko raz na jakiś czas jeszcze nikogo nie rozpasły, bez przesady. 

Poza tym - on sam je byle jak, ostatni miesiąc nie stronił od alkoholu, więc mógłby zachować swoje uwagi sobie. 

• Like 8
  • Thanks 2

4 godziny temu, plotki3030 napisał:

No ale czy ktoś źle życzy Adze? Czy ktoś napisał, że to żle że kogoś może ma?

Wiadomo, że jest dorosła i wolna więc fajnie jakby nie była sama. Toż ona jeszcze młoda kobieta, dopiero 43 lata chyba. Ja tam jej życzę fajnego i ogarniętego partnera. I jesli faktycznie kogoś ma i ten ktoś nie chce być nagrywany i brać udziału w wandziowo-szarlotowym cyrku  to tym bardziej trzymam kciuki!

no właśnie, pisali, że fajnie, żeby była szczęśliwa. 

1 godzinę temu, vladiv napisał:

Wlasnie nadrabialam zaległości vlogowe. Wow to co on odwalał, że  tyle punktów. Średnio odpowiedzialnie. 

też jestem w szoku, zobaczymy czy w kolejnych vlogach będzie jeździł. Przecież mógł jechać do Zakop., co z tego, że znajomi jadą i trzeba nadążyć??? Jedziesz przepisowo w takim przypadku. Informacja o punktach powinna zostać poza kamerami, kto mu da auto następnym razem? Zauważcie, że ostatnio nie widać nawet tego mesia... 

2 minuty temu, plotki3030 napisał:

To prawda. Zwłaszcza, że Wanda naprawdę ładnie wygląda, i co jak co ale nadwagi to już z pewnością nie ma. Prawdę pisząc była szczuplejsza w ciąży i teraz niż rok czy dwa lata temu bez ciąży i dziecka. Muczos powinien wyluzować trochę, Wanda jest w połogu więc nawet jeśli by przytyła (a przecież podkreślam - wyglada naprawdę ładnie) to nie jest czas na dietę i ćwiczenia. Oczywiście powinna jeść zdrowo ze względu na karmienie ale kawa i ciastko raz na jakiś czas jeszcze nikogo nie rozpasły, bez przesady. 

Poza tym - on sam je byle jak, ostatni miesiąc nie stronił od alkoholu, więc mógłby zachować swoje uwagi sobie. 

Tak, wygląda przepięknie, widać że jest szczęśliwa, ma świetną figurę na miesiąc po porodzie. Buzia taka ładna. Na pewno jest to jej zasługa spora, bo rok wcześniej się odchudzała i sporo zrzuciła. Nawet kilka nadprogramowych kg nie będzie jej przeszkadzać. Za niedługo będzie Szarlotka więcej się ruszać, potem biegać, to i mama też. Musiał jej ciastka żałować? 🙂   

z tego co kojarze to on dostal kilkanascie(?) punktow za to ze policja przylapala ich jak uczyl andzie jezdzic jakis czas temu 

15 minut temu, plotki3030 napisał:

No kochane to zaczyna się rewia mody - body od karla lagerfelda hehe

Tak patrzę i myślę -czym się różnią od tych z pepco? Chyba tylko napisem 🙂 Szkoda, ze Wanda nie przywiązuje tak dużej uwagi do składu materiału tych ubranek jak do nazwy na metce. Pokazówka pełną gębą. I mają jakąś widzkę która za nimi jeżdzi chyba i co chwila daje im prezenty 😉 Ja rozumiem, że można kogoś lubić oglądać ale aż tak? 

Może po pępkowym, coś odwalał. Miał w końcu intensywnie imprezowy miesiąc. Wcześniej przecież nie bardzo było można wychodzić z domu, więc jeździli tylko do sklepu. Muka nic nie myśli przyszłościowo - niemowlak w domu, Wanda bez prawka (tak robiła, tak robiła i już chyba 3 czy 4 rok leci) a ten jako jedyny kierowca w domu punkty potracił. Eh...

Nie mów hop - "dzieciowe" tematy dopiero się zaczną. Zaraz będą pisać jak karmiły, jak długo, jak wyglądały ich piersi po tym, o połogu, o ubieraniu, o śmoczku, spaniu, sr...niu, rzygan..iu.. Oj nie wywołuj wilka z lasu 😉 

To tak bywa, metka najważniejsza. Mam znajomą (nie pokroju W) i za nic by nie kupiła noc  w pepco dla swoich bombelków. Ludzie mają różne priorytety. W może dużo liczyć na prezenty, to się określa, co i jak. Fajnie by było jakby co jakiś czas pokazywała za małe rzeczy na córkę, które odkłada na może kiedyś -o ile oczywiście planuje jeszcze. Tak ludzie robią przecież. 

Ta mała jest urocza 🙂 Nie mogę patrzeć jak w usta ją L caluje, przecież takich rzeczy się nie robi! Jeszcze miał opryszczkę jakiś czas temu, a to lubi powracać. Co jak co, powtórzę się, nie całuje się tak dzieci.... 

• Like 1

6 minut temu, jukej napisał:

z tego co kojarze to on dostal kilkanascie(?) punktow za to ze policja przylapala ich jak uczyl andzie jezdzic jakis czas temu 

ale aż tyle? kwarantanna zaczęła się w marcu, mało się jeździło itd. . 

2 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

ale aż tyle? kwarantanna zaczęła się w marcu, mało się jeździło itd. . 

aha to chyba jakies inne punkty nalapal bo o tych co dostal za andzie za kolkiem mowil ponad rok temu czyli juz mu sie anulowaly

jestem trochę do tyłu z oglądaniem, ale dziwi mnie że prawie 30 letni facet zamawia sobie case ze zdjęciem Mamy 🙂 i jeszcze nim rzuca, a miał wybór. A tez tym samym rzucała, nawet nie pasuje .... 

6 minut temu, jukej napisał:

aha to chyba jakies inne punkty nalapal bo o tych co dostal za andzie za kolkiem mowil ponad rok temu czyli juz mu sie anulowaly

ktoś wyżej pisał, może coś nawyrabiał, jak A była w szpitalu. 

Nowy film u muki.. Szaleje z filmami chyba hajs się nie zgadza 🤣

• Like 4

3 minuty temu, Chlorek93 napisał:

Nowy film u muki.. Szaleje z filmami chyba hajs się nie zgadza 🤣

zmotywowany, na wyjeździe byli to nagrywał 🙂 Mama A dobrze się  "sprzedaje" we vlogach mam wrażenie. Nie piszę tego oczywiście ze złośliwością, bo ja lubię ją własnie oglądać. Delikatna, subtelna osoba. Ktoś to wykorzystuje? 

• Like 1

"Nasza niunia bolał brzuch w nocy i Andzia jest nie wyspana ale nie to że dziecko płakało.. tylko było mu nie wygodnie.. Bo "nasza niunia" nie płacze "

Hahahaha patrzcie mała Karolinka nawet jak ma kołki to nie płacze tylko jej po prostu nie wygodnie 🤣

• Like 3

No, słabe z tym etui - Wanda dała zdjęcie dziecka a on od czapy wyleciał ze zdjęciem matki. I jeszcze ten komentarz Wandy, że ona nie kuma czemu mama a nie ona jest na tym etui 😂

3 minuty temu, Chlorek93 napisał:

"Nasza niunia bolał brzuch w nocy i Andzia jest nie wyspana ale nie to że dziecko płakało.. tylko było mu nie wygodnie.. Bo "nasza niunia" nie płacze "

Hahahaha patrzcie mała Karolinka nawet jak ma kołki to nie płacze tylko jej po prostu nie wygodnie 🤣

kolki to jest straszna sprawa, wiadomo że nie powiedzą jak jest ciężko, bo jest słodko  .."niewygodnie dla małej"? 

2 minuty temu, Aleina napisał:

No, słabe z tym etui - Wanda dała zdjęcie dziecka a on od czapy wyleciał ze zdjęciem matki. I jeszcze ten komentarz Wandy, że ona nie kuma czemu mama a nie ona jest na tym etui 😂

nooo, tym bardziej że miał 4 do wyboru 🙂 super chłopak, narzeczony, tatuś? Córki zdjęcie z A mógł zamówić..

czy ktoś z Was, albo Wasi znajomi zamawiają takie treningi od L.? Jakoś ucichło, że ma jeszcze do wysłania, cierpliwości i takie tam...

22 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

czy ktoś z Was, albo Wasi znajomi zamawiają takie treningi od L.? Jakoś ucichło, że ma jeszcze do wysłania, cierpliwości i takie tam...

Moi znajomi nie wiedzą nawet kto to jest Muka i Wandzia. I aż wstyd mi było się przyznać, że śledzę ich losy. 😅

A swoją drogą te treningi nagrywane w salonie u Wandziaksów w wykonaniu Adriana nie są zbyt zachęcające. Nie lepiej odpalić sobie konkretny trening na Youtubie?

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się