Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

1 godzinę temu, Dŕwal napisał:

Nie no musisz to jeszcze raz dokładniej przeanalizować.  Kiedy to było z kim i jak była mocno zakrapiana, ile promili mógł mieć luka, ile yuri, czy na pewno był w stanie dojechać do Gdańska,  czy luka miał kaca, czy bolała go głowa w piątek,  czy w sobotę.  Weź to jeszcze przeanalizuj ze 20 razy. A potem weź się za Andżelikę.  Kiedy była,  z kim, gdzie, od której godziny, czy koleżanki zna tydzień,  dwa, czy trzy, czy impreza była zakrapiana, czy nie, o której Andzia wróciła do domy, czy to była sobota, czy już niedziela, czy Mała była u babci, czy babcia była u małej,  czy niania była zatrudniona, czy niania pije alkohol, ile ma lat, czy niania pracuje w hotelu babci, czy wystawiła fakturę na hotel, ile wzięła za godzinę,  czy podrywała lukę,  czy luka podrywał nianie, czy babcia była na budowie, czy facet babci zna nianie. Jeżeli tak, to ile dni.

Tak zrobię, dzięki za podpowiedź! ♥️

34 minuty temu, Deterdencja napisał:

Tak zrobię, dzięki za podpowiedź! ♥️

Drobiazg. Napisz koniecznie jakie są wyniki twoich analiz. Bo to fascynujące. ..

• Like 1

2 godziny temu, cecece13 napisał:

W piątek Luka był na imprezie a wczoraj Wandzia.. a czy oni jednak nie lecą do Włoch ? Jakieś nowe zdjęcie się pojawiło...

Luka był w piątek na imprezie, Andzia wczoraj, a jednak lecą😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲 Jak to w ogóle jest mozliwe????????

Edytowano przez Dŕwal

28 minut temu, Dŕwal napisał:

Luka był w piątek na imprezie, Andzia wczoraj, a jednak lecą😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲 Jak to w ogóle jest mozliwe????????

Raczej to jest jakieś stare zdjęcie

1 minutę temu, Nieznam napisał:

Raczej to jest jakieś stare zdjęcie

Oczywiście,  że ja na to nie wpadłam. Będąc na ZAKRAPIANEJ imprezie, luka w piątek,  Andzia w sobotę,  nie polecieliby nigdzie. No bo jak????

Na story jest z majkelem więc pewnie siedzą dalej w Wawie. No chyba że lecieli do Krakowa

2 godziny temu, Dŕwal napisał:

Ufff, całe szczęście.  Już myślałam,  że znowu lecą w jakieś cudowne miejsce, i musiałby mnie szlag trafić z zazdrości. 

A w jakich oni niby cudownych miejscach byli? 😂 jakby wynajęli wyspę dla siebie można zazdrościć. 

• Thanks 1

9 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

A w jakich oni niby cudownych miejscach byli? 😂 jakby wynajęli wyspę dla siebie można zazdrościć. 

Otóż to. Na Cyprze jest super to prawda, ale to dość tani kierunek, tak naprawdę nawet student który pracuje na pół etatu może sobie pozwolić na takie wakacje 🙂 Oman czy Włochy też nie są drogie. 

• Like 2

18 minut temu, plotki3030 napisał:

Otóż to. Na Cyprze jest super to prawda, ale to dość tani kierunek, tak naprawdę nawet student który pracuje na pół etatu może sobie pozwolić na takie wakacje 🙂 Oman czy Włochy też nie są drogie. 

To jeśli coś jest "tanie" to jest złe? Nawet jeśli nie są to kierunki z górnej półki to są to przepiękne miejsca ze świetnymi hotelami, z cudownymi widokami. Wy też atrakcyjność wakacji przekładacie na to ile kosztowały?

• Like 3

36 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Ja im zazdroszczę wszystkiego. Dlatego modlę się,  żeby już nigdzie nie jechali, bo mnie to wykończy.

• Haha 3

39 minut temu, Karynaaa napisał:

Drwal podjeżdża mi kimś z otoczenia Mukowskich 🙄

Serio? Dopiero byłam szusz, lwem i kicią. 

7 minut temu, agdzietam napisał:

To jeśli coś jest "tanie" to jest złe? Nawet jeśli nie są to kierunki z górnej półki to są to przepiękne miejsca ze świetnymi hotelami, z cudownymi widokami. Wy też atrakcyjność wakacji przekładacie na to ile kosztowały?

Brawo. 

1 minutę temu, Dŕwal napisał:

Serio? Dopiero byłam szusz, lwem i kicią. 

Człowiek orkiestra.

• Like 1
  • Thanks 1

Przed chwilą, Tulfinek napisał:

Człowiek orkiestra.

Jestem z otoczenia każdego youtubera, na wątku którego się pojawia.  Uniwersalny żołnierz,  normalnie.

• Haha 1

9 minut temu, agdzietam napisał:

To Wandziaksy przeliczają wszystko na kasę. Tacy fani luksusu, a wakacje mocno średnie 😉 

• Like 2

22 minuty temu, agdzietam napisał:

Jeśli coś jest tanie, to sporo osób na to stać, a więc nie ma czego zazdrościć. Nikt nie mówił tutaj, że tanie znaczy złe. To Wanda ma obsesję na punkcie metek i luksusu. 

• Like 2

39 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

To Wandziaksy przeliczają wszystko na kasę. Tacy fani luksusu, a wakacje mocno średnie 😉 

Weź poprawkę na to, że kupili bilety i wynajęli hotel po tym jak zrobili to Y i E. Myślę więc, że sugerowali się bardziej tym, żeby na wakacje lecieć ze znajomymi niż tym, żeby kosztowały miliony.

28 minut temu, Belle napisał:

Jeśli coś jest tanie, to sporo osób na to stać, a więc nie ma czego zazdrościć. Nikt nie mówił tutaj, że tanie znaczy złe. To Wanda ma obsesję na punkcie metek i luksusu. 

Ja czasami odnoszę wrażenie , że to WY tutaj macie obsesję na punkcie tego że Wanda ma obsesję... Pocieszne to 😄

• Like 1

Jak zablokować użytkownika? Nie mogę patrzeć na te wypociny pewnej osoby  xD.

• Thanks 1

Wandzia na ostatnim zdjęciu z tym Patrykiem przypomina siatkarkę. Nie wiem, czy to kwestia makijażu, czy specjalnie chce się bardziej przypodobać Muce 😛 I dziwne miejsce na foty.

Ktoś tu wcześniej pisał, że wygląda jakby miała powiększone usta i też mam wrażenie, że jakieś większe są.

2 godziny temu, Dŕwal napisał:

Jestem z otoczenia każdego youtubera, na wątku którego się pojawia.  Uniwersalny żołnierz,  normalnie.

Żołnierzem? Weź.

Najwidoczniej jesteś uniwersalnym tępakiem, który broni innych tępaków, tych bardziej znanych od ciebie, żyjących pustym życiem, konsumpcjonizmem i zepsuciem moralnym i publikujących to w necie. Możesz być z siebie dumna.

• Like 3

2 godziny temu, plotki3030 napisał:

Nie znam żadnego studenta pracującego na pół etatu latającego 3x do roku w te "tanie" kierunki. Ty rozumiem tylko Filipiny, Emiraty i inne takie? Czy w tym roku tylko jak biedni studenci Oman, Cypr i Włochy?

• Like 2

3 godziny temu, agdzietam napisał:

Ja czasami odnoszę wrażenie , że to WY tutaj macie obsesję na punkcie tego że Wanda ma obsesję... Pocieszne to 😄

Tak, mamy obsesję.

2 godziny temu, Tikka napisał:

Jak zablokować użytkownika? Nie mogę patrzeć na te wypociny pewnej osoby  xD.

Chyba się nie da.

7 godzin temu, agdzietam napisał:

Weź poprawkę na to, że kupili bilety i wynajęli hotel po tym jak zrobili to Y i E. Myślę więc, że sugerowali się bardziej tym, żeby na wakacje lecieć ze znajomymi niż tym, żeby kosztowały miliony.

Przecież te wakacje na bank były sponsorowane... Więc nie wybrali i nie kupili sami... Pojechali tam, gdzie im sponsor zaproponował... 

• Like 1

Niemodna lansuje się w Grecji. 
Mi by było głupio pokazywac się z „emerytem”, ale czego się nie robi dla kasy.

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się