Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

2 minuty temu, Karynaaa napisał:

Moi znajomi nie wiedzą nawet kto to jest Muka i Wandzia. I aż wstyd mi było się przyznać, że śledzę ich losy. 😅

A swoją drogą te treningi nagrywane w salonie u Wandziaksów w wykonaniu Adriana nie są zbyt zachęcające. Nie lepiej odpalić sobie konkretny trening na Youtubie?

I to za friko

• Like 1

3 minuty temu, Karynaaa napisał:

Moi znajomi nie wiedzą nawet kto to jest Muka i Wandzia. I aż wstyd mi było się przyznać, że śledzę ich losy. 😅

A swoją drogą te treningi nagrywane w salonie u Wandziaksów w wykonaniu Adriana nie są zbyt zachęcające. Nie lepiej odpalić sobie konkretny trening na Youtubie?

mam to samo 🙂 

właśnie myślałam, że jest sporo bezpłatnych treningów, wiadomo że może się coś znudzić, po co płacić?  

• Like 2

czyli mama A planuje jednak kanał na YT, ciekawe 🙂 pewnie będzie dużo motywacyjnych treningów 🙂 

sorry, że tak z tyłka zapytam, wiem, że to forum A i L, ale proszą mnie o dołączenia do Forever Living, w umowie mąz ma też swój podpis złożyć?... to jakaś kicha, nie iść w to? słyszałam, że dla naiwniaków to jest... 

Jeszcze raz przepraszam, że was tu o to pytam. 

22 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

czyli mama A planuje jednak kanał na YT, ciekawe 🙂 pewnie będzie dużo motywacyjnych treningów 🙂 

sorry, że tak z tyłka zapytam, wiem, że to forum A i L, ale proszą mnie o dołączenia do Forever Living, w umowie mąz ma też swój podpis złożyć?... to jakaś kicha, nie iść w to? słyszałam, że dla naiwniaków to jest... 

Jeszcze raz przepraszam, że was tu o to pytam. 

Dokladnie jak piszesz, byłam na tym ich wprowadzającym spotkaniu i byłam przerażona. Dorabiają sie na tym tylko ludzie z pierwszych warstw, reszta to żołnieżyki nabijające kabzę

• Like 2

11 minut temu, Neliii napisał:

Dokladnie jak piszesz, byłam na tym ich wprowadzającym spotkaniu i byłam przerażona. Dorabiają sie na tym tylko ludzie z pierwszych warstw, reszta to żołnieżyki nabijające kabzę

Bardzo dziękuję za odpowiedź, tak myślałam, że ci najwyżej postawieni zarabiają, reszta płaci za szkolenia, pierdoły i poznanie gadek typu zmień swoje życie, zmień plan działania, nie cel, walcz o siebie i swój samorozwój 🙂 

Jeszcze raz dziękuję 🙂 Kończę temat. 

7 minut temu, Dudu awła napisał:

Jak mała ma kolki to współczuję 

ja bardzo współczuję, znam temat 😞 

7 godzin temu, Karynaaa napisał:

Tak podejrzewam, że to jej nowy partner. Ewidentnie nie chce być kamerowany przez córkę i ,,zięcia" p. Agnieszki. I wcale mu się nie dziwię.

Andzia mowila ze jada z nimi znajomi wiec moze to jest tylko znajomy rodziny 😉

• Like 2

1 godzinę temu, Dudu awła napisał:

Przecież Muka mówił że nawet nie płacze 🤣

Dzidziusiowi tylko współczuję że brzuszek go boli. 

Obejrzałam vloga Muki i słuchając Agi jestem naprawdę zdumiona jakim cudem Wanda to jej córka. Czy aby na pewno?  Matka robi sesje wdzięczności i podkreśla jak ważne są rzeczy NIE materialne, chodzi boso po trawie (RANO!!! I CHCE JEJ SIE) pracuje, ćwiczy jogę, rozwija się, szkoli. A Wandzi najważniejsze że Szarlota ma body lagerferda i wózek w dolary ze złotymi skrzydłami. Aga też czasem na dziwne poglądy (jak z tą striptizerką) ale aż się wierzyć nie chce że to rodzina. 

• Like 2
  • Thanks 2

1 godzinę temu, Dudu awła napisał:

Może body jej się nie spodobały 😉 

A poważnie - kolki u takich maluchów to nic niezwykłego. Układ pokarmowy się rozwija, więc może tak być. A oni i tak będą wciskać że MAŁA NIE PŁACZE nic a nic. Bo co? Bo płaczą tylko niegrzeczne czy złośliwe dzieci? Przecież to bzdura. Maluchy płaczą bo nie potrafią mówić i w ten sposób się komunikują. Więc nie wiem po co oni zaklinają rzeczywistość. Nikt ich nie osądzi, że mała jednak czasem płacze. To tylko dzieciak.

• Like 2

on musi ogólnie słabo jeździć. Był taki vlog, że A wróciła z Włoch z dziećmi samolotem, a on autem, a mogli wszyscy wrócić samochodem. Sam mówił, że rodzice dzieci nie zgodzili się na jazdę autem. "WRÓCIŁEM DO POLSKI BEZ A..."

słabo...

22 minuty temu, plotki3030 napisał:

Może body jej się nie spodobały 😉 

A poważnie - kolki u takich maluchów to nic niezwykłego. Układ pokarmowy się rozwija, więc może tak być. A oni i tak będą wciskać że MAŁA NIE PŁACZE nic a nic. Bo co? Bo płaczą tylko niegrzeczne czy złośliwe dzieci? Przecież to bzdura. Maluchy płaczą bo nie potrafią mówić i w ten sposób się komunikują. Więc nie wiem po co oni zaklinają rzeczywistość. Nikt ich nie osądzi, że mała jednak czasem płacze. To tylko dzieciak.

body się jej nie spodobały? 🙂 dobre:) może czeka na torebkę? albo chce sushi? 

dzieci płaczą, gdy coś im dolega, czegoś potrzebują, ale ogólnie u nich nie płacze, tylko jest jej niewygodnie 🙂 

• Like 1

7 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

czy ktoś z Was, albo Wasi znajomi zamawiają takie treningi od L.? Jakoś ucichło, że ma jeszcze do wysłania, cierpliwości i takie tam...

Żaden z niego trener więc robią to pewnie tylko dzieciaki.

• Like 1

10 godzin temu, plotki3030 napisał:

Obejrzałam vloga Muki i słuchając Agi jestem naprawdę zdumiona jakim cudem Wanda to jej córka. Czy aby na pewno?  Matka robi sesje wdzięczności i podkreśla jak ważne są rzeczy NIE materialne, chodzi boso po trawie (RANO!!! I CHCE JEJ SIE) pracuje, ćwiczy jogę, rozwija się, szkoli. A Wandzi najważniejsze że Szarlota ma body lagerferda i wózek w dolary ze złotymi skrzydłami. Aga też czasem na dziwne poglądy (jak z tą striptizerką) ale aż się wierzyć nie chce że to rodzina. 

Ojej bo dziel je 20 lat.  40 nie ma już umysłu 20latki. Człowiek z wiekiem dorośleje  (no nie zwszyscy jednak a jednak). 

Muka i jego relacja z matką są naprawdę dziwne. 

Gdyby nie to że to jego rodzicielka to bym pomyślała że na nią leci 😅😅

No i te jego chamskie uwagi że Andzia nie powinna jest w maku 

• Like 2

29 minut temu, kiniusia00 napisał:

No i te jego chamskie uwagi że Andzia nie powinna jest w maku 

To już któryś raz publicznie jej na to zwraca uwagę i wypomina wagę. Ktoś tu kiedyś pisał, że to głównie jemu zawsze zależało na jej sylwetce, teraz strasznie to wychodzi. 

• Like 2

Napisano (edytowany)

L. wiecznie podkreśla jak to mała jest grzeczna i NIGDY nie płacze, wiem, że Oni muszą mieć wszystko naj.., ale jeśli wierzyć w to co mówi, to ja raczej bym była zaniepokojona, bo nie ma możliwości, żeby miesięczne dziecko nie zapłakało, a szczególnie jak ma kolki.

Edytowano przez bezbrzeżnysmutek

11 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

L. wiecznie podkreśla jak to mała jest grzeczna i NIGDY nie płacze, wiem, że Oni muszą mieć wszystko naj.., ale jeśli wierzyć w to co mówi, to ja raczej bym była zaniepokojona, bo nie ma możliwości, żeby miesięczne dziecko nie zapłakało, a szczególnie jak ma kolki.

zauważyłam. Bo musi być idealnie, a takie małe dzieci płaczą, nawet jak chcą jeść, o kolkach szkoda mówić. Rozenkowa już spoko pisze, dwie godziny R bawił, bo tak bywa. Ale L czasem przewinie dziecko. Też z figurą A przesadza. Ma rolki, z wózkiem na spacery, samoistnie zrzuci, choć już dobrze wygląda.   

Strasznie przykro się patrzy na to jak Luka wypomina Andzi dietę i nie pozwala zjeść głupiego ciastka

• Like 4
  • Sad 1

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Kafeteriaploty napisał:

Strasznie przykro się patrzy na to jak Luka wypomina Andzi dietę i nie pozwala zjeść głupiego ciastka

Tym bardziej ze karmi mała piersia co nie jest wcale takie proste jak wyglada, do tego kobieta karmiąca po prostu ma większe zapotrzebowanie kaloryczne czego Pan pseudo trener chyba nie ogarnął 😂 a ja się dziwie ze ona z nim jest, dla mnie ten facet jest totalnie prostacki i dziecinny , w tych dresach wyglada jak spod sklepu z alkoholem by się urwał . 

Edytowano przez Wiewiórkowa
  • Like 1
  • Thanks 1

Muka jest cały jak jedna wielka chłodząca porażka... Jedyne komu pajac może zaimponować to 13 letnim widzkom które jaraja się laleczkowatym typkiem kupującym swojej konkubinie torebki za 15tys. 

Swoją drogą mam przeczucie że Andzia sama sobie jeszca musiała zasponsoeorwc jego prezenciki 🤣

Hej, wszystkim. Jestem tu nowa, ale chcę podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami. Mam teraz więcej wolnego czasu i dzięki Vogule Poland trafiłam na pierwszy kanał na youtube, który nie wiedzieć czemu mnie wciągnął - na kanał Wandzi. Obejrzałam jej vlogi sprzed kilku lat, m.in. te z Kuby, Hawajów, pierwszych vlogmasów itp. i naprawdę polubiłam Wandzię. Mimo pieniędzy zdawała się być naturalną, spontaniczną dziewczyną. I nawet Muka mnie wtedy nie irytował, bo nie mając jeszcze takiego fejmu, trzymał się z boku.

Dlatego nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego dziewczyna, która mogłaby mierzyć wyżej (bo na naturalności właśnie swoją popularność zbudowała) idzie w tej chwili w tym kierunku, do którego to wszystko zmierza - durne żarty, wyreżyserowane scenki, wszystko dla klików i kasy, a to wszystko pod czujnym okiem Muki. M. jako jutuber ma naprawdę niewiele do zaprezentowania, bo nijak ciekawy nie jest. Zdecydowanie powinien coś poczytać, bo ani wypowiedzieć się nie potrafi, ani nawet opowiedzieć. W dodatku wkurza mnie, jak wbija dyskretnie szpileczki widzom, z których przecież ma kasę (np. zwracając się do Szarlotki Lilka albo rzucając się na łóżeczko, by jeszcze bardziej wycałować dziecko). Nie ukrywajmy, że kilka się, bo ludzie chcą wiedzieć, co u Andzi. I jest mi naprawdę przykro, że takie zachowanie przekłada się na bycie autorytetem dla dzieciaków...

• Like 3
  • Thanks 2

17 minut temu, Madeline91 napisał:

Hej, wszystkim. Jestem tu nowa, ale chcę podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami. Mam teraz więcej wolnego czasu i dzięki Vogule Poland trafiłam na pierwszy kanał na youtube, który nie wiedzieć czemu mnie wciągnął - na kanał Wandzi.

Serio jesteś  tu nowa ? i wiesz, że na Andzie ktoś mówi Wandzia ?😯

• Like 1

15 minut temu, Madeline91 napisał:

Dlatego nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego dziewczyna, która mogłaby mierzyć wyżej (bo na naturalności właśnie swoją popularność zbudowała) idzie w tej chwili w tym kierunku, do którego to wszystko zmierza - durne żarty, wyreżyserowane scenki, wszystko dla klików i kasy, a to wszystko pod czujnym okiem Muki. 

Po części sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie - ich filmy są jakie są głównie dla kasy.  Oni nie mają żadnej "misji" (nie wiem czy to dobre słowo w kontekście jutuba) czy chęci dzielenia się czymś ważnym, przekazywania jakichś wartości. Oni robią filmy "pod widza" który będzie klikał, wyświetlał a im będzie leciała kasa. Stąd sprzedawanie prywatności, clikbajtowe tytuły i jakieś wyreżyserowane scenki.

Pytasz dlaczego Wanda nie mierzy wyżej, choć mogłaby? Moim zdaniem, ona jeszcze się ocknie i być może mama ją trochę zainspiruje w przyszłości, że na rozwój nigdy nie jest za późno. Póki co Wanda trzyma się Muki bo ma kompleksy. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem Wanda ma olbrzymie kompleksy, niskie poczucie wartości i kompletnie nie wierzy w siebie i swoje mozliwości. Dlatego nie kopnie Muczosa w zad, bo boi się, ze zostałaby sama. Życiową pustkę zapełniała zakupoholizmem - drogimi gadżetami, drogimi metkami. Samo to wiecznie podkreślanie, ile co kosztuje i gdzie kupiła, ile wydaje na zakupy, to jakby przeogromna chęć pokazania że - jakkolwiek głupio to brzmi - jest się lepszym od innych. Tak jakby mówiła - ja mam, a wy nie. Ja jestem lepsza od was. Zakompleksione osoby często tak robią. Osoby pewne siebie nawet jak mają kasę i wydają na głupoty to... po prostu to robią a nie przeżywają jak mrówka okres i wciąż podkreślają, że ich stać. Czy p. Wojtek kiedykolwiek powiedział że ma szalik drogi albo auto? Nie. Bo ma wyj...bane na opinie innych - ma kasę to sobie kupuje. A Wandzi szuka uznania w oczach innych. 

Zobacz jak nagle odżyła po porodzie. Może wreszcie ma cel w zyciu i jak ktoś ją pyta co robi, czym się zajmuje to wreszcie ma co odpowiedzieć. Myślisz, że Wandzia nie wiedziała jak marnie wypada na tle rówieśników? Inni pracowali, rozwijali się, studiowali a ona co? Spanie i ukryta prawda. A teraz - dumna mama. To i chętniej wychodzi do ludzi. 

No i jak na moje, to Wandzia powtórzy historię swojej mamy - z Muczosem się rozstanie i znajdzie jakiegoś bogatego dziadka. Oby tylko sama też zaczęła się rozwijać w sensie zawodowym a nie tylko kupowała torebki. 

• Like 2
  • Thanks 3

11 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Serio jesteś  tu nowa ? i wiesz, że na Andzie ktoś mówi Wandzia ?😯

Oj może czytała wcześniej, a dopiero teraz chce też poplotkować ;) 

4 godziny temu, Monika Arendarska napisał:

Ojej bo dziel je 20 lat.  40 nie ma już umysłu 20latki. Człowiek z wiekiem dorośleje  (no nie zwszyscy jednak a jednak). 

Czyli jest jakaś nadzieja dla Wandzi? ;) 

2 godziny temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Oni tak tylko mówią. Na vlogach z rezydencji wyraźnie widać i słychać, że jest noworodek z nimi :) Szarlota się odzywa i słychać ją a to dopiero pierwszy miesiąc. Za czasem będzie tego więcej bo i ona będzie wymagać więcej uwagi. 

A i jeszcze moje luźne rozważania - jak myślicie skad u nich pomysł na tą Szarlotę, w sensie imię? Nigdy nie wspominali o takim imieniu (np. Lilka się gdzieś tam przewijała), w Polsce też nie jest to popularne imię. Więc skąd przyszło im to do głowy i taki zachwyt akurat nad takim? 

3 minuty temu, plotki3030 napisał:

Oni tak tylko mówią. Na vlogach z rezydencji wyraźnie widać i słychać, że jest noworodek z nimi 🙂 Szarlota się odzywa i słychać ją a to dopiero pierwszy miesiąc. Za czasem będzie tego więcej bo i ona będzie wymagać więcej uwagi. 

A i jeszcze moje luźne rozważania - jak myślicie skad u nich pomysł na tą Szarlotę, w sensie imię? Nigdy nie wspominali o takim imieniu (np. Lilka się gdzieś tam przewijała), w Polsce też nie jest to popularne imię. Więc skąd przyszło im to do głowy i taki zachwyt akurat nad takim? 

Imię zainspirowane ich jedną z ulubionych knajpek na śniadanie - Charlotte 😜

Swoją drogą nie znam się na noworodkach,matka nie jestem ale czy nie wydaje Wam się,że to dziecko jest jakieś takie niemrawe, takie aż za bardzo spokojne? Czy to jest normalne? Mam wrażenie, jakby ono było trochę "nieswoje".z tego co słyszałam, to podobno takie dzieci tylko śpią i jedzą, ale mimo wszystko, miałam inne wyobrażenie😁

Nie wiem co on musiał zrobić i jak jeździc, że brakuje mu punkta do zabrania prawa jazdy. Mam nadzieję, że mu zabiorą, niż ma jeździć i nie daj Bóg zabijać ludzi. Masakra. Noga z gazu 😕 nie dam rady Luki oglądać, tak samo jak Majewskiego. Sorry not sorry.

• Like 1

3 godziny temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Ja bym się zastanawiała czy aby na pewno wszystko jest ok. Chyba dzieci autystyczne nie płaczą.

• Haha 1

A ktoś wie dlaczego Wanda nie chodziła do normalnego liceum? 

Zaoczne szkoły średnie to żaden poziom i kończy je każdy wystarczy być i płacić. Zazwyczaj trafiają tam ludzie po zawodowkach lub ci którzy nie radzili sobie w normalnej szkole.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się