Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

17 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

czyli mama A planuje jednak kanał na YT, ciekawe 🙂 pewnie będzie dużo motywacyjnych treningów 🙂 

sorry, że tak z tyłka zapytam, wiem, że to forum A i L, ale proszą mnie o dołączenia do Forever Living, w umowie mąz ma też swój podpis złożyć?... to jakaś kicha, nie iść w to? słyszałam, że dla naiwniaków to jest... 

Jeszcze raz przepraszam, że was tu o to pytam. 

Nie idz w to, to piramida finansowa stworzona po to, zeby ludzie nad Toba zarabiali na Twojej pracy. W MLMach jest tak, ze zarabiasz naprawde dopiero jak zlowisz kilku naiwniakow ktorzy beda pracowac na Ciebie, a Ty na tych jeszcze wyzej od siebie. Odradzam. Wiem ze szybka kasa kusi, ale to nie jest tego warte. 

• Like 1

4 godziny temu, Paola12 napisał:

To już któryś raz publicznie jej na to zwraca uwagę i wypomina wagę. Ktoś tu kiedyś pisał, że to głównie jemu zawsze zależało na jej sylwetce, teraz strasznie to wychodzi. 

Jest strasznie chamski. Żałuje jej głupiego ciastka. Andzia karmi cyckiem, więc nic dziwnego, że chudnie. 

Może faktycznie mają po prostu spokojne dziecko. Nie koniecznie musi być od razu autystyczne. Później zapewne się rozbryka i nie będzie takie spokojne 🙂

Malutka ma dopiero miesiąc, spokojnie nadrobi przy buncie dwulatka 😂

• Haha 1

4 minuty temu, Kafeteriaploty napisał:

Może faktycznie mają po prostu spokojne dziecko. Nie koniecznie musi być od razu autystyczne. Później zapewne się rozbryka i nie będzie takie spokojne 🙂

Wiem,przesadziłam. Nie pokazuja wszystkiego.

• Like 1

19 minut temu, Brak nicka napisał:

Wiem,przesadziłam. Nie pokazuja wszystkiego.

Swoją drogą to dziecko dopiero miesiąc ma  a oni zrob papa i takie tam  przeciez ono dopiero zaczyna poznawac otoczenie.

24 minuty temu, Kafeteriaploty napisał:

0 tym właśnie pisałam, nawet spokojne i idealne dziecko płaczę - mniej lub więcej, ale o ile ja jestem tego pewna, to te dzieci, które oglądają te vlogi i pieją w zachwytach, to myślą, że dziecko ma na plecach taki przycisk z funkcją  : teraz dzidzia śpi, nie płacze, je, śmieje się

• Like 1

Nie rozumiem czemu dzieciom you tuberek przypisuje się różne choroby. Jak nie nadpobudliwość, to zachowania autystyczne itp. Dajcie sobie na wstrzymanie z takimi krzywdzącymi opiniami. Warto też wiedzieć, że nagrywanie na you tube ma to do siebie, że można wyciąć fragmenty nagrania które nam nie pasują. Być może ich córka nie raz zanosiła się płaczem, ale zywczajnie zostało to wycięte, bo po co widz miałby wysluchiwać samego wrzasku.

• Like 2

8 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Być może ich córka nie raz zanosiła się płaczem, ale zywczajnie zostało to wycięte, bo po co widz miałby wysluchiwać samego wrzasku.

Każdy wie czym jest montaż 😉 Ale to oni sami na każdym kroku - nie wiadomo po co - mają potrzebę podkreślenia, że NIE ONA NIGDY NIE PŁACZE. Nawet jak miała kolkę to nie płakała tylko było jej nie wygodnie. Pewnie na migi im to pokazała 😉 

Piszesz, że po co widz miałby wysłuchiwać wrzasku a ja pytam - po co widz ma wysłuchiwać zaklinania rzeczywistości? Każde dziecko płacze. Mniej czy więcej. Nic w tym niezwykłego. Ja wierzę, że dzieci są różne i ona może jest ogólnie spokojna ale niech Muczos nie wciska, że jak niemowlakowi boli brzuch to nie płacze. 

Oni chyba bardzo boją się krytyki i dlatego tak ciągle podkreślają, że mają idealne dziecko. 

14 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Nie rozumiem czemu dzieciom you tuberek przypisuje się różne choroby. Jak nie nadpobudliwość, to zachowania autystyczne itp

Sprzedają te dzieci publicznie za lajki i wyświetlenia to cóż... Ludzie mają prawo komentować to co widzą. A widzą tyle ile im się pokaże. 

• Like 1
  • Thanks 2

39 minut temu, Paniusia z Paryża2 napisał:

Swoją drogą to dziecko dopiero miesiąc ma  a oni zrob papa i takie tam  przeciez ono dopiero zaczyna poznawac otoczenie.

Nawet na sushi już była i pewnie jadła razem 🙂  Oglądała też rezydencje i Wanda planuje zdjęcie z misiem, bo mała musi obejrzeć krupówki. Może mała zda z tego instastory. 😉 

A poważnie, też mnie to śmieszy. Taki dzieciak nie rozróżnia kolorów jeszcze i nie widzi dalej niż 30 cm..

• Like 1
  • Haha 1

1 godzinę temu, bezaNaPół napisał:

Nie idz w to, to piramida finansowa stworzona po to, zeby ludzie nad Toba zarabiali na Twojej pracy. W MLMach jest tak, ze zarabiasz naprawde dopiero jak zlowisz kilku naiwniakow ktorzy beda pracowac na Ciebie, a Ty na tych jeszcze wyzej od siebie. Odradzam. Wiem ze szybka kasa kusi, ale to nie jest tego warte. 

właśnie nie musi mnie, bo najpierw trzeba sporo wpłacić, a potem jak odrobić? Szukać naiwnych właśnie. Teraz w kryzysie ciężko będzie ludzi skusić na super suplementy, które i tak niewiele są warte moim zdaniem. Dziękuję za odpowiedź.

23 minuty temu, plotki3030 napisał:

Nawet na sushi już była i pewnie jadła razem 🙂  Oglądała też rezydencje i Wanda planuje zdjęcie z misiem, bo mała musi obejrzeć krupówki. Może mała zda z tego instastory. 😉 

A poważnie, też mnie to śmieszy. Taki dzieciak nie rozróżnia kolorów jeszcze i nie widzi dalej niż 30 cm..

Malutka pewnie miałam już sesję w rezydencji, wiecie w takich wnętrzach. Zdjęcie z misiem musi być, a jak 🙂

Coś mi się widzi, że L i mama A wspólnie przygotowują jakieś fundamenty dla yt Pani A. te kusry, dziękowanie za wdzięczność, trochę dziwne jak dla mnie...

2 godziny temu, mari napisał:

Nie wiem co on musiał zrobić i jak jeździc, że brakuje mu punkta do zabrania prawa jazdy. Mam nadzieję, że mu zabiorą, niż ma jeździć i nie daj Bóg zabijać ludzi. Masakra. Noga z gazu 😕 nie dam rady Luki oglądać, tak samo jak Majewskiego. Sorry not sorry.

Nawet jak dla mojego taty i brata którzy są zawodowymi kierowcami zdobycie tylu punktów to nie lada wyczyn. Kiedyś jak sumowali punkty to jeszcze prędzej ale teraz kiedy mogą dać tylko za najcięższe przewinienie, złapanie tylu punktów jest zadziwiające. Zwłaszcza że jest Janosik a wszystkie fotoradary są żółte i w miarę dobrze oznaczone 😏

Łukaszek bardziej zafascynowany teściową niż Andzią... dziwne.

• Like 4
  • Thanks 1

17 minut temu, Chitza napisał:

Łukaszek bardziej zafascynowany teściową niż Andzią... dziwne.

🙂 wyraźnie ona mu imponuje 🙂 

45 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

🙂 wyraźnie ona mu imponuje 🙂 

Dla mnie to wygląda tak typowo pod wyświetlenia. Aga jest raczej lubiana, więc Muka nagrywa z nią i pokazuje jaki jest uduchowiony i wdzięczny (chociaż jakoś w to oświecenie duchowe Muki ciężko mi uwierzyć) 

• Like 1

Nie zauważyliście, że Muka duzo czasu poświęca sobie? Odpoczywa na basenie, chodzi na masaże itd. A Andzia? On jest taki niedojrzały...nie wiem co ona w nim widzi. Tak jak wczoraj we vlogu siedział przy stole ze słuchawkami na uszach..

• Like 3

2 godziny temu, rozalinda napisał:

Nawet jak dla mojego taty i brata którzy są zawodowymi kierowcami zdobycie tylu punktów to nie lada wyczyn. Kiedyś jak sumowali punkty to jeszcze prędzej ale teraz kiedy mogą dać tylko za najcięższe przewinienie, złapanie tylu punktów jest zadziwiające. Zwłaszcza że jest Janosik a wszystkie fotoradary są żółte i w miarę dobrze oznaczone 😏

Niestety ja straciłam niedawno prawko za prędkość (i nie tylko). Wystarczyło kilka ‘niefortunnych’ sytuacji i zdawanie od początku. Wstyd, ale swoją lekcję dostałam, teraz bardziej szanuję ale jak widać niestety da się

Nowe story... pani Agnieszka pan Wojtek Wandzia i Muka... szczerze? Licze ze to państwo jeszcze do siebie wrócą bo pasowali do siebie idealnie 🙂 

• Like 1

52 minuty temu, Bleblebleb napisał:

Nowe story... pani Agnieszka pan Wojtek Wandzia i Muka... szczerze? Licze ze to państwo jeszcze do siebie wrócą bo pasowali do siebie idealnie 🙂 

Ja myślałam, ze W to jednak ma więcej oleju w głowie i nie zamieni mercedesa na multiple. Szkoda,  bo mimo wszystko zamienił kobietę z klasa na kobietę dla kasy... nie dziwne ze później faceci narzekają, ze kobiety są z nimi tylko dla kasy , skoro sami w takie układy wchodzą , smutne. Mysle , ze będzie żałował . Ta młoda Panna to zabaweczka ... 

• Like 2

Im dłużej oglądam Panią A. to tym ciężej mi się tej klasy u niej doszukać.. 

To wszysko z wierzchu tak super wygląda... Dla mnie to tam jest patologia. Wieczne imprezy, alkohol nie wiadomo kto z kim, a do tego w tym wszystkim teraz małe dziecko. Jakby Pani A. miała tyle klasy i dobrego smaku nie pozwoliłaby żeby jej zięć pokazywał jej rodzinę w takim świetle i robił z siebie takiego ...a w internecie.. A ona jeszcze w tym uczestniczy wielce zachwycona próbując nam wszystkim wmówić że normalne a my się nie znamy bo nie mieszkamy w Warszawce.

Wandzi widać też jak najbardziej to odpowiada  jest zachwycona tym chłoptasiem i wydaje im się że będą uwielbiani niczym beckhamowie i każdy będzie im zazdrocił. 

Pragne zauważyć że oni tak naprawdę to niczego się jeszcze nie dorobili.. Nic swojego nie mają.. Żyją z dnia na dzień bo przecież W. nie da im zginąć. Biorąc pod  uwagę że swojego czasu był na liście najbogatszych Polaków to będzie wstanie zabezpieczyć wszystkie dzieci swoich byłych, obecnych i przyszłych partnerek. 

• Thanks 1

6 godzin temu, plotki3030 napisał:

Po części sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie - ich filmy są jakie są głównie dla kasy.  Oni nie mają żadnej "misji" (nie wiem czy to dobre słowo w kontekście jutuba) czy chęci dzielenia się czymś ważnym, przekazywania jakichś wartości. Oni robią filmy "pod widza" który będzie klikał, wyświetlał a im będzie leciała kasa. Stąd sprzedawanie prywatności, clikbajtowe tytuły i jakieś wyreżyserowane scenki.

Pytasz dlaczego Wanda nie mierzy wyżej, choć mogłaby? Moim zdaniem, ona jeszcze się ocknie i być może mama ją trochę zainspiruje w przyszłości, że na rozwój nigdy nie jest za późno. Póki co Wanda trzyma się Muki bo ma kompleksy. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem Wanda ma olbrzymie kompleksy, niskie poczucie wartości i kompletnie nie wierzy w siebie i swoje mozliwości. Dlatego nie kopnie Muczosa w zad, bo boi się, ze zostałaby sama. Życiową pustkę zapełniała zakupoholizmem - drogimi gadżetami, drogimi metkami. Samo to wiecznie podkreślanie, ile co kosztuje i gdzie kupiła, ile wydaje na zakupy, to jakby przeogromna chęć pokazania że - jakkolwiek głupio to brzmi - jest się lepszym od innych. Tak jakby mówiła - ja mam, a wy nie. Ja jestem lepsza od was. Zakompleksione osoby często tak robią. Osoby pewne siebie nawet jak mają kasę i wydają na głupoty to... po prostu to robią a nie przeżywają jak mrówka okres i wciąż podkreślają, że ich stać. Czy p. Wojtek kiedykolwiek powiedział że ma szalik drogi albo auto? Nie. Bo ma wyj...bane na opinie innych - ma kasę to sobie kupuje. A Wandzi szuka uznania w oczach innych. 

Zobacz jak nagle odżyła po porodzie. Może wreszcie ma cel w zyciu i jak ktoś ją pyta co robi, czym się zajmuje to wreszcie ma co odpowiedzieć. Myślisz, że Wandzia nie wiedziała jak marnie wypada na tle rówieśników? Inni pracowali, rozwijali się, studiowali a ona co? Spanie i ukryta prawda. A teraz - dumna mama. To i chętniej wychodzi do ludzi. 

No i jak na moje, to Wandzia powtórzy historię swojej mamy - z Muczosem się rozstanie i znajdzie jakiegoś bogatego dziadka. Oby tylko sama też zaczęła się rozwijać w sensie zawodowym a nie tylko kupowała torebki. 

Myślę tak samo. Trafiłaś w punkt!

15 minut temu, Chlorek93 napisał:

Im dłużej oglądam Panią A. to tym ciężej mi się tej klasy u niej doszukać.. 

To wszysko z wierzchu tak super wygląda... Dla mnie to tam jest patologia. Wieczne imprezy, alkohol nie wiadomo kto z kim, a do tego w tym wszystkim teraz małe dziecko. Jakby Pani A. miała tyle klasy i dobrego smaku nie pozwoliłaby żeby jej zięć pokazywał jej rodzinę w takim świetle i robił z siebie takiego ...a w internecie.. A ona jeszcze w tym uczestniczy wielce zachwycona próbując nam wszystkim wmówić że normalne a my się nie znamy bo nie mieszkamy w Warszawce.

Wandzi widać też jak najbardziej to odpowiada  jest zachwycona tym chłoptasiem i wydaje im się że będą uwielbiani niczym beckhamowie i każdy będzie im zazdrocił. 

Pragne zauważyć że oni tak naprawdę to niczego się jeszcze nie dorobili.. Nic swojego nie mają.. Żyją z dnia na dzień bo przecież W. nie da im zginąć. Biorąc pod  uwagę że swojego czasu był na liście najbogatszych Polaków to będzie wstanie zabezpieczyć wszystkie dzieci swoich byłych, obecnych i przyszłych partnerek. 

Zbieżność imienia i nazwiska. On nie był nigdy na liście najbogatszych.

Napisano (edytowany)

Dajcie spokój, wkurzam  się oglądając  tego Łukasza, oj sorki , przecież  to Włoch  😎🤣

Edytowano przez bezbrzeżnysmutek

3 godziny temu, Bleblebleb napisał:

Ale pan W miał grobową minę jak na moje oko.. Taki poważny siedział. Nie wiem po co w ogóle udostępniają story z takich rodzinnych spotkań. Chyba po to, żeby pokazać jak to oni wszyscy się tam kochają i że rozstanie nie wpłynęło na ich stosunki. 

18 minut temu, Ggość napisał:

Ale pan W miał grobową minę jak na moje oko.. Taki poważny siedział. Nie wiem po co w ogóle udostępniają story z takich rodzinnych spotkań. Chyba po to, żeby pokazać jak to oni wszyscy się tam kochają i że rozstanie nie wpłynęło na ich stosunki. 

Mysle że to napewno nie było towarzyskie spotkanie.. Moim zdaniem chodziło o coś biznesowego.. 

Normalni ludzie owszem szanują sie po rozstaniu ale nie chodzą razem na obiadki 

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Bleblebleb napisał:

A modna mama dodaje jakieś pseudo refleksyjne story typu ZMIANY SĄ POTRZEBNE, będzie piękniej 

moze Wojtek jej podziękował za współpracę 😅

Edytowano przez Izix0000

Ja naprawdę nie wiem Kto tu piszę ?, jaki Pan Wojtek, czy pani Aga ?, , jak dla mnie , to jacyś ludkowie, którzy  wystawiają swoje życie po to,żeby oceniać

• Haha 1

6 godzin temu, Izix0000 napisał:

A modna mama dodaje jakieś pseudo refleksyjne story typu ZMIANY SĄ POTRZEBNE, będzie piękniej 

moze Wojtek jej podziękował za współpracę 😅

Oby przejrzał na oczy i wrócił do pani Agnieszki 

• Like 1

9 godzin temu, Karynaaa napisał:

Zbieżność imienia i nazwiska. On nie był nigdy na liście najbogatszych.

Był 🙂 to on na necie poszukaj 

• Thanks 1

Dnia 16.06.2020 o 13:38, Wiewiórkowa napisał:

Tym bardziej ze karmi mała piersia co nie jest wcale takie proste jak wyglada, do tego kobieta karmiąca po prostu ma większe zapotrzebowanie kaloryczne czego Pan pseudo trener chyba nie ogarnął 😂 a ja się dziwie ze ona z nim jest, dla mnie ten facet jest totalnie prostacki i dziecinny , w tych dresach wyglada jak spod sklepu z alkoholem by się urwał . 

Dietetycy nie chcą zazwyczaj prowadzić kobiet po ciąży, odradzają odchudzanie i każą czekać, plus kobieta karmiąca musi dodać 200-500kcal do swojego zapotrzebowania kalorycznego. 

Wyszło jaki z Luki dietetyk i trener. Taki sam jak jego włoskie pochodzenie 😂

• Like 1
  • Haha 2

ta modna mama to jakis pustak ... „dzien dobru robaczki...” glosem jak z sexyelefonu. Typowa wieśniara ktorej sie trafilo jak slepej kurze ziarno.

• Thanks 1
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się