Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Obejrzałam właśnie vlog Andzi, boże to wyznawanie sobie miłości w filmiku i całowanie się co 2 sekundy. Przecież to takie koniecznie do kamery przed pół milionem widzów. Oglądam rózne pary na youtube i oni jedyni tak usilnie ukazują sobie uczucia i powtarzają w filmikach jak sie kochaja, jacy są wspaniali.

Edytowano przez ariana1422
  • Like 1

Mi się wydaje, że to wyznawanie miłości na najnowszym vlogu było szczere. Może porozmawiali i Luka postanowił się ogarnąć...

• Like 1

Na kanale celebrity planet jest nagrany live z Andzią.

Gość Milineczka
1 godzinę temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Być może jest to związane z 👑 wirusem ?

Albo z rozwodem . Jak się ludzie nie umieją dogadać co do podziału majątku to się majątek sprzedaje i dzieli pieniądze po równo. 

4 godziny temu, plotki3030 napisał:

Dokładnie. Czy choćby matka Wandy obsypuje się pieniędzmi, ubiera szmaty TYLKO z wielkim logo i robi wydarzenie roku z urlopu lub wakacji? Nie. Pracuje to ma. I tyle. A oni są żenującymi ludźmi z umysłami 5 latków. Już "zostań w domu" przestało być modne? Wanda du..p..ska nie ruszyła dalej niż do kuchni przez 5 lat a teraz będzie ciągać dzieciaka od razu niewiadomo gdzie. 

Tylko matka Wandy ma cos wiecej do zaoferowania niz oni, ja nie pisze, ze to dobrze, ze oni sie obsypuja kasa, tylko pisze, ze niestety ale nic wiecej od siebie dac nie moga niz głupiego chwalenia sie hajsem przed dzieciakami. Jedno i drugie zero wyksztalcenia, zero hobby, zero zainteresowań, to sie obsypuja kasa pokazujac dzieciakom, ze maja jej w ciul

• Thanks 1

5 godzin temu, Sannara napisał:

Muka się bardziej jara wyjazdem na Cypr niż narodzinami własnej córki...

Ciekawe czy się będzie tak jarał, jak im wózek pierdykną na płytę lotniska, że aż  te"skrzydła" odpadną 😛

• Haha 4

lol jaki komentarz do Muki pod filmem Wandzi. śmiechłam xD

Źle zaczyna się ten film. Dlaczego on wypomina Ci twoja wagę? Wyglądasz bardzo chudo, tym bardziej po ciąży. To, że stary nie jesteś w stanie utrzymać swojej baby, bo jesteś laczkiem to nie jej wina. Więcej białka, wybierz się na siłownię albo zwiększ długość i częstotliwość treningów i będzie gites. A nie fajnej babie każesz chudnąć, jakby to zależało od tego czy z nią będziesz. Wychodzę z filmu, bo nie chce wspierać takiego traktowania własnej kobiety.

• Like 5
  • Haha 2
  • Sad 1

Na nowym vlogu Wandy widać, że Muka ma pęknięty wyświetlacz w swoim Ajfonie, czyżby efekt testowania sponsorowanych kejsów? 😅

• Haha 7

Z tą striptizerką to ona jest cwana - chciała mu to zapewnić i mieć pod kontrolą, żeby w razie czego nie poszedł nigdzie z kolegami bez niej.

Tak czy siak, pokazała tegi na yt było słabe xd

1 minutę temu, Ananas napisał:

Z tą striptizerką to ona jest cwana - chciała mu to zapewnić i mieć pod kontrolą, żeby w razie czego nie poszedł nigdzie z kolegami bez niej.

Tak czy siak, pokazała tegi na yt było słabe xd

Pytanie co musiał zrobić, że mogłaby go o to podejrzewać.

42 minuty temu, Karynaaa napisał:

Na nowym vlogu Wandy widać, że Muka ma pęknięty wyświetlacz w swoim Ajfonie, czyżby efekt testowania sponsorowanych kejsów? 😅

Jak Wandzia nie odpisuje na żadne komentarze tak na komentarz o kejsie odpisała ekspresowo... że case testował na firmowym telefonie! 🤣 

• Like 1

Mnie się najbardziej spodobało stwierdzenie "mój PRZYSZŁY narzeczony" haha 😄

• Haha 8

4 minuty temu, beauty_vlogger napisał:

Wiecie co ja widze jak Luce jest zal ze Andzia przytyla te pare kilo po ciazy xD 

On zachowuje się jakby sam był nie wiadomo jakim ciachem i miał ciało młodego Boga. Taki z niego trener, a jest mega wychudzony i ma takie wątłe nogi. Nie rozumiem jak można się promować jako taki specjalista, a samemu nie być reklamą swoich umiejętności.

A Wandzia naprawdę ładnie wygląda, ma ładne ramiona, nogi, jest szczupła, ja tam nawet brzucha nie widzę. Sama mówiła, że już ma wagę jak przed ciążą i chce schudnąć jeszcze parę kilo. Skoro miała tyle samozaparcia żeby schudnąć przed ciążą, to teraz tym bardziej powinno się udać. A on zamiast być dumny z niej, to ciągle jej ciśnie 😐   Widać też jak mu oczka latały przy Ewie i tej siatkarce, więc ja ją naprawdę podziwiam, że z nim wytrzymuje.

• Like 4

Ja się dziwie jak oboje ze soba wytrzymują

• Thanks 1

Wydaje mi się że oni są po po prostu niedobrani i świadczyc moze o tym fakt, ze już raz sie rozstali i potrzebowali sporo czasu żeby do siebie wrócić. Luka chciałby sportowej dziewczyny która ma hopla na punkcie diet i treningów i takiej która jest rządna przygód a Angelika  jest raczej leniuszkiem i chce stabilizacji. Partnera który bedzie ja mocno wspierał i nie będą go interesowały imprezy i oglądanie sie za innymi dziewczynami. Widziałabym ją ze starszym facetem takim po 30. To tylko moje zdanie, moge sie mylic.

• Like 8

31 minut temu, ariana1422 napisał:

Wydaje mi się że oni są po po prostu niedobrani i świadczyc moze o tym fakt, ze już raz sie rozstali i potrzebowali sporo czasu żeby do siebie wrócić. Luka chciałby sportowej dziewczyny która ma hopla na punkcie diet i treningów i takiej która jest rządna przygód a Angelika  jest raczej leniuszkiem i chce stabilizacji. Partnera który bedzie ja mocno wspierał i nie będą go interesowały imprezy i oglądanie sie za innymi dziewczynami. Widziałabym ją ze starszym facetem takim po 30. To tylko moje zdanie, moge sie mylic.

Luksus też już prawie 30 tka a dojrzałości nie widać

27 minut temu, ariana1422 napisał:

Jestem podobnego zdania, w sumie chyba nawet Angelika w którymś q&a mówiła że się rozstali bo czego innego chcą od życia, myślę że on chciał się bawić, a ona chciała już z nim mieszkać i zakładać rodzinę. Muka sobie szybko przekalkulował i dlatego do niej ciągle wypisywał (mówiła że był czas kiedy ona go zlewała i nawet blokowała, bo do niej wypisywał). Ona w między czasie się wyszumiała dodatkowo na wyjazdach, i mam takie odczucie że oni do siebie wrócili na pewnych warunkach, dlatego od razu razem zamieszkali i tak obstawiam tylko, ale pewnie jej obiecał dziecko za jakieś 2 lata od zejścia. Ona też miała na to parcie i pewnie też sobie przekalkulowała, że bez niego dziecko szybko nie przyjdzie. Takie ja mam odczucia, możliwe że się mylę, ale po prostu na początku między nimi było to coś, po tym zejściu już takie wrażenie odnosze jakby te wyznania i gesty były wymuszone na rzecz nagrań. Żeby znowu widzom pokazać to, co zapewniło im popularność, czyli "idealny" związek.

• Like 1

No właśnie. Z drugiej strony ciężko znależć kogoś tak uległego jak Muka i kogoś kto zgodzi się na publikowanie życia w internecie. Sama Angelika mówiła w jakimś vlogu u Muki że jak randkowała z kimś podczas rozstania to wytykała innemu chłopakowi to że prawi jej za mało komplementów.

2 godziny temu, Mmmm napisał:

Ślubu nie będzie. Albo będzie i to będzie niewypał. Luka nie chce, to widać.

• Like 1

Dlatego też uważam, że oni już się nie rozejdą, chyba że będzie jakaś imba grubsza, ale szczerze w to wątpię. Oni oboje mają interes w tym związku i po prostu już razem zostaną. On ma zapewnione życie na wyższym poziomie, ona będzie miała rodzinę, którą zawsze chciała mieć. On będzie sobie dalej jeździł z kolegami a ona będzie się zajmował dziećmi i nie w głowie jej będzie, żeby się z nim rozstawać i szukać z dzieckiem kolejnego kandydata na kolejne dziecko. Może myślę tutaj płytko, ale ona ma za duże parcie na tą rodzinę i dzieci, żeby podejmować takie decyzje, zwłaszcza że w sumie Muka nic złego jej nie zrobił. Bo taka prawda, jest obdarowywana w prezenty, kwiaty, co chce to ma, on też się momentami przed nią płaszczy i zgrywa teraz idealny związek komplementując ją ciągle więc ona jest zadowolona. A jeśli chodzi o te jego durne filmy które publikuje, no to tutaj też nie ma co ukrywać, większość osób pisze "ciekawe co Andzia na to, pewnie nie jest zadowolona", a ona mu w tym wszystkim przyklaskuje. Nie chcę oceniać czy faktycznie się kochają, czy nie, ale na podstawie tego co publikują to ja nie widzę już tego żaru który był, tylko raczej pokazówki. Jakby nie było - dopóki Luka czegoś grubszego nie odwali, to będą razem, a on niczego raczej nie odwali, bo ma za dużo do stracenia - bez niej jest nikim.

Problemem dzisiejszych czasów często jest to że youtuberzy/influencerzy usilnie idealizują swoje związki jak taka Wandzia z Muchą całują się co chwile do kamery, mówią jak sie lovciaja, obdarowuja prezentami i przekonują widzom jak im ze sobą świetnie. Z pewnością nie jest to tak idealny związek jak przedstawiają skoro wcześniej sie rozstali i dalej sie nie zaręczyli. Dobrym przykładem jest tu też youtuberka Juszes, nie wiem czy kojarzycie była w big brother. Zanim poszła do programu i wstawiała filmy ze swoim facetem ludzie w komentarzach sie zachwycali jak dobrą tworzą pare, jaki on spokojny, dobry i jak świetnie sie dogadują. W programie gdzie był stream 24/7 okazało się że jest zaborczy, obraża się o wszystko a ona tańczyła mu tak jak jej zagrał. Potem ludzie go hejtowali. Dużo nastolatek oglada swoje ulubione youtuberki i widzi taki idealny obraz związku jaki przedstawia Wandzia czy Muka i zaczynaja się zastanawiać czemu one nie dostają tyle prezentów i partner nie chwali ich co 5 min.

• Like 1

Napisano (edytowany)
10 godzin temu, plotki3030 napisał:

No i to co pisałyście - nagle mówi, że jednak nie było kolorowo między nim a Wandą w ostatnim czasie. A jeszcze niedawno twierdzili, że jest cudownie i ich związek tylko się wzmocnił. 

Następny vlog: Muka się tłumaczy, że to, ze wcześniej było gorzej, to wcale nie znaczy, ze było źle - to prawda, ze ich związek się wzmocnił, ale teraz jest jeszcze lepiej, a mówiąc, że nie było kolorowo miał na myśli drobnostki, wywołane hormonami.

Edytowano przez icygirl

3 godziny temu, Mmmm napisał:

Przypominam, że są po prezaręczynach

• Haha 4

Napisano (edytowany)

Może na imprezie po chrzcie będą zaręczyny. W końcu zapraszają 50 osób, akurat Muczos mógłby się wykazać. Poza tym w jednym z ostatnich filmów mówili, że jadą załatwiać prywatne sprawy. Może tą prywatną sprawą jest wybór przez Wandzię pierścionka albo i zaklepanie sali na ślub? Miałam znajomą, która nie mogła doprosić się zaręczyn swojego faceta i obwieściła nam raz przed wykładem, że ona już ma od roku zaklepaną salę na za 2 lata, to akurat jej misiu zdąży się oświadczyć 🤣   Wiem, że rodzice Wandzi mają hotele, ale może marzy się jej jakaś szczególna sala, a wtedy ciężko o terminy. A mówiła, że w ciągu roku chciałaby wziąć ślub jak się oświadczy.

Edytowano przez wesoła_halinka

Zawsze myślałam, że Darek od Karlosa Stylizacji jest infantylny, dziecinny i na poziomie 10 latka. Jednak porównując Darka i Muke to Darek jest jednak mentalnie lata świetlne dalej od Łukaszka 😂😂 

22 minuty temu, Weronika.koi napisał:

"Dałeś mi plemniczka"

Andziaks are you serous?

Gdzie tak powiedziala, musze to zobaczyc🤣🤣🤣

7 minut temu, ariana1422 napisał:

Problemem dzisiejszych czasów często jest to że youtuberzy/influencerzy usilnie idealizują swoje związki jak taka Wandzia z Muchą całują się co chwile do kamery, mówią jak sie lovciaja, obdarowuja prezentami i przekonują widzom jak im ze sobą świetnie. Z pewnością nie jest to tak idealny związek jak przedstawiają skoro wcześniej sie rozstali i dalej sie nie zaręczyli. Dobrym przykładem jest tu też youtuberka Juszes, nie wiem czy kojarzycie była w big brother. Zanim poszła do programu i wstawiała filmy ze swoim facetem ludzie w komentarzach sie zachwycali jak dobrą tworzą pare, jaki on spokojny, dobry i jak świetnie sie dogadują. W programie gdzie był stream 24/7 okazało się że jest zaborczy, obraża się o wszystko a ona tańczyła mu tak jak jej zagrał. Potem ludzie go hejtowali. Dużo nastolatek oglada swoje ulubione youtuberki i widzi taki idealny obraz związku jaki przedstawia Wandzia czy Muka i zaczynaja się zastanawiać czemu one nie dostają tyle prezentów i partner nie chwali ich co 5 min.

Zarówno życie youtuberów, jak i big brother to jest urywek 20min z 24h. W jednym przypadku rzeczywistość kreuje youtuber, w drugim reżyser programu. Często rzeczy wyjęte z kontekstu, żeby się lepiej oglądało i były emocje, więc i w jednym i drugim przypadku nie należy tego moim zdaniem interpretować w jakikolwiek sposób. Ciężko też oczekiwać, że ktoś będzie pokazywał kłótnie z partnerem na YouTube (ok, są patostreamerzy, ale to oddzielny temat). W codziennym życiu też nikt raczej nie opowiada na prawo i lewo, że się kłóci, albo ma gorsze dni z partnerem. 

W sumie nie zdziwilabym się, gdyby oni termin zaręczyn mieli już ustalony. Te określenia "moja przyszła narzeczona/żona", "mój przyszły narzeczony", to jest takie głupie, coś na zasadzie podkreślania tego, więc wiadomo że niedługo Muka klęknie, po tych obwieszczeniach to już tak na prawdę nie będzie nic szczególnego, bo wszyscy wiedzą że to zrobi. Zamiast zrobić z tego jakąś fajną niespodziankę, to to będzie takie już wyczekane i wynudzone. Kiedy i gdzie by tego nie zrobił, to to już nie będzie dla nikogo zaskoczeniem ani niczym specjalnym. Równie dobrze może się oświadczyć po chrzcie, na Cyprze czy w na lato, ale to już nie będzie "to". Za dużo razy ten temat się przewijał i za dużo było roztrząsania z tym że to zrobi i gadanie z tą przyszłą narzeczoną. Jeśli aż tak mu zależy na tym określeniu, to trzeba było się oświadczać od razu, a nie robić cyrk z tymi prezareczynami 😄

• Like 1
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się