Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

20 godzin temu, Bleblebleb napisał:

Nowe story... pani Agnieszka pan Wojtek Wandzia i Muka... szczerze? Licze ze to państwo jeszcze do siebie wrócą bo pasowali do siebie idealnie 🙂 

Nie są już parą? 😮

5 minut temu, Jaxxxxx napisał:

Nie są już parą? 😮

Od stycznia ubiegłego roku. 

21 minut temu, karoossek napisał:

ta modna mama to jakis pustak ... „dzien dobru robaczki...” glosem jak z sexyelefonu. Typowa wieśniara ktorej sie trafilo jak slepej kurze ziarno.

Jezu, no typowo 😂

22 godziny temu, Miniu1990 napisał:

Nie zauważyliście, że Muka duzo czasu poświęca sobie? Odpoczywa na basenie, chodzi na masaże itd. A Andzia? On jest taki niedojrzały...nie wiem co ona w nim widzi. Tak jak wczoraj we vlogu siedział przy stole ze słuchawkami na uszach..

Tak, zauważyłam, taki Piotruś Pan 🙂

17 godzin temu, Chlorek93 napisał:

Mysle że to napewno nie było towarzyskie spotkanie.. Moim zdaniem chodziło o coś biznesowego.. 

Normalni ludzie owszem szanują sie po rozstaniu ale nie chodzą razem na obiadki 

masz rację, mina Pana W. ? poza tym mieli odwrócony kalendarz z zapiskami trochę w jego stronę trochę Pani A.  jakby coś uzgadniali. 

3 godziny temu, kiniusia00 napisał:

Dietetycy nie chcą zazwyczaj prowadzić kobiet po ciąży, odradzają odchudzanie i każą czekać, plus kobieta karmiąca musi dodać 200-500kcal do swojego zapotrzebowania kalorycznego. 

Wyszło jaki z Luki dietetyk i trener. Taki sam jak jego włoskie pochodzenie 😂

dietetycy to są fit loversi, po studiach, praktykach, oni mnie przekonują w tym temacie. L niestety nie. Żeby ciastka żałować? 

1 godzinę temu, karoossek napisał:

ta modna mama to jakis pustak ... „dzien dobru robaczki...” glosem jak z sexyelefonu. Typowa wieśniara ktorej sie trafilo jak slepej kurze ziarno.

w punkt 🙂 te pozy, pewnie jak będzie miała okazję w domu W zrobić fotek to będzie robić. Szkoda, że A i W nie są już razem. Pasowali do siebie. 

10 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Tak, zauważyłam, taki Piotruś Pan 🙂

masz rację, mina Pana W. ? poza tym mieli odwrócony kalendarz z zapiskami trochę w jego stronę trochę Pani A.  jakby coś uzgadniali. 

dietetycy to są fit loversi, po studiach, praktykach, oni mnie przekonują w tym temacie. L niestety nie. Żeby ciastka żałować? 

fitovers nie są dietetykami i raczej nie znają się na diecie a to, że sami ćwiczą nie czyni z nic trenerów ani specjalistów 😉

• Like 3

Żenujący tekst luki na nowym vlogu Andzi xD u nas w Warszawie xD jak on jest z białej 😆😆i jak Andzi żałuje ciastka... 

• Like 4
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Dudu awła napisał:

Żenujący tekst luki na nowym vlogu Andzi xD u nas w Warszawie xD jak on jest z białej 😆😆i jak Andzi żałuje ciastka... 

Bo Muczos zdaje się nie zauważać, że ludzie są różni i wcale nie muszą robić/lubić tego co on. On nie je słodyczy teraz to nagle już i Wandzie dogryza z tego powodu. 

A jak rok temu byli we Włoszech i Wanda była na diecie to wpie..dzielał lody, pizze wszystko co kalorycze i czego ona nie mogła i jakoś nie widział potrzeby trzymania "sztamy" by jej było raźniej i by miała mniej pokus. To narcyz do kwadratu. I egocentryk straszny. 

Wanda to przynajmniej jeszcze dość młoda jest, dopiero 23 lata wiec może się jeszcze ogarnie ale on już pod 30stkę to nie sądzę aby cokolwiek mu się odmieniło jeśli chodzi o charakter i sposób bycia. 

Edytowano przez plotki3030
  • Like 3

Luka ma prawie 30 lat???? O matulu myślałam, że około 24-25, na podstawie tego co on gada i jak się zachowuje.

To że Luka ma żółte zęby, trudno. Że jest wypłoszem, no żal. Że dresiarzem? Ujdzie. Ale ten wzrok, taki pusty obłęd,, pogarda dla innych, nawet dla Wandzi, cwaniactwo, obłuda... Ten wzrok tak bardzo obnaża jego charakter. Oglądam ich mniej więcej od momentu, kiedy były święta, chyba 2018 i Angelika kupiła mu grę i bardzo się ucieszyła, że ma taki fajny prezent (chyba coś z samochodami) a on ją wyśmiał. Od razu nie przypadł mi do gustu, a z filmu na film było tylko gorzej.

• Like 1
  • Thanks 1

10 godzin temu, Ktosiek napisał:

fitovers nie są dietetykami i raczej nie znają się na diecie a to, że sami ćwiczą nie czyni z nic trenerów ani specjalistów 😉

Ona ukończyła Akademie wychowania fiz i sportu, specjalizacja: dietetyka. On w 1015 r zajął 3 miejsce w europejskim konkursie Fitness Mężczyzn też ukończył Akademie wychowania fiz i sportu. 

16 minut temu, Yukijo napisał:

To że Luka ma żółte zęby, trudno. Że jest wypłoszem, no żal. Że dresiarzem? Ujdzie. Ale ten wzrok, taki pusty obłęd,, pogarda dla innych, nawet dla Wandzi, cwaniactwo, obłuda... Ten wzrok tak bardzo obnaża jego charakter. Oglądam ich mniej więcej od momentu, kiedy były święta, chyba 2018 i Angelika kupiła mu grę i bardzo się ucieszyła, że ma taki fajny prezent (chyba coś z samochodami) a on ją wyśmiał. Od razu nie przypadł mi do gustu, a z filmu na film było tylko gorzej.

musi być ponad wszystkimi, nie wiem co ona w nim widzi. Fajna z niej dziewczyna. 

Nicolka już głupie pomysły po bracie ma pol włosów straciła bo sobie coś w nie pozaplatala ... za dużo pomysłów od brata chyba dostaje

• Haha 1

Ktoś tu pisał ze Andzia jest zakompleksiona i moim zdaniem to prawda, nie powinna bo jest fajna, ciepła, atrakcyjna dziewczyna, ale myśle ze trochę on ja w nie wpędza tym robieniem z niej grubaski, trochę tez to ze nie ma swoich znajomych, to tez potrafi zrujnować samoocenę, bo tak naprawdę spędzają czas tylko z jego znajomymi, ona ze swoimi koleżankami chyba potrąciła już kontakt, a on zgrywa adonisa i ona chyba wierzy w to, ze się jej trafił ósmy cud świata, jakby nie on to żaden się nie pojawi (co oczywiście jest nieprawdą) 

• Like 1

45 minut temu, Izix0000 napisał:

Ktoś tu pisał ze Andzia jest zakompleksiona i moim zdaniem to prawda, nie powinna bo jest fajna, ciepła, atrakcyjna dziewczyna, ale myśle ze trochę on ja w nie wpędza tym robieniem z niej grubaski, trochę tez to ze nie ma swoich znajomych, to tez potrafi zrujnować samoocenę, bo tak naprawdę spędzają czas tylko z jego znajomymi, ona ze swoimi koleżankami chyba potrąciła już kontakt, a on zgrywa adonisa i ona chyba wierzy w to, ze się jej trafił ósmy cud świata, jakby nie on to żaden się nie pojawi (co oczywiście jest nieprawdą) 

to naprawdę fajna dziewczyna, miła! Nigdy nic złego nie powiedziała na nikogo, widziałyście jak witała się z Dziadkami L? Bardzo rodzinnie. Szacun:) Potraciła znajome - pewnie przez niego. Jak była w ciąży, a Jess robiła Q&A to odpowiadała na pytanie czy ma z nią kontakt, że już nie. Tyle wspólnych podróży, wspomnień, Jess mieszka w Wawie, a kontaktu nie ma. 

58 minut temu, Izix0000 napisał:

Tez mam takie wrażenie

On oczekuje od niej, ze ma być szczupła, wysportowana, budzić się bez żadnego pryszczola, uśmiechnięta od ucha do ucha chociaż akurat się źle czuje. Perfekcyjna! Dla mnie to frajer, cieszę się, ze nie tylko ja to widzę. 😉

• Thanks 1

2 godziny temu, user17 napisał:

Nicolka już głupie pomysły po bracie ma pol włosów straciła bo sobie coś w nie pozaplatala ... za dużo pomysłów od brata chyba dostaje

Coś więcej? 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Chlorek93 napisał:

Coś więcej? 

Matka Muki wstawiła relacje na story że Nikola zaplątała coś we włosy, 2h zajęło rozplątanie włosów ale dodała ze straciła połowę 😂 

Edytowano przez Ggość

9 godzin temu, Yukijo napisał:

Dokładnie tak Łukasz patrzy na ludzi na żywo, z pogardą, a co on sobą reprezentuje? Andzia zasługuje na kogoś lepszego, zdecydowanie. Szkoda, że zdecydowała się z nim na dziecko, teraz już na zawsze są złączeni. Może to i lepiej, że nie mają ślubu.

• Like 3

9 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Ona ukończyła Akademie wychowania fiz i sportu, specjalizacja: dietetyka. On w 1015 r zajął 3 miejsce w europejskim konkursie Fitness Mężczyzn też ukończył Akademie wychowania fiz i sportu. 

musi być ponad wszystkimi, nie wiem co ona w nim widzi. Fajna z niej dziewczyna. 

Zwracam zatem im honor ;).

1 godzinę temu, Ggość napisał:

Matka Muki wstawiła relacje na story że Nikola zaplątała coś we włosy, 2h zajęło rozplątanie włosów ale dodała ze straciła połowę 😂 

Chyba już usunięte xd

3 godziny temu, Chlorek93 napisał:

Chyba już usunięte xd

Coś jak rzepy ale chyba plastikowe. Oj ciezko musiało być. To dziecko- co sie dziwić pomyslami. 

Może fitloversi nie są dieterykami zawodowymi, ale mają wykształcenie, które daje im podstawy. A Luka na jakiej podstawie robi te swoje diety?

Napisano (edytowany)

a nie wydaje Wam sie, ze on ja tak poniża i atakuje, bo specjalnie, jak wspomniałyscie, próbuję zniszczyć jej samoocenę? Osoba z kompleksami pogodzi sie z tym co ma, bo "na nic lepszego nie zasluguje". A Muka wie, że tylko tak utrzyma Andzie przy sobie. Gdyby była pewna siebie, kopnęła by go w de.. i w mig znalazła kogoś wartościowego. Muka ją niszczy, bo się po prostu boi wykopania z życia, w którym JESZCZE nie musi się martwić o pieniądze.

Edytowano przez Yukijo
  • Like 1

1 godzinę temu, Yukijo napisał:

a nie wydaje Wam sie, ze on ja tak poniża i atakuje, bo specjalnie, jak wspomniałyscie, próbuję zniszczyć jej samoocenę? Osoba z kompleksami pogodzi sie z tym co ma, bo "na nic lepszego nie zasluguje". A Muka wie, że tylko tak utrzyma Andzie przy sobie. Gdyby była pewna siebie, kopnęła by go w de.. i w mig znalazła kogoś wartościowego. Muka ją niszczy, bo się po prostu boi wykopania z życia, w którym JESZCZE nie musi się martwić o pieniądze.

Też mi się właśnie tak wydaje. Pewna siebie osoba nie potrzebuje toksycznych ludzi w swoim życiu tylko się ich pozbywa.

A on swoimi tekstami ciągnie ją na dno, umniejsza jej wartość. Jak ona ma poczuć się lepiej kiedy na każdym kroku jest krytykowana albo rzucane są w nią takie chamskie teksty. Ona go kocha więc mu wierzy, bierze sobie do serca jego słowa...a on... Włoch z krwi i kości, macho i adonis za którego się uważa... Jest po prostu żałosnym i śliskim typem. W dodatku jest tak obleśny, że ciężko mi na niego patrzeć 

• Like 3

11 minut temu, kiniusia00 napisał:

Też mi się właśnie tak wydaje. Pewna siebie osoba nie potrzebuje toksycznych ludzi w swoim życiu tylko się ich pozbywa.

A on swoimi tekstami ciągnie ją na dno, umniejsza jej wartość. Jak ona ma poczuć się lepiej kiedy na każdym kroku jest krytykowana albo rzucane są w nią takie chamskie teksty. Ona go kocha więc mu wierzy, bierze sobie do serca jego słowa...a on... Włoch z krwi i kości, macho i adonis za którego się uważa... Jest po prostu żałosnym i śliskim typem. W dodatku jest tak obleśny, że ciężko mi na niego patrzeć 

Dokładnie jak piszesz ! Obleśny typek w różowych dresikach 😕 blbleee.... 

Sama urodziłam w poniedziałek, karmię piersią i od tego czasu chce mi się więcej jeść, gdyby mi mój mąż powiedział taki tekst jak Luka w aucie do Andzi, jeszcze z tym podkomentarzem, że miała dbać o siebie to bym go chyba z tego auta wyprosiła ! Totalny ...a..... jak ona mogła z takim dzieciakiem chcieć mieć dziecko, stworzyła idealne powtórkę z życia jej matki, wogole nie uczy się na błędach innych, mogę się wręcz założyć, że za parę lat oni i tak razem nie będą ! 🙂

40 minut temu, Ciamciaramciacia napisał:

Dokładnie jak piszesz ! Obleśny typek w różowych dresikach 😕 blbleee.... 

Sama urodziłam w poniedziałek, karmię piersią i od tego czasu chce mi się więcej jeść, gdyby mi mój mąż powiedział taki tekst jak Luka w aucie do Andzi, jeszcze z tym podkomentarzem, że miała dbać o siebie to bym go chyba z tego auta wyprosiła ! Totalny ...a..... jak ona mogła z takim dzieciakiem chcieć mieć dziecko, stworzyła idealne powtórkę z życia jej matki, wogole nie uczy się na błędach innych, mogę się wręcz założyć, że za parę lat oni i tak razem nie będą ! 🙂

nie będą.. albo i będą. Zacznie ja olewać jeszcze mocniej, już widać ze ma zapędy do zdrady, do tego poniża ją publicznie i to nie wśród znajomych, ale wśród polskich widzów, we vlogach. Wszystko zależy od tego co Andzia z tym zrobi, bo ze on będzie z dnia na dzień jeszcze bardziej beznadziejny, to pewne.

5 godzin temu, vladiv napisał:

Coś jak rzepy ale chyba plastikowe. Oj ciezko musiało być. To dziecko- co sie dziwić pomyslami. 

To juz nie jest małe dziecko... Takie rzeczy to się mogą 4 latkom zdarzać. Ona akurat to już chce się na nastolatek kreować 

51 minut temu, Chlorek93 napisał:

To juz nie jest małe dziecko... Takie rzeczy to się mogą 4 latkom zdarzać. Ona akurat to już chce się na nastolatek kreować 

A mnie sie wydaje, że to oni ją tak kreują. Kupują takie ciuchy itp. A ta dziewczynka ile ma lat? 10? Nie oczekujmy, że bedzie mega dorosła. 

2 godziny temu, Yukijo napisał:

nie będą.. albo i będą. Zacznie ja olewać jeszcze mocniej, już widać ze ma zapędy do zdrady, do tego poniża ją publicznie i to nie wśród znajomych, ale wśród polskich widzów, we vlogach. Wszystko zależy od tego co Andzia z tym zrobi, bo ze on będzie z dnia na dzień jeszcze bardziej beznadziejny, to pewne.

Chyba, że  pozna jakiegoś fajnego faceta i on jej pokaże jak to jest być z prawdziwym mężczyzną, a nie chłopcem, wtedy przejrzy na oczy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się