Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

Ale was tyłek boli, że Andzia ma a wy nie... Wszystko jedno, czy doszła do tego sama czy z pomocą rodziców... Skończcie tę dyskusję, bo zachowujecie się jak przekupy na targu 🤦

• Like 4

Ale przecież chyba nikt nie ma wątpliwości ze można się dobrze utrzymać w youtuba. Trzeba wstrzelić się w dobry kontent, najlepiej dla małolatów jak to pokazuje friz i inne "ekipy" . Tylko w ich przypadku rzeczywiście jest to cieżka praca, inwestycje w kanał, praktycznie 24/h skupianie się na kanale. Wandzia nie oszukujmy się ciężko nie pracuje , robi tak naprawdę minimum , które na razie wystarcza - później nie wiadomo. Przykro się patrzy na brak ambicji, inwestowania w siebie , w rozwój kanału. Ale kasa oczywiście że z tego jest , inaczej nie byłoby tylu kanałów na yotubie. Co do wpisów że kanał 10 k może zarobić spokojnie 800 zł za zdjęcie czy wpis - cóż chyba 1 na 1000 o ciekawym kontencie i stałej widowni z dobrą grupą docelową. Firm nie ma aż tyle chętnych do reklamy a zobaczcie ile jest takich kanałów koło 5,10,15 tys. widzów. I jakos na nich reklam nie widzę . 

Co do luksusu - dla mnie Wandzia i L nie  żyją jakos super luksusowo... Żyją na dobrym poziomie. Bo czy kupowanie torebki za 2 tys. jest luksem ? Dobrze zarabiające pary spokojnie przez 4-5 miesięcy mogą odłożyć na taki "luksus ". odkładam sobie co miesiąc 500 zł z wypłaty i mam. Ja sama wynajmuje mieszkanie w nowym budownictwie  z 2017 r. i ludzie tu mieszkający są w wieku 30 lat i co druga ma torebkę "luksusową" dobry samochód, mieszkanie. A nie jest to największe miasto. Ja pracując z narzeczonym spokojnie możemy leciec do Grecji, Hiszpani na wakacje - to jest koszt koło 4-5 tys na który stać większość Polaków. Cypr gdzie oni lecą nie jest luksusowym miejscem a przeciętnym gdzie ten kierunek wybiera tysiące rodzin z dziecmi.  

Dla mnie luksusem są Wakacje W Dubaju, Afryce za kilkadziesiąt tys., własny duży dom , zmienianie samochodów co roku , ubrania channel, dior , versace - a widziałyście żeby oni cos takiego mieli ? Luksusowe marki dla Andzi to te raczej niższe półki premium. Nie widzę u niej jakos torebek za 20 tys. czy ...enek za tysiące. Kupuje ...enki w laurelli gdzie kosztują 150 zł czy innych butikach. 

3 minuty temu, Monika Arendarska napisał:

Bo pochodzi z bogatego domu i dzięki rodzicom, ich pieniędzy, mogła pokazać nie zwykle życie młodej dziewczyny. Jaka 19 latka mogła sobie pozwolić na kupno torebki za kilka tysięcy, wakacje (Malediwy, Emiraty, itd i to nie raz do roku), restauracje (I to nie kfc ). To przyciągnęło widownię. Jakby była zwykłą dziewczyną z przeciętnej rodziny co by pokazywała? Zakupy w HM,  raz na rok wakacje Na Helu, czy jedzenie kebaba z budki? Bo nie stać by ją było na więcej.

Nie ma studiów, póki co nie potrzebuje  . Ba nawet nie potrzebuje wstawać co rano do pracy, a stać ją na wiele. No bo ma pieniądze od rodziców, a i z kanału coś kapnie, a kanał jest popularny, bo pokazywała luksus A pokazywała luksus bo żyła w bogatej rodzinie.

A reszta społeczeństwa to chyba durnie, chodzą do pracy na 7 rano, jeszcze kończą studia, jakieś UJ, UW, durnie jedni. Przecież można żyć z Youtube. Porażka.

A jak Youtube kiedyś upadnie, bo nic nie jest wieczne to co? Z resztą słabe jest zarabianie jedynie z tego, że się pokazuje własne życie. Na przykład red lipstick-Youtube pada, ale ona ma fach w ręku, może otworzyć salony kosmetyczne, napisać książkę o pielęgnacji, ogólnie działać w branży. A i L co oni właściwi (mimo sympatii, bo mnie ani ziebią ani grzeją) co oni umieją? 

Z resztą tak jest, łatwo wchodzisz na górę, szybko spadasz. Tylko swoim dzieciom nie mowcie: Aniu corko, po co Ci jakąś tam politechnika, załóż sobie kanał na Youtube. Tylko, ze taką zwykłą Anie,która żyje w blokowisku, będzie pokazywała jak wstaje, myje się, jedzie nad morze i maluje sie-ile osób będzie oglądało? Takich kanałów zwykłych młodych kobiet są tysiące. O wielu nawet się nie usłyszy, bo to nikogo nie interesuje.

Dokładnie takich kanałów jest tysiące, a wy mówicie że kanał 10 k. zarabia 800 zł za reklamę. To może być wyjątek ale nie reguła. Takie kanały zazwyczaj mają dochody rzędu kilkaset złoty miesięcznie -200, 300 jak dobrze pójdzie. Może komus się czasem trafi jak prowadzi kanał stricte o czyms , konkretny w dziedzinie, ale takie kanały vlogowe których są setki tysięcy mogą pomarzyć. 

6 minut temu, aroniasty11 napisał:

Dokładnie takich kanałów jest tysiące, a wy mówicie że kanał 10 k. zarabia 800 zł za reklamę. To może być wyjątek ale nie reguła. Takie kanały zazwyczaj mają dochody rzędu kilkaset złoty miesięcznie -200, 300 jak dobrze pójdzie. Może komus się czasem trafi jak prowadzi kanał stricte o czyms , konkretny w dziedzinie, ale takie kanały vlogowe których są setki tysięcy mogą pomarzyć. 

O tym mówię

Z resztą czy znacie kogoś osobiście  kto utrzymuje się jedynie z kanału Youtube i to żyje na bardzo wysokim poziomie? Może jakaś Wasza kuzynka  brat, ciotka,   syn,  kolega z klasy, sąsiadka  ktokolwiek? Czy to nikogo nie dziwi, że zamiast żyć sobie jak król, być tak zwanym influencerem, wrzucać kiedy się chce filmik na Youtube, wstawać o 10 i tylko liczyć kasę z reklam? A ci wszyscy głupi ludzie chodzą do pracy, studia kończą  albo jakiesckursy zawodowe i ogólnie są naiwni.

Bez urazy, ale wezciecrakiego Luke. Zamiast A, ma dziewczynę, córkę nauczycielki i kierowcy autobusu. Co on by pokazał na kanale? Z czego by żył?

Andziaks to co innego, bo jak tu ktoś napisał, to była bananowa młodzież, co przyciągnęło widownię. A była bogata, bo rodzice bogaci i koło się zamknęlo.

Ją już w rodzinie mam przypadek, że córka kuzynki odmówiła dalszej nauki, bo po co. Bo ludzie i bez studiow dają radę. I po 3 latach latania z jednej beznadziejnej pracy do drugiej beznadziejnej poszła w końcu na weterynarie. Co prawda zrobiła jakiś tam kurs technika wet, zawsze kochała zwierzęta, ale z tym tytułem to psom jak to mówi tylki tylko mogła podcierac. 

1 godzinę temu, Audreyxoxo napisał:

Jezu jakie niektóre z was potrafią być ograniczone, to aż boli. Tak, mama zapewniła jej dostatnie życie i co z tego? Dyskusja rozpoczęła się od zarzutów że Angelika nie ma ani pracy, ani studiów, a nie od tego na czym jej kanał zyskał popularność. Ona już dawno jest samodzielna i dobrze sobie radzi finansowo, ale niektóre z was za nic nie mogą się z tym pogodzić.

Można wiedzieć dlaczego tak bardzo zależy Ci na tym aby przekonać innych, że Wanda tak świetnie radzi sobie bez niczyjej pomocy? Nikt z nas nie siedzi w jej portfelu, nie rozlicza jej pitów. Możemy wnioskować po tym co widzimy. 

I nie ma nic złego w tym, że rodzice jej pomagają. Ale niech nie wciska kitów, że wszystko ma dzięki "swojej ciężkiej" pracy, bo to już bzdura kompletna. 

I powtarzam - wierzę, że na yt można dobrze zarobić ale inni twórcy mają więcej obserwatorów, częściej nagrywają i do tego często mają działaności typu sklepy z ciuchami czy gadżetami. Wanda ma mamę. I tyle w temacie. 

• Like 1

Gość marceyla
21 minut temu, cecece13 napisał:

Ale was tyłek boli, że Andzia ma a wy nie... Wszystko jedno, czy doszła do tego sama czy z pomocą rodziców... Skończcie tę dyskusję, bo zachowujecie się jak przekupy na targu 🤦

Dokladnie, ma to ma, a te przezywaja, co bedzie jak yt upadnie. Typowo polskie.

ona sobie da rade, nie bojta zaby.

Gość marceyla
4 minuty temu, Monika Arendarska napisał:

O tym mówię

Z resztą czy znacie kogoś osobiście  kto utrzymuje się jedynie z kanału Youtube i to żyje na bardzo wysokim poziomie? Może jakaś Wasza kuzynka  brat, ciotka,   syn,  kolega z klasy, sąsiadka  ktokolwiek? Czy to nikogo nie dziwi, że zamiast żyć sobie jak król, być tak zwanym influencerem, wrzucać kiedy się chce filmik na Youtube, wstawać o 10 i tylko liczyć kasę z reklam? A ci wszyscy głupi ludzie chodzą do pracy, studia kończą  albo jakiesckursy zawodowe i ogólnie są naiwni.

Bez urazy, ale wezciecrakiego Luke. Zamiast A, ma dziewczynę, córkę nauczycielki i kierowcy autobusu. Co on by pokazał na kanale? Z czego by żył?

Andziaks to co innego, bo jak tu ktoś napisał, to była bananowa młodzież, co przyciągnęło widownię. A była bogata, bo rodzice bogaci i koło się zamknęlo.

Ją już w rodzinie mam przypadek, że córka kuzynki odmówiła dalszej nauki, bo po co. Bo ludzie i bez studiow dają radę. I po 3 latach latania z jednej beznadziejnej pracy do drugiej beznadziejnej poszła w końcu na weterynarie. Co prawda zrobiła jakiś tam kurs technika wet, zawsze kochała zwierzęta, ale z tym tytułem to psom jak to mówi tylki tylko mogła podcierac. 

No Andzia na bank na studia nie pojdzie, jak yt sie skonczy.

Wanda to taka polska Kylie, self made, ale bez pomocy sprytnej mamy na pewno by sie tak nie wybila.

Self made to ja jestem. Zapieprzalam 30 km codziennie do liceum, zeby dostac sie na studia i wyrwac z malej wiochy. Tylko praca w weekendy i stypendium socjalne pomogly mi sie utrzymac w miescie i skonczyc studia. Moglam znalezc dobra prace i wyjechac z Polski tak jak o tym zawsze marzylam.  A nie jakas pusta laska, ktorej mama dala kase na krecenie g w internecie. 

Nikt sie nie martwi, ze ona bez grosza zostanie. Ale nie wmowicie mi, ze poradzi sobie gdzies indziej poza Polska i poza yt i insta. Bo to sa jedyne umiejetnosci jakie posiada. 

• Like 1
  • Thanks 2

44 minuty temu, marceyla napisał:

Zgadzam sie i powiem wiecej, nawet gdyby zostala w tym momencie calkowicie odsunieta od mamy, W., nawet gdyby zostala sama z dzieckiem, to finansowo dalaby sobie rade z palcem w nosie i byloby ja na wszystko stac. 
Nie rozumiem tego dissu na nia, ze nie ma studiow? Ok, nie ma i co z tego? Czy cos stracila przez to? Czy jakas super praca jej przez to uciekla? Nie. Ma sie lepiej niz niejedna wyksztalcona osoba.

Ja się nie zgadzam z Tobą, bo Wanda bez mamy i W. wydałaby wszystkie oszczędności i była zupełnie bezradna. Ona nawet nie interesuje się prowadzeniem własnego biznesu świeczkowego. Orłem do nauki nie była a widać, ze i przy mamie nie chce się niczego nauczyć, a przecież matka by jej pomogła ogarnąć co i jak. Tymczasem Wandzi trzeba było nawet przypomnieć, ze ma spotkanie i pójść z nią. Do tego zawieźć "na śpiocha" do Poznania bo przecież po lazy day była taka zmęczona, że pracująca na etacie matka musiała wszystko dopilnować, zatankować, prowadzić i zawieźć naszą gwiazdę biznesu na miejsce hehe Wanda to nawet angielskiego nie zna na tyle by poprawnie wymówić nazwę własnej formy czy imię córki. 

To nie jest zła dziewczyna ale leniuch i leser straszny. A że ma się lepiej niż niejedna wykształcona osoba to cóż się dziwić, każdy bananowiec ma się lepiej niż 90% normalnie pracujących ludzi. 

• Haha 1

10 minut temu, marceyla napisał:

No da bo ma mamę , która była "glupia" skończyła studia, pracowała i dziś na majątek. 😄

• Thanks 1

29 minut temu, aroniasty11 napisał:

Z tego co pamiętam to większość proponuje jej dużo niższe stawki niż te 800zl ale się na to nie zgadza bo jej się nie opłaca być słupem za taką kasę. Bo po co ma tracić widzów za coś takiego. Chodzilo mi o to że skoro taki mały kanał potrafi tyle wyciągnąć to pomyślcie ile może wyciągnąć Wanda. Wątpię żeby brała mniej za 1 reklamę niż kilka tys zł. A tych reklam ma multum. O to mi chodziło. Myślicie że godziła by się na reklamę za 500zl? Bo ja watpie

9 minut temu, marceyla napisał:

Z kolei wy przeżywacie, że ktoś nie wierzy w te jej zarobki i samodzielność haha Ile osób tyle opinii, pogódźcie się wreszcie z tym. I nie wiem dlaczego twierdzicie, że ktoś zazdrości Wandzi, że "ona ma" - widziałyście pity wszystkich komentujących i samej Wandy? 

Poza tym cóż takiego Wanda ma? Meble z Ikei, wakacje raz w roku w tanich kierunkach, wynajęte mieszkanie i używany samochód. Ot i tyle. Większość ludzi tak żyje. Kasy to można zazdrościć Starakom, tam to widać, że żyją na bogato. 

• Like 1

3 minuty temu, bezcukru napisał:

Wanda to taka polska Kylie, self made, ale bez pomocy sprytnej mamy na pewno by sie tak nie wybila.

Self made to ja jestem. Zapieprzalam 30 km codziennie do liceum, zeby dostac sie na studia i wyrwac z malej wiochy. Tylko praca w weekendy i stypendium socjalne pomogly mi sie utrzymac w miescie i skonczyc studia. Moglam znalezc dobra prace i wyjechac z Polski tak jak o tym zawsze marzylam.  A nie jakas pusta laska, ktorej mama dala kase na krecenie g w internecie. 

Nikt sie nie martwi, ze ona bez grosza zostanie. Ale nie wmowicie mi, ze poradzi sobie gdzies indziej poza Polska i poza yt i insta. Bo to sa jedyne umiejetnosci jakie posiada. 

O To chodzi . Jakby nie kręciła filmików, zylaby na dokładnie takim samym poziomie. A to co ma z z yt to jest tylko dodatek do jej życia. Czy ma swój kanał czy nie, w jej przypadku nic to nie zmienia. Luka to już ma gorzej. Różnie bywa w życiu, niech im się wiedzie, ale jakby się rozstali to jeszcze alimenty by miał i już by nie było tak kolorowo.

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

Z kolei wy przeżywacie, że ktoś nie wierzy w te jej zarobki i samodzielność haha Ile osób tyle opinii, pogódźcie się wreszcie z tym. I nie wiem dlaczego twierdzicie, że ktoś zazdrości Wandzi, że "ona ma" - widziałyście pity wszystkich komentujących i samej Wandy? 

Poza tym cóż takiego Wanda ma? Meble z Ikei, wakacje raz w roku w tanich kierunkach, wynajęte mieszkanie i używany samochód. Ot i tyle. Większość ludzi tak żyje. Kasy to można zazdrościć Starakom, tam to widać, że żyją na bogato. 

Albo Jennerom 😉

5 minut temu, Monika Arendarska napisał:

Albo Jennerom 😉

Jennerom i Kardashianom to ja az wspolczuje. Tyle hajsu, a tak malo czasu na wydawanie go 😄

Gość marceyla
12 minut temu, Monika Arendarska napisał:

No da bo ma mamę , która była "glupia" skończyła studia, pracowała i dziś na majątek. 😄

Niekoniecznie.

Ma kanal na yt, instagram, swieczki oraz dziecko. Wy macie ja naprawde za glupsza niz jest i jej nie doceniacie. A dziewczyna ma leb na karku.

20 minut temu, bezcukru napisał:

Co do umiejętności to podstawa. Jest taki kanał Turbulencje, pan Darek, który go prowadzi jest zawodowym pilotem. Drugi kanał Po Cudzemu pani Arlena to z zawodu "anglistka" to takie dwa przykłady . Oprócz Youtube te osoby mają swoją pracę.

A mieć kanał tylko z tego powodu,że się jest znanym, albo bogatym i to przyciąga widza, ale poza tym nie na się innych umiejętności, to kolos na glinianych nogach. Ale A nic nie będzie, bo rodzina przecież wspomoże, tylko to nie jest typowa sytuacja typowych Kowalskich.

3 minuty temu, marceyla napisał:

Niekoniecznie.

Ma kanal na yt, instagram, swieczki oraz dziecko. Wy macie ja naprawde za glupsza niz jest i jej nie doceniacie. A dziewczyna ma leb na karku.

Instagram, świeczki i dziecko. Acha. Myśliwcowa ma nawet dwoje dzieci, yt,  instagram,A zamiast świeczek sklepik. Jakoś nie ma takich zasiegowcjak Andziaks. A pokazuje to samo,jak spędza dzień, co kupuje, gdzie jedzie z mężem i dziećmi, nawet dom swój pokazuje. I nawet też tatuaże zrobiła. No to ten tego to by było na tyle 😄

Gość marceyla
1 minutę temu, Monika Arendarska napisał:

Instagram, świeczki i dziecko. Acha. Myśliwcowa ma nawet dwoje dzieci, yt,  instagram,A zamiast świeczek sklepik. Jakoś nie ma takich zasiegowcjak Andziaks. A pokazuje to samo,jak spędza dzień, co kupuje, gdzie jedzie z mężem i dziećmi, nawet dom swój pokazuje. I nawet też tatuaże zrobiła. No to ten tego to by było na tyle 😄

Mysliwiec porownujesz do Andziaksa?

Troche inna liga jak dla mnie, ale spoko.

24 minuty temu, Gość marceyla napisał:

Mysliwiec porownujesz do Andziaksa?

Troche inna liga jak dla mnie, ale spoko.

No tak. Obydwie mają facetów, rodziny, dzieci, tatuaże , własne działalności , pokazuja swoje życie A mimo tego myśliwiec z samego jutuba nie wyzyje, maz musi co rano za..C do pracy. A Luka nie musi.

Jedną ma duże zasięgi  reklamuje pewnie za sporą kasę, druga ma barter.

A co je rozni?;)

1 godzinę temu, plotki3030 napisał:

Można wiedzieć dlaczego tak bardzo zależy Ci na tym aby przekonać innych, że Wanda tak świetnie radzi sobie bez niczyjej pomocy?

Nie zależy mi, po prostu rozwinęła się tu dyskusja i niektóre z komentujących za bardzo odlatują, zamiast myśleć racjonalnie. Tworzycie tutaj teorie spiskowe jakoby A czy W utrzymywali Wandzie i Muke a nikt o zdrowych zmysłach by tego nie robił. Czas się pogodzić i dopasować do obecnych czasów, teraz Instagram potrafi być źródłem utrzymania, nawet YT nie trzeba. Jak ktoś nie nadąża, to już jest jego problem, a wy ciśnięcie po Andzi że ciągle coś reklamuje, żeby hajs się zgadzal, a potem piszecie że oboje sobie sami nie radzą, tylko A utrzymuje siebie, tą parkę i jeszcze pewnie wnuczkę. Śmieszne to, jak niektóre z was nie zdają sobie sprawy z tego, jaki biznes można ukręcić z samego Instagrama. Ale tak jak pisałam, nie zależy mi na tym by was przekonać, ale czasami warto komuś coś uświadomić żeby nie brnął w tematy o których nie ma pojęcia. Żyjcie dalej w świecie w którym wszyscy influencerzy żyją na koszt rodziców, jeśli tylko dzięki temu wam jest lepiej 🙂 ja wierzę w to że Angelika wyciąga sporo kasy na współpracach i działalności w internecie. Ale nie wierzę z kolei w to, że ona prowadzi firmę ze świeczkami, bo to akurat robi jej mama, albo ktoś zatrudniony. Widocznie jej bardziej zależy niż Andzi na tym biznesie, bo ogólnie bardzo słabo te świeczki są promowane przez Wande.

• Like 2
  • Thanks 1

Ale po tym nowym vlogu widać że czytają kaffe bo praktycznie o wszystkim powiedzieli co było tu pisane ostatnio.

• Like 1

1 minutę temu, Audreyxoxo napisał:

Nie zależy mi, po prostu rozwinęła się tu dyskusja i niektóre z komentujących za bardzo odlatują, zamiast myśleć racjonalnie. Tworzycie tutaj teorie spiskowe jakoby A czy W utrzymywali Wandzie i Muke a nikt o zdrowych zmysłach by tego nie robił. Czas się pogodzić i dopasować do obecnych czasów, teraz Instagram potrafi być źródłem utrzymania, nawet YT nie trzeba. Jak ktoś nie nadąża, to już jest jego problem, a wy ciśnięcie po Andzi że ciągle coś reklamuje, żeby hajs się zgadzal, a potem piszecie że oboje sobie sami nie radzą, tylko A utrzymuje siebie, tą parkę i jeszcze pewnie wnuczkę. Śmieszne to, jak niektóre z was nie zdają sobie sprawy z tego, jaki biznes można ukręcić z samego Instagrama. Ale tak jak pisałam, nie zależy mi na tym by was przekonać, ale czasami warto komuś coś uświadomić żeby nie brnął w tematy o których nie ma pojęcia. Żyjcie dalej w świecie w którym wszyscy influencerzy żyją na koszt rodziców, jeśli tylko dzięki temu wam jest lepiej 🙂 ja wierzę w to że Angelika wyciąga sporo kasy na współpracach i działalności w internecie. Ale nie wierzę z kolei w to, że ona prowadzi firmę ze świeczkami, bo to akurat robi jej mama, albo ktoś zatrudniony. Widocznie jej bardziej zależy niż Andzi na tym biznesie, bo ogólnie bardzo słabo te świeczki są promowane przez Wande.

Nudna jesteś. Gdyby nie pieniądze rodziców i styl życia na jaki A może sobie pozwolić, G... by miała z tego instagrama, barter, a widownię może 20 000 przy dobrych wiatrach. W podobnym wieku są Mniejsze od trzech. I ile oni zarobią z tego Yt?

To zasługa mamy, że andziaks może pokazywać luksus. Tej mamy, co to studiowała i chodziła do pracy. 😉

• Like 1
  • Confused 1

Przed chwilą, Fiolki napisał:

Ale po tym nowym vlogu widać że czytają kaffe bo praktycznie o wszystkim powiedzieli co było tu pisane ostatnio.

To samo pomyslalam. Wszystko o czym było mówione;) chude nogi, koleżanki,  spedzanie czasu w domu.

Andzia super wygląda.

1 minutę temu, Fiolki napisał:

Może potem zerknę

Ja do Andziaks nic nie mam, wydaje się miła dziewczyną, ale nie róbcie z niej rekina biznesu, który wybił się od zera na yt. Potem dzieciaki mają zryte banie, ze praca nie potrzebne, szkoła też  , bo Andziaks i Luka nie mają, a stać ich na wszystko.

Chrzest będzie w Zakopanem w Rezydencji...dlaczego mnie to nie dziwi 😜 Oni tacy luksusowi, a robią chrzest tam, gdzie mają za darmo. 🤭

Swoją drogą, to śmieszne było to jak Muka "kazał" Wandzi wymieniać ile ma koleżanek i się przy tym nieco śmiał (wymieniła Żanet, Ole N, chyba jej siostrę, Ewę(!), Lil Masti, Klate.x i to chyba na tyle z czego większość to znajome od Muki). Nawet on ma z tego bekę. Ogólnie czuć ironię w tej ich rozmowie i nie fajnie ze sobą rozmawiają. Muka do "Wandy" że oddae dziecko po 2h jak była na paznokciach a ona dobrze mu powiedziała że nie oddaje, bo to jest też jego dziecko. Co za imbecyl z niego. I te różowe spodenki i buty....szkoda słów .

• Like 10

1 godzinę temu, plotki3030 napisał:

Ja się nie zgadzam z Tobą, bo Wanda bez mamy i W. wydałaby wszystkie oszczędności i była zupełnie bezradna. Ona nawet nie interesuje się prowadzeniem własnego biznesu świeczkowego. Orłem do nauki nie była a widać, ze i przy mamie nie chce się niczego nauczyć, a przecież matka by jej pomogła ogarnąć co i jak. Tymczasem Wandzi trzeba było nawet przypomnieć, ze ma spotkanie i pójść z nią. Do tego zawieźć "na śpiocha" do Poznania bo przecież po lazy day była taka zmęczona, że pracująca na etacie matka musiała wszystko dopilnować, zatankować, prowadzić i zawieźć naszą gwiazdę biznesu na miejsce hehe Wanda to nawet angielskiego nie zna na tyle by poprawnie wymówić nazwę własnej formy czy imię córki. 

To nie jest zła dziewczyna ale leniuch i leser straszny. A że ma się lepiej niż niejedna wykształcona osoba to cóż się dziwić, każdy bananowiec ma się lepiej niż 90% normalnie pracujących ludzi. 

Idealnie w punkt ! Zastanawiam się jaki mają cel Kafeterianki usilnie broniące Wandy. Ja nic do niej nie mam, niech sobie żyje jak chce, ale nie można powiedzieć, że jest kobietą ambitną, pracowitą, samodzielną, ogarniętą życiowo  i bez mamy była by królową biznesu. Jedyną jej umiejętnością, którą potrafi sprzedać jest prowadzenie IG i Youtubie, choć nawet to robi bardzo niesystematycznie. Bez wszelakiej pomocy mamy (nie tylko finansowej) dziewczyna by dopiero mogła się otrząsnąć z tego odrealnienia.

5 minut temu, Monika Arendarska napisał:

To zasługa mamy, że andziaks może pokazywać luksus. Tej mamy, co to studiowała i chodziła do pracy. 😉

Nudna to jesteś ty z tymi swoimi studiami, jeszcze niedawno cały ten "luksus" i bogactwo było przypisywane Wojtkowi, i było wszystko sprowadzane do tego że bez niego Aga byłaby z niczym. I dalej brniesz w to, że Andzia się wybila na kasie rodziców ale nie odnosisz się do tego, że obecnie Angelika ma pracę i dobrze sobie radzi 🙂 bo chyba nie możesz tego przełknąć po prostu, bo jakim prawem Angelika może mieć pracę bez studiów 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się