Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

1 minutę temu, Audreyxoxo napisał:

Nudna to jesteś ty z tymi swoimi studiami, jeszcze niedawno cały ten "luksus" i bogactwo było przypisywane Wojtkowi, i było wszystko sprowadzane do tego że bez niego Aga byłaby z niczym. I dalej brniesz w to, że Andzia się wybila na kasie rodziców ale nie odnosisz się do tego, że obecnie Angelika ma pracę i dobrze sobie radzi 🙂 bo chyba nie możesz tego przełknąć po prostu, bo jakim prawem Angelika może mieć pracę bez studiów 😂

Dokladnie, one tutaj sobie układają wersje zdarzen jak im lezy, byleby tylko umniejszyc aktualnie obgadywanej osobie.

Za tydzien moze sie dowiemy, ze Pan Wojtek to tak naprawde tez majatek ma od starych i co on tam wie o robieniu biznesow

Obejrzalam tego vloga, Muka to taka ameba umyslowa, ze witki opadaja. Jakbym byla Wanda to juz bym go pogonila dawno.

Wanda zamiast miec jednego dzieciora ma teraz dwojke. 

• Like 2

14 godzin temu, wesoła_halinka napisał:

Oj tam, po prostu mu się spodobała. Mówił, że podobają mu się jej oczy takie kocie bodajże i blond włosy. Typ urody jak ta siatkarka. Poza tym pamiętam jak opowiadali jaki był skrępowany, gdy pierwszy raz poznał rodziców Wandzi, gdy ją podrzucili autem.

O dziwo Wandzia nie traktowała tego związku jak mezalians i chętnie wprowadzała go w swoje życie. Teraz często daje mu odczuć, że nie zarabia wystarczająco dobrze i nie stara się. Ale kto by z nim wytrzymał. Z drugiej strony jego vlogi są żenujące, ale widać, że się stara często je publikować.

Wanda nie wie, co to mezalians, to i nie odczuwała tego. Teraz widzi mniejsze liczby u niego na koncie niz u siebie, to mu to daje odczuć. To jest prosta dziewczyna. Tyle że z drogimi torebkami.

13 minut temu, Audreyxoxo napisał:

Nudna to jesteś ty z tymi swoimi studiami, jeszcze niedawno cały ten "luksus" i bogactwo było przypisywane Wojtkowi, i było wszystko sprowadzane do tego że bez niego Aga byłaby z niczym. I dalej brniesz w to, że Andzia się wybila na kasie rodziców ale nie odnosisz się do tego, że obecnie Angelika ma pracę i dobrze sobie radzi 🙂 bo chyba nie możesz tego przełknąć po prostu, bo jakim prawem Angelika może mieć pracę bez studiów 😂

No ma prace u mamy w firmie. I swój kanał, w którym pokazuje swoje życie, którego poziom zapewnili jej rodzice 😄

Dziewczyny, skończmy te spory. Ja uważam, że Wanda zarabia nieźle na Youtubie i Insta. To nie podlega dyskusji, choć nikt nie zagląda jej do PITu. Ale piję do tego, że bez pomocy matki (i nie chodzi mi tylko o pomoc finansową!) byłaby jak dziecko we mgle. Ani większych ambicji, wielką pracowitością raczej się nie charakteryzuje, raczej nie szanuje też wartości pieniądza (co widać było kilka razy nah vlogach). To miła dziewucha, ale tak jak już Plotki napisała wcześniej jest leniwa i odrealniona. Niech sobie żyje jak chce, jej sprawa. Chciałam tylko przekazać swoją refleksję, że tylko odcięcie pępowiny (nie tylko finansowej, o czym już pisałam wielokrotnie) może sprowadzić ją na tory rzeczywistości, a nie życia w odrealnieniu.

• Thanks 1

14 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Dokladnie, one tutaj sobie układają wersje zdarzen jak im lezy, byleby tylko umniejszyc aktualnie obgadywanej osobie.

Za tydzien moze sie dowiemy, ze Pan Wojtek to tak naprawde tez majatek ma od starych i co on tam wie o robieniu biznesow

Ale na czym właściwie polega praca A? Co ona właściwie robi? Nawet te świece zapachowe, myślisz że mogłabyś sama to robić, powiedzieć Od jutra będę produkować świece zapachowe. Kto Ci te świece wyprodukuje i z czego? Pójdziesz do fabryki i powiesz: wiecie Państwo, chce produkować u Was świece zapachowe, wosk własny przynioslam:D, to tak nie działa.

Mama tam za wszystkim stoi. Inaczej takie Mniejsze od trzech też dawno trzepalo by kasę, a jak żyją to jazdy widzi i to oni mają z tych filmików?

A co do studiów to ja już w życiu dużo widzialam , papierek mgr jeszcze nikomu nie zaszkodził.

3 minuty temu, Karynaaa napisał:

Dziewczyny, skończmy te spory. Ja uważam, że Wanda zarabia nieźle na Youtubie i Insta. To nie podlega dyskusji, choć nikt nie zagląda jej do PITu. Ale piję do tego, że bez pomocy matki (i nie chodzi mi tylko o pomoc finansową!) byłaby jak dziecko we mgle. Ani większych ambicji, wielką pracowitością raczej się nie charakteryzuje, raczej nie szanuje też wartości pieniądza (co widać było kilka razy nah vlogach). To miła dziewucha, ale tak jak już Plotki napisała wcześniej jest leniwa i odrealniona. Niech sobie żyje jak chce, jej sprawa. Chciałam tylko przekazać swoją refleksję, że tylko odcięcie pępowiny (nie tylko finansowej, o czym już pisałam wielokrotnie) może sprowadzić ją na tory rzeczywistości, a nie życia w odrealnieniu.

Ale pęppwiny nie odetnie, z resztą po co ma to robić . Nawet jakby była samotną matką bez pracy to i tak będzie żyła na wyższym poziomie niż wiele rodzin, gdzie pracuje matka i ojciec.Luka z resztą tez. On jej nie zostawi, bo co by sam zrobił?

Acha, Andziaks może i zarabia na działalności w mediach, ale nie dlatego, że nie ma studiów, czy nie chodzi codziennie do pracy na 8h, ale dlatego, że jest z zamożnego domu. Ona nawet jakby skończyła tylko gimnazjum-nic by to nie zmieniło. 

3 minuty temu, Monika Arendarska napisał:

Ale na czym właściwie polega praca A? Co ona właściwie robi? Nawet te świece zapachowe, myślisz że mogłabyś sama to robić, powiedzieć Od jutra będę produkować świece zapachowe. Kto Ci te świece wyprodukuje i z czego? Pójdziesz do fabryki i powiesz: wiecie Państwo, chce produkować u Was świece zapachowe, wosk własny przynioslam:D, to tak nie działa.

Mama tam za wszystkim stoi. Inaczej takie Mniejsze od trzech też dawno trzepalo by kasę, a jak żyją to jazdy widzi i to oni mają z tych filmików?

A co do studiów to ja już w życiu dużo widzialam , papierek mgr jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Prowadzi socialmedia, pogodz sie z tym, ze nadeszly czasy, ze za wstawienie jednego sponsorowanego zdjecia lub 30 sec gadanego story sie zarabia. I to duzo. 

A to czy ona pracuje duzo czy malo i czy jest leniem czy nie to nie mniw to oceniac. 

Fakt jest taki, ze z jej zasiegami zarabia na tym prawie nic nie robieniu sporo. 

5 minut temu, Monika Arendarska napisał:

No ma prace u mamy w firmie. I swój kanał, w którym pokazuje swoje życie, którego poziom zapewnili jej rodzice 😄

Dobra, niech ci będzie, poddaje się 🙂 masz rację, Aga utrzymuje siebie, córkę, przyszłego zięcia, wnuczkę i kota.

Ta dyskusja jest dziwna, nie rozumiem czemu niektorym tak ciezko pojac, ze bogaci rodzice to mega start w zyciu, ktorego 90% z nas nigdy nie bedzie miec.

Pewnie jeszcze wierzycie, ze Elon Musk, Bill Gates czy Kylie Jenner zbudowali swoje bogactwo od zera, w domowym garazu. 😄 😄😄 Miliony dolarow na kontach rodzicow, darmow studia i kontakty do najbogatszych ludzi w Ameryce byly tylko skromnym dodatkiem. 😄  Obudzcie sie

• Like 1

Przed chwilą, Audreyxoxo napisał:

Dobra, niech ci będzie, poddaje się 🙂 masz rację, Aga utrzymuje siebie, córkę, przyszłego zięcia, wnuczkę i kota.

Ale nie zapominaj o tym, ze Age utrzymuje byly mąż, bo zaraz Cie tu poprawia🤣🤣🤣🤣

• Haha 2

33 minuty temu, Ggość napisał:

Chrzest będzie w Zakopanem w Rezydencji...dlaczego mnie to nie dziwi 😜 Oni tacy luksusowi, a robią chrzest tam, gdzie mają za darmo. 🤭

Swoją drogą, to śmieszne było to jak Muka "kazał" Wandzi wymieniać ile ma koleżanek i się przy tym nieco śmiał (wymieniła Żanet, Ole N, chyba jej siostrę, Ewę(!), Lil Masti, Klate.x i to chyba na tyle z czego większość to znajome od Muki). Nawet on ma z tego bekę. Ogólnie czuć ironię w tej ich rozmowie i nie fajnie ze sobą rozmawiają. Muka do "Wandy" że oddae dziecko po 2h jak była na paznokciach a ona dobrze mu powiedziała że nie oddaje, bo to jest też jego dziecko. Co za imbecyl z niego. I te różowe spodenki i buty....szkoda słów .

Tak a później tekst jak ona mówi że większość czasu to ona się zajmuje bo taka jest prawda a on na siłę no nie mów tak bo przecież też  się zajmuje. No ale bez porównania. Ile razy A wyszła bez dziecka sama a ile razy L. Strasznie słabo wg mnie to wyszlo

• Like 2

12 minut temu, Audreyxoxo napisał:

Bo to prawda. Bez P Agnieszki.... No wlasnie, co by było, jakby mama pracowała na poczcie w okienku? Ktośby wogole ogladalAndzie i Luke?

14 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Ale nie zapominaj o tym, ze Age utrzymuje byly mąż, bo zaraz Cie tu poprawia🤣🤣🤣🤣

Nie nie, to dzięki kanalowi Andziaks sieć hoteli prosperuje tak znakomicie, a Andziaks zabiera rodziców na wystawnę obiady  zaktore sama płaci i kupiła mamie samochod. Bez kanału Andziaks, pan Wojtek chybaby splajtowal i nosił koszule z sieciowek i zegarki za 30 zł. Normalnie szał biznesu ten jutub,)

• Like 1

14 minut temu, Fiolki napisał:

Tak a później tekst jak ona mówi że większość czasu to ona się zajmuje bo taka jest prawda a on na siłę no nie mów tak bo przecież też  się zajmuje. No ale bez porównania. Ile razy A wyszła bez dziecka sama a ile razy L. Strasznie słabo wg mnie to wyszlo

Nic do niego nie mam  ale to taki duży chłopiec. Myślałam, że on jest tak zaraz po 20. Ma 22czy 23 lata

Ktos tu pisał, że on skończył 27, toż to już facet pod 30.

• Like 1

Czyli on się jej nie oświadczył, bo nie jest pewien? Jak klęknie to będzie wiadomo, że jest??? I czemu on mówi, że słaby był ten rok? Urodziło mu się dziecko, toż to radość, szczęście, tym bardziej że planowane było. Kopnęłabym go w jego płaską duupę. 

1 minutę temu, Monika Arendarska napisał:

Nic do niego nie mam  ale to taki duży chłopiec. Myślałam, że on jest tak zaraz po 20. Ma 22czy 23 lata

Ktos tu pisał, że on skończył 27, toż to już facet pod 30.

Tak się zachowuje, jakby miał 22 lata 🙂 

4 minuty temu, Monika Arendarska napisał:

Nie nie, to dzięki kanalowi Andziaks sieć hoteli prosperuje tak znakomicie, a Andziaks zabiera rodziców na wystawnę obiady  zaktore sama płaci i kupiła mamie samochod. Bez kanału Andziaks, pan Wojtek chybaby splajtowal i nosił koszule z sieciowek i zegarki za 30 zł. Normalnie szał biznesu ten jutub,)

Ale po chol.ere Wy laczycie jedno z drugin? Gdzie ja napisałam, ze Wojtka biznesy to zasluga Wandzi. 

Cos Wam sie juz calkiem pomieszalo 

Andzia jest prezesem zarzadu w mrugajacych swieczkach, aga jest prezesem zarzadu w szóstkach (i ma udzialy w innych firmach), a Wojtek w gubałówce ( no i oczywiście ma inne firmy) . Tylko muka jest prezesem niczego😉

Swoja droga ciekawe ci dzieje sie z szostkami bo teraz zamkniete- moze remont?

• Haha 3

10 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Czyli on się jej nie oświadczył, bo nie jest pewien? Jak klęknie to będzie wiadomo, że jest??? I czemu on mówi, że słaby był ten rok? Urodziło mu się dziecko, toż to radość, szczęście, tym bardziej że planowane było. Kopnęłabym go w jego płaską duupę. 

Nie jeszcze, ale gadali o tym wielokrotnie. Muka czeka na pierscionek z barteru. 

26 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Tak się zachowuje, jakby miał 22 lata 🙂 

To właśnie sądziłam, ze to taki "chopak" co to ledwo 20kę przekroczył,  a to już za chwilę 30latek. Chyba, że grupa docelowa wg niego, to widzowie 14-18 letni i dlatego on zgrywa takiego młodzieżowego.

30 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Ale po chol.ere Wy laczycie jedno z drugin? Gdzie ja napisałam, ze Wojtka biznesy to zasluga Wandzi. 

Cos Wam sie juz calkiem pomieszalo 

Monika po prostu miesza wszystko i takie pierdoły pisze. Nie ma co brać tego pod uwagę w ogóle 🙂

22 minuty temu, bezcukru napisał:

Nie jeszcze, ale gadali o tym wielokrotnie. Muka czeka na pierscionek z barteru. 

Jak dla mnie to oni do siebie nie pasują. Tzn to było dobre jako para, chłopak-  dziewczyna, wspólne wyjazdy, q and a,  wypady do miasta, wygłupy, teraz tojest  matka ojciec i dziecko. A wygląda to z boku tak że,  Andziaks to młoda matka, zajmuje się dzieckiem i tak dalej, a Luka - no własnie Luka kręci się gdzieś dookoła, jakby osobno, jedzie gdzieś z chłopakami, potem wraca, potem robi ze swojej rodziny Big Brothera - jakoś tak to wygląda. Coś jak nie ojciec, ale starszy brat, któremu urodziło się rodzeństwo i zdziwiony, ze nie jest już na pierwszym planie.

• Like 2
  • Thanks 1

Obejrzałam nowy vlog. Rzeczywiście Muka na każdym kroku ciśnie Wandzie. Rozbroiło mnie też: ,,Nie jedziemy wcześniej do Krakowa jednak, bo jesteśmy zmęczeni". 😅 No tak, w końcu tyle się działo- trzeba było odebrać bolerko Szarlotki i winietki na stół. Aaa i męczący pobyt u kosmetyczki Wandy. Cały dzień na pełnych obrotach.

Moje refleksje co do W i M.

1. W. ma rzeczywiście bardzo przerzedzone włosy. Prawdopodobnie pociążowe wypadanie włosów dało się we znaki.

2. Wanda nagrywana przez Muke jest taką niepewną siebie dziewczyną. Widać to w tym vlogu bardzo wyraźnie, takie lekko nerwowe uśmiechanie się, odwracanie wzroku, odpowiadanie niezbyt trafnymi odpowiedziami na zaczepki Muki. Generalnie kobita jest zakompleksiona.

3. Nie wytrzymałabym z kimś takim jak Muka w związku.

• Like 7
  • Thanks 2

1 minutę temu, Monika Arendarska napisał:

Jak dla mnie to oni do siebie nie pasują. Tzn to było dobre jako para, chłopak-  dziewczyna, wspólne wyjazdy, q and a,  wypady do miasta, wygłupy, teraz tojest  matka ojciec i dziecko. A wygląda to z boku tak że,  Andziaks to młoda matka, zajmuje się dzieckiem i tak dalej, a Luka - no własnie Luka kręci się gdzieś dookoła, jakby osobno, jedzie gdzieś z chłopakami, potem wraca, potem robi ze swojej rodziny Big Brothera - jakoś tak to wygląda. Coś jak nie ojciec, ale starszy brat, któremu urodziło się rodzeństwo i zdziwiony, ze nie jest już na pierwszym planie.

Nie wiem czy Wanda jest taka sprytna, ale wydaje mi sie, ze ona specjalnie przed porodem postawila na promowanie kanalu Muki. W razie jesli ona bedzie chciala odpuscic troche yt teraz, bo to wiecej roboty, a skupic sie na insta, to zeby chociaz on zarobil cos z tego yt. 

Ale zgadzam sie, on sie serio zachowuje jak nastolatek, i jakby to dziecko bylo tylko jej, a on swoje zrobil i nara. 

• Like 1

3 minuty temu, bezcukru napisał:

Nie wiem czy Wanda jest taka sprytna, ale wydaje mi sie, ze ona specjalnie przed porodem postawila na promowanie kanalu Muki. W razie jesli ona bedzie chciala odpuscic troche yt teraz, bo to wiecej roboty, a skupic sie na insta, to zeby chociaz on zarobil cos z tego yt. 

Ale zgadzam sie, on sie serio zachowuje jak nastolatek, i jakby to dziecko bylo tylko jej, a on swoje zrobil i nara. 

Muka nie rozumie jednej kwestii, że on nie powinien jej ,,pomagać" czy ,,odciążać" ją. Powinien zajmować się dzieckiem tak samo jak ona (oprócz karmienia piersią rzecz jasna) 😉

• Like 5

Przed chwilą, Karynaaa napisał:

Muka nie rozumie jednej kwestii, że on nie powinien jej ,,pomagać" czy ,,odciążać" ją. Powinien zajmować się dzieckiem tak samo jak ona (oprócz karmienia piersią rzecz jasna) 😉

Nie wymagajmy od niego za dużo, przecież podzielił się "plemniczkiem" 😂 wystarczy 😄

• Thanks 2
  • Haha 3

Przed chwilą, Karynaaa napisał:

Dokladnie!  

Czarno widze przyszlosc tego zwiazku. 

• Like 1

Wandzia ma dla muki za płaski tyłek, on cały czas czegoś od niej wymaga 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się