Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

10 minut temu, Lexie_r napisał:

Wydaje mi się, że Nowakowa mu się podoba, na vlogach zawsze tak dziwnie na nią patrzy 😛

Moim zdaniem gdyby nie kasa rodziny Wandy on już dawno by się od niej odłączył. Widać, że polatałby na boki i zabawa w dom to zupełnie nie jego klimat. Nie mówię, ze nigdy nie dorośnie do roli ojca ale nie teraz jeszcze. Widać, że on chce się jeszcze bawić. Zresztą - sam mówił, że Wanda po porodzie miała trudny czas. A on co robił? Uciekał z domu ile mógł. Ot wsparcie...

• Like 3
  • Sad 1

25 minut temu, MaV19 napisał:

Szkoda mi jej bo tkwi w tym gównianym związku z typem którem sodówka uderzyła do głowy, na dodatek bardziej wygląda na starszego brata swojej córki niż ojca 🤡 . Brak mi słów żeby opisać jego zachowanie 🤭

Haha dokladnie, nie tylko wyglada, ale jeszcze sie zachowuje jak taki typowy gow.niarz 😄 

Jestem pewna ze on do czasu porodu nie wiedzial jak to wlasciwie wyglada, ze sie w ciazy tyje, ze juz cialo po nie bedzie nigdy takie same, ze jest polog itd xd

• Like 2

Przed chwilą, plotki3030 napisał:

Moim zdaniem gdyby nie kasa rodziny Wandy on już dawno by się od niej odłączył. Widać, że polatałby na boki i zabawa w dom to zupełnie nie jego klimat. Nie mówię, ze nigdy nie dorośnie do roli ojca ale nie teraz jeszcze. Widać, że on chce się jeszcze bawić. Zresztą - sam mówił, że Wanda po porodzie miała trudny czas. A on co robił? Uciekał z domu ile mógł. Ot wsparcie...

Nooo, chyba dlatego ta str.iptizerka wpadla w pewnym momencie. Mam wrazenie, ze Wanda sie zachowuje jak takie zony w malzenstwach z rozsadku. Fasada szczesliwego zwiazku, a za kulisami spanie w osobnych lozkach i przyzwalanie na laski na boku, byleby tylko wszystko wygladalo ok na zewnatrz. 

33 minuty temu, Lexie_r napisał:

Wydaje mi się, że Nowakowa mu się podoba, na vlogach zawsze tak dziwnie na nią patrzy 😛

kiedyś ktoś już pisał, jak patrzy na nią, wtedy gdy fotki trzaskali, podoba mu się i pasowałaby mu 🙂

24 minuty temu, plotki3030 napisał:

Dokładnie. I do tego jak już jest na świecie zaplanowane dziecko on bezczelnie jej mówi, ze jeszcze nie jest pewien czy ona to "ta jedyna". No żenada level hard. To klepną dzieciaka pierwszej lepszej? Skoro nie jest jej pewnien? Bo nie rozumiem?  Ja myślałam, że skoro razem są tak długo i ŚWIADOMIE decydują się na dziecko to on zakłada, ze to właśnie "ta jedyna" a nie, że dopiero będzie nad tym myślał..

na miejscu A byłabym zażenowana, teraz się zastanawia czy to ta jedyna. Oświadczyny będą, ale czy zostaną przyjęte? 

19 minut temu, bezcukru napisał:

Nooo, chyba dlatego ta str.iptizerka wpadla w pewnym momencie. Mam wrazenie, ze Wanda sie zachowuje jak takie zony w malzenstwach z rozsadku. Fasada szczesliwego zwiazku, a za kulisami spanie w osobnych lozkach i przyzwalanie na laski na boku, byleby tylko wszystko wygladalo ok na zewnatrz. 

ciekawe kiedy będzie kolejna?  

3 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

ciekawe kiedy będzie kolejna? 

No w Berlinie chyba nietrudno spotkac 😄

• Like 1

31 minut temu, wesoła_halinka napisał:

A kto mu się nie podoba... Siatkareczka, Ewa... Pewnie i koleżanki mamy Wandziaks 😂

wszystkie mu się podobają, ale tylko A krytykuje. Nie wrobiła go w dziecko... świadomie podjęli decyzję, a zaraz po porodzie uciekał z domu pokazując jak to ma super, zamiast ją wspierając. Na vlogu ciągłe dopytywanie A czy  jej nie pomaga.... żenada. Wielkie halo, bo A poszła na paznokcie. 

Współczuję A wspólnego wyjazdu z E&Y na Cypr. Oni się będą bawić, a L z nimi, a ona tylko z dzieckiem. Nie no, na vlogu pokaże L jak to się zajmuje małą, ale to na pokaz. A będzie chciała odpoczynku, a tamci z kamerami będą biegać, aby nagrać coś, a dla niej taki Cypr to wiecie, po tylu podróżach ... 

• Like 1

1 minutę temu, bezcukru napisał:

No w Berlinie chyba nietrudno spotkac 😄

a mało pokazywał z wizyty, może...może? 

2 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

a mało pokazywał z wizyty, może...może? 

No i moze dlatego jakos go Wanda spcjalnie nie ciagnela za jezyk co tam bedzie porabial. A my tu romantycznie, ze po pierscionek pojechal 😄 

42 minuty temu, plotki3030 napisał:

No właśnie, była w połogu, a ten spiepszał z domu, żeby z nią nie siedzieć. Niezłe wsparcie...

8 minut temu, Brak nicka napisał:

No właśnie, była w połogu, a ten spiepszał z domu, żeby z nią nie siedzieć. Niezłe wsparcie...

nooo. Teraz zgrywa bohatera. Widziałyście u Y na vlogu dzisiejszym jaką ma L minę skwaszoną, niezadowoloną, bo spotkał się z kumplem i musiał zajmować się małą? i Te kom Y że przykładny ojciec 😉 

1 godzinę temu, bezcukru napisał:

No dobra, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto chciałby się zadawać z Muczosem? Chyba raczej za pieniądze (jak robią poniekąd jego ziomki, próbujące wybić się na Wandzi). Wandzia z nim jest, bo zgadza się żeby nagrywać ich życie. Myślę, że inna kobieta by z nim nie wytrzymała, jeśli miałby wchodzić w grę romans. Ja czułabym się jak p.ed...lka mając takiego faceta, a jesteśmy w podobnym wieku. Nie chodzi tylko o  to, że jest mało męski z wyglądu (wychudzony, różowe gacie) i ma szpetne tatuaże, ale on po prostu jest bardzo niedojrzały i zachowuje się jak młodszy brat, a nie partner. Nawet Wandzia powiedziała, że on też jest jej koleżanką. 😂 Nie ma już u nich tej pasji w związku, nawet chemii. Nie wiem jak miałby wzbudzić w kimkolwiek pożądanie. Poza tym porównajcie sobie jego zachowanie, a innych znanych Wam mężczyzn w wieku pod trzydziestkę. Ja naprawdę nie wiem, gdzie on się uchował, że jest takim ignorantem. Nie tylko w kwestiach ciąży, ale ogólnych, życiowych. A ta akcja z pomnikiem to kolejny popis jego geniuszu.

A jeśli chodzi o szybki numerek, to nie jest on takim włoskim bożyszczem za jakie się ma, więc wątpię, że kogoś wyrwie w klubie.  Jest chudy, niewysoki. Kiedyś wydawało mi się, że jest w miarę przystojny przynajmniej z twarzy, ale im więcej się odzywał, czar prysł. No i w Warszawce wiedzą, że to ten Muka od Wandzi. Biorąc pod uwagę jak jarał się tą str.ipti.zerką - długonogą, szczupłą blondyną, to on celuje w nieswoją ligę. No i te jego wymogi - ma być wysportowana, ma mieć wystający tyłek itd.

Gdyby to była prawda z tym Berlinem, to upiekłby dwie pieczenie przy jednym ogniu 😂 Ale skoro Wandzia pozwoliła mu na str.ipt.izerkę, to myślę, że mimo wszystko jest grzeczny. Może jego ślinienie się do wszystkich wynika z tego, że palma mu odbiła i chce się dowartościować próbując w ten sposób zwrócić na siebie uwagę. Już samo przyznanie się, że uprawiał seks właściwie jeszcze jako dziecko wzbudziło w Wandzi obrzydzenie, ale w jego mniemaniu pewnie zaimponował kolegom i koleżankom.

• Like 1

to jak go wymieniła jako swoją koleżankę to sztosik 🙂  wiele mówi o wzajemnej relacji .

nie wydaje Wam się dziwne, że wrzuca na is , w ogóle nagrywa tańczącą "kuzynko-siostrę" ? dla mnie to okropne jak to jak wcześniej całował w usta małą. 

• Like 1

Muka, ani to przystojne, ani  mądre. Do zaoferowania ma tylko głupie pranki i pojscie do Na Lato. Ten chłop to chodzący dramat. Darek od Karlosa Stylizacji wydaje się być infantylny ale na tle Muczosa to przykładny mąż i ojciec 😅

1 minutę temu, Maileg napisał:

Muka, ani to przystojne, ani  mądre. Do zaoferowania ma tylko głupie pranki i pojscie do Na Lato. Ten chłop to chodzący dramat. Darek od Karlosa Stylizacji wydaje się być infantylny ale na tle Muczosa to przykładny mąż i ojciec 😅

Darek chociaż ogarnia dom, potrafi zrobić remont czy coś naprawić, ugotować, podejrzewam że dzieckiem też się umie normalnie zająć. Luka nawet lustra nie mógł zawiesić na ścianie, musieli wzywać złotą rączkę 😂

6 minut temu, abbieg90 napisał:

Darek chociaż ogarnia dom, potrafi zrobić remont czy coś naprawić, ugotować, podejrzewam że dzieckiem też się umie normalnie zająć. Luka nawet lustra nie mógł zawiesić na ścianie, musieli wzywać złotą rączkę 😂

Dokładnie, Dario miał kiedyś fazę na szaleństwa młodości, ale teraz serio się ogarnął. Może Muka powinien wziąć przykład? 

Chciałybyście mieć taką koleżankę Lucię? Chyba na początku znajomości A go tak nazywała? 

E jest bardzo fałszywa, niby koleżanka A a teraz wymienia swoje koleżanki we vlogu i w ogóle to ciągle się chwali ile to ich nie ma, przypadek? Nie sądzę. 

• Thanks 1
  • Haha 1

2 godziny temu, MaV19 napisał:

Wiecie co, coraz częściej odczuwam ciary żenady jak oglądam Luke🙈 nie wiem czemu on się tak zmienił ? Wcześniej się cieszyłam na ich wspólne vlogi a teraz albo przewijam jak widzę jego albo odpuszczam oglądanie. Wkurza mnie to jego poniżanie Andzeliki... masakra co z niego za wielki Pan się zrobił, ideał ?? 🙃 Andzia jest piękna, dba o siebie i widać że ma PRZEZ NIEGO kompleks na punkcie swojej wagi. Często niby w żartach mówi do niego o swojej wadze i jak pyta czy schudła to z taką nadzieja w oczach żeby on był z niej zadowolony?? No wtf .. Mega z niej laska, ciało tez ma super . Ja rozumiem bo każda z nas ma jakies kompleksy i ciagle się czegoś nowego doszukuje wiec Andzia też je ma. Z reszta na swoim live mówiła otwarcie że ona ma tyle kompleksów ze głowa mała i na dodatek powiedziała że ciagle o nich mówi Luce ... A on obnaża jej „wady” w filmach i wrzuca to do sieci?? No kur.. super wspierający „dojrzały” facet 🤡. Ciagle jej ciśnie , mówi głupie rzeczy, tak samo z tym że ma płaski tyłek??? Przecież Andzia sama mówiła że ma kompleksy i często o tym jemu mówi a on do niej chamsko i bezczelnie o jej tyłku jeszcze to nagrywa .. Widać było że ona jest zażenowana ale robiła dobra minę do złej gry. Facet porażka 🤡 Moim zdaniem ona nie ma w nim wsparcia emocjonalnego, kompletnie zero. On zamiast pomóc jej podbudować swoją samoocenę i wartość to ją obniża i mówi takie rzeczy że ja bym się ze wstydu spaliła. Sory ale jak on takie teksty wali do kamery bez zająknięcia to ciekawe co za plecami mówi jak Andzelika nie słyszy ... 😧😧 Szkoda mi jej bo tkwi w tym gównianym związku z typem którem sodówka uderzyła do głowy, na dodatek bardziej wygląda na starszego brata swojej córki niż ojca 🤡 . Brak mi słów żeby opisać jego zachowanie 🤭

W dojrzałym związku chodzi o to, zeby się wzajemnie pchać do góry, a nie w dół, wspierać. On jej ciągle podkupuje samoocenę. Na jej miejscu kopnęła bym go w tyłek z rozpędu.

17 minut temu, Karynaaa napisał:

W dojrzałym związku chodzi o to, zeby się wzajemnie pchać do góry, a nie w dół, wspierać. On jej ciągle podkupuje samoocenę. Na jej miejscu kopnęła bym go w tyłek z rozpędu.

w dodatku publicznie. Nagrywa i wrzuca do sieci. 

Będzie vlog z Chrzcin. Wandzia powiedziała o tym na stories... a jednak. 

Napisano (edytowany)

Pooglądałam dzisiaj z nudów (urlop) kilka vlogow, wiecie co Wam powiem? Muka jest uzależniony od telefonu. Wszędzie z telefonem. Niech go sobie przyszyje do ręki. Na dzisiejszych stories tez leży z telefonem na kanapie... Ktoś tutaj wspominał, że przewija vlogi, kiedy widzi Muczosa, mam to samo. Ciężko się go słucha. Nie potrafi się wypowiedzieć. Jego infantylność jest już drażniąca.  

PS czy tylko mi się wydaje, że Pan W. nie przepada za Muczosem? 

Edytowano przez Madam
  • Like 2

1 minutę temu, Madam napisał:

A nie chodzi o vloga z przygotowań do chrzcin? Bo mówili, że to nagrają.

PS Ten moment kiedy myślisz, że Wandzia w końcu nagrywa normalne story, a na kolejnym wyskakuje z reklamą herbaty... 😄

• Haha 1

9 minut temu, niezidentyfikovvana napisał:

A nie chodzi o vloga z przygotowań do chrzcin? Bo mówili, że to nagrają.

PS Ten moment kiedy myślisz, że Wandzia w końcu nagrywa normalne story, a na kolejnym wyskakuje z reklamą herbaty... 😄

Mowila o przygotowaniach, bo akurat są w trakcie. Chrzciny też będą nagrane. Wczesniej stanowczo zaprzeczali o jakichkolwiek nagraniach nawet z przygotowań. 

15 minut temu, Madam napisał:

będzie vlog z przygotowań do chrzcin, tak mówił L. 

14 minut temu, Madam napisał:

Pooglądałam dzisiaj z nudów (urlop) kilka vlogow, wiecie co Wam powiem? Muka jest uzależniony od telefonu. Wszędzie z telefonem. Niech go sobie przyszyje do ręki. Na dzisiejszych stories tez leży z telefonem na kanapie... Ktoś tutaj wspominał, że przewija vlogi, kiedy widzi Muczosa, mam to samo. Ciężko się go słucha. Nie potrafi się wypowiedzieć. Jego infantylność jest już drażniąca.  

też mi się wydaje, że nie przepada

• Like 1

23 minuty temu, Madam napisał:

Powiedziała, że będzie z przygotowań.. na live'ie Muczek powiedział, że na chrzciny nie biorą kamer ..

6 minut temu, cecece13 napisał:

Powiedziała, że będzie z przygotowań.. na live'ie Muczek powiedział, że na chrzciny nie biorą kamer ..

to na poród brali kamery, a na chrzciny nie? 

• Haha 3
  • Sad 1

3 minuty temu, Kawowy Kawowiec napisał:

🤷 Kto tam ich wie ..

7 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Widać parafia nie chce wejść we współpracę i odpalić chrzcin za darmo, tfu.. za "promocję" na juciubie 🤣 hehe

Wyobrażacie sobie to - "Chrzciny były cudowne, ksiądz wspaniały w opisie dam wam linka do insta parafii, wyprawiajcie chrzciny, wesela, pogrzeby tylko tam - na hasło Wandzia ksiądz obiecał 20 % zniżki" 🤣 Byłby hit 😉 

• Thanks 1
  • Haha 3

Gość
1 godzinę temu, Madam napisał:

Wydaje mi się, ze było to bardzo widoczne podczas jej reakcji na ciąże, Wojciech tez parskną śmiechem, ale już miał wyj.ebane bo dawno wymiksował się z rodzinki. Ale tez swoje przemyślenia miał, widać było. 

1 godzinę temu, abbieg90 napisał:

zdecydowanie. Szczerze mówiąc to zawsze odbierałam Darka jako durnia, ale odkąd „poznałam” Muksona to Dariusz jednak dobry chłopak ..jak ta perspektywa wszystko zmienia 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się