Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

49 minut temu, cecece13 napisał:

­čĄĚ Kto tam ich wie ..

pewnie b─Ödzie kamerzysta, bo na pewno film chc─ů mie─ç na pami─ůtk─Ö. A wyobra┼╝acie sobie, ┼╝e rodzice dziecka chrzczonego lataj─ů po ko┼Ťciele z kamerami>? Ja nie ­čÖé┬áJednak b─Öd─ů chcieli utrwali─ç t─Ö uroczysto┼Ť─ç, a pewnie jakie┼Ť wyrywki kiedy┼Ť poka┼╝─ů.┬á

16 minut temu, WrobelekElemelek napisał:

Wydaje mi si─Ö, ze┬áby┼éo to bardzo widoczne podczas jej reakcji na ci─ů┼╝e, Wojciech tez parskn─ů ┼Ťmiechem, ale ju┼╝ mia┼é wyj.ebane bo dawno wymiksowa┼é si─Ö z rodzinki. Ale tez swoje przemy┼Ťlenia mia┼é, wida─ç by┼éo.┬á´╗┐

zdecydowanie. Szczerze m├│wi─ůc to zawsze odbiera┼éam Darka jako durnia, ale odk─ůd ÔÇ×pozna┼éamÔÇŁ Muksona to Dariusz jednak dobry ch┼éopak ..jak┬áta perspektywa wszystko zmienia ­čśé

tak, faktycznie parskn─ů┼é, ale inne sytuacje te┼╝ by┼éy, kt├│re na to wskazywa┼éy, nawet jak Lilu odwi├│z┼é do nich. A teraz Lilu z mam─ů A.┬á czyj ten piesek jest? Andzi czy W? Jego nie ma w kraju, ANdzia wyjecha┼éa to jej mama si─Ö zajmuje.┬á

A Darka nie znam,. 

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Nie przepadam za Ewka, ale dopiero teraz zauwa┼╝y┼éam we vlogu ,,Wydali┼Ťmy 22tysiace z┼éotych na stylizacjeÔÇŁ, ┼╝e broni┼éa kilka razy Wandzi, kiedy to Muka kompromitowa┼é j─ů na ca┼éej linii. Chwile po 10 minucie zaczyna si─Ö cyrk.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

27 minut temu, WrobelekElemelek napisał:

Wydaje mi si─Ö, ze┬áby┼éo to bardzo widoczne podczas jej reakcji na ci─ů┼╝e, Wojciech tez parskn─ů ┼Ťmiechem, ale ju┼╝ mia┼é wyj.ebane bo dawno wymiksowa┼é si─Ö z rodzinki. Ale tez swoje przemy┼Ťlenia mia┼é, wida─ç by┼éo.┬á

zdecydowanie. Szczerze m├│wi─ůc to zawsze odbiera┼éam Darka jako durnia, ale odk─ůd ÔÇ×pozna┼éamÔÇŁ Muksona to Dariusz jednak dobry ch┼éopak ..jak┬áta perspektywa wszystko zmienia ­čśé

Tak, mi─Ödzy innymi by┼éo to widoczne podczas rekacji na ciaze i tekst Pana W. ,,I co teraz?ÔÇŁ. Niestety, nie jest to wymarzony zi─Ö─ç.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Madam napisał:

Tak, mi─Ödzy innymi by┼éo to widoczne podczas rekacji na ciaze i tekst Pana W. ,,I co teraz?ÔÇŁ. Niestety, nie jest to wymarzony zi─Ö─ç.┬á

Nie chce, zeby jego c├│rka byla samotn─ů matka, a przy luce to bardzo mo┼╝liwe ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ to dzieciak niestety┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
11 minut temu, Kawowy Kawowiec napisał:

A Darka nie znam,. 

Darek to wybranek Karlosa stylizacje, kt├│ry co trzeci vlog spuszcza┼é┬ási─Ö nad sob─ů jakie to ma g┼é─Öbokie b┼é─Ökitne oczka, kt├│re super fituj─ů z b┼é─Ökitnym podkoszulkiem.. og├│lnie przedszkolak, ale mniejsza z nim w sumie, zwyk┼éy pionek.┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç

Tak w og├│le, to co to za moda na te r├│┼╝owe elementy garderoby,koszulki, spodenki (i to z primaniego w dodatku) fra.jerskie buciki.. wow, ze Wandzi si─Ö to podoba. Typowe atrybuty nastolatka, to tak jak prostytutka ubiera kus─ů ...enk─Ö w panterk─Ö, tak luka swoim odzieniem jeszcze bardziej podkre┼Ťla stan umys┼éu. Wojciech tez si─Ö kiedy┼Ť odziewa┼é na r├│┼╝owo ale u niego akurat to wygl─ůda┼éo uroczo i luksusowo..a u muki tak jak spojlery na starego forda┬á­čśę

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, WrobelekElemelek napisał:

Darek to wybranek Karlosa stylizacje, kt├│ry co trzeci vlog spuszcza┼é┬ási─Ö nad sob─ů jakie to ma g┼é─Öbokie b┼é─Ökitne oczka, kt├│re super fituj─ů z b┼é─Ökitnym podkoszulkiem.. og├│lnie przedszkolak, ale mniejsza z nim w sumie, zwyk┼éy pionek.┬á

Ale faktycznie, Daro w porównaniu do Luki to istny aniołek 

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Nie chce, zeby jego c├│rka byla samotn─ů matka, a przy luce to bardzo mo┼╝liwe ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ to dzieciak niestety┬á

Ma szcz─Ö┼Ťcie ze mama na pewno jej nie da zgin─ů─ç je┼Ťli chodzi o kas─Ö, Ma bardzo du┼╝e zasi─Ögi w social mediach, wiec nie jest od niego zale┼╝na finansowo, jakby rozsta┼éa si─Ö z ┼üukaszkiem to na pewno jak wiele kobiet dosta┼éaby wtedy super powera je┼Ťli chodzi o zadbanie o siebie, dopracowalaby figur─Ö, zacz─Ö┼éaby si─Ö stroi─ç, poszuka┼éa znajomych i tak naprawd─Ö┬áto b─Öd─ůc atrakcyjna dziewczyna przed 30, kt├│ra sama ma spoko zaplecze finansowe nie bedzie mia┼éa wi─Ökszego problemu ┼╝eby wyrwa─ç jakiego┼Ť faceta z kas─ů, a starszemu dziecko nie b─Ödzie przeszkadza┼éo, bo w wielu przypadkach sam b─Ödzie mia┼é przynajmniej┬ájedno┬á

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Izix0000 napisał:

Ma szcz─Ö┼Ťcie ze mama na pewno jej nie da zgin─ů─ç je┼Ťli chodzi o kas─Ö, Ma bardzo du┼╝e zasi─Ögi w social mediach, wiec nie jest od niego zale┼╝na finansowo, jakby rozsta┼éa si─Ö z ┼üukaszkiem to na pewno jak wiele kobiet dosta┼éaby wtedy super powera je┼Ťli chodzi o zadbanie o siebie, dopracowalaby figur─Ö, zacz─Ö┼éaby si─Ö stroi─ç, poszuka┼éa znajomych i tak naprawd─Ö┬áto b─Öd─ůc atrakcyjna dziewczyna przed 30, kt├│ra sama ma spoko zaplecze finansowe nie bedzie mia┼éa wi─Ökszego problemu ┼╝eby wyrwa─ç jakiego┼Ť faceta z kas─ů, a starszemu dziecko nie b─Ödzie przeszkadza┼éo, bo w wielu przypadkach sam b─Ödzie mia┼é przynajmniej┬ájedno┬á

Przepraszam bardzo ale co jest nie tak z jej figura? Ona przed ci─ů┼╝─ů sporo schud┼éa. M├│wi ┼╝e ju┼╝ w ty momencie wa┼╝y tyle co przed ci─ů┼╝─ů a przypominam ┼╝e rodzi┼éa zaledwie 2miesiace temu. I moim zdaniem wygl─ůda ┼Ťwietnie. Nie rozumiem po co wbijanie jej w tym momencie ┼╝e co┼Ť jest nie tak...

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Fiolki napisał:

Przepraszam bardzo ale co jest nie tak z jej figura? Ona przed ci─ů┼╝─ů sporo schud┼éa. M├│wi ┼╝e ju┼╝ w ty momencie wa┼╝y tyle co przed ci─ů┼╝─ů a przypominam ┼╝e rodzi┼éa zaledwie 2miesiace temu. I moim zdaniem wygl─ůda ┼Ťwietnie. Nie rozumiem po co wbijanie jej w tym momencie ┼╝e co┼Ť jest nie tak...

Nie napisa┼éam nigdzie, ze powinna schudn─ů─ç 25 kg, tylko lu┼║no rzuci┼éam┬áze zapewne dopracuje figur─Ö (mam na my┼Ťli na przyk┼éad┬átreningi, kt├│rych zapewne zaraz po porodzie robi─ç nie mo┼╝e), zupe┼énie inaczej wyglada cia┼éo kobiety wa┼╝─ůcej 55 kg kt├│ra ─çwiczy i kt├│ra nie ─çwiczy, wydawa┼éo mi si─Ö to dosy─ç jasne i oczywiste ­čÖé┬á

Edytowano przez Izix0000

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Izix0000 napisa┼é:

Nie napisa┼éam nigdzie, ze powinna schudn─ů─ç 25 kg, tylko lu┼║no rzuci┼éam┬áze zapewne dopracuje figur─Ö (mam na my┼Ťli na przyk┼éad┬átreningi), zupe┼énie inaczej wyglada cia┼éo kobiety wa┼╝─ůcej 55 kg kt├│ra ─çwiczy i kt├│ra nie ─çwiczy, wydawa┼éo mi si─Ö to dosy─ç jasne i oczywiste ­čÖé┬á

Z tym że ewidentnie widać że A to nie przeszkadza. Widać po niej że nie lubi ćwiczyć i specjalnie się z tym nie kryje. Chociażby to jak powiedziała w poprzednim vlogu że nie będzie fit. To po co na siłę narzucać że tak zrobi? Bo co po rozstaniu nagle zmieni to w sobie co on chciał żeby zmieniła?

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Fiolki napisał:

Z tym że ewidentnie widać że A to nie przeszkadza. Widać po niej że nie lubi ćwiczyć i specjalnie się z tym nie kryje. Chociażby to jak powiedziała w poprzednim vlogu że nie będzie fit. To po co na siłę narzucać że tak zrobi? Bo co po rozstaniu nagle zmieni to w sobie co on chciał żeby zmieniła?

A ma┼éo jest kobiet, kt├│re po rozstaniu obcinaj─ů w┼éosy/ farbuj─ů w┼éosy/ chudn─ů/ zapisuj─ů si─Ö na jakie┼Ť zaj─Öcia/ kursy, a w czasie trwania zwi─ůzku tego nie robi┼éy┬á

tak to działa często, ze po rozstaniu, szczególnie kobiety, maja parcie na bycie najlepsza wersja siebie, inwestuja w siebie, żeby facet pożałował co stracił. Nie mówię ze to dobre, ale nie zmienia to faktu ze często to tak wyglada 

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Izix0000 napisał:

A ma┼éo jest kobiet, kt├│re po rozstaniu obcinaj─ů w┼éosy/ farbuj─ů w┼éosy/ chudn─ů/ zapisuj─ů si─Ö na jakie┼Ť zaj─Öcia/ kursy, a w czasie trwania zwi─ůzku tego nie robi┼éy┬á

tak to działa często, ze po rozstaniu, szczególnie kobiety, maja parcie na bycie najlepsza wersja siebie, inwestuja w siebie, żeby facet pożałował co stracił. Nie mówię ze to dobre, ale nie zmienia to faktu ze często to tak wyglada 

Spierac się nie będę bo rację masz. Tylko tu akurat byłoby to znowu chwilowe zmiany 

Udost─Öpnij ten post

Luka dzi┼Ť na lajfie m├│wi─ůcy ┼╝e Sara pije drinki bo to we W┼éoszech normalne... Przecie┼╝ ona ma 16 lat.┬á

Udost─Öpnij ten post

45 minut temu, Dudu awła napisał:

Luka dzi┼Ť na lajfie m├│wi─ůcy ┼╝e Sara pije drinki bo to we W┼éoszech normalne... Przecie┼╝ ona ma 16 lat.┬á

No ale we Wloszech to "normlanie" ­čśë Tak jak "normalne" jest picie 16 latk├│w na imprezach i palenie fajek za szko┼éa w PL. Tyle, ┼╝e oficjalnie nie ma na to przyzwolenia i tego si─Ö nie pochwala, wr─Öcz zabrania. Dzieciaki musz─ů si─Ö z tym kry─ç. A Muka jak gdyby nigdy nic do swojej g┼é├│wnie ma┼éoletniej widowni m├│wi bo we W┼éoszech to normalne... ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Czy on my┼Ťli kiedykolwiek jak co┼Ť wrzuca do neta?┬á

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

Mi si─Ö wydaje, ┼╝e nie chc─ů nagrywa─ç podczas chrztu, bo wysz┼éoby, ┼╝e dziecko jest zwyk┼é─ů Karolin─ů El┼╝biet─ů ­čÖé

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

zobaczcie na gender party od 3:21 wida─ç W. i po chwili jak wychodzi z towarzystwa sk┼éadaj─ůcego gratulacje. Ma pi─Ökn─ů min─Ö, kt├│ra du┼╝o m├│wi.┬á

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

zobaczcie na gender party od 3:21 wida─ç W. i po chwili jak wychodzi z towarzystwa sk┼éadaj─ůcego gratulacje. Ma pi─Ökn─ů min─Ö, kt├│ra du┼╝o m├│wi.┬á

On zawsze ma taka mine

Udost─Öpnij ten post

8 godzin temu, Fiolki napisał:

To┼╝ nikt nie pisze, ┼╝e Wanda ┼║le wygl─ůda. Ale to ca┼ékiem mo┼╝liwe, ┼╝eby po ewentualnym rozstaniu chodzi┼éa nawet na si┼ék─Ö aby "dokopa─ç" Muce i wypracowa─ç ten "p┼éaski" ty┼éek i tym samym pokaza─ç mu ┼Ťrodkowy palec ­čśë┬áO to chodzi. Ka┼╝dy widzi, ┼╝e Wanda ma ┼éadn─ů figur─Ö i nikt si─Ö tego nie czepia, opr├│cz jej "najlepszej kole┼╝anki" czyli Muczosa.┬á

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, Nina98 napisał:

Mi si─Ö wydaje, ┼╝e nie chc─ů nagrywa─ç podczas chrztu, bo wysz┼éoby, ┼╝e dziecko jest zwyk┼é─ů Karolin─ů El┼╝biet─ů ­čÖé

Mo┼╝e tak by─ç, ale mi si─Ö wydaje, ┼╝e sami b─Öd─ů w centrum uwagi wi─Öc nie bardzo b─Öd─ů mieli jak sami to zrobi─ç. Co┼Ť jak nowo┼╝e┼äcy - trudno bior─ůc sw├│j ┼Ťlub jednocze┼Ťnie nagrywa─ç vloga ­čśë┬áTe┼╝ my┼Ťl─Ö, ┼╝e b─Ödzie kamerzysta jak na weselu wi─Öc pami─ůtka b─Ödzie. Mo┼╝e co┼Ť z tego sklec─ů jaki┼Ť taki filmik z sam─ů muzyczk─ů.┬á

A co do imienia, ja nie jestem katoliczk─ů wi─Öc mo┼╝e Wy mi napiszcie - czy w ko┼Ťciele w Polsce mo┼╝na ochrzci─ç dziecko a┼╝ tak "wymy┼Ťlnym" imieniem? Bo w mojej wierze s─ů problemy nawet z takimi typu Adrianna czy Wojciech bo ich po prostu nie ma, wi─Öc chrzci si─Ö jakimi┼Ť innym, zbli┼╝onym i za nic nie ochrzcz─ů dok┼éadnie tak i koniec kropka.┬á

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, plotki3030 napisał:

Mo┼╝e tak by─ç, ale mi si─Ö wydaje, ┼╝e sami b─Öd─ů w centrum uwagi wi─Öc nie bardzo b─Öd─ů mieli jak sami to zrobi─ç. Co┼Ť jak nowo┼╝e┼äcy - trudno bior─ůc sw├│j ┼Ťlub jednocze┼Ťnie nagrywa─ç vloga ­čśë┬áTe┼╝ my┼Ťl─Ö, ┼╝e b─Ödzie kamerzysta jak na weselu wi─Öc pami─ůtka b─Ödzie. Mo┼╝e co┼Ť z tego sklec─ů jaki┼Ť taki filmik z sam─ů muzyczk─ů.┬á

A co do imienia, ja nie jestem katoliczk─ů wi─Öc mo┼╝e Wy mi napiszcie - czy w ko┼Ťciele w Polsce mo┼╝na ochrzci─ç dziecko a┼╝ tak "wymy┼Ťlnym" imieniem? Bo w mojej wierze s─ů problemy nawet z takimi typu Adrianna czy Wojciech bo ich po prostu nie ma, wi─Öc chrzci si─Ö jakimi┼Ť innym, zbli┼╝onym i za nic nie ochrzcz─ů dok┼éadnie tak i koniec kropka.┬á

Co to wiara,ze sa takie zasady?

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Izix0000 napisał:

Najlepsze co by mog┼éa Wanda zrobi─ç to zainwestowa─ç w siebie i sw├│j rozw├│j jako cz┼éowieka. Nie sugeruj─Ö tu studi├│w, tylko samorozw├│j og├│lnie, mo┼╝e jaka┼Ť terapia. Ona jest ewidentnie typem kobiety bluszcza z nisk─ů samoocen─ů. Nie potrafi wyznacza─ç granic facetowi. Kiedy wejdzie w nowy zwi─ůzek mo┼╝e znowu si─Ö ,,zabluszczy─ç" i m─Ö┼╝czyzna b─Ödzie miar─ů jej warto┼Ťci. B─Ödzie si─Ö go trzyma─ç kurczowo, mimo , ┼╝e ten b─Ödzie jej niszczy┼é samoocen─Ö i nie szanowa┼é. Powinna przede wszystkim postawi─ç na siebie. Chyba, ┼╝e trafi na tak dojrza┼éego faceta, kt├│ry sam j─ů z tego wyci─ůgnie i b─Ödzie pcha┼é j─ů do przodu. Muka j─ů pcha w d├│┼é, szczerze nie wspiera i nie szanuje.

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

5 godzin temu, plotki3030 napisał:

W sumie podpinam si─Ö do pytania, bez ┼╝adnej urazy, z czystej ciekawo┼Ťci, co to za religia?┬á

Udost─Öpnij ten post

Czy┼╝by dziadka Wojciecha nie b─Ödzie na chrzcinach? ­čĄö

Udost─Öpnij ten post

czy tylko dla mnie niesmaczne jest to wczorajsze story gdzie Luka ─çwiczy, a raczej pr─Ö┼╝y si─Ö bez koszulki, a Sara go nagrywa? a potem jeszcze s─ů razem w jacuzzi┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, soso_ napisał:

czy tylko dla mnie niesmaczne jest to wczorajsze story gdzie Luka ─çwiczy, a raczej pr─Ö┼╝y si─Ö bez koszulki, a Sara go nagrywa? a potem jeszcze s─ů razem w jacuzzi┬á ´╗┐

My┼Ťl─Ö, ┼╝e po akcji ze stri.pt.izerk─ů i sam fakt, ┼╝e traktuj─Ö Sar─Ö jak doros┼é─ů i daje z┼éy przyk┼éad dzieciom, kt├│re go obserwuj─ů, nie powinno to dziwi─ç. Kole┼Ť jest tak zakochany w sobie, ┼╝e nie ma co m├│wi─ç. I jeszcze nazywanie kuzynki siostr─ů i siebie W┼éochem ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

• Like 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Dlaczego nie widz─Ö stories Modnej Mamy? Czy kto┼Ť z Was te┼╝ j─ů obserwuje i nie widzi stories? ­čÖä

Udost─Öpnij ten post

32 minuty temu, Karynaaa napisał:

Dlaczego nie widz─Ö stories Modnej Mamy? Czy kto┼Ť z Was te┼╝ j─ů obserwuje i nie widzi stories? ­čÖä

Ja jej nie obserwuj─Ö a widz─Ö ­čśŐ

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Karynaaa napisał:

uuu, moze cie zablokowala? ­čśä┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, soso_ napisał:

czy tylko dla mnie niesmaczne jest to wczorajsze story gdzie Luka ─çwiczy, a raczej pr─Ö┼╝y si─Ö bez koszulki, a Sara go nagrywa? a potem jeszcze s─ů razem w jacuzzi┬á

A co jest złego w siedzeniu w jacuzzi? 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö