Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

30 minut temu, niezidentyfikovvana napisał:

Uhu, nie wiem czy coś przegapiłam, ale wychodzi na to, że Muka ma  jeszcze starszą siostrę? 😄

Ulala, a może oprócz tego, że ma przyrodnią siostrę od strony matki (czyli Nikolę) to może ma też przyrodnią od ojca (z innego zwiazku). W Białej to się żyje jak w modzie na sukces 😉 Chyba, ze to kolejna kuzynka po prostu. 

3 minuty temu, plotki3030 napisał:

Ulala, a może oprócz tego, że ma przyrodnią siostrę od strony matki (czyli Nikolę) to może ma też przyrodnią od ojca (z innego zwiazku). W Białej to się żyje jak w modzie na sukces 😉 Chyba, ze to kolejna kuzynka po prostu. 

No jeśli to przyrodnią starsza siostra to jego tata musiał by mieć dziecko przed narodzinami Luki 😄

43 minuty temu, plotki3030 napisał:

Z tego co kojarzę to jest raczej jego kuzynka, tyle że starsza. Nie wiem czy od niego czy najstarsza z kuzynek, ale pamietam taki film z jego początków na YT gdzie "przedstawiał" właśnie taką kuzynkę o której zazwyczaj jest cicho w necie, więc może to ona 😁

Zaprosili na chrzciny chyba więcej znajomych niż rodziny. Trochę dziwne jak dla mnie, robią z tego wydarzenie na miarę wesela. U Was też jest tak w zwyczaju? U mnie na chrzciny zaprasza się rodzinę i ewentualnie najbliższych przyjaciół domu. A tu nagle taka siatkareczka. Założę się że nie znają się jakoś długo. 

A Pana W. chyba nie będzie na chrzcinach? Nie byłabym zaskoczona gdyby on specjalnie tak ustawił sobie wakacje, aby ominąć ten cyrk i nie musieć w tym uczestniczyć. W sumie to nie dziwię mu się, patrząc jakie towarzystwo się zjechało. Sama "warszaffffska śmietanka" od strony Muki 😂 Skoro wymiksował się z rodzinki, to po co ma się w takim towarzystwie obracać 

• Like 1
  • Haha 1

10 minut temu, Ggość napisał:

Z tego co kojarzę to jest raczej jego kuzynka, tyle że starsza. Nie wiem czy od niego czy najstarsza z kuzynek, ale pamietam taki film z jego początków na YT gdzie "przedstawiał" właśnie taką kuzynkę o której zazwyczaj jest cicho w necie, więc może to ona 😁

Zaprosili na chrzciny chyba więcej znajomych niż rodziny. Trochę dziwne jak dla mnie, robią z tego wydarzenie na miarę wesela. U Was też jest tak w zwyczaju? U mnie na chrzciny zaprasza się rodzinę i ewentualnie najbliższych przyjaciół domu. A tu nagle taka siatkareczka. Założę się że nie znają się jakoś długo. 

A Pana W. chyba nie będzie na chrzcinach? Nie byłabym zaskoczona gdyby on specjalnie tak ustawił sobie wakacje, aby ominąć ten cyrk i nie musieć w tym uczestniczyć. W sumie to nie dziwię mu się, patrząc jakie towarzystwo się zjechało. Sama "warszaffffska śmietanka" od strony Muki 😂 Skoro wymiksował się z rodzinki, to po co ma się w takim towarzystwie obracać 

Dla mnie to też jest mega dziwne. U mnie zaprasza się tylko rodzinę. Jak można katować tak małe dziecko tyloma gośćmi? Tym bardziej że jest pandemia, nie zapominajmy o tym. 

• Haha 1

Mama z Wiednia we Włoszech obecnie 🤫😜 Pewnie nie sama.. Czyli jednak zabrakło dziadka na chrzcinach 😂

Gość
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Ggość napisał:

Mama z Wiednia we Włoszech obecnie 🤫😜 Pewnie nie sama.. Czyli jednak zabrakło dziadka na chrzcinach 😂

Chrzciny jutro, dzisiaj pewnie taka wigilia i oprowadzanie plebsu po włościach 

Edytowano przez Gość

14 minut temu, Fiolki napisał:

Dla mnie to też jest mega dziwne. U mnie zaprasza się tylko rodzinę. Jak można katować tak małe dziecko tyloma gośćmi? Tym bardziej że jest pandemia, nie zapominajmy o tym. 

Spokojnie, w końcu po coś Muczos jechał do Berlina... I będzie śpiewak z The Voice of Poland czy innego badziewia...  Jak teraz nie klęknie, to już chyba zostaje Cypr albo Wandzia będzie musiała wyłożyć na bardziej ekskluzywną lokalizację.

3 godziny temu, WrobelekElemelek napisał:

Lilka a ty tu za stróża moralności robisz? 

Nie, po prostu nie rozumiem w czym problem. Chociaż za Luką nie przepadam, to uważam, że czepianie się czyjejś rodziny, bo jest ze wsi, jest mega słabe. Ani Luka nie ma wpływu na to jaką jest jego rodzina, ani oni nie mają wpływu na to, że mają Luke w rodzinie. No sorry, ale nazywanie ich wieśniakami (nazywanie jakichkolwiek ludzi wieśniakami)  to jest dopiero dno.

• Like 4

Tam jeszcze Żanetka z mężem i Sarunią jadą do zakopanego na wielki chrzest księżniczki Charlotte. Impreza na 200 osób, imię zobowiązuje więc musi być po królewsku 👑

Spokojnie dziadek już w Polsce 😂 ciekawe czy nowa babcia tez będzie na chrzcinach 🤔

• Haha 3

40 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Spokojnie, w końcu po coś Muczos jechał do Berlina... I będzie śpiewak z The Voice of Poland czy innego badziewia...  Jak teraz nie klęknie, to już chyba zostaje Cypr albo Wandzia będzie musiała wyłożyć na bardziej ekskluzywną lokalizację.

Ja osobiście bym nie chciała zaręczyn w takich okolicznościach. Ale na szczęście mój mąż o tym wiedział i zrobił to jak byliśmy we dwoje. Ale wiem że A by się to spodobało. Tyle ludzi patrzących na nich. Co tam że to święto dzidzi. Rodzice skradna show

Napisano (edytowany)

My nie z Warszawy, wiec nie wiemy jak się bawić... Mój facet oświadczył mi się na plazy przy zachodzie słońca. Odeszlismy kawał drogi od zgiełku ludzi. Byliśmy tylko we dwoje. Ktoś by napisał, ze scenariusz oklepany, ale dla mnie to były najpiękniejsze oświadczyny ❤️ Niczego się nie spodziewałam. A chwile przed ustawił gopro, ze niby chce nagrać zachodzące słońce... a nagrał nasze oświadczyny. Mamy piękna pamiątkę ☺️ 

Edytowano przez Madam
  • Like 2

Przykro się na to wszystko patrzy. ,,Koleżanka” Ewa bawi się z siatkarka, a gdzie ,,koleżanka” Wandzia? Nie ma to jak naciagni goście 🤯

• Like 2

2 minuty temu, Madam napisał:

My nie z Warszawy, wiec nie wiemy jak się bawić... Mój facet oświadczył mi się na plazy przy zachodzie słońca. Odeszlismy kawał drogi od zgiełku ludzi. Byliśmy tylko we dwoje. Ktoś by napisał, ze scenariusz oklepany, ale dla mnie to były najpiękniejsze oświadczyny ❤️ Niczego się nie spodziewałam. A chwile przed ustawił gopro, ze niby chce nagrać zachodzące słońce... a nagrał nasze oświadczyny. Mamy piękna pamiątkę ☺️ 

Lepiej oklepane zaręczyny niż takie przy myciu garów bo i o takich słyszałam. Najważniejsze że było tak jak Tobie się podobało. 

3 minuty temu, Fiolki napisał:

Lepiej oklepane zaręczyny niż takie przy myciu garów bo i o takich słyszałam. Najważniejsze że było tak jak Tobie się podobało. 

Tak, moja znajoma takowe miała. A dokładnie w Sylwestra. Po śniadaniu, w dresach myła naczynia, a jej facet wyskakuje z pierścionkiem... 🙈 

Ja widziałam zaręczyny na czyimś ślubie...  W sumie jak Muka się oświadczy na chrzcinach to poziom żenady będzie podobny, ale przynajmniej to ich impreza jakby nie patrzeć.

Przed chwilą, wesoła_halinka napisał:

Ja widziałam zaręczyny na czyimś ślubie...  W sumie jak Muka się oświadczy na chrzcinach to poziom żenady będzie podobny, ale przynajmniej to ich impreza jakby nie patrzeć.

O matko boska. Te zaręczyny na ślubie to dla mnie masakra. Na szczęście nie uraczylam czegoś takiego ale jak widzę filmiki z podpisem cudowne zaręczyny czy coś...

Ale Wy niekumate, jakie zaręczyny na chrzcinach ? 😀, 2 w jednym ? nie wiecie, że Warszafka, to na taką okazję zamawia specjalny autobus ze striptizerką, lub limuzynę, albo jedzie  "pod palmy", kurde, tak to może się oświadczyć zwykły Kowalski, a nie nasz bogacz Lukuś, jakby to wyglądało na insta, lub we vlogu i Pudelek by się obśmiał.😀

Coraz więcej wieśniaków nadciąga 😀

a dziadzia w tych spodenkach to z choinki się urwał ?🙈

Gość
1 godzinę temu, Lillkaa napisał:

Nie, po prostu nie rozumiem w czym problem. Chociaż za Luką nie przepadam, to uważam, że czepianie się czyjejś rodziny, bo jest ze wsi, jest mega słabe. Ani Luka nie ma wpływu na to jaką jest jego rodzina, ani oni nie mają wpływu na to, że mają Luke w rodzinie. No sorry, ale nazywanie ich wieśniakami (nazywanie jakichkolwiek ludzi wieśniakami)  to jest dopiero dno.

Zgadzam się z tym, ale to nie przedszkole, w którym rolą „pani” jest to aby wychowywać dzieciaczki. Każdy jest tutaj dorosły i pisze to co myśli na swoją odpowiedzialność a jeśli komuś przeszkadzają treści  to widocznie trzeba się przenieść do sekcji komentarzy pod filmami luki na jego kanale. W ogóle zauważyłam, ze taki malkontent z Ciebie. Zastanów się, czy to forum jest w ogóle na Twoje nerwy. 

Nareszcie rodzina luki zobaczy w jaką rodzinę wkręcił się Włoch, wieś tańczy i śpiewa 

6 minut temu, WrobelekElemelek napisał:

Zgadzam się z tym, ale to nie przedszkole, w którym rolą „pani” jest to aby wychowywać dzieciaczki. Każdy jest tutaj dorosły i pisze to co myśli na swoją odpowiedzialność a jeśli komuś przeszkadzają treści  to widocznie trzeba się przenieść do sekcji komentarzy pod filmami luki na jego kanale. W ogóle zauważyłam, ze taki malkontent z Ciebie. Zastanów się, czy to forum jest w ogóle na Twoje nerwy. 

O nie, tylko nie argument "jak ci się nie podoba to nie czytaj!!!111" 😂 Przecież równie dobrze można to napisać i Tobie. 

W sumie ja nie widzę na tych stories jeszcze nic takiego żebym mówiła "o Boże co za wieś" co mi się zdarza dosyć często, gdy słucham Luki 😕

Ten chrzest to w ogóle jest jutro czy w niedzielę? Nie byłam wychowywana w rodzinie katolickiej więc nie wiem kiedy się zwyczajowo odbywają 😛

11 minut temu, WrobelekElemelek napisał:

No widzisz, ja też pisze to co myślę na ten temat. Nie każdy musi się zgadzać z takim chamstwem. Rozumiem, że można krytykować Andziaks i Luke za wiele rzeczy, ale pojazd po rodzinie, bo wygląda tak a nie inaczej i nazywanie ich plebsem, to dno. Myślę, że każdy z nas ma jakąś rodzinę, przynajmniej w części, biedniejsza lub ze wsi, też ich nazywacie plebsem i wiesniakami? No to fajne relacje w rodzinach macie. Jestem dorosła i pisze to co myślę na swoją odpowiedzialność. Krytykujecie tak usuwanie komentarzy pod kontami influenserow, śmiejecie się z tego, że tam są tylko wychwalające komentarze, ale tutaj też chcecie mieć kółeczko wzajemnej adoracji i jak ktoś ma odmienne zdanie, to wypad. Ja radzę się zastanowić, czy filmy tej parki są na Twoje nerwy, bo coś dużo emocji to w Tobie wzbudza. 

• Like 4
  • Thanks 1

8 minut temu, WrobelekElemelek napisał:

Zgadzam się z tym, ale to nie przedszkole, w którym rolą „pani” jest to aby wychowywać dzieciaczki.W ogóle zauważyłam, ze taki malkontent z Ciebie. Zastanów się, czy to forum jest w ogóle na Twoje nerwy. 

Lilka to naczelny obrońca naszych gwiazd juciuba 😉 Jak tylko coś ktoś skrytykuje nagle wpada i broni jak może 😉 A to plotkarskie forum więc sobie plotkujemy i wcale im źle nie życzymy. Ja ich traktuje tak jakbym serial jakiś oglądała 😉 

Nawiasem właśnie obejrzałam vlog innej juciuberki (kobusowej) i tak sobie myślę czy jakby Wanda miała jednak synka to tez by go tak odrzucała jak Julka starszego syna i dążyła do córki jednak? Wandzia mówiła że marzyła o córce (bo wiecie, nie ma kolezanek to chciała sobie jakąś urodzić, taka moja teoria) a co gdyby to był jednak synek? Jak myślicie? Oczywiście, nie piszę, ze by nie kochała czy nie troszczyła się o syna ale może tak jak u Kobus za wszelką cenę zaraz znów by się starała o ciąże byle mieć córkę, i jakby wyszło to córka byłaby oczkiem w głowie a syn na drugim planie. 

• Like 1
  • Haha 1

2 minuty temu, ejno napisał:

O nie, tylko nie argument "jak ci się nie podoba to nie czytaj!!!111" 😂 Przecież równie dobrze można to napisać i Tobie. 

W sumie ja nie widzę na tych stories jeszcze nic takiego żebym mówiła "o Boże co za wieś" co mi się zdarza dosyć często, gdy słucham Luki 😕

Ten chrzest to w ogóle jest jutro czy w niedzielę? Nie byłam wychowywana w rodzinie katolickiej więc nie wiem kiedy się zwyczajowo odbywają 😛

Przeważnie w niedziele i święta, ale chyba nie ma problemu, żeby zrobić w sobotę. Tak jak ze ślubami, przeważnie są w sobotę, ale można i w poniedziałek zrobić.

1 minutę temu, Lillkaa napisał:

ale pojazd po rodzinie, bo wygląda tak a nie inaczej i nazywanie ich plebsem, to dno. Myślę, że każdy z nas ma jakąś rodzinę, przynajmniej w części, biedniejsza lub ze wsi, też ich nazywacie plebsem i wiesniakami? 

A czy ty nie podchodzisz do tego zbyt poważnie? W moim odczuciu pisanie o rodzinie Muki "wieśniaki" czy "plebs" jest z przymrużeniem oka i  bardziej odnosi się do ich stylu bycia niż wyglądu czy stanu portfela. Żartobliwie wyraża też kontrast między "fancy" rodziną (bo za taką Wanda uważa swoją) królowej Wandy a "zwykłą" rodziną Muki. Nikt nie śmieje się z wyglądu. Ja babci Danusi Muki nigdy nie nazwałabym wieśniarą a np. Sarę już tak. I tu chodzi o zachowanie 😉

Wyluzuj i daj się pośmiać 😉 

• Like 1
  • Sad 1

2 minuty temu, plotki3030 napisał:

A czy ty nie podchodzisz do tego zbyt poważnie? W moim odczuciu pisanie o rodzinie Muki "wieśniaki" czy "plebs" jest z przymrużeniem oka i  bardziej odnosi się do ich stylu bycia niż wyglądu czy stanu portfela. Żartobliwie wyraża też kontrast między "fancy" rodziną (bo za taką Wanda uważa swoją) królowej Wandy a "zwykłą" rodziną Muki. Nikt nie śmieje się z wyglądu. Ja babci Danusi Muki nigdy nie nazwałabym wieśniarą a np. Sarę już tak. I tu chodzi o zachowanie 😉

Wyluzuj i daj się pośmiać 😉 

Prędzej nazwałbym zachowania Luki wiesniackimi. Jego rodzina to zwyczajni, prości ludzie, nie odgrywający żadnej roli, niepchajacy się w socjal media (poza wiadomymi wyjątkami). Luka przeczyta to co tu jest napisane i spłynie to po nim jak po kaczce, ale reszta jego rodziny może być bardziej wrażliwa na takie komentarze, a podejrzewam, że znaleźli się na instastory trochę nie z własnej woli. Ok, jego mama pcha się do tego świata, ale np ojciec był pokazany może dwa razy i pewnie nie chce w tym uczestniczyć. 

Swoją drogą nie chciałabym mieć takiego kuzynostwa, które na każdej rodzinnej imprezie robi relacje dla reszty świata. 

• Like 1

12 minut temu, Lillkaa napisał:

Przeważnie w niedziele i święta, ale chyba nie ma problemu, żeby zrobić w sobotę. Tak jak ze ślubami, przeważnie są w sobotę, ale można i w poniedziałek zrobić.

Tak masz rację, ale wydaję mi się, że robią w sobotę, bo to chrzciny Królewny i w niedzielę będą "poprawiny". u Nich nic nie może być tak, jak jest w normalnych rodzinach..niestety

Może jestem jakaś dziwna ale mnie ogólnie dziwi nagrywanie relacji i upublicznianie tego przez zwykłych (w sensie nie celebrytów, aktorów, piosenkarzy) ludzi. Po co to i dla kogo? Są razem to niech się cieszą swoim towarzystwem a telefony odłożą na trochę. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się