Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

Mają hotel z restauracją w pięknym miejscu... Dlaczego mieliby nie skorzystać z okazji, zeby właśnie tam urzadzić uroczystość?

• Thanks 1

1 minutę temu, agdzietam napisał:

Jak mała będzie szła do komunii to po zaświadczenie o chrzcie pojadą raczej rodzice... A jeśli chodzi o ślub... to wiele osób wyjeżdża z rodzinnych miejscowości np na studia i przed ślubem jadą po papiery do odpowiedniej parafii nawet na drugi koniec Polski... A co z dziećmi urodzonymi i chrzczonymi za granicą których rodzice postanawiają wrócić do kraju? Serio uważasz, ze pojechanie po papiery w dzisiejszych czasach to jakiś problem?

Papiery może nie. Ale po co tyle ludzi tam zwozic

Przed chwilą, Fiolki napisał:

No niby tak. Ale z białej trochę gości przyjechalo. To miałam na myśli że nie musieli by gnać taki kawał. Ja tam nigdy na takich fancy chrzcinach nie byłam to nie wiem jak to jest. U mnie wszyscy robią na miejscu

1 minutę temu, Kawusia_z_mleczkiem napisał:

Ej a skad Wy w sumie wiecie jacy dokladnie tam znajomi zjechali? Luka i Wandzia nic prawie nie udostępniają, macie ich wszystkich zaobserwowanych czy jak? 😁

Ja sobie zrobiłam szybką obczajkę, nie obserwuję nawet Andzi i Luki 🙂 Luka coś tam wstawiał chyba

1 minutę temu, Fiolki napisał:

Zrobiliby w Wawce albo w Białej to by takiego problemu myślę nie było. Trochę dziwne robić chrzest w zakopcu. Później dziecko będzie musiało tam jeździć po papiery jak będzie komunia czy ślub. No ale musi być fancy i najlepiej po kosztach 

Myślę, że chodzi tu głównie o koszty - tam mają salę, noclegi i jedzenie za darmo (bo "zapłacą" za to przyszli goście rezydencji). Hotel 66 w Wawce ponoć zamknięty więc nasze gwiazdy które ponoć zarabiają takie kokosy nie mogły zorganizować chrztu w jakiejś fancy rezydencji w Warszawce lub pod Warszawką. Trzeba jechać pół Polski udawać bogaczy a później dalej wciskać, ze ma się hajsu jak lodu 🤣🤣

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Papiery może nie. Ale po co tyle ludzi tam zwozic

Bo mają taką mozliwość, zeby przy okazji Chrztu rodzina/znajomi odwiedzili Zakopane... Kto nie chciał lub nie mógł nie przyjechał i tyle

6 minut temu, plotki3030 napisał:

Myślę, że chodzi tu głównie o koszty - tam mają salę, noclegi i jedzenie za darmo (bo "zapłacą" za to przyszli goście rezydencji). Hotel 66 w Wawce ponoć zamknięty więc nasze gwiazdy które ponoć zarabiają takie kokosy nie mogły zorganizować chrztu w jakiejś fancy rezydencji w Warszawce lub pod Warszawką. Trzeba jechać pół Polski udawać bogaczy a później dalej wciskać, ze ma się hajsu jak lodu 🤣🤣

Dokładnie 😆a przecież codziennie płynie taka kasa z wyświetleń i współprac, że hej. Spodziewałam się imprezy na Zamku Królewskim. A wyszło, że jednak po kosztach 😂😂😂

• Haha 2

43 minuty temu, agdzietam napisał:

Mają hotel z restauracją w pięknym miejscu... Dlaczego mieliby nie skorzystać z okazji, zeby właśnie tam urzadzić uroczystość?

Mają? Jak już, to ma matka Wandzi, pan W., i jeszcze jacyś wspólnicy. Póki co, Wanda korzysta z ich dóbr za darmoszkę ile wlezie.

Y na insta story pokazal jak pija piwko na balkonie z miedzy innymi facetem klatex wiec to calkiem pokazna grupka znajomych

1 minutę temu, Karynaaa napisał:

Mają? Jak już, to ma matka Wandzi, pan W., i jeszcze jacyś wspólnicy. Póki co, Wanda korzysta z ich dóbr za darmoszkę ile wlezie.

Chyba bardziej Muka, bo to normalne, że mama chce pomóc dziecku i mieć pewność, że będą mieć najlepszą możliwą obsługę. Pytanie, komu zależało żeby pozapraszać tylu znajomych, którzy sądząc z Instastories traktują to jako możliwość darmowej wyżerki i balowania. Chyba jasne, że on, bo ci ludzie nie dbają o to jak się Wandzia czuje.

66 w warszawie zamknięty, to trzeba gości zwieźć na drugi koniec polski, w Warszawie trzeba by opłacić sale, jedzenie, alko, noclegi, a tak, wszystko kupione w hurtowniach na fakturke, obsługa za free, nocleg na free. także tak. ciekawe czy wesele o ile oczywiście do niego dojdzie, też machną w rezydencji.

Andzia, jak Andzia ale czy jej mama nie mogła trochę Luki przystopować? 

1 minutę temu, Brak nicka napisał:

A po co tam chrześniak mamy Luki i jego ojciec?:D

to chyba syn siostry/brata Edzi. albo kuzynki? bo ta bb Danusia mówiła kiedyś o nim, ze to tez wnucze. 

66 w warszawie zamknięty, to trzeba gości zwieźć na drugi koniec polski, w Warszawie trzeba by opłacić sale, jedzenie, alko, noclegi, a tak, wszystko kupione w hurtowniach na fakturke, obsługa za free, nocleg na free. także tak. ciekawe czy wesele o ile oczywiście do niego dojdzie, też machną w rezydencji.

Przed chwilą, Brak nicka napisał:

Andzia, jak Andzia ale czy jej mama nie mogła trochę Luki przystopować? 

W jakim sensie? I o co chodzi z tym, że Wanda była zła na Edytę? Obejrzałam po raz pierwszy raz filmik o gender reveal na kanale Wandzi (nie jaram się takimi rzeczami, wiec wtedy jakoś ominęłam to) i rzuciło mi się tylko w oczy, że E. z Agą mają dobry kontakt i były obie bardzo wzruszone, jak okazało się, że będą mieć wnuczkę. Widać, że A. jest osobą na poziomie i nie wywyższa się.

4 minuty temu, wesoła_halinka napisał:

W jakim sensie? I o co chodzi z tym, że Wanda była zła na Edytę? Obejrzałam po raz pierwszy raz filmik o gender reveal na kanale Wandzi (nie jaram się takimi rzeczami, wiec wtedy jakoś ominęłam to) i rzuciło mi się tylko w oczy, że E. z Agą mają dobry kontakt i były obie bardzo wzruszone, jak okazało się, że będą mieć wnuczkę. Widać, że A. jest osobą na poziomie i nie wywyższa się.

Bo wandziaksy chciały same ogłosić światu jaka płeć dziecka. A Edzia wygadała się na story na IG

4 minuty temu, wesoła_halinka napisał:

Chodzi o to ze sprzedała na IS ze Wandziaksy będą mieli córkę i za chwile usuwała 

A co to gości wracając jeszcze to Muka zaprosił nawet rodzine z która właściwie nie ma bliższego kontaktu chyba 🤔

6 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Edytka uprzedziła wszystkich i pokazała na insta różowe konfetti. Angelika była zła, bo chciała pierwsza powiedzieć, że będą mieli córkę.

6 minut temu, Bleblebleb napisał:

A co to gości wracając jeszcze to Muka zaprosił nawet rodzine z która właściwie nie ma bliższego kontaktu chyba 🤔

To jak na większości polskich wesel 😂 a że tu się na wesele coś nie zanosi to padło na chrzest. Z drugiej strony, to wszystko to nie jest bliska rodzina? Dziadkowie, rodzeństwo matki?

I kim jest pan ze śliwowicą? 😄

Może Mukowscy postanowili zaskoczyć nas widzów i wraz z chrztem wezmą ślub?

• Confused 2

O której ten Chrzest może byc? Patrzac na story kazdy bawi sie w najlepsze, 13.30 a czesc na basenie, druga czesc wali browary 

Ten chrzest to chyba nie na 15 skoro jeszcze w basenie sobie siedza co?

Przed chwilą, Olo123 napisał:

O której ten Chrzest może byc? Patrzac na story kazdy bawi sie w najlepsze, 13.30 a czesc na basenie, druga czesc wali browary 

Biedna Wandzia chyba tylko zajmuje się tym czym powinna bo u niej cisza

Biedna Wandzia chyba tylko zajmuje się tym czym powinna bo u niej cisza

A gdzie Wy to widzicie ?

1 minutę temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

A gdzie Wy to widzicie ?

Edzia na IS wrzuciła jak na basenie sa

• Like 1

A Youri pokazuje browary. W ogóle ten cały Adrian to niby taki nieśmiały, a jakie foty ma na swoim insta, niby "sensualne" 😂  Też widać, że to taki zakochany w sobie chłopiec. Rozwaliło mnie zdjęcie z 14 maja XD Jak się wczuwa.

3 minuty temu, Fiolki napisał:

Edzia na IS wrzuciła jak na basenie sa

Ale dowaliła górną wargę :classic_ohmy: I poliki chyba też były robione. Na przedostatnim zdjęciu w tym różowym i czarnym stroju sportowym.

2 minuty temu, wesoła_halinka napisał:

A Youri pokazuje browary. W ogóle ten cały Adrian to niby taki nieśmiały, a jakie foty ma na swoim insta, niby "sensualne" 😂  Też widać, że to taki zakochany w sobie chłopiec. Rozwaliło mnie zdjęcie z 14 maja XD Jak się wczuwa.

Mnie w ogóle ten Adrian śmieszy, kolejny youtuber 😂

Edzia promuje babcię Danusię, już oznacza jej insta :classic_biggrin: I ten gościu ze Śliwowicą xD Mam wrażenie, że tam większość gości, nieważne czy nieletnia Sara, ziomki Muki czy jego pełnoletnia częśc rodziny ciągle pokazuje alkohol :classic_cool: Trochę jak na wyjeździe integracyjnym. Niektórzy się zachowują jak psy spuszczone ze smyczy.

• Like 2
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się