Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hmm jest jeszcze Msza św. o 19 to może wtedy?

Może woleli o tej godzinie, bo wtedy jest mniej ludzi, żeby wszyscy goście się zmieścili w kościele?

Edytowano przez icygirl

1 godzinę temu, agdzietam napisał:

Mają hotel z restauracją w pięknym miejscu... Dlaczego mieliby nie skorzystać z okazji, zeby właśnie tam urzadzić uroczystość?

Hotel, restauracja w Warszawie jest zamknieta

27 minut temu, icygirl napisał:

Hmm jest jeszcze Msza św. o 19 to może wtedy?

Może woleli o tej godzinie, bo wtedy jest mniej ludzi, żeby wszyscy goście się zmieścili w kościele?

O 19 męczyć 2miesięczne dziecko? Nie tyle co samym Chrztem Św., bo to kwestia 45 minut, ale późniejszym eventem. Wyjdzie na to, że Wanda pójdzie spać z Szarlottą, a cała świta będzie się bawić do rana. 🙄

Napisano (edytowany)

No ciekawe to wszystko. Jedni  siedzą i jedzą obiadek po basenie. Inni mówią że mało czasu zostało i trzeba się szykować. A rodzice chyba stroją sale?

Edytowano przez Fiolki

1 minutę temu, Karynaaa napisał:

O 19 męczyć 2miesięczne dziecko? Nie tyle co samym Chrztem Św., bo to kwestia 45 minut, ale późniejszym eventem. Wyjdzie na to, że Wanda pójdzie spać z Szarlottą, a cała świta będzie się bawić do rana. 🙄

Wcale by mnie to nie zdziwiło jakby tak było...

2 minuty temu, Karynaaa napisał:

Nie zdziwię się jak tak będzie.

No ciekawe to wszystko. Jedni  siedzą i jedzą obiadek po basenie. Inni mówią że mało czasu zostało i trzeba się szykować. A rodzice chyba stroją sale?

No ciekawe to wszystko. Jedni  siedzą i jedzą obiadek po basenie. Inni mówią że mało czasu zostało i trzeba się szykować. A W i L chyba stroją sale?

Coś mi nie chcą się posty udostępnic nie wiem o co chodzi. 

Cała wataha znajomych od Muki będzie szla dziś do Kościoła na uroczystość Chrztu św dziecka przyjaciela. Jestem jak najbardziej tolerancyjna, można być ateistą, można być innej wiary itp., ale to wszystko w moim odczuciu jest aż niesmaczne. Leje się od rana alkohol, towarzystwo szaleje w najlepsze. Tak jakby nie brali w ogóle pod uwagę głównego celu przybycia do Zakopca. Dziwię się, że pani A. patrzy na to ze spokojem. Wataha wtargnie do Kościoła podchmielona, ciekawa jestem co tam będą odwalać. W sumie, ja się nie znam, ale może ,,ja się nie znam, reszta Polski na to nie jest gotowa i tak się bawią w Warszafce (i Zakopcu)". Patrzę na to wszystko z lekkim odczuciem zażenowania.

• Like 8
  • Sad 2

Czy to oby napewno sam chrzest? Tyle osób, nawet modna zjechała na uroczystosc. Mam wrazenie ze ona upolowala Wojtka, albo zna ta rodzine od dawna. Ma polubione najstarsze zdjecie A i obserwuje cala rodzine, a nawet przyjaciol rodziny, dodatkowo wliczajac w to Edi

1 godzinę temu, wesoła_halinka napisał:

W jakim sensie? I o co chodzi z tym, że Wanda była zła na Edytę? Obejrzałam po raz pierwszy raz filmik o gender reveal na kanale Wandzi (nie jaram się takimi rzeczami, wiec wtedy jakoś ominęłam to) i rzuciło mi się tylko w oczy, że E. z Agą mają dobry kontakt i były obie bardzo wzruszone, jak okazało się, że będą mieć wnuczkę. Widać, że A. jest osobą na poziomie i nie wywyższa się.

W taki, że to chrzciny, a nie małe wesele. Po co wszyscy znajomi i przyjaciele królika, jakieś Ewki, Maryśki, chrześniaki matki Luki.

No chyba, że biorą dziś ślub.

2 minuty temu, Karynaaa napisał:

Cała wataha znajomych od Muki będzie szla dziś do Kościoła na uroczystość Chrztu św dziecka przyjaciela. Jestem jak najbardziej tolerancyjna, można być ateistą, można być innej wiary itp., ale to wszystko w moim odczuciu jest aż niesmaczne. Leje się od rana alkohol, towarzystwo szaleje w najlepsze. Tak jakby nie brali w ogóle pod uwagę głównego celu przybycia do Zakopca. Dziwię się, że pani A. patrzy na to ze spokojem. Wataha wtargnie do Kościoła podchmielona, ciekawa jestem co tam będą odwalać. W sumie, ja się nie znam, ale może ,,ja się nie znam, reszta Polski na to nie jest gotowa i tak się bawią w Warszafce (i Zakopcu)". Patrzę na to wszystko z lekkim odczuciem zażenowania.

Luka mówił chyba, w tym filmiku co się tłumaczył, że chodzi do kościoła raz na 3 miesiące. Po za tym w każdym europejskim domu królewskim jest chrzest, a imię po księżniczce brytyjskiej tym bardziej zobowiązuje 😉

My się po prostu nie znamy. Nie wiemy jak się warszawka bawi. Gdyby było coś więcej to A by siedziała u fryzjera i kosmetyczki a nie sale stroiła. 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Brak nicka napisał:

W taki, że to chrzciny, a nie małe wesele. Po co wszyscy znajomi i przyjaciele królika, jakieś Ewki, Maryśki, chrześniaki matki Luki.

No chyba, że biorą dziś ślub.

Bo jak napiszą o chcrzcie na Pudlu to musi wyglądać na bogato, jak na rodzinę królewską przystało

Edytowano przez icygirl
Dopisanie zdania
  • Haha 1

Ta modna mama to próbuje udawać światowa celebrytkę ale każdy pamięta jej wakacje w Chorwacji z mężem i dziećmi oraz ciuchy z new yorkera. Nie żebym coś miała do nich bo sama zachodzę czasami zobaczyć co maja ale wiecie o co mi chodzi 

• Like 1

Ja nie chodzę do kościoła ale gdzie w tym wszystkim jest istota tej uroczystości?

25 minut temu, Karynaaa napisał:

A ja bym się nie zdziwiła, przecież praktycznie od urodzenia to dziecko jest ciągane po knajpach, nawet chyba wczoraj byli gdzieś na kolacji, gdzie rżnęła góralska kapela.

2 minuty temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

A ja bym się nie zdziwiła, przecież praktycznie od urodzenia to dziecko jest ciągane po knajpach, nawet chyba wczoraj byli gdzieś na kolacji, gdzie rżnęła góralska kapela.

Nie było tam widać Andzi. Ja kiedyś byłam na chrzcie który odbył się też o 19. Później maluch spał w lóżeczku a rodzice mieli ze sobą nianie elektroniczną.

Ja chyba padnę jak usłyszę księdza wymieniającego imiona Charlotte Elizabeth 😂

• Haha 1

Nie wydaje mi sie,ze na 19. Modna stwierdzila,ze malo czasu zostalo i zaczyna sie szykowac. Moze inny kosciol

10 minut temu, Olo123 napisał:

Czy to oby napewno sam chrzest? Tyle osób, nawet modna zjechała na uroczystosc. Mam wrazenie ze ona upolowala Wojtka, albo zna ta rodzine od dawna. Ma polubione najstarsze zdjecie A i obserwuje cala rodzine, a nawet przyjaciol rodziny, dodatkowo wliczajac w to Edi

Tyle, że oni raczej jej nie obserwują z tego, co widziałam 😂

1 minutę temu, Nina98 napisał:

Nie było tam widać Andzi. Ja kiedyś byłam na chrzcie który odbył się też o 19. Później maluch spał w lóżeczku a rodzice mieli ze sobą nianie elektroniczną.

Była, trzymała małą na rękach, a Muka powiedział, że najlepiej u mamy, z tym, że mogło to być przedwczoraj, nie pamiętam 🤔

1 minutę temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Była, trzymała małą na rękach, a Muka powiedział, że najlepiej u mamy, z tym, że mogło to być przedwczoraj, nie pamiętam 🤔

Już wiem o którą sytuacje chodzi. To było przedwczoraj 🙂

• Like 1

5 minut temu, Olo123 napisał:

Nie wydaje mi sie,ze na 19. Modna stwierdzila,ze malo czasu zostalo i zaczyna sie szykowac. Moze inny kosciol

Może potrzebuje więcej czasu żeby się umalować itd. bo reszta to w lesie przeciez

6 minut temu, Fiolki napisał:

Może potrzebuje więcej czasu żeby się umalować itd. bo reszta to w lesie przeciez

Co u Muki?

Wojtek i Modna przywieźli psa Lilu

Napisano (edytowany)

Biba trwa w najlepsze

8 minut temu, Nina98 napisał:

Co u Muki?

Edytowano przez icygirl
Napisanie zdania

Rzeczywiście to może być inny Kościół i inna godzina... Szkoda, bo chciałam obejrzeć kawałek z transmisji online.

Chociaż Wanda z Żancią dopiero słoiczki ogarniają dla gości, a jest po 15stej.

Napisano (edytowany)
49 minut temu, Karynaaa napisał:

Naprawdę myślisz, że dygną piechotką ?, ja obstawiam bryczki i "wystrojone" konie :classic_biggrin:

Niech wszyscy widzą, jak się bawi Warszawka

Edytowano przez bezbrzeżnysmutek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się