Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

29 minut temu, Brzoskwinia12 napisał:

Szkoda mi się jej zrobiło, nie chciałabym takich oświadczyn. Miałabym uczucie ze są takie wyproszone i na sile, jeszcze zero jakiejś inwencji, dreszczyku emocji tylko na uroczystości rodzinnej, mimo jego szumnych zapowiedzi ze on już dwa czy rok temu miał wielki plan jak się oświadczyć itd itp. Nie przepadam za nią ale autentycznie, zasługiwała na coś lepszego moim zdaniem 

Dokładnie. A jeszcze wcale się nie musiał wykosztować, bo skoro płacili po połowie za chrzest to i tak musiałby za to zapłacić. A jakaś egzotyczna podróż i zorganizowanie pięknych zaręczyn to byłby kolejny koszt. A teraz jadą na Cypr, co żadną luksusową lokalizacją nie jest. Zresztą gdyby był prawdziwym mężczyzną to pokryłby cały koszt, tym bardziej wiedząc, jakie ma plany co do tego dnia. I wiedział, że sprowadzi imprezowiczów z Warszawki i większość rodziny była z jego strony. Moim zdaniem nieelegancko się zachował.

A jego tłumaczenie, że on w sumie nie wie czemu tak i że jemu to nie przeszkadzało (szkoda, że nie widział, jak Wandzi jest z tym źle 🤦‍♀️). A teraz nagle mu przeszkadza, bo załatwiali dużo spraw związanych z małą i ludzie zakładali z góry, że jest mężem albo nie wiedział jak ją tytułować.

Mega żenujące. Przypomina mi to trochę wesele, o którym wspominałam, na którym koleś oświadczył się lasce, która też miała ciśnienie i nie mogła się go doprosić długo o te zaręczyny 😂 Tutaj przynajmniej Muczos miał jakiś wkład finansowy w stworzenie pięknej atmosfery itd., ale te teksty, że teraz chce przy rodzinie. Chciał po prostu zaoszczędzić. I niech się ciążą Wandzi nie zasłania, że bardziej egzotyczne kierunki przez to odpadły, bo przecież planowali to dziecko, to niech nie struga głupka, bo mógł to wcześniej zaplanować i dopiero później oddać plem.niczka, czy jak to było 🤦‍♀️. I większość kobiet wolałaby jednak zaręczyny przed zajściem w ciążę, nawet jeśli z jakichś względów im się spieszy mieć dziecko.

• Like 2

Ciekawe jakie to uczucie przyjac oświadczyny jak juz wczesniej wszyscy wiedzieli, ze to sie wydarzy😂

• Haha 3
  • Sad 1

4 godziny temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Naprawdę myślisz, że dygną piechotką ?, ja obstawiam bryczki i "wystrojone" konie :classic_biggrin:

Niech wszyscy widzą, jak się bawi Warszawka

Oh jak bardzo trafilas 😂😂😂

• Like 1

8 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Dokładnie. A jeszcze wcale się nie musiał wykosztować, bo skoro płacili po połowie za chrzest to i tak musiałby za to zapłacić. A jakaś egzotyczna podróż i zorganizowanie pięknych zaręczyn to byłby kolejny koszt. A teraz jadą na Cypr, co żadną luksusową lokalizacją nie jest. Zresztą gdyby był prawdziwym mężczyzną to pokryłby cały koszt, tym bardziej wiedząc, jakie ma plany co do tego dnia. I wiedział, że sprowadzi imprezowiczów z Warszawki i większość rodziny była z jego strony. Moim zdaniem nieelegancko się zachował.

A jego tłumaczenie, że on w sumie nie wie czemu tak i że jemu to nie przeszkadzało (szkoda, że nie widział, jak Wandzi jest z tym źle 🤦‍♀️). A teraz nagle mu przeszkadza, bo załatwiali dużo spraw związanych z małą i ludzie zakładali z góry, że jest mężem albo nie wiedział jak ją tytułować.

Mega żenujące. Przypomina mi to trochę wesele, o którym wspominałam, na którym koleś oświadczył się lasce, która też miała ciśnienie i nie mogła się go doprosić długo o te zaręczyny 😂 Tutaj przynajmniej Muczos miał jakiś wkład finansowy w stworzenie pięknej atmosfery itd., ale te teksty, że teraz chce przy rodzinie. Chciał po prostu zaoszczędzić. I niech się ciążą Wandzi nie zasłania, że bardziej egzotyczne kierunki przez to odpadły, bo przecież planowali to dziecko, to niech nie struga głupka, bo mógł to wcześniej zaplanować i dopiero później oddać plem.niczka, czy jak to było 🤦‍♀️. I większość kobiet wolałaby jednak zaręczyny przed zajściem w ciążę, nawet jeśli z jakichś względów im się spieszy mieć dziecko.

No naprawdę, plus mówi że egzotyczne kierunki odpadały a w tym roku jeszcze jak już była w dość zaawansowanej ciąży przecież byli w Omanie. Tych jego wymówek aż przykro się słucha.

Mi sie wydaje, że nie ma tu sie czego bardziej czepiać- chcial to zrobic w pamiętnej chwili dla nich i wykorzystał okazje ale mega krępujące moim zdaniem, że znalazla sie tam panna z V 🤮 wspolczuje Aga...

1 minutę temu, behappy napisał:

Mi sie wydaje, że nie ma tu sie czego bardziej czepiać- chcial to zrobic w pamiętnej chwili dla nich i wykorzystał okazje ale mega krępujące moim zdaniem, że znalazla sie tam panna z V 🤮 wspolczuje Aga...

No cóż, hotel jest Wojtka, Aga jest tam prokurentem, to sobie przyjechał z nową laską na chrzciny wnuczki Agi. Zresztą nie wiadomo czy Aga nie przyjechała ze swoim facetem.

mają już grubo 😂 Muka wznosi toasty i tańcuje z andzią, adrianem i jurim 🤣 Aga z nowym facetem siedzą z Edzią, Wojtek z Niemodną przy drugim stole, przy ojcu Luki. Edzia w białej asymetrycznej obcisłej ...ence.

Co to za gościu w białej koszuli doczepił się do tańczących Wandzi i Muczosa na instastory niemodnej? Trochę jak stypa, ciekawe gdzie wywiało resztę towarzystwa.

3 minuty temu, Belle napisał:

No cóż, hotel jest Wojtka, Aga jest tam prokurentem, to sobie przyjechał z nową laską na chrzciny wnuczki Agi. Zresztą nie wiadomo czy Aga nie przyjechała ze swoim facetem.

no właśnie, Aga tez  jest z nowym facetem, siedzą z Edytą 

3 minuty temu, Olamka napisał:

mają już grubo 😂 Muka wznosi toasty i tańcuje z andzią, adrianem i jurim 🤣 Aga z nowym facetem siedzą z Edzią, Wojtek z Niemodną przy drugim stole, przy ojcu Luki. Edzia w białej asymetrycznej obcisłej ...ence.

na czyim story? bo już chyba wszystkie obejrzałam 😂 i tego nie widzę

4 minuty temu, wesoła_halinka napisał:

Co to za gościu w białej koszuli doczepił się do tańczących Wandzi i Muczosa na instastory niemodnej? Trochę jak stypa, ciekawe gdzie wywiało resztę towarzystwa.

To pewnie youri ich obłapia 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, wesoła_halinka napisał:

na czyim story? bo już chyba wszystkie obejrzałam 😂 i tego nie widzę

Na story Modnej Mamy

Edytowano przez Belle

Napisano (edytowany)
27 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Cytat

No, bo mu było super, z dziewczyną już ponad 5 lat, wspólne dziecko, ale jakby chciał, ta naprzykład mógłby zacząć nowe życie z jakąś fit laską jakie są w jego typie, w końcu on nic nie deklarował. Co do powodów dlaczego wg niego tak się ociągał to skomentuję to tak: "zawsze znajdzie przyczynę kto zdobyczy pragnie"

Edytowano przez icygirl
Dopisanie zdania

Teraz się przyjrzałam i widzę. Edzia pewnie wiedziała co się święci, ale musiała ubrać się na biało żeby przyćmić Wandzię 😂 A gdzie wy widzicie nowego boyfrienda A.? Ja chyba ślepa jestem i jej też nie widzę na tym stories niemodnej

Tylko chyba pani A jest z nich wszystkich najbardziej ogarnieta i nie wrzuca nic z chrztu

2 minuty temu, Niezapiminajka napisał:

W. Nawet wrzucił sobie MMV na story 🤦‍♀️😂

Ciekawe kiedy W zamieni ja na inny model?

Eeee lipa trochę z tymi zaręczynami. Na bank wiedziała o tym i zaplanowali to, stąd to jej nagłe "mój przyszły narzeczony" w ostatnim vlogu. No ale wybłagała. 

9 minut temu, Olamka napisał:

no właśnie, Aga tez  jest z nowym facetem, siedzą z Edytą 

Skoro wszyscy są z nowymi partnerami, to ja nie widzę problemu. Poza tym korzystają z hotelu Wojtka i chcą, żeby dziadkował małej, więc to naturalne, że zaprosili go z obecną partnerką. Wygląda na to, że Aga i W rozstali się kulturalnie i bez spiny. 

• Thanks 1

1 minutę temu, plotki3030 napisał:

Eeee lipa trochę z tymi zaręczynami. Na bank wiedziała o tym i zaplanowali to, stąd to jej nagłe "mój przyszły narzeczony" w ostatnim vlogu. No ale wybłagała. 

Lipa straszna. Tym bardziej, ze Lukuś zawsze powtarzał, ze to będzie jakiś wyjątkowy moment. Ze coś specjalnego wymyśli- a tu d/upa i kamieni ku/pa

• Like 2

A Muczos też dobry - zapowiadał ze dwa lata temu, że musi być extra coś wyjątkowego a tu proszę, na krzywy r..yj w rezydencji teściów na imprezie córki, gdzie pewnie nie dołożył ani złotóweczki. 

• Like 2

2 minuty temu, Belle napisał:

Skoro wszyscy są z nowymi partnerami, to ja nie widzę problemu. Poza tym korzystają z hotelu Wojtka i chcą, żeby dziadkował małej, więc to naturalne, że zaprosili go z obecną partnerką. Wygląda na to, że Aga i W rozstali się kulturalnie i bez spiny. 

Ciekawe, czy Modna czuje się tam jak na „swoich” włościach?

Najtańszy pierścionek od Tiffany z PRAWDZIWYM diamentem 1-1,5 karta zaczyna się od 30.000€ wiec raczej na pewno nie jest tk taki pierścionek 

albo tiffany z cyrkonia albo jubiler i diament 

1 minutę temu, Lucyna50 napisał:

Najtańszy pierścionek od Tiffany z PRAWDZIWYM diamentem 1-1,5 karta zaczyna się od 30.000€ wiec raczej na pewno nie jest tk taki pierścionek 

albo tiffany z cyrkonia albo jubiler i diament 

Pierścionek Tiffany ma Marina. No ale Wojtuś jest piłkarzem. A jak powiedziała Wandzia Muczosowi, że jakby był piłkarzem, to miałaby z nim wspólne konto. A tak jest biedny, to mają osobne. 😀

Pierścionek mało wyraźnie widać na zdjęciu, ale mam nadzieję, że Wandzia jest usatysfakcjonowana. Obstawiam max 10 koła, bo w końcu po coś tę kasę wypłacił, a Wandzia głupia nie jest, więc nazywała go już "przyszłym narzeczonym".

5 minut temu, plotki3030 napisał:

A Muczos też dobry - zapowiadał ze dwa lata temu, że musi być extra coś wyjątkowego a tu proszę, na krzywy r..yj w rezydencji teściów na imprezie córki, gdzie pewnie nie dołożył ani złotóweczki. 

Mówili, że płacili po połowie, choć od Wandzi mało było osób. A jej koleżanki, to głównie koleżanki Muczosa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się