Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

6 minut temu, anna.by napisał:

A ja jestem ich sąsiadką i uwierzcie że między nimi potrafią być niezle dymy 🙂

Może jakieś smaczki zatem co tam wiesz ciekawego 😄 moze u kazdego takie dymy są 😄 

11 minut temu, anna.by napisał:

Oo opowiedz coś więcej proszę 🤭😁

• Like 1

W ogóle czy ktoś zwrócił uwagę na kciuk Wandy na zdj z pierścieniem? Nie dość że jak zwykle go dziwnie ukrywa ,to jeszcze ten paznokieć z boku wygląda jakby miał się zaraz oderwać wg mnie. Te paznokcie moim zdaniem ma często słabo zrobione.

ale ta Dżesa - specjalnie tak napisałam - kłamie. Najpierw mówiła, że mieszkanie ma na rok w zamian na urządzenie, umeblowanie go. Teraz mówi, że na 3 pierwsze miesiące miała na opłaty od rodziców. Ogólnie wydaje mi się, że to jej mieszkanie, tylko z jakiś powodów nie chce się przyznać. ale ok., też bym  publicznie się nie przyznała. Bardzo podbija do Andzi, nawet w tytule, zazdrość???? 

Zaręczyny nie był zaskoczeniem dla A. wiedziała, sama też wyreżyserowała sporo, bo wiadomo, tak to jest. Cieszy mnie to, że jest szczęśliwa, na serio!  Trochę przesadziła na ig w słodzeniu swojej koleżanki Lu że zawsze miała wsparcie 🙂  wiecie o co chodzi, że ma płaski tyłek itd, ale pomińmy to. 

Co do Pani A. spodziewałam się większego ogarnięcia, a nie wrzucania na swoje is filmiku, na którym jej córka przerywa ciszę wyborczą. No nie! 

MMV daje czadu, chyba poczuła się zbyt pewnie i myślę, że na chwilę ten związek się zakończy. Pan W potrzebował cichej, skromnej kobiety, a  ta się lansusje gdzie popadnie. Ten jej komentarz na pytanie kim dla niej jest Pan W  - kochankiem - był okropny. Ma dzieci i nie myśli o nich? Kom usunęła, ale ludzie wiedzą, widzieli. 

A Ewa zapowiadała na niedzielę film, gdzie pokaże outfit na pierwszy chrzest, gdzie była chrzestną,  a druga część to pokazanie prezentu dla Charlotki i ...enka na tę okazję. Pewnie A ją przyblokowała, bo ta by pokazała część uroczystości, cwana jest - myślała, że uda się jej wrzucić coś do sieci. A tu doopka 🙂 Nie ma wyświetleń i subów 🙂  

• Haha 2

Ja tez mam na lewej rece zareczynowy a na

prawej obraczke.

serio nagral film z cena pierscionka? Zenada roku..

• Like 1

1 godzinę temu, Olgaxxx4 napisał:

Ja tez mam na lewej rece zareczynowy a na

prawej obraczke.

serio nagral film z cena pierscionka? Zenada roku..

To u niego normalne. Bardzo często gdy kupi coś drogiego Andzi, to potem chwali się ceną w tytule vloga. 😂

• Like 1
  • Haha 1

6 godzin temu, Ggość napisał:

Oo opowiedz coś więcej proszę 🤭😁

O ile to nie jest fake to również poproszę o więcej! :classic_blush:🤭

6 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

ale ta Dżesa - specjalnie tak napisałam - kłamie. Najpierw mówiła, że mieszkanie ma na rok w zamian na urządzenie, umeblowanie go. Teraz mówi, że na 3 pierwsze miesiące miała na opłaty od rodziców. Ogólnie wydaje mi się, że to jej mieszkanie, tylko z jakiś powodów nie chce się przyznać. ale ok., też bym  publicznie się nie przyznała. Bardzo podbija do Andzi, nawet w tytule, zazdrość???? 

Zaręczyny nie był zaskoczeniem dla A. wiedziała, sama też wyreżyserowała sporo, bo wiadomo, tak to jest. Cieszy mnie to, że jest szczęśliwa, na serio!  Trochę przesadziła na ig w słodzeniu swojej koleżanki Lu że zawsze miała wsparcie 🙂  wiecie o co chodzi, że ma płaski tyłek itd, ale pomińmy to. 

Mówiła ze jak kupi meble to odciąga to od sumy czynszu a nie ze ma na rok za umblowaje. Kto do mieszkanie 50m kupi meble za nie wiem 40-50tys?

też myśle ze wiedziała ale widać ze jest szczęśliwa i super 

Nie wiecie na co Luka traci kasę? Na mandaty 😂 mówili że brakuje mu jednego punkta żeby zabrali mu prawko ...

7 godzin temu, anna.by napisał:

Ooo 🙂 opowiedz coś więcej o nich. Czekałam aż pojawi się tu ktoś z ich otoczenia 🙂

Wanda tak cisnęła na te zaręczyny, że w końcu wycisnęła. Ja osobiście na miejscu Wandzi miałabym z tyłu głowy świadomość, że to nie była szczera i w pełni samodzielna decyzja mojego faceta, a wymuszona. Oczywiście wszystko było wyreżyserowane na tym evencie, Wanda o wszystkim wiedziała na 100%.

Teraz na stories i Juciubie będzie słodko-pierdząco. Wanda będzie co chwile mówić o TYCH zaręczynach i TYM pierścionku i jak jest szczęśliwa i nie spodziewała się. Zacznie się szał planowania ślubu (podejrzewam, że po to jechali za Warszawę, aby obejrzeć jakąś konkretną salę). 

PS. Mam wrażenie, że Wanda też liczy na zmianę w zachowaniu Muki po ślubie, tak jak myślała, że się zmieni po narodzinach córki. To jest utopia. On prędko nie dojrzeje w pełni do takich ról, na razie szaleje i ,,bawi się w życie". Wanda będzie w swoim żywiole podczas planowania zaproszeń w delikatne srebrne kropeczki, doboru kwiatów do dekoracji, ozdób i pierdółek. Do dyspozycji będzie miała pewnie spory budzet+ masę firm sponsorowanych, także zaplanuje event roku.

Podejrzewam, że Muka węszy też nowe współprace i przypływ talarów przy procesie planowania ślubu.

O rany boskie, caly weekend bylam offline i tyle mnie ominelo! Zasiadam do youtuba. 

9 godzin temu, Kawowy Kawowiec napisał:

A Ewa zapowiadała na niedzielę film, gdzie pokaże outfit na pierwszy chrzest, gdzie była chrzestną,  a druga część to pokazanie prezentu dla Charlotki i ...enka na tę okazję. Pewnie A ją przyblokowała, bo ta by pokazała część uroczystości, cwana jest - myślała, że uda się jej wrzucić coś do sieci. A tu doopka 🙂 Nie ma wyświetleń i subów 🙂  

Ciekawa jestem, czy po ich urlopie na Cyprze wyjdzie jakaś spina, tak jak było z Jessą... Swoją drogą Jessie chyba brakuje wyświetleń, że musi się ogrzać w blasku sławy Wandzi po takim czasie i umieszczać jej ksywę jako clickbait.

Nie rozumiem czemu Wandzia chce jechać z osobą, która ma jej kompleks i ciągle podkreśla w filmikach ile to nie ma koleżanek, jaka to nie jest wykształcona, rozsądna w kwestiach finansowych (przeprowadzka do tańszego mieszkania, ale na wakacje już ich stać, bo ludzie będą oglądać ich filmy z powodu Wandzi).

10 godzin temu, Ggość napisał:

W ogóle czy ktoś zwrócił uwagę na kciuk Wandy na zdj z pierścieniem? Nie dość że jak zwykle go dziwnie ukrywa ,to jeszcze ten paznokieć z boku wygląda jakby miał się zaraz oderwać wg mnie. Te paznokcie moim zdaniem ma często słabo zrobione.

Ona ma brachydaktylie dlatego chowa ten kciuk bo się go wstydzi, to nie wina zrobionych paznokci, Boogiesilver tez ma takie kciuki ale ich nie ukrywa tylko sie z nimi pogodziła, z większych gwiazd Megan Fox choruje na to samo.

ale jaja jak już piszecie o jess widziałam ja dzisiaj. Odwoziłam młodsza siostrę na obóz tenisowy i kto podjeżdża? Jess z cala rodzinka nowy aston Martin wszyscy ubrani w najdroższe ciuchy widać ze jest tam sporo kasy jak się jezdzi autem za tyle talarów. Jej siostra pojechała tez na ten obóz może będą jakieś ploteczki 

15 minut temu, Maileg napisał:

Ona ma brachydaktylie dlatego chowa ten kciuk bo się go wstydzi, to nie wina zrobionych paznokci, Boogiesilver tez ma takie kciuki ale ich nie ukrywa tylko sie z nimi pogodziła, z większych gwiazd Megan Fox choruje na to samo.

Przede wszystkim to nie jest choroba tylko wada wrodzona. Moja babcia miała takie same kciuki... żyje się z tym normalnie i najczęściej w niczym to nie przeszkadza, oczywiście można to poprawić u chirurga plastycznego, ale jeśli nie wpływa na funkcjonalnośc ręki to raczej nie ma sensu

4 minuty temu, agdzietam napisał:

Przede wszystkim to nie jest choroba tylko wada wrodzona. Moja babcia miała takie same kciuki... żyje się z tym normalnie i najczęściej w niczym to nie przeszkadza, oczywiście można to poprawić u chirurga plastycznego, ale jeśli nie wpływa na funkcjonalnośc ręki to raczej nie ma sensu

Dzieki, ze mnie poprawiłaś:)  

No Andzia sie ich wstydzi, kiedys mowila, ze ich nie lubi dlatego nie pokazuje.

36 minut temu, Maileg napisał:

Ja wiem ze ona ma tą przypadłość, ale mam na myśli sam paznokieć, wygląda jakby tips miał się odkleić od prawdziwego paznokcia. Ale może to tak wyszło na zdjęciu. 

W końcu Modna ma cały basen dla siebie 😂 chyba towarzystwo się rozjechało....

• Haha 2

43 minuty temu, cecece13 napisał:

W końcu Modna ma cały basen dla siebie 😂 chyba towarzystwo się rozjechało....

Towarzystwo poprostu spało. Już są na basenie. Także impreza jeszcze się nie skończyła. Jak myślicie ile oni tam jeszcze będą siedzieć?

13 godzin temu, Pimpczon napisał:

Kobity czy koło Agnieszki nie stoi były mąż Liszowskiej?? Ola Serneke???

Wygooglowałam i na zdjęciu bez okularów rzeczywiście wygląda jak facet, który był z Agą 😮 Ciekawe...

• Haha 1

20 minut temu, Fiolki napisał:

Towarzystwo poprostu spało. Już są na basenie. Także impreza jeszcze się nie skończyła. Jak myślicie ile oni tam jeszcze będą siedzieć?

Myślę, że albo dziś albo jutro wrócą do Warszawki. W środę matka chrzestna odlatuje do Włoch.

2 godziny temu, niezidentyfikovvana napisał:

Wygooglowałam i na zdjęciu bez okularów rzeczywiście wygląda jak facet, który był z Agą 😮 Ciekawe...

To nie on

• Like 1

A Muka znowu wybył w plener z watahą i bawi się w najlepsze bez Wandy. Zdjęcie, które wstawił też bez niej i stoi zadowolony koło tej przeuroczej siatkareczki z umięśnionym tyłkiem 😊

• Confused 1

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Karynaaa napisał:

A Muka znowu wybył w plener z watahą i bawi się w najlepsze bez Wandy. Zdjęcie, które wstawił też bez niej i stoi zadowolony koło tej przeuroczej siatkareczki z umięśnionym tyłkiem 😊

Też jak zobaczyłam to zdjęcie to pomyślałam, że coś jest nie halo. Imo w dobrym guście byłoby jakby wstawił zdjęcie z Andzią i małą, bo jednak uroczystość to były chrzciny ich córki, a on jakby w ogóle o tym nie pamięta i wstawia foty ze znajomymi i bez swojej partnerki, jakby w ogóle nie była ważna w tym dniu. 

Edytowano przez Brzoskwinia12
  • Like 3

Pomyślcie, że Żaneta ma 32 lata a Ewa 28. Tylko 4 lata różnicy. 

27 minut temu, Mel B napisał:

Pomyślcie, że Żaneta ma 32 lata a Ewa 28. Tylko 4 lata różnicy. 

Żaneta wydaje się być bardzo sympatyczna.

• Like 1

45 minut temu, Brzoskwinia12 napisał:

Też jak zobaczyłam to zdjęcie to pomyślałam, że coś jest nie halo. Imo w dobrym guście byłoby jakby wstawił zdjęcie z Andzią i małą, bo jednak uroczystość to były chrzciny ich córki, a on jakby w ogóle o tym nie pamięta i wstawia foty ze znajomymi i bez swojej partnerki, jakby w ogóle nie była ważna w tym dniu. 

Wgle ani jednego zdj że chrzcin z szarlotka nie było. Ale cała masa relacji z picia z pływania w basenie, zdjęcia z zaręczyn to już tak. Trochę to takie dziwne...

• Like 2
  • Thanks 1

Wczoraj przed wyborami Pani A rozdawała wszystkim maseczki - to jakie w końcu ma założenia? Bo na ig zupełnie pisze co innego na ten temat. (ostatnie zdjęcie to z L.) 

20 minut temu, Fiolki napisał:

Wgle ani jednego zdj że chrzcin z szarlotka nie było. Ale cała masa relacji z picia z pływania w basenie, zdjęcia z zaręczyn to już tak. Trochę to takie dziwne...

tak jakby chrzciny były na ostatnim miejscu. Czy E miała jakieś zdjęcie z A? Bo nie kojarzę. 

1 godzinę temu, Karynaaa napisał:

o tym samym pomyślałam 🙂 A miło pewnie... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się