Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vladiv

Szarlotka z rodzicami

Polecane posty

1 godzinę temu, cecece13 napisał:

O matko, ale Photoshop wjechał u Edytki na insta 😂 twarz zupełnie inna niż to, co widzimy na stories 🤭

Ona tak ubrana do pracy chodzi? Bo widzę, że to salon fryzjerski

• Haha 1
  • Confused 1

1 godzinę temu, Audreyxoxo napisał:

Mi też się podobały 🙂 nie były one z pompą tak jak zapowiadał od kilku lat luka, ale po samym wzruszeniu Wandzi wiadomo, że wybrał dobry czas. Może nie moment, bo przyćmiło to Szarlotkę i chrzest, ale myślę że to już był taki czas, że dalsze odwlekanie tego byłoby na prawdę już grubą przesadą. Zwłaszcza że spóźnił się z nimi o kilka dobrych miesięcy.

jedyne co mi się w tym wszystkim nie podoba to jednak zakłamanie. Andzia jeszcze będąc w ciąży mówiła, że wszystko robią na odwrót, Muka chciał się już dawno oświadczyć ale ona nie chciała i on to "uszanował". A wydaje mi się że prawda była zupełnie inna i ona go wtedy usprawiedliwiała tylko, a od samego początku tego chciała i gdyby klęknął nawet po miesiącu związku to od razu by się zgodziła. Takie trochę granie pod publikę że nie byli zaręczeni bo tak chcieli, żeby nie psuć idealnego związku w internecie.

Jednak mimo wszystko super, że w końcu się to stało, Muka jaki jest każdy widzi, ale ona też ma swój rozum, żyje z nim już tyle lat że myślę że nie powinniśmy jej żałować - to jest jej decyzja, w sumie najważniejsze żeby byli szczęśliwi ze sobą, a to już najlepiej zweryfikuje czas 🙂

I mnie się podobały, choć ja to jestem na takim etapie już, że w razie czego też bym powiedziała "w końcu" więc mnie chyba każdy taki film by wzruszył 😂 Może nie z nie wiadomo jaką pompą, ale wg mnie fajnie, że z bliskimi, Andzia jest jaka jest, ale na pewno jest rodzinna więc miło, że wszyscy byli na miejscu. 

Jedynie nie podobało mi się to latanie z pierścionkiem po pokojach, może dlatego, że jestem uprzedzona do Ewy i siatkarki, uważam, że nie lubią Andzi (choć reakcje miały ok, więc sama już nie wiem) i trochę nie podobało mi się, że to one coś gadają jak powinien się oświadczać 😝

• Like 1

5 minut temu, ejno napisał:

I mnie się podobały, choć ja to jestem na takim etapie już, że w razie czego też bym powiedziała "w końcu" więc mnie chyba każdy taki film by wzruszył 😂 Może nie z nie wiadomo jaką pompą, ale wg mnie fajnie, że z bliskimi, Andzia jest jaka jest, ale na pewno jest rodzinna więc miło, że wszyscy byli na miejscu. 

Jedynie nie podobało mi się to latanie z pierścionkiem po pokojach, może dlatego, że jestem uprzedzona do Ewy i siatkarki, uważam, że nie lubią Andzi (choć reakcje miały ok, więc sama już nie wiem) i trochę nie podobało mi się, że to one coś gadają jak powinien się oświadczać 😝

A ja miałam wrażenie że siatkarka nie była zadowolona. Tak jakby była zazdrosna trochę nie wiem jakoś tak dziwnie mi się na to patrzyło jak L poszedł do niej pokazać ten pierścionek. 

• Like 1

Napisano (edytowany)

hehe dziwne ze nikt z was detektywow nie trafil na takie tresci o W: obecny przy zabojstwie najwiekszego gangstera lat 90 
Druga sprawa dziesiatki artykolow na forum bankier pl i innych o tym,ze spolka optima ktora jest wlasicicelem rezydencji nie wyplaca ludziom kasy za zakupy udzialow czy cos takiego i pisza ze sprawa w prokuaturze,cos tam inwstorzy dostali jakies pisma o problemach z wyplatami obiecanych zarobkow na tej inwestycji .... takze to nie jest takie piekne z tego co mozna poczytac w internecie i moim zdaniem tak jedziecie po Wandzi ale ona sama zarabia na siebie od dawna,gdyby jej rodzice byli takimi milarderami jak to opisujecie to juz by miala kupiony ten apartament za te 1,5-2,5 mln.

Edytowano przez aroaroaro

7 minut temu, aroaroaro napisał:

hehe dziwne ze nikt z was detektywow nie trafil na takie tresci o W: obecny przy zabojstwie najwiekszego gangstera lat 90 
Druga sprawa dziesiatki artykolow na forum bankier pl i innych o tym,ze spolka optima ktora jest wlasicicelem rezydencji nie wyplaca ludziom kasy za zakupy udzialow czy cos takiego i pisza ze sprawa w prokuaturze,cos tam inwstorzy dostali jakies pisma o problemach z wyplatami obiecanych zarobkow na tej inwestycji .... takze to nie jest takie piekne z tego co mozna poczytac w internecie i moim zdaniem tak jedziecie po Wandzi ale ona sama zarabia na siebie od dawna,gdyby jej rodzice byli takimi milarderami jak to opisujecie to juz by miala kupiony ten apartament za te 1,5-2,5 mln.

jakiś pozew zbiorowy idzie? opinie na g o w o r k . p l wpiszcie nazwę firmy na literę O  plus opinie   

1 godzinę temu, ejno napisał:

Taaak, w ogóle z tym pierścionkiem uważam że przeginać zaczął. Nie rozumiem czemu latał po wszystkich i pokazywał, mógł to rozegrać tak, że tylko yuri o tym wie i reszta na prawdę byłaby zaskoczona, a tak to część osób wiedziała (i w sumie nie wiem po co tak to rozgadywal Ewie, siatkarce, Sarze, Adrianowi, ojcu i majelowi, mógł to zachować dla siebie i wtedy reakcje byłyby jeszcze fajniejsze moim zdaniem). A to zakładanie pierścionka youriemu, Adrianowi i takie przerzucanie tym pierścionkiem między wszystkimi (zupełnie jak dzieckiem) było słabe. Wypalcowkowany przez każdego, pozakladany przez innych i wymierzony, w ogóle tak się z tym pierścionkiem obchodził jakby bez szacunku, takie odniosłam wrażenie. Jeszcze to klękanie przed Sara i Ewą... Już mniejsza jak to wyglądało, ale to pajacowanie i te próby ogólnie były słabe i ja jakbym to zobaczyła na filmie później z moim pierścionkiem który jest taki wyjątkowy i przede wszystkim DLA MNIE, to czułabym takie zażenowanie trochę i rozczarowanie że niby taki ważny gest, a zakładał go prawie każdemu kogo napotkał ze swoich znajomych. Mógł trochę bardziej z szacunkiem, pokazać w pudełku, a nie tak z rąk do rąk. No ale w sumie to jest Muka. On zawsze nawet jak się stara, to musi z czymś głupim wyskoczyć

• Like 4

Przelecialam temat, w miedzyczasie troche vlogow i dziwie sie Waszej ekscytacji tymi ludzmi. (zeby nie bylo! sobie tez sie dziwie, ze nawet tyle obejrzalam i przeczytalam). Najbardziej dziwi mnie, ze nazywacie kobieta z klasa osobe, ktora na poranny spacer z partnerem swojej corki przyszla w gorze eksponujacej brodawki sutkowe, a podczas ich zareczyn momentalnie chwycila za telefon i zaczela nagrywac, gdy tylko corka rzucila jej porozumiewawcze spojrzenie - ewidentnie obie udawaly zaskoczenie, zas w rzeczywistosci wszystko mialy ugadane. To tylko dwa przyklady i akurat o tej osobie, gdyz wiekowo do niej mi najblizej. Takich kwiatkow jest znacznie wiecej, nie bede powtarzac po niektorych z Was. Ona wyglada subtelnie, ma delikatny glos, przed kamerami zwykle pokazuje stonowane reakcje, co daje zludzenie jej wyjatkowej wartosci, ale w wielu kwestiach jest pozorantka jak inni przewijajacy sie przez vlogi tej grupy krewnych i ich znajomych.

Tyle z mojej strony, pozdrawiam.

• Like 3
  • Thanks 1

15 minut temu, Audreyxoxo napisał:

Taaak, w ogóle z tym pierścionkiem uważam że przeginać zaczął. Nie rozumiem czemu latał po wszystkich i pokazywał, mógł to rozegrać tak, że tylko yuri o tym wie i reszta na prawdę byłaby zaskoczona, a tak to część osób wiedziała (i w sumie nie wiem po co tak to rozgadywal Ewie, siatkarce, Sarze, Adrianowi, ojcu i majelowi, mógł to zachować dla siebie i wtedy reakcje byłyby jeszcze fajniejsze moim zdaniem). A to zakładanie pierścionka youriemu, Adrianowi i takie przerzucanie tym pierścionkiem między wszystkimi (zupełnie jak dzieckiem) było słabe. Wypalcowkowany przez każdego, pozakladany przez innych i wymierzony, w ogóle tak się z tym pierścionkiem obchodził jakby bez szacunku, takie odniosłam wrażenie. Jeszcze to klękanie przed Sara i Ewą... Już mniejsza jak to wyglądało, ale to pajacowanie i te próby ogólnie były słabe i ja jakbym to zobaczyła na filmie później z moim pierścionkiem który jest taki wyjątkowy i przede wszystkim DLA MNIE, to czułabym takie zażenowanie trochę i rozczarowanie że niby taki ważny gest, a zakładał go prawie każdemu kogo napotkał ze swoich znajomych. Mógł trochę bardziej z szacunkiem, pokazać w pudełku, a nie tak z rąk do rąk. No ale w sumie to jest Muka. On zawsze nawet jak się stara, to musi z czymś głupim wyskoczyć

To było żałosne, jeszcze chuchali na ten pierścionek i całowali go, Muka powinien go odkazić przed wręczeniem go Andzi.

• Like 1

18 minut temu, niedospana napisał:

Przelecialam temat, w miedzyczasie troche vlogow i dziwie sie Waszej ekscytacji tymi ludzmi. (zeby nie bylo! sobie tez sie dziwie, ze nawet tyle obejrzalam i przeczytalam). Najbardziej dziwi mnie, ze nazywacie kobieta z klasa osobe, ktora na poranny spacer z partnerem swojej corki przyszla w gorze eksponujacej brodawki sutkowe, a podczas ich zareczyn momentalnie chwycila za telefon i zaczela nagrywac, gdy tylko corka rzucila jej porozumiewawcze spojrzenie - ewidentnie obie udawaly zaskoczenie, zas w rzeczywistosci wszystko mialy ugadane. To tylko dwa przyklady i akurat o tej osobie, gdyz wiekowo do niej mi najblizej. Takich kwiatkow jest znacznie wiecej, nie bede powtarzac po niektorych z Was. Ona wyglada subtelnie, ma delikatny glos, przed kamerami zwykle pokazuje stonowane reakcje, co daje zludzenie jej wyjatkowej wartosci, ale w wielu kwestiach jest pozorantka jak inni przewijajacy sie przez vlogi tej grupy krewnych i ich znajomych.

Aga zanim odblokowała ten tel to już po ptokach. Gdyby wiedziała to pewnie miałaby odpalony aparat. Gdyby wiedziała to pewnie jej facet miałby odpalona kamere bo stał za Angelika wiec by go nie zauwazyla, a zaczal nagrywac jak go Aga poprosiła. Wydaje mi się,że nie wiedzieli że L kleknie wlasnie wtedy co mozna uznac po szoku Edi, nawet jak mierzyla Andzie

• Like 1

W i niemodna obecni podczas zareczyn. Stoi W za Ewa, a niemodna wypikselowana 

5 minut temu, Olo123 napisał:

Aga zanim odblokowała ten tel to już po ptokach. Gdyby wiedziała to pewnie miałaby odpalony aparat. Gdyby wiedziała to pewnie jej facet miałby odpalona kamere bo stał za Angelika wiec by go nie zauwazyla, a zaczal nagrywac jak go Aga poprosiła. Wydaje mi się,że nie wiedzieli że L kleknie wlasnie wtedy co mozna uznac po szoku Edi, nawet jak mierzyla Andzie

To nikt nie widział osoby nagrywającej film, który mieliśmy okazję zobaczyć? Ta osoba nie nagrywała przecież z tłumu, tylko stała przed wszystkimi, skoro widać było wyraźnie całą tą pokazówkę, czy jak kto woli, ten magiczny moment. Nie wiem więc po co p. Aga, czy ktokolwiek inny miałby się martwić że nie odpali swojej komórki.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

To nikt nie widział osoby nagrywającej film, który mieliśmy okazję zobaczyć? Ta osoba nie nagrywała przecież z tłumu, tylko stała przed wszystkimi, skoro widać było wyraźnie całą tą pokazówkę, czy jak kto woli, ten magiczny moment. Nie wiem więc po co p. Aga, czy ktokolwiek inny miałby się martwić że nie odpali swojej komórki.

To nagrywał przecież Youri który był za Luką gdy ten już kleknal. Widac,ze wyszedl zza tlumu gdy juz L kleknal

Edytowano przez Olo123
  • Like 1

34 minuty temu, niedospana napisał:

Co do brodawek sutkowych 😄 No już nie czepiajmy się tak, miała przecież pod spodem stanik, jej wina że było chłodno i wyszło jak wyszło? 😉 Co do rzucenia porozumiewawczego spojrzenia. Jaki był jego cel - nie wiemy, ale faktycznie wyszło sztucznie i "podejrzanie".   Aczkolwiek w odniesieniu do you tuberów, nie ma co wierzyć w tajemnice i przypadki, szoł mu być i tylko to się liczy.

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, aroaroaro napisał:

Pamiętajmy tylko, że część artykułów dotyczy innego W. K. - tak właśnie, w Polsce jest ich dwóch, biznesmenów o takim samym nazwisku. 🙂

Edytowano przez Gosia1351

6 minut temu, Gosia1351 napisał:

Pamiętajmy tylko, że część artykułów dotyczy innego W. K. - tak właśnie, w Polsce jest ich dwóch, biznesmenów o takim samym nazwisku. 🙂

A skąd ta pewność?

Coś mi się jeszcze nasunęło przy szukaniu informacji w Google 😉

Firma A. została zarejestrowana 6.05.2019. Możliwe, że miało to na celu również płacenie wysokich składek ZUS przez rok, po to, żeby uzyskać najwyższy mozliwy macierzyński w Polsce, który wynosi kilka tysięcy miesięcznie. Bardzo sprytnie założona firma. A jak dobrze paiętam to Ch. urodziła się 8 maja? Idealnie. 12 miesięcy pełnych składek daje A. prawo do wysokiego macierzyńskiego. Taka kwota dla niej to i tak na waciki, ale sposób jest znany i wielu bogatych z tego korzysta. 

• Like 5

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Zadra napisał:

A skąd ta pewność?

Wystarczy poszukać w internecie. Wspomniany W.K., który był obecny przy zabójstwie gangstera z lat 90-tych był współwłaścicielem spółki Hestia. Wystarczy sprawdzić, jakie firmy dotąd w Polsce prowadził nasz W. K. - nie ma tam wzmianki o Hestii w związku z czym jesteśmy w stanie wywnioskować, że było/jest ich dwóch. 

Generalnie polecam szukać po nazwisku z dopiskiem KRS. Sama zobaczysz, że jest ich dwóch, drugie imię się różni.

Edytowano przez Gosia1351

Zawsze myślałam, że A miała jeden pseudonim w sieci, ale nie

megamodelskropkapl   littleblack1111   nawet zdj z mama tam jest, wiedziałyście, że chciała być modelką? 

Jakby Wojtek miał taka klasę.to by nie przyjechał sobie modnej mamy

Rozstania się zdarzają, ale nie trzeba wymieniać byłej partnerki na taka sikse. Mama Andziaks niby fajna, ale bardziej koleżanka jak mama. Niedopilnowala córki, zresztą często słychać, że nie było jej obok córki. Teraz rozstania się z Wojtkiem to ma dla niej więcej czasu, a przedtem?

• Like 1

3 godziny temu, Deterdencja napisał:

może się spieszyła i poszła w koszuli nocnej? 

9 minut temu, Vessna_1 napisał:

Jakby Wojtek miał taka klasę.to by nie przyjechał sobie modnej mamy

Rozstania się zdarzają, ale nie trzeba wymieniać byłej partnerki na taka sikse. Mama Andziaks niby fajna, ale bardziej koleżanka jak mama. Niedopilnowala córki, zresztą często słychać, że nie było jej obok córki. Teraz rozstania się z Wojtkiem to ma dla niej więcej czasu, a przedtem?

nie bardzo miała czas, nawet Andzia wspominała jak zostawała z W, a ten na całą noc wychodził i on się szybko przebierał, że niby wstał już. Dziewczyna była sama. 

1 godzinę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

Zawsze myślałam, że A miała jeden pseudonim w sieci, ale nie

megamodelskropkapl   littleblack1111   nawet zdj z mama tam jest, wiedziałyście, że chciała być modelką? 

haha 🙂 niezle się wyrobiła,  nie ma brzydkich ludzi, są tylko biedni 😛

23 minuty temu, hmmmmmmmmmm napisał:

Na tej drugiej fotce wygląda jak Czesia z "Klanu" 😀

• Haha 2

23 minuty temu, hmmmmmmmmmm napisał:

po prostu dorosła. ona na tych zdjęciach ma 15-17 lat 

Bez przesady. Była bardzo ładną nastolatką, teraz jest kobietą więc oczywiste że wygląda trochę inaczej, chociaż równie pięknie. 

• Like 2

27 minut temu, hmmmmmmmmmm napisał:

Przecież była ładna, bez przesady

• Like 1

31 minut temu, hmmmmmmmmmm napisał:

Ona zawsze była ładna tylko miała bardziej dziecięcą buzię - co zrozumiałe bo ile ma tam lat z 15?

6 godzin temu, cecece13 napisał:

O matko, ale Photoshop wjechał u Edytki na insta 😂 twarz zupełnie inna niż to, co widzimy na stories 🤭

Jak dla mnie to wcześniej była nawet ładniejsza. Taka naturalna zwykła nie przesadzona. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się