Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dr.dre

Życie po rozwodzie w 3mieście

Polecane posty

Poleciał wątek. Sądzę, że to sprawka byłego męża, więc proponuję sobie odpuścić. Niech szuka wrażeń gdzie indziej. 

Robili ogólne porządki na Kafe, wątek o Wandziaksach też poleciał.

Co ciekawe olsztyńsko-cudnisiowy wątek trzyma się twardo i dobija już prawie do 350 strony 😂 inne wątki spadają do kilku dni

3 godziny temu, Linuszka napisał:

Co ciekawe olsztyńsko-cudnisiowy wątek trzyma się twardo i dobija już prawie do 350 strony 😂 inne wątki spadają do kilku dni

I właśnie poszedł wateczek 

3 godziny temu, Linuszka napisał:

Był rekord, był niestety

4 minuty temu, Karynaaa napisał:

Miałbyć live o 21.15. Nie ma live'a.🙄

Jest 😛

1 godzinę temu, Christmas_Pudding napisał:

Skąd Ala zna ta całą Aline? 

To dziewczyna świadka ze strony E. 

1 minutę temu, pejkugrej napisał:

To dziewczyna świadka ze strony E. 

Ta Alina ma dopiero 20 lat, byłam pewna, że jest w zbliżonym wieku do Ali, a tu 5/6 lat różnicy.

1 godzinę temu, czarnajagoda napisał:

Patrząc na foodhaul nawyki żywieniowe bez zmian. 

To akurat prawda. Alicja nie je zadnych owocow oprócz bananów, warzyw też nie kupuje, sokow zero. 

45 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

To akurat prawda. Alicja nie je zadnych owocow oprócz bananów, warzyw też nie kupuje, sokow zero. 

Soki to chemia z cukrem, wiec to akurat zaden problem, lepiej ich nie pic

5 minut temu, Oglądaczka napisał:

Nie zgadzam się, nie wszystkie. Ale wiedziałam ze ktos cos takiego napisze. 

• Like 1

13 minut temu, Oglądaczka napisał:

Przeciez sa soki 100% owocow 😐

• Like 1

2 minuty temu, sasiadka_zenobia napisał:

Przeciez sa soki 100% owocow 😐

No dokladnie. Dobry sok to samo zdrowie. Ogólnie teraz zalecenia sa takie ze powinno sie pic soki. 

Takie glupie gadanie ze sok to chemia z cukrem, no nie zawsze. Ciekawe  czy ta osoba wie, ze ogolnie warzywa z supermarketu zawieraja kadm i olow, dlatego kazdy rozgarniety pediatra zaleca aby nie podawac niemowleciu zup gotowanych na takich warzywach, przed ukonczeniem 6 miesiaca zycia. 

8 godzin temu, Christmas_Pudding napisał:

Mnie rozwaliła ta paniera do nuggetsów. To dopiero istna tablica Mendelejewa.

Dobrze, ze E ja zostawił bo dziewczynie życie uciekało przez palce u boku buca, a tak się super ogarnęła i tylko na dobre jej wyszło. E to był śliski typ jak karzeł. Można przewidzieć efekt , gdyby byli razem , zobaczcie co się stało z siwą...

23 minuty temu, Wiewiórkowa napisał:

Dobrze, ze E ja zostawił bo dziewczynie życie uciekało przez palce u boku buca, a tak się super ogarnęła i tylko na dobre jej wyszło. E to był śliski typ jak karzeł. Można przewidzieć efekt , gdyby byli razem , zobaczcie co się stało z siwą...

Oczywiście, że na dobre. Na pewno to rozstanie było dla niej bodźcem żeby sie wybudzić z letargu i coś ze sobą zrobić. Oby tylko za jakiś czas, może przy boku nowego partnera, nie wpadła znowu w stare nawyki. 

8 godzin temu, Christmas_Pudding napisał:

No dokladnie. Dobry sok to samo zdrowie. Ogólnie teraz zalecenia sa takie ze powinno sie pic soki.  

Takie glupie gadanie ze sok to chemia z cukrem, no nie zawsze. Ciekawe  czy ta osoba wie, ze ogolnie warzywa z supermarketu zawieraja kadm i olow, dlatego kazdy rozgarniety pediatra zaleca aby nie podawac niemowleciu zup gotowanych na takich warzywach, przed ukonczeniem 6 miesiaca zycia. 

Zaleca się jeść świeże warzywa i owoce.

Zrób sobie eksperyment. Weź torbę jabłek i jedź to oporu. Ile zjesz? 1,2? Może 3 wciśniesz na siłę. A teraz weź taką samą ilość jabłek i zrób z nich sok. Wypij. "Wejdzie" jak złoto i będziesz mieć ochotę na więcej.

Natura mądrze wymyśliła żeby z jednej strony cieszyć się smakiem i wartościami odżywczymi owoców, a z drugiej nie przesadzić ze względu na cukier w nich zawarty. Jednak człowiek musiał być mądrzejszy i sobie wymyślił soki, które pozbawione są błonnika (dającego uczucie sytości).

Ja tam nie widzę sensu włączać soku do diety. Jak ktoś sobie lubi to niech pije. Ale nie doradzałabym tego osobie na diecie w ramach zmian nawyków żywieniowych. Co innego świeży owoc po posiłku.

• Like 4
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, lang napisał:

Zaleca się jeść świeże warzywa i owoce.

Zrób sobie eksperyment. Weź torbę jabłek i jedź to oporu. Ile zjesz? 1,2? Może 3 wciśniesz na siłę. A teraz weź taką samą ilość jabłek i zrób z nich sok. Wypij. "Wejdzie" jak złoto i będziesz mieć ochotę na więcej.

Natura mądrze wymyśliła żeby z jednej strony cieszyć się smakiem i wartościami odżywczymi owoców, a z drugiej nie przesadzić ze względu na cukier w nich zawarty. Jednak człowiek musiał być mądrzejszy i sobie wymyślił soki, które pozbawione są błonnika (dającego uczucie sytości).

Ja tam nie widzę sensu włączać soku do diety. Jak ktoś sobie lubi to niech pije. Ale nie doradzałabym tego osobie na diecie w ramach zmian nawyków żywieniowych. Co innego świeży owoc po posiłku.

Takie sa teraz zalecenia w szpitalach, wiem bo moja mama pracuje w służbie zdrowia. Na wszystkich oddziałach opiekuńczych zalecaja podawanie sokow. Kiedys zalecano herbaty, kompoty, teraz to się zmieniło na soki. 

A z tym blonnikiem to nie tak do konca prawda. Poczytaj o tym w necie. Jak sobie wycisniesz wyciskarka to bedziesz miec błonnik 

Edytowano przez Christmas_Pudding

2 minuty temu, Christmas_Pudding napisał:

Takie sa teraz zalecenia w szpitalach, wiem bo moja mama pracuje w służbie zdrowia. Na wszystkich oddziałach opiekuńczych zalecaja podawanie sokow. Kiedys zalecano herbaty, kompoty, teraz to się zmieniło na soki. 

Czyli nie dotyczy to zdrowych, dorosłych osób chcących zrzucić dodatkowe kilogramy. Porównywanie Aliss do osób na oddziałach opiekuńczych to raczej kiepska analogia.

Napisano (edytowany)
5 minut temu, lang napisał:

Czyli nie dotyczy to zdrowych, dorosłych osób chcących zrzucić dodatkowe kilogramy. Porównywanie Aliss do osób na oddziałach opiekuńczych to raczej kiepska analogia.

Czy ty wiesz kto leży na oddziałach opiekunczych? Bo chyba nie.. 

Zreszta zamiast szerzyc puste frazesy, zaglebij sie bardziej w temat. Jest o wiele wiecej powodów aby jednak te soki pic.

A osoba chcąca zrzucic dodatkowe kg raczej zdrowa nie jest, otyłość yo choroba. 

Edytowano przez Christmas_Pudding

1 godzinę temu, Wiewiórkowa napisał:

A kto to jest siwa i co się z nią stało? 

Też uważam, że ten rozwód dla niej przysługa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się