Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dr.dre

Życie po rozwodzie w 3mieście

Polecane posty

3 godziny temu, Makeadecision2422 napisał:

Ale przecież ona właśnie na tych ćwiczeniach w domu schudła. Jest młoda więc nie sądzę, że będzie miała problem z efektami. Zresztą teraz już nie musi tak zrzucać. Ważne, żeby nie przestawała

Tak, ale nie będzie chudła w nieskończoność, oczywiście może potem podtrzymywać efekt ćwicząc dalej, tylko pytanie, czy to będzie dla niej dalej satysfakcjonujące i warte uwagi. Wiadomo, nie ćwiczy się dla efektu, ale dla zdrowia..jednak efekty są najbardziej motywujące. Może się okazać, że bez żadnego celu przestanie ćwiczyć. Kto wie 🤨

• Like 1

Napisano (edytowany)

błąd

Edytowano przez Ananas

41 minut temu, Makeadecision2422 napisał:

Ten nowy vlog to żart prawda? Połowa to reklama rzeczy ..

no jest kolejny chłop to i stara alicja wróciła

• Like 1

Napisano (edytowany)

już widać że imprezy i spotkania z ludźmi jej nie relaksują a jedynie czas dla siebie i sprzątanie xD

Edytowano przez fifkaba

4 minuty temu, lola33pp napisał:

no jest kolejny chłop to i stara alicja wróciła

tego chyba jeszcze nie wiadomo 😜

10 minut temu, fifkaba napisał:

już widać że imprezy i spotkania z ludźmi jej nie relaksują a jedynie czas dla siebie i sprzątanie xD

No dosłownie. Pocieszyła się widzami na moment i znajomymi bo tego potrzebowała jak była sama a teraz ponownie to samo. Taki progres zrobiła a teraz wraca do tego co było przed przerwą

• Thanks 2

7 minut temu, Makeadecision2422 napisał:

No dosłownie. Pocieszyła się widzami na moment i znajomymi bo tego potrzebowała jak była sama a teraz ponownie to samo. Taki progres zrobiła a teraz wraca do tego co było przed przerwą

może ona po prostu taka jest

O panie, jak ona ogląda te swoje stare filmy skoro nie widzi, że każdy jej vlog wygląda praktycznie tak samo? Sprzątanie, kawa, montowanie, gadanie o pogodzie, planowanko cholera wie czego.Tak btw skoro ma problem nagrywać przez ciągle zmieniającą się pogodę to może fajnie byłoby zainwestować w lampy? No nie powiem..nasza Ala podchodzi ERGONOMICZNIE do swojego życia 🤣 uśmiechnęłam się jak użyła tego słowa.
Oj niedługo poleje się żółć w komentarzach.

• Like 2

7 minut temu, pannaanna93 napisał:

Warto to obejrzeć? Bo nie chce stracić 20min cennego czasu xDD

Ja uważam, że nie 

21 minut temu, pannaanna93 napisał:

Warto to obejrzeć? Bo nie chce stracić 20min cennego czasu xDD

6 minut to współpraca i zachwalanie myszki i kamerki komputerowej, której nigdy pewnie nie użyje. 

Ona się zrobiła chyba gorsza niż przed tym jak z E była xd kontakt z widzem zerowy, filmy raz na dwa tyg xd summervlogi 3 na krzyż 😂 

• Sad 1

8 godzin temu, Zathoyo napisał:

Ona się zrobiła chyba gorsza niż przed tym jak z E była xd kontakt z widzem zerowy, filmy raz na dwa tyg xd summervlogi 3 na krzyż 😂 

A może po prostu chce żyć jak normalny człowiek. A YT traktuje jak zainteresowanie. Dlatego dodaje filmiki kiedy chce i w ilości jakiej chce. 

Nikt przecież tego jej nie zabroni. 

5 godzin temu, Miszmasz napisał:

A może po prostu chce żyć jak normalny człowiek. A YT traktuje jak zainteresowanie. Dlatego dodaje filmiki kiedy chce i w ilości jakiej chce. 

Nikt przecież tego jej nie zabroni. 

Nikt jej nie broni, ale sama sobie dołek kopie, obiecując to i tamto. Nawet w nowym vlogu mówi o planowaniu filmów na wrzesień i październik, a z tego co zapisała to pewnie pojawią się tylko vlogi i ewentualnie kawa online. A co najgorsze to pojawią się one tylko dlatego, że ona ma jakąś współpracę i to jest słabe.

16 minut temu, foxydoxy22 napisał:

Nikt jej nie broni, ale sama sobie dołek kopie, obiecując to i tamto. Nawet w nowym vlogu mówi o planowaniu filmów na wrzesień i październik, a z tego co zapisała to pewnie pojawią się tylko vlogi i ewentualnie kawa online. A co najgorsze to pojawią się one tylko dlatego, że ona ma jakąś współpracę i to jest słabe.

Jeszcze pewnie clean with me bo ciągle o to ludzie proszą w komentarzach 

• Thanks 1

Ale sama podkreślała, że się cieszy, że ma dwie pensje, więc moim zdaniem powinna się bardziej przyłożyć, a dobrze prosperujący kanał po dziennikarstwie i to licencjackim to i tak nieźle. Szkoda tylko, że z tego kanału śmieć się zrobił. Kręcenie zupełnie nieistotnych spraw i reklam. Brakuje jej konsekwencji w tym co mówi i robi. Masa planów z czego wyszło jej póki co to że ćwiczy i to, że pracuje, ale niestety w pracy zupełnie niezwiązanej ze studiami. 

• Like 1

Ja się nie mogę nadziwić, że dziewczyna prowadzi kanał vlogowy już z 10 lat, a ciągle wstydzi się wyciągnąć kamerę w miejscu publicznych. Później mamy tylko kwieciste opisy tego co robiła i ewentualnie jakieś przebitki nagrane cichaczem...

• Like 4

Zachwalanie myszki, zapisywanie w kalendarzu co będzie robić...tak swoją drogą to ciekawe czy tak zapisuje, bo kartki jej się przewróciły i wyglądał na pusty. 

• Like 1

Swoją drogą to chyba nawet wspominała, że teraz będzie jej mniej na yt niż przedtem. Super, spoko nie ma problemu..szkoda, że kosztem contentu. Zaraz też ćwiczenia pójdą w odstawkę, bo współpraca ze strongiem umarła i się nie dziwię, bo po tej jej prezentacji nowego produktu wolałabym kupić 10 par leginsów w pepco za tę cenę. Ona zdecydowanie nie wie co ma zrobić ze swoim życiem, co w jej wieku zaczyna być dziwne, bo po to była też na studiach, żeby znaleźć to co chce robić i jak widać na darmo. W komentarzach już się pojawiła krytyka i nie wiem, czy ona sobie zdaje sprawę z tego, że skoro widzowie raz jej wybaczyli, nie oznacza, że za drugim razem będzie tak samo, szczególnie jeśli nie znajdzie sobie płaczliwej historii. 

• Like 1

Ala teraz znowu zniknie jak sobie poczyta komentarze pod najnowszym filmem. Więcej tam krytyki niż pochwał. 

• Like 2

1 godzinę temu, multipanterka napisał:

Ala teraz znowu zniknie jak sobie poczyta komentarze pod najnowszym filmem. Więcej tam krytyki niż pochwał. 

Aż weszłam z ciekawości zobaczyć i jestem w szoku. Nigdy chyba nie widziałam czegoś takiego. 

Wie któraś o co chodzi z tą moda na wydobywanie skrętu włosów już chyba każdej youtuberce piszą w komentarzach że twoje włosy chcą się kręcić. I właśnie u niej też ktoś napisał że włosy suche itd a ktoś na to że te włosy chcą się kręcić. Po czym to stwierdzają? 

22 minuty temu, Fiolki napisał:

Aż weszłam z ciekawości zobaczyć i jestem w szoku. Nigdy chyba nie widziałam czegoś takiego. 

Wie któraś o co chodzi z tą moda na wydobywanie skrętu włosów już chyba każdej youtuberce piszą w komentarzach że twoje włosy chcą się kręcić. I właśnie u niej też ktoś napisał że włosy suche itd a ktoś na to że te włosy chcą się kręcić. Po czym to stwierdzają? 

No ona swoje włosy katowała prostownicą cały czas, więc u niej nie było widać, jak wyglądają jej prawdziwe włosy. Teraz jak przestała to wyglądają na dość suche, spuszone co je kwalifikuje jako średnio/wysokoporowate, a te mają wysoki potencjał do falowania/kręcenia się. Chodzi o to, że większość dziewczyn nawet nie wie, że ich włosy mogą się kręcić. Jak zapuściłam włosy to traktowałam je jak proste, niskoporowate i się zastanawiałam, co robię źle, że wyglądam jak Hagrid, tak się puszyły, a jak się zorientowałam, że to kwestia tego, że się falują, zaczęły wyglądać na zadbane. 

• Like 1

Napisano (edytowany)

Nie dałam rady przebrnąć przez nowego vloga. Ala staje się coraz nudniejsza i zapętla się coraz bardziej w nagrywaniu montowania i planowania nagrywania i montowania.

Edytowano przez Karynaaa
  • Like 3
  • Thanks 1

7 godzin temu, blackmoon napisał:

Ciekwe czy odniesie się do tych komentarzy 

Obstawiam w przyszłym tygodniu film w którym będzie się tłumaczyła dlaczego jest jej tak mało i usprawiedliwiała to pracą, swoim życiem osobistym.  Zapewne pojawi się stwierdzenie, że ''przecież mówiłam że nie będę się do niczego zmuszała, tylko będę nagrywała wtedy kiedy mam czas i ochotę" . Pod tym filmem pojawi się znowu lawina krytyki i Ala przybierze swoją znaną od lat postawę czyli po fali krytyki zniknie. 

• Thanks 1

14 godzin temu, foxydoxy22 napisał:

Swoją drogą to chyba nawet wspominała, że teraz będzie jej mniej na yt niż przedtem. Super, spoko nie ma problemu..szkoda, że kosztem contentu. Zaraz też ćwiczenia pójdą w odstawkę, bo współpraca ze strongiem umarła i się nie dziwię, bo po tej jej prezentacji nowego produktu wolałabym kupić 10 par leginsów w pepco za tę cenę. Ona zdecydowanie nie wie co ma zrobić ze swoim życiem, co w jej wieku zaczyna być dziwne, bo po to była też na studiach, żeby znaleźć to co chce robić i jak widać na darmo. W komentarzach już się pojawiła krytyka i nie wiem, czy ona sobie zdaje sprawę z tego, że skoro widzowie raz jej wybaczyli, nie oznacza, że za drugim razem będzie tak samo, szczególnie jeśli nie znajdzie sobie płaczliwej historii. 

Coś jej z tą współpracą też chyba nie wyszło bo tak się cieszyła z czegoś a potem tylko pokazała jeden strój i cisza. Ja wytrzymałam do reklamy myszki, potem przesunęłam raz i wyłączyłam. Nudniejszego filmiku to chyba nigdy nie wrzuciła

• Like 1

5 godzin temu, multipanterka napisał:

Obstawiam w przyszłym tygodniu film w którym będzie się tłumaczyła dlaczego jest jej tak mało i usprawiedliwiała to pracą, swoim życiem osobistym.  Zapewne pojawi się stwierdzenie, że ''przecież mówiłam że nie będę się do niczego zmuszała, tylko będę nagrywała wtedy kiedy mam czas i ochotę" . Pod tym filmem pojawi się znowu lawina krytyki i Ala przybierze swoją znaną od lat postawę czyli po fali krytyki zniknie. 

Na bank tak będzie

18 minut temu, Zadra napisał:

Na bank tak będzie

Aktualnie to znowu wrzuciła coś na story, żeby nie było, ze się nie odzywa. Później znowu będzie cisza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się