Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dr.dre

Życie po rozwodzie w 3mieście

Polecane posty

13 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

Czy ty wiesz kto leży na oddziałach opiekunczych? Bo chyba nie.. 

Zreszta zamiast szerzyc puste frazesy, zaglebij sie bardziej w temat. Jest o wiele wiecej powodów aby jednak te soki pic.

A osoba chcąca zrzucic dodatkowe kg raczej zdrowa nie jest, otyłość yo choroba. 

Poza tym pijac soki dostarcza sie organizmowi duza dawke witamin i mineralow, picie soku nie wymaga trawienia przez organizm wiec przyspiesza to przyswajanie witamin i cennych skladnikow odzywczych. Jeśli jesz tylko i wylacznie warzywa i owoce i nie pijesz sokow, to wiedz ze spozywasz ich zbyt mało, bo nigdy nie jest sie w stanie zjesc tyle owocow co wypijesz soku. Tak więc jesli ktos chce zaczac sie madralowac to niech lepiej zaglebi sie w temat by byc bardziej obiektywnym. 

13 minut temu, wisniowa napisał:

A kto to jest siwa i co się z nią stało? 

Też uważam, że ten rozwód dla niej przysługa. 

Ja tez tak uważam ☺️

Napisano (edytowany)

Dziewczyny, z całym szacunkiem, ale temat jest o rudej rozwódce, nie o sokach.

Ktoś wczoraj na lajwie A. usilnie próbował dowiedzieć się czy był już rozwód. A. udawała , że tych pytań nie widzi. I jak zwykle wciąż na podobne pytania odpowiadała, które pojawiły się już we wcześniejszych lajwach. Nudy, nudy, nudy.

Edytowano przez Karynaaa
  • Like 1

1 minutę temu, Karynaaa napisał:

Dziewczyny, z całym szacunkiem, ale temat jest o rudej rozwódce, nie o sokach.

Ktoś wczoraj na lajwie A. usilnie próbował wśród pytających dowiedzieć się czy był już rozwód. A. udawała , że tych pytań nie widzi. I jak zwykle wciąż na podobne pytania odpowiadała. Nudy, nudy, nudy.

Pewnie juz ma dosyc tych pytań o byłego. Ktoś kiedyś napisal, ze juz po rozwodzie. U niej czesto nudy. Mieszka w tym Trojmiescie a w ogóle tego nie pokazuje. 

Mieszka w takim pięknym mieście nad samym morzem, mogłaby tyle pokazać i zaciekawić czymś świeżym. Wszystko praktycznie jest kręcone z jej sterylnie wysprzątanego mieszkania, bądź jakieś urywki z tego jak jedzie do Lidla.

Ale serio oczekujecie, że A. będzie raportowała co się dzieje w związku z jej małżeństwem? Mnie nie dziwi, że omija te pytania, bo kogo to obchodzi. Gdyby zaczęła o tym mówić bardziej dociekle, to byłyby oskarżenia, że wybija się na tej sytuacji. I tak zyskała, bo sam film o rozstaniu jest chwytliwy i przybyło jej ciekawskich i takich, które mają podobną sytuacje. Ale oczekiwanie, że będzie komentowała swój były związek są śmieszne 😅 Dla mnie też jest monotematyczna, bo wiecznie o tym samym, ale nie wierzę, że oprócz pijackich live, na których się zapędziła i komentowała za dużo, świadomie zacznie odpowiadać na takie pytania. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
12 minut temu, Karynaaa napisał:

Mieszka w takim pięknym mieście nad samym morzem, mogłaby tyle pokazać i zaciekawić czymś świeżym. Wszystko praktycznie jest kręcone z jej sterylnie wysprzątanego mieszkania, bądź jakieś urywki z tego jak jedzie do Lidla.

No dokladnie, szok. Ma 3 miasta Gdansk, Sopot, Gdynie i nic. Wszystko krecone z mieszkania o sprzątaniu, kosmetykach albo food haule. Jeszcze ćwiczenia. Nawet jak cos nakreci kiedy jest na zewnątrz, to sa to takie minimalne przebitki. Szkoda. 

Edytowano przez Christmas_Pudding

21 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

Poza tym pijac soki dostarcza sie organizmowi duza dawke witamin i mineralow, picie soku nie wymaga trawienia przez organizm wiec przyspiesza to przyswajanie witamin i cennych skladnikow odzywczych. Jeśli jesz tylko i wylacznie warzywa i owoce i nie pijesz sokow, to wiedz ze spozywasz ich zbyt mało, bo nigdy nie jest sie w stanie zjesc tyle owocow co wypijesz soku. Tak więc jesli ktos chce zaczac sie madralowac to niech lepiej zaglebi sie w temat by byc bardziej obiektywnym. 

Nie chodzi o wyścigi żeby wypić więcej tylko o jakość spożywanego posiłku. A jak ktoś się racjonalnie ożywia to bez problemu jest w stanie zjeść odpowiednią ilość warzyw i owoców dziennie (z przewagą tych pierwszych).

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, bo sok traktujesz jak lepszy substytut świeżego owocu.

Z mojej strony koniec dyskusji, wątpię żeby cokolwiek do Ciebie dotarło. Mam tylko nadzieję, że nikt Twoich rad nie weźmie na serio.

• Like 1

22 minuty temu, Karynaaa napisał:

Teraz jeszcze bedzie „jade do pracy/wrocilam z pracy i zaraz zrobie trening”.

Napisano (edytowany)
14 minut temu, lang napisał:

Nie chodzi o wyścigi żeby wypić więcej tylko o jakość spożywanego posiłku. A jak ktoś się racjonalnie ożywia to bez problemu jest w stanie zjeść odpowiednią ilość warzyw i owoców dziennie (z przewagą tych pierwszych).

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, bo sok traktujesz jak lepszy substytut świeżego owocu.

Z mojej strony koniec dyskusji, wątpię żeby cokolwiek do Ciebie dotarło. Mam tylko nadzieję, że nikt Twoich rad nie weźmie na serio.

Na siłę chcesz byc mądrzejsza i mieć ostatnie zdanie. To sie nazywa ignoranctwo albo jeszcze lepiej zarozumialosc. Zachowujesz sie jakbys wszystkie rozumy pozjadala a wystarczy wglebic sie w temat niz szerzyc zwykle brednie. 

Jak ci tak zależy na blonniku to sobie wycisnij na wolnoobrotowej wyciskarce i będziesz miec a jedzac tylko owoce, nigdy nie dostarczysz organizmowi potrzebnej porcji witamin i minerałów.. Tak ze ten, ze swoimi rewelacjami z pseudonaukowych artykułów to wypad. 

I tu nie chodzilo o wyścigi, raczej zle zrozumialas. Tylko jedzac same owoce nie dostraczysz takiego zastrzyku witamin jak pijac soki, a dodatkowo obcizasz orgaznim trawieniem tego,przez co mniej sie wchlania. 

Edytowano przez Christmas_Pudding

1 godzinę temu, wisniowa napisał:

A kto to jest siwa i co się z nią stało? 

Też uważam, że ten rozwód dla niej przysługa. 

Siwa - łódzko-mazurska (eks?)psiapsi Łobuzów sprzedzająca swetrobluzy i czapki za miliony monet w sklepie internetowym. Imię jej małego, białego i chorowitego psa podobne jest do jej nazwy kanału. Małżonek jej zaś ma skłonności do epatowania logo znanych marek na swoich ubraniach, a oficjalnie pokazał się światu internetowemu we vlogmasie poślubnym. Wcześniej był obecny głosem, czasem ręką, czasem cały sobą, bo małżonka powiedziała: "ja tego w montażu wycinać nie będę". Pseudonim artystyczny małżonka nawiązuje do króla zwierząt.

• Like 1
  • Haha 1

57 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

Pewnie juz ma dosyc tych pytań o byłego. Ktoś kiedyś napisal, ze juz po rozwodzie. U niej czesto nudy. Mieszka w tym Trojmiescie a w ogóle tego nie pokazuje. 

Na rozprawę rozwodową w sądzie okręgowym się długo czeka, zależy ile jest w pracy w danym sądzie ale to może być kilka miesięcy do pół roku nawet. Oni się rozstali pod koniec roku, zanim ktoś z nich  złożył papiery rozwodowe,  zanim wyznaczyli termin rozprawy to trwa.  Bardzo wątpliwe żeby im się do połowy marca udało rozwieść.  Od połowy marca sądy praktycznie nie działy.  Ja mam taką prywatną swoją teorię że rozwód mógł się odbyć w drugiej połowie maja. Większość z was tutaj zauważyła że Emil wcześniej jakoś nie komentował sprawy z  Alicją a tutaj nagle zaczął pokazywać się bardziej śmiało z tą dziewczyną , ta impreza na plaży, docinki, później  ta sesja zdjęciowa. Jego zachowanie tak nagle sie zmieniło. Nie macie takiego wrażenia że być może on do rozwodu w miarę trzymał fason a teraz  ma wywalone? 

• Like 2

3 minuty temu, multipanterka napisał:

Na rozprawę rozwodową w sądzie okręgowym się długo czeka, zależy ile jest w pracy w danym sądzie ale to może być kilka miesięcy do pół roku nawet. Oni się rozstali pod koniec roku, zanim ktoś z nich  złożył papiery rozwodowe,  zanim wyznaczyli termin rozprawy to trwa.  Bardzo wątpliwe żeby im się do połowy marca udało rozwieść.  Od połowy marca sądy praktycznie nie działy.  Ja mam taką prywatną swoją teorię że rozwód mógł się odbyć w drugiej połowie maja. Większość z was tutaj zauważyła że Emil wcześniej jakoś nie komentował sprawy z  Alicją a tutaj nagle zaczął pokazywać się bardziej śmiało z tą dziewczyną , ta impreza na plaży, docinki, później  ta sesja zdjęciowa. Jego zachowanie tak nagle sie zmieniło. Nie macie takiego wrażenia że być może on do rozwodu w miarę trzymał fason a teraz  ma wywalone? 

No pewnie masz rację. Ja sie zasugerowalam tym, ze ktos napisal ze sie rozwiedli a tutaj duzo informacji sie sprawdzalo. 

Wiem ze odbiegam od tematu - ale Jest nowy wątek o żulii z paryżewa?

7 minut temu, Gaspar66 napisał:

Wiem ze odbiegam od tematu - ale Jest nowy wątek o żulii z paryżewa?

Są nawet dwa - ślub i fit życie 

6 godzin temu, multipanterka napisał:

Bardzo możliwe. Swoją drogą ciekawe jak to wygląda z rozwodem kościelnym, bo tam to raczej więcej formalości i chyba nie tak łatwo się dostaje rozwód? 
No ale z drugiej strony gdyby się rozwiedli to nie rozumiem też dlaczego Ala miałaby o tym nie powiedzieć i unikać tematu. I tak będzie o to miała przecież non stop pytania. A tak to by powiedziała i koniec tematu. 

Napisano (edytowany)
54 minuty temu, CoctailGirl napisał:

Bardzo możliwe. Swoją drogą ciekawe jak to wygląda z rozwodem kościelnym, bo tam to raczej więcej formalości i chyba nie tak łatwo się dostaje rozwód? 
No ale z drugiej strony gdyby się rozwiedli to nie rozumiem też dlaczego Ala miałaby o tym nie powiedzieć i unikać tematu. I tak będzie o to miała przecież non stop pytania. A tak to by powiedziała i koniec tematu. 

Szafeczka jest w trakcie rozwodu, i mówiła wielokrotnie, że wszystko się opóźnia przez pandemię a z facetem nie jest dłuższy czas niż Alka

Edytowano przez porcelajka

1 godzinę temu, CoctailGirl napisał:

Slub kościelny można unieważnić, nie ma rozwodu w rozumieniu prawa rodzinnego. Jest tylko pare przypadków w których jest to możliwe i to raczej droga przez mękę, znam przypadek kiedy parze się udało - pan młody w noc poślubna uświadomił sobie, ze jest gejem. 

Gdzieś się natknęłam, że Aliss mówiła o tym, że widzowie przesyłali im screeny zdrad Emila, a Aliss to widziała, ale nie przyjmowała tego do siebie. Co było na tych screenach? Chyba nie zdjęcia spotykającego się Emila z nową dziewczyną? Jak myślicie? 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, mari napisał:

Gdzieś się natknęłam, że Aliss mówiła o tym, że widzowie przesyłali im screeny zdrad Emila, a Aliss to widziała, ale nie przyjmowała tego do siebie. Co było na tych screenach? Chyba nie zdjęcia spotykającego się Emila z nową dziewczyną? Jak myślicie? 

No to grubo....myślałam ze sama to ‚odkryla’. Niezle jak widzowie musieli ja uświadomić jaka świnia z emcia...

Edytowano przez Gaspar66

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, mari napisał:

Mysle, ze najpredzej to. Raczej nikt nie mial dostepu do jego sms-ow. Kiedys ktos tu pisal, ze on Ali mogl powiedziec wszystko, ze idzie do pracy, bo taka ma zmiane, a mogl sie spotykac z nowa i ma to sens rzeczywiscie. 

Edytowano przez sasiadka_zenobia

2 godziny temu, sasiadka_zenobia napisał:

Mysle, ze najpredzej to. Raczej nikt nie mial dostepu do jego sms-ow. Kiedys ktos tu pisal, ze on Ali mogl powiedziec wszystko, ze idzie do pracy, bo taka ma zmiane, a mogl sie spotykac z nowa i ma to sens rzeczywiscie. 

Może tez jakaś była koleżanka E. w ramach zemsty 

ta obecna ro niekoniecznie jest pierwsza, z która E. zdradzał Ale, wiec może wcześniej miał tez jakaś, potem z nią zerwał, to podesłała Ali co nieco anonimowo 

Z nudów oglądam stare filmiki Aliss i irytuje mnie to, jak ona przełyka ślinę, potem cmoka i zaczyna coś mówić i tak co 3 minuty xd 

Na insta parapetówka, ciekawe czy siostry czy Aliny i świadka Emila. Wspólna imprezka? 

Dnia 17.06.2020 o 10:27, Christmas_Pudding napisał:

No dokladnie, szok. Ma 3 miasta Gdansk, Sopot, Gdynie i nic. Wszystko krecone z mieszkania o sprzątaniu, kosmetykach albo food haule. Jeszcze ćwiczenia. Nawet jak cos nakreci kiedy jest na zewnątrz, to sa to takie minimalne przebitki. Szkoda. 

Jakby mieszkam niedaleko trójmiasta i jestem tam dość często i z perspektywy osoby, która ma to na codzień uważam, że nic specjalnego nie ma..miasta jak każde inne tylko z dostępem do morza, mogłaby parę filmików z tego ukręcić, ale potem i tak nie byłoby o czym xd
Co do soków, jak ktoś nie przepada za jedzeniem owoców to lepszy taki sok niż nic. Jakby nie popadajmy w skrajności, owoce nikogo nie zabiły (jeszcze, są ludzie na dobrej drodze ku temu ekhem Aga XD), tak samo soki. Z głową, a będzie dobrze.

19 godzin temu, weronika5 napisał:

Na insta parapetówka, ciekawe czy siostry czy Aliny i świadka Emila. Wspólna imprezka? 

Alina się z tym swoim przeprowadzała ostatnio, więc chyba ich.

• Thanks 1

A ja sprzedam wam ploteczkę:

ta psiapsi od M. ( blogerka-fotografka) zrobiła sobie usta.  

Ja prdl ale bełkot, jak w 3city nie ma nic ciekawego to niby gdzie jest?!Wg. mnie to jedno z najlepszych miejsc w Polsce, obok siebie 3 ciekawe miasta, z niesamowita historia, każde inne, Gdansk stary, z zabytkami, stocznia która jest niesamowicie zagospodarowana, obok nowoczesna Gdynia z portem, klifami i nadety Sopot z pięknym molo, do tego plaże i największy atut czyli morze. Tylko totalny ignorant mógł to napisać.

50 minut temu, Mazakowa napisał:

A kogo to obchodzi 🤔

1 godzinę temu, Mazakowa napisał:

Jakby M. albo E. coś sobie zrobili - to byłaby sensacja. A psiapsi nas nie interere 🤷‍♀️

1 godzinę temu, jola.kus napisał:

Ja prdl ale bełkot, jak w 3city nie ma nic ciekawego to niby gdzie jest?!Wg. mnie to jedno z najlepszych miejsc w Polsce, obok siebie 3 ciekawe miasta, z niesamowita historia, każde inne, Gdansk stary, z zabytkami, stocznia która jest niesamowicie zagospodarowana, obok nowoczesna Gdynia z portem, klifami i nadety Sopot z pięknym molo, do tego plaże i największy atut czyli morze. Tylko totalny ignorant mógł to napisać.

Spoko, tylko, że dla mieszkańca (i tak jest w przypadku każdego miasta) nie traktuje się go w kategoriach atrakcji turystycznej. Po prostu się tam mieszka, ma to na codzień i nie ma się za specjalnej ochoty na odwiedzanie np. muzeów.

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się