Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dr.dre

Życie po rozwodzie w 3mieście

Polecane posty

16 minut temu, Fiolki napisał:

Włączyłam tylko na chwilę myślałam że omija z premedytacją. No tego się nie dowiemy teraz czy tak jest czy tylko tak mówi. Ale jeśli są razem to niech nie pokazuje też tych zdjęć bo po co? Coś chce komuś udowodnić czy co? 

Właśnie ja odniosłam wrażenie, że się nim chwali. Sama mu mówiła, żeby zmienił profilowke o czym pisali w komentarzach a teraz na live mówiła "ja nic nie mowie, ale Kuba ma instagrama jak coś" tak jakby chciała żeby go obczajali. Nowy chłop czy nie, na live było wyraźnie widać, że jeszcze bylego nie przebolala. Smutna byla strasznie

15 minut temu, Fiolki napisał:

Włączyłam tylko na chwilę myślałam że omija z premedytacją. No tego się nie dowiemy teraz czy tak jest czy tylko tak mówi. Ale jeśli są razem to niech nie pokazuje też tych zdjęć bo po co? Coś chce komuś udowodnić czy co? 

Może zwyczajnie się ze sobą spotykają ale jeszcze nie są oficjalną parą. Więc skłamać czy ma chłopaka nie skłamała.

A z pracą to się specjalnie nie napracowała. Przecież ona po okresie próbnym podpisała umowę o pracę chwilę przed lock downem. Później Reserved opóźniał otwarcie swoich sklepów więc nie wiem kiedy ona wróciła do pracy, w lipcu?

19 minut temu, lang napisał:

Może zwyczajnie się ze sobą spotykają ale jeszcze nie są oficjalną parą. Więc skłamać czy ma chłopaka nie skłamała.

A z pracą to się specjalnie nie napracowała. Przecież ona po okresie próbnym podpisała umowę o pracę chwilę przed lock downem. Później Reserved opóźniał otwarcie swoich sklepów więc nie wiem kiedy ona wróciła do pracy, w lipcu?

No i co, że się nie napracowała? Może nie chciała dłużej marnować swojego życia na jakąś sieciówę. Sieciówki są dobre dla studentów i nie znam nikogo, kto jest dumny z takiej pracy i samemu ją wybrał, a nie dlatego, że go zmusił los. Czasem warto postawić na rozwój, a nie taką bylepracę. Nie mam tutaj intencji obrazić kogokolwiek - jeżeli ktoś musi pracować w takim miejscu, to chwała mu za to, bo łatwa robota to nie jest, kiedyś też tak pracowałam. Mam nadzieję, że będzie robić coś innego i nie wróci do odgrzewania pierogów z paczki i oglądania seriali 24/7. 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Gnida napisał:

No i co, że się nie napracowała? Może nie chciała dłużej marnować swojego życia na jakąś sieciówę. Sieciówki są dobre dla studentów i nie znam nikogo, kto jest dumny z takiej pracy i samemu ją wybrał, a nie dlatego, że go zmusił los. Czasem warto postawić na rozwój, a nie taką bylepracę. Nie mam tutaj intencji obrazić kogokolwiek - jeżeli ktoś musi pracować w takim miejscu, to chwała mu za to, bo łatwa robota to nie jest, kiedyś też tak pracowałam. Mam nadzieję, że będzie robić coś innego i nie wróci do odgrzewania pierogów z paczki i oglądania seriali 24/7.  

Przecież mogła pracować i szukać czegoś w międzyczasie.

O jakim rozwoju konkretnie piszesz?

Edytowano przez lang

Napisano (edytowany)
7 minut temu, lang napisał:

Przecież mogła pracować i szukać czegoś w międzyczasie.

O jakim rozwoju konkretnie piszesz?

Tez się chętnie dowiem

Edytowano przez Zadra

Hahah były mąż z nową w Zakopanem. Na sobie ma taki sam Apple Watch jak A. I co najlepsze legginsy ze stronga. Ciekawe czy użyła kodu A😂😂😂 omg

• Haha 5

18 minut temu, Werkul napisał:

Hahah były mąż z nową w Zakopanem. Na sobie ma taki sam Apple Watch jak A. I co najlepsze legginsy ze stronga. Ciekawe czy użyła kodu A😂😂😂 omg

Wygląda jakby kopiowała to, co ma Alicja 🤣 

Dla niewtajemniczonych - zdjęcie można podejrzeć na jego fb. 

6 minut temu, katarzyna133 napisał:

Wygląda jakby kopiowała to, co ma Alicja 🤣

a no tak, bo apple watch i leginsy to towar luksusowy, który w polsce (i na świecie jeszcze może tez) ma tylko alis. 🙄

• Haha 1

2 godziny temu, Gnida napisał:

Ogólnie to lpp nie słynie za bardzo z przyjaznych warunków pracy. To, że musiała jeździć z jednego końca miasta do drugiego to jedno, ale jest też kwestia zmieniających się ludzi i kierowniczek. O ile w rivierze mogła mieć fajny team to już w innych oddziałach niekoniecznie. O tyraniu ludzi w sieciówkach wielokrotnie słyszałam i aż się dziwiłam, że ona tam nie narzeka. Tam mało kto raczej wytrzymuje. 

1 godzinę temu, Werkul napisał:

i jeszcze ta koszulka zawiązana w supeł... haha kisnę xD

• Like 1
  • Haha 1

27 minut temu, wakeupandlive napisał:

i jeszcze ta koszulka zawiązana w supeł... haha kisnę xD

może to jest jej psychopanka :D co chce być Aliss więc ma już jej męża duże wyrysowane brwi a teraz będzie się tak samo ubierać

Gdzie to zobaczyć? Na fb ma wszystko ukryte 😞

Napisano (edytowany)
10 minut temu, lola33pp napisał:

może to jest jej psychopanka 😄 co chce być Aliss więc ma już jej męża duże wyrysowane brwi a teraz będzie się tak samo ubierać

Ale Alis od niej zgapia.Martyna już w październiku 2019 miała supełki na bluzce. 

Edytowano przez Zadra
  • Like 1

5 minut temu, Zadra napisał:

Albo Alis od niej zgapia. Martyna już w październiku 2019 miała supełki na bluzce. 

Psa tez wcześniej miał Emil z Nowa, a niedawno Alis jakiegoś szczeniaka pokazywała. Także bym się zastanowiła kto kogo kopiuje. 

7 godzin temu, Nea napisał:

Gdzie to zobaczyć? Na fb ma wszystko ukryte 😞

U niej na fb. 

Mnie najbardziej chyba zdziwiło to, że ona już nie pracuje i mając tyle czasu nie nagrywała nic. Ona jednak jest leniwa. 

• Like 1

11 godzin temu, bila567 napisał:

a no tak, bo apple watch i leginsy to towar luksusowy, który w polsce (i na świecie jeszcze może tez) ma tylko alis. 🙄

Nie chodzi o luksusowość. Tylko o to, że ja np gdyby nie A. W życiu wśród miliona firm z legginsami sportowymi nie znalabym Stronga 🤪 a zegarka u niej nie było widać wczesniej a teraz ma i to taki sam kolor/rodzaj paska 😂

26 minut temu, Werkul napisał:

Nie chodzi o luksusowość. Tylko o to, że ja np gdyby nie A. W życiu wśród miliona firm z legginsami sportowymi nie znalabym Stronga 🤪 a zegarka u niej nie było widać wczesniej a teraz ma i to taki sam kolor/rodzaj paska 😂

A supełki na bluzce kto nią szybciej? Ja u Aliss przed ćwiczeniami ich nie widziałam.

49 minut temu, Zadra napisał:

A supełki na bluzce kto nią szybciej? Ja u Aliss przed ćwiczeniami ich nie widziałam.

Ja akurat zwróciłam uwagę tylko na legginsy i zegarek. Nie „znałam” tej dziewczyny przed ćwiczeniami A. 🤗

13 minut temu, Werkul napisał:

Ja akurat zwróciłam uwagę tylko na legginsy i zegarek. Nie „znałam” tej dziewczyny przed ćwiczeniami A. 🤗

Ale na fb ona ma tez swoje starsze swoje zdjęcia i można zobaczyć jak się ubierała.

Creepy wyglada  zachowanie Aliss.

Nie, ma teraz czas na całodzienne montowania kilku ujęć z domu i gadanego filmiku .

7 godzin temu, multipanterka napisał:

Mnie najbardziej chyba zdziwiło to, że ona już nie pracuje i mając tyle czasu nie nagrywała nic. Ona jednak jest leniwa. 

Też byłam w szoku, myślałam, że ona ciągle w robocie i dlatego nie ma filmików! 

Obejrzałam kawę online o pozytywnym nastawieniu i jeśli mam być szczera to równie pozytywnie jestem zaskoczona. Byłam w 100% przekonana, że przez całe 30 minut będzie zapętlać myśl "zacznij myśleć pozytywnie, nie myśl o swoich problemach, inni mają gorzej", a tu faktycznie mówiła całkiem sensownie, jak na mocno coachingowy temat, podała konkretne przykłady, może trochę już oklepane, ale, co więcej można powiedzieć na ten temat. 

• Like 2

12 godzin temu, foxydoxy22 napisał:

Obejrzałam kawę online o pozytywnym nastawieniu i jeśli mam być szczera to równie pozytywnie jestem zaskoczona. Byłam w 100% przekonana, że przez całe 30 minut będzie zapętlać myśl "zacznij myśleć pozytywnie, nie myśl o swoich problemach, inni mają gorzej", a tu faktycznie mówiła całkiem sensownie, jak na mocno coachingowy temat, podała konkretne przykłady, może trochę już oklepane, ale, co więcej można powiedzieć na ten temat. 

Mam takie samo zdanie. Ciekawy był też vlog pogadankowy o podniesieniu się po rozstaniu i toksycznych relacjach. Może to jest jakaś myśl, żeby w tym kierunku poszła Aliss. Ciekawie się to oglądało, mówiła z sensem i co najważniejsze, dość wiarygodnie.

• Like 2

Napisano (edytowany)

Ile krytyki pod* vlogiem 😮

w szoku jestem

Edytowano przez Ananas
pod

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się