Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dr.dre

Życie po rozwodzie w 3mieście

Polecane posty

37 minut temu, fifkaba napisał:

a skad wiecie,ze esio ma pretensje do ali o zdjecia?

Nie wiemy, ale możliwe, że takie w przyszłości mogą się pojawić 🤔 Dlatego napisałam, że "nie powinien mieć EWENTUALNYCH pretensji" tak dla ścisłości. Tak jak napisała lang, to jest mimo wszystko niefajna pamiątka po ich związku i dosłownie każdy, kto wpisze jego imię i nazwisko w google to zobaczy. 

Właśnie sprawdziłam fb kochanicy, faktycznie esio wyglada inaczej... co mu sie stało z czołem?! On zawsze miał taką długą głowę ?! 

Serio... jego 15-letnia siostra wygląda bardziej męsko niż on... 

Edytowano przez Gaspar66
  • Haha 5

20 godzin temu, kldm napisał:

Na prawdę nikt nie zauważył zdjęcia z instaxa Alicji z nowym "kolegą" w ostatnim filmie? Na komodzie 😄 Nie wiem czy to było wypadek przy pracy czy celowo je tam zostawiła 

to pewnie pokazowka dla esia

16 godzin temu, foxydoxy22 napisał:

Nie wiemy, ale możliwe, że takie w przyszłości mogą się pojawić 🤔 Dlatego napisałam, że "nie powinien mieć EWENTUALNYCH pretensji" tak dla ścisłości. Tak jak napisała lang, to jest mimo wszystko niefajna pamiątka po ich związku i dosłownie każdy, kto wpisze jego imię i nazwisko w google to zobaczy. 

Gorzej, każda poznają dziewczyna wpisując jego imię i nazwisko w wyszukiwarkę zaraz przeczyta, że kiedyś zostawił Ale zaraz po ślubie dla innej. Ale zasłużył sobie.

• Thanks 1

19 godzin temu, Gaspar66 napisał:

Właśnie sprawdziłam fb kochanicy, faktycznie esio wyglada inaczej... co mu sie stało z czołem?! On zawsze miał taką długą głowę ?! 

Serio... jego 15-letnia siostra wygląda bardziej męsko niż on... 

Może operuje się by zmienić wizerunek 😂😂 żeby nie być kojarzonym ze zdrajcą Esiem😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się