Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dr.dre

Życie po rozwodzie w 3mieście

Polecane posty

1 godzinę temu, Linuszka napisał:

Jakby M. albo E. coś sobie zrobili - to byłaby sensacja. A psiapsi nas nie interere 🤷‍♀️

One to jak siostry są wiec myśle, ze pontony u M to kwestia czasu 

3 godziny temu, jola.kus napisał:

Ja prdl ale bełkot, jak w 3city nie ma nic ciekawego to niby gdzie jest?!Wg. mnie to jedno z najlepszych miejsc w Polsce, obok siebie 3 ciekawe miasta, z niesamowita historia, każde inne, Gdansk stary, z zabytkami, stocznia która jest niesamowicie zagospodarowana, obok nowoczesna Gdynia z portem, klifami i nadety Sopot z pięknym molo, do tego plaże i największy atut czyli morze. Tylko totalny ignorant mógł to napisać.

Dokładnie jak koleżanka wyżej napisała, jak się mieszka w okolicy to nie jest nic wyjątkowego. Zresztą to co wymieniłaś Ala wielokrotnie pokazywała..ile można oglądać morze? Ile molo w Sopocie? To ja pójdę za ciosem..drogie Warszawianki chętnie w każdym vlogu pooglądam łazienki czy syrenkę warszawską, w końcu stolica, a żadna jakoś jej nie pokazuje specjalnie 😉  Może i jestem ignorantką pisząc to, ale wolałabym się zachwycać pięknem tych miast jak i innych będąc tam, a nie oglądając na kanale u Ali, która ma tyle wspólnego z robieniem vlogów podróżniczych co nic XD Btw. spokojnie, zwiedziłam całkiem sporą część Polski, trochę zagranicą też byłam, więc jakąś opinię tam mam.

• Thanks 1

3 godziny temu, jola.kus napisał:

Ja prdl ale bełkot, jak w 3city nie ma nic ciekawego to niby gdzie jest?!Wg. mnie to jedno z najlepszych miejsc w Polsce, obok siebie 3 ciekawe miasta, z niesamowita historia, każde inne, Gdansk stary, z zabytkami, stocznia która jest niesamowicie zagospodarowana, obok nowoczesna Gdynia z portem, klifami i nadety Sopot z pięknym molo, do tego plaże i największy atut czyli morze. Tylko totalny ignorant mógł to napisać.

Ogolnie większość Polski ma pełno roznwgo rodzaju zabytków itd. Na południu sa góry, kopalnie, zamków od groma. 

• Like 1

7 godzin temu, Truskawkowy_krem napisał:

Ogolnie większość Polski ma pełno roznwgo rodzaju zabytków itd. Na południu sa góry, kopalnie, zamków od groma. 

Mieszkam na południu Polski (konkretniej w pobliżu Kato) - we wszystkich atrakcjach typu kopalnie czy zamki byłam tylko raz - jako dziecko, kiedy to była wycieczka szkolna albo rodzice mnie zaciągnęli. Więcej niż raz byłam (jako dziecko i jako osoba dorosła) chyba tylko w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, Ogrodzie Zoologicznym w Opolu i na Jasnej Górze 🤷‍♀️

• Like 2

Napisano (edytowany)
7 godzin temu, foxydoxy22 napisał:

Dokładnie jak koleżanka wyżej napisała, jak się mieszka w okolicy to nie jest nic wyjątkowego. Zresztą to co wymieniłaś Ala wielokrotnie pokazywała..ile można oglądać morze? Ile molo w Sopocie? To ja pójdę za ciosem..drogie Warszawianki chętnie w każdym vlogu pooglądam łazienki czy syrenkę warszawską, w końcu stolica, a żadna jakoś jej nie pokazuje specjalnie 😉  Może i jestem ignorantką pisząc to, ale wolałabym się zachwycać pięknem tych miast jak i innych będąc tam, a nie oglądając na kanale u Ali, która ma tyle wspólnego z robieniem vlogów podróżniczych co nic XD Btw. spokojnie, zwiedziłam całkiem sporą część Polski, trochę zagranicą też byłam, więc jakąś opinię tam mam.

W punkt. Żadna warszawianka nie pokazuje Warszawki. U Siwej np. z atrakcji turystycznych Łodzi są tylko knajpy na Piotrkowskiej i w Manufakturze.

Edytowano przez Linuszka
  • Like 1

42 minuty temu, Linuszka napisał:

Spoko, tylko, że dla mieszkańca (i tak jest w przypadku każdego miasta) nie traktuje się go w kategoriach atrakcji turystycznej. Po prostu się tam mieszka, ma to na codzień i nie ma się za specjalnej ochoty na odwiedzanie np. muzeów.

A kto mówił o muzeum?!To super miejsce do mieszkania, shinysyl fajnie pokazuje miasto.

6 minut temu, jola.kus napisał:

A kto mówił o muzeum?!To super miejsce do mieszkania, shinysyl fajnie pokazuje miasto.

Przecież muzea mają wystawy czasowe więc można je odwiedzać regularnie i się nie nudzić. I masa ludzi tak robi. To taka sama forma spędzania wolnego czasu jak czytanie książek, a nie tylko atrakcja do odhaczenia dla turystów.

W sumie jak mieszkałam w Warszawie to ciągle spacerowałam po Krakowskim Przedmieściu, a później po Starówce. Na bieżąco byłam też z wystawami w Zachęcie i Narodowym. Dla mnie to naturalne, że jak mieszkam w ciekawym miejscu to korzystam z jego uroków, a tu się okazuje, że to jakiś fenomen.

Obstawiam więc różnice charakterów. Można na wsi jeździć rowerami, spacerować, chodzić po lasach, na grzyby czy ryby. A można w Warszawie wychodzić tylko do pracy i po zakupy w Biedrze.

• Like 1

2 godziny temu, lang napisał:

Przecież muzea mają wystawy czasowe więc można je odwiedzać regularnie i się nie nudzić. I masa ludzi tak robi. To taka sama forma spędzania wolnego czasu jak czytanie książek, a nie tylko atrakcja do odhaczenia dla turystów.

W sumie jak mieszkałam w Warszawie to ciągle spacerowałam po Krakowskim Przedmieściu, a później po Starówce. Na bieżąco byłam też z wystawami w Zachęcie i Narodowym. Dla mnie to naturalne, że jak mieszkam w ciekawym miejscu to korzystam z jego uroków, a tu się okazuje, że to jakiś fenomen.

Obstawiam więc różnice charakterów. Można na wsi jeździć rowerami, spacerować, chodzić po lasach, na grzyby czy ryby. A można w Warszawie wychodzić tylko do pracy i po zakupy w Biedrze.

Np., więc nie ma co na ten temat dyskutować dalej..

Jeśli chodzi o Alę to myślę, że to też jest kwestia tego, że ona się wstydzi, bo chyba nigdy nie widziałam, żeby coś nagrywała przy ludziach i mówiła, zresztą jak coś nagrywa to jak już jest ze znajomymi. Jakby nie chciała wyjść ze swojej strefy komfortu. 

Napisano (edytowany)

Jak obstawiacie ile Alka ma wzrostu? Ile może ważyć teraz, a ile ważyła przed "odchudzaniem"?

Edytowano przez annasssss

45 minut temu, annasssss napisał:

Jak obstawiacie ile Alka ma wzrostu? Ile może ważyć teraz, a ile ważyła przed "odchudzaniem"?

Cos mi sie kojarzy, ze wzrostu ma tak z 162 moze, na pewno jest dosc niska. Zgadywalabym wiec, ze teraz wazy z 58kg i wazyla z 70

Sorry za spam, wiece moze czy jest wątek o Olesce?

58 minut temu, Gaspar66 napisał:

Sorry za spam, wiece moze czy jest wątek o Olesce?

Oleska na diecie

U Ali takie nudy, że nie ma nawet co komentować.

Strasznie długo gada o jednym i tym samym. 😕 Do tego to cmokanie.....

10 godzin temu, Karynaaa napisał:

U Ali takie nudy, że nie ma nawet co komentować.

Prawda 😩

Dnia 21.06.2020 o 07:48, Linuszka napisał:

W punkt. Żadna warszawianka nie pokazuje Warszawki. U Siwej np. z atrakcji turystycznych Łodzi są tylko knajpy na Piotrkowskiej i w Manufakturze.

Siwa to marny wzorzec.

Siwa z Tomaszkiem pojechała do Rzymu i nic nie zobaczyli. Cały vlog to jedzenie pizzy w knajpie, jedzenie tiramisu w pokoju hotelowym i na koniec pozegnalny drin w kolejnej knajpie. I wywod Siwej ze ona od Rzymu to woli Berlin. 

Ala czyta Kafe, w nowym vlogu pokazuje więcej Trójmiasta, coś w końcu się dzieje. Wolę to niż 30 minutowy vlog o niczym. Swoją drogą, Alina i świadek prawdopodobnie czuli się niezręcznie wybierając pomiędzy Alą a Emilem z Martyną co do zaproszenia na parapetówkę.

2 minuty temu, Karynaaa napisał:

Ala czyta Kafe, w nowym vlogu pokazuje więcej Trójmiasta, coś w końcu się dzieje. Wolę to niż 30 minutowy vlog o niczym. Swoją drogą, Alina i świadek prawdopodobnie czuli się niezręcznie wybierając pomiędzy Alą a Emilem z Martyną co do zaproszenia na parapetówkę.

Patrząc na to że Ala im pomagała z tą przeprowadzką to troche by jej świństwo zrobili zapraszając go. A zawsze przecież mogą zaprosić ich osobno skoro sie kumplują nadal. 

Jaka tu cisza. Aliss live robi, a od środy wakacyjne vlogi. 

Rzeczywiście cisza. Liczę , że jej summervlogs będą bodźcem do nowych komentarzy, świeżych refleksji i ciekawych ploteczek 🙂 Póki co zawiewa straszną nudą u niej.

Czy dla was też te vlogi są okrponie nudne? Jak nie włącze w przyśpieszeniu to nie da się tego oglądać. Czy tylko ja mam takie wrażenie że ona jakoś wolno mówi albo coś?

mówi o niczym i wolno, bo o czym ma mówić? ona nie ma wielkich zainteresowań, ot, ogladanie przyjaciół, jakichś nieśmiesznych stand upów na netfliksie, muzyki słucha takiej, jaka jest popularna na spotify, pracuje w odzieżowce, a praca w handlu jest bardzo odmóżdżająca - wiem po sobie. oprócz fitnessu wiele nie zostało do mówienia. rolki, morze, zakupy, kosmetyki - i tyle, repertuar się kończy. to i o czym miałaby mówić, jak nagrywa codziennie? chetnie bym obejrzała jej recenzje jakiejś dobrej ksiazki albo filmu. albo jeszcze lepiej - profesjonalny materiał dziennikarski na jakiś temat społeczny. 

Jakiś czas temu Aliss prosiła na Insta o polecenie książek ale nie pokazała żadnych zakupów ani nie wspomniała, że coś czyta. O nauce języka hiszpańskiego też cisza.

• Like 1

wow 2dzień lipca i już brak vloga a ponoć. nagrała na zapas 

Ja ja lubie oglądać bo wydaje sie byc zyczliwa osoba, choc faktycznie troche nudno u niej a mieszka w Trójmieście. Ja bym jej podsunela pare pomyslow na filmy. 

- film z plazy, Jelitkowo w Gdańsku czy tam plaza w Sopocie. Wieczorna pora życie w Sopocie wre, to niech to pokaze. 

- Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, zaraz przy stoczni Gdanskiej

- jarmark Dominikanski (nie pamiętam czy jest w lipcu czy w sierpniu) 

wycieczka rowerowa do Sopotu albo Gdanska. Spacer po lesie w Redłowie

- port w Gdyni,  ORP Blyskawica

- wycieczka promem 

Niech pokaze ten wakacyjny klimat, a ona tylko takie chwilowe przebitki i znowu mieszkanie i gadka o kosmetykach. Tak sie cieszyla, ze sie przeprowadza nad morze a ciagle w domu siedzi. Ja wiem, ze dla Pomorzan moje propozycje to banaly, ale Alicje oglądają ludzie z calej Polski. 

Ja w podstawowce z siostra, koleżankami, kolegami robiliśmy po 40 km i więcej na rowerze do Ustronia albo pod Czantorie a potem na szczyt piechota. Jezdzilismy do Wisły, a Ala sie przejedzie z Gdańska do Sopotu po płaskim i ze pocwiczone. 

Trojmiasto jest ciekawe, a teraz tam pogoda, co jest rzadkoscia, a ona w domu siedzi. 

• Like 1

17 godzin temu, lola33pp napisał:

wow 2dzień lipca i już brak vloga a ponoć. nagrała na zapas 

Uprzedzała, że filmy nie będą codziennie 🙂 chyba, że będzie mieć wenę i naprodukuje tyle materiału, że będzie mogła puszczać codziennie. A tak filmy co dwa dni z zastrzeżeniem, że może puszczać zlepki z dwóch-trzech dni, jak nie będzie miała tyle czasu, żeby nagrywać, bo ją wezwą do pracy. Jedyne, czego nie na pewno nie będzie to vlogi tygodniowe.

Dla mnie nadal to wszystko jakieś nudne, ciężko mi się skupić na oglądaniu jej filmów. 

• Like 3

A mi się podoba, bo widać, że zaczęła słuchać widzów i stopniowo pokazuje więcej Trójmiasta itd. Myślę, że z czasem będzie coraz lepiej 🙂

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się